Katalóg produktov

Záhradníctvo

Dizajnové kvetináče

dizajnové mrazuvzdorné, nerozbitné kvetináče a iné doplnky z Talianska, rôzne veľkosti a farby

Svadobná výzdoba

Ponúkame kompletnú svadobnú výzdobu, od navrhnutia, cez poradenstvo a realizáciu celej výzdoby. Preferujeme živé kvety a ku každej objednávke pristupujeme individuálne.

Dodavatel: FLORETTA, s.r.o.

Kytice

Kytice z čerstvých rezaných kvetov na všetky príležitosti, so zaujímavými doplnkami, vždy na mieru zákazníkovi, možná aj donáška v Prešove a blízkom okolí.

Dodavatel: FLORETTA, s.r.o.

Pestovenie črepníkových kvetov

Pestovanie balkónových kvetov, letničiek, sirôtok, chryzantém a skaliek.

Skalky a záhrady Čadca

Skalky a záhrady, japonské záhrady, tvarované dreviny, predaj-drevín čarodejníky borovica, jedlíčka, smrek, solitérne kameňe - travertín, bridlica drť, jazierka realizácia, závlahy HUNTER.

Bonsaje - Bonsai centrum Čadca

Pestovanie, predaj okrasných drevín, vonkajších aj bytových bonsajov, zakrpatených ihličnanov v regióne Čadca, Žilina, Turzovka. Realizácia skaliek a japonských záhrad. Vlastná škôlka rastlín vo Vysokej nad Kysucou....

Interiérová rastlina stabilizovaná

Interierová rastlina zo živého materiálu ošetreného stabilizačným roztokom, nepotrebuje vodu, svetlo, nerastie. Vhodná do intriérov, kde sa kvety nedaria, nie je možné ich ošetrovať. Vydrží 10 - 15 rokov....

Cena: viď cenník

Zeleň stabilizovaná

Zeleň ošetrená stabilizačným roztokom, vhodná do dekorácií. Nepotrebuje vodu, vydrží minimálne 2 - 5 rokov.

Cena: viď cenník

Hlava ruže stabilizovaná

Hlavička ruže v 5 veľkostiach s 2 cm dlhou stonkou vhodná do dekorácií v nádobách. Nepotrebuje vodu, vydrží 2 - 5 rokov.

Ruža stabilizovaná

Živá ruža so stonkou dlhou 50 cm voľná alebo v darčekovom balení stabilizovaná špeciálnym roztokom. Dáva sa do suchej vázy. Vydrží mnimálne 2 roky.

Cena: viď cenník

Okrasné dreviny,tuje,ciprušteky,kríky,kvety,zemina

Ponúkame vlastné vypestované tuje, ciprušteky, kríky a kvety. Ceny ako veľkoobchod a ponúkame za veľkoobchodné ceny aj zeminy v baleniach po 20l, 50l a 250l.

Dodavatel: UNITEL s.r.o.

Tézier

Směsi květinových semen pro přímé výsevy na velkých plochách Douce France - letničky pro úhora, Chrono a Equilibre - letničky pro dekorativní výsadbu, Tenor - trvalky pro dekorativní výsadbu.

Dodavatel: FLORAVIL, s.r.o.

Sadové úpravy

Poslanie je maximálna spokojnosť zákazníka.

Cena: individuálna

Květinová věž TOP150

Polyetylénová dutá konstrukce pro květinovou pyramidu výšky 2, nebo 1,4 nebo 0,8 m složená ze čtyř částí (podstavec a 3 sadební patra). Vnitřní zavlažovací sada je doplňkem. Lze sázet rostliny všeho druhu....

Dodavatel: FLORAVIL, s.r.o.

Květináč UP S

Velký kruhový úzký samozavlažovací květináč pro exteriér i interiér. Výška 800 mm, horní průměr 400 mm. Objem pro substrát: 20 litrů. Dvoubarevné kombinace pro soulad s prostředím na přání. V nabídce jsou i další velikosti....

Dodavatel: FLORAVIL, s.r.o.

Květináč STARK S

Velký hranatý úzký samozavlažovací květináč pro exteriér i interiér. Výška 800 mm, horní hrana 400 mm. Objem pro substrát: 22,5 litrů. Dvoubarevné kombinace pro soulad s prostředím na přání. V nabídce je i velikost M s výškou 1000...

Dodavatel: FLORAVIL, s.r.o.

Květináč SQUARE S

Velký hranatý rozšířený samozavlažovací květináč pro exteriér i interiér. Výška 600 mm, horní průměr 600 mm. Objem pro substrát: 50 litrů. Dvoubarevné kombinace pro soulad s prostředím na přání.

Dodavatel: FLORAVIL, s.r.o.

Květináč OPEN S

Velký kruhový rozšířený samozavlažovací květináč pro exteriér i interiér. Výška 600 mm, horní průměr 600 mm. Objem pro substrát: 43 litrů. Dvoubarevné kombinace pro soulad s prostředím na přání. V nabídce jsou i další velikosti....

Dodavatel: FLORAVIL, s.r.o.

Květináč - lavička SITTING

Velký samozavlažovací květináč pro exteriér i interiér. Výška 500 mm, délka 1500 mm. Objem pro substrát: 151 litrů. Dvoubarevné kombinace pro soulad s prostředím na přání.

Dodavatel: FLORAVIL, s.r.o.

Květinové nádoby CUP

Velkoobjemové samozavlažovací rostlinné nádoby z polyetylénu se vzhledem imitace kamene, ve třech odstínech - vápenec, žula a čedič, ve čtyřech tvarech a několika velikostech.

Dodavatel: FLORAVIL, s.r.o.

< Predchádzajúci    Ďalší >

TOP firmy