O nás

Internetový portál AAADOPYT.SK sme spustili v roku 2006. Našim cieľom bolo, je a bude vytvoriť, čo najjednoduchšiu cestu k nájdeniu správneho dodávateľa. V januári 2009 sme ako prví na trhu spustili databázu verejných zákaziek.
  • 90 % všetkých našich dopytov je telefonicky overených a garantujeme tak správnosť kontaktných údajov.
  • Približne 50 % dopytov je skutočne realizované našimi dodávateľmi.
  • 73 % dodávateľov získa vďaka našim službám nového zákazníka
  • 42 % dodávateľov realizuje vďaka našim službám 4 - 10 dopytov ročne

Ako nás hodnotia zákazníci

Už dlhšie než rok využívame služby AAA dopyt a s kvalitou nimi zasielaných dopytov sme maximálne spokojní. Aj naďalej budeme využívať tento zdroj nových obchodných priležitostí.

Petr Slamiak, key account manager
Alza.cz a.s.

AAA dopyt využívame od začiatku roka 2008. Výsledky tejto spolupráce sú veľmi dobré. Takmer päťdesiat percent našich zákazníkov pochádza od Vás. Rovnako sa osvedčilo aj zadávanie doptov. Ročne zadáváme viac ako sto dopytov a z reagujúcich firiem sme si vybrali v 98 % prípadoch. Vašu službu, rýchle a profesionálne jednanie môžem doporučiť.

Zbyšek Vacek
SW Invest, s.r.o.

Služby servera AAAdopyt.sk sme začali využívať minulý rok. S ich pomocou sa nám jednoduchou cestou podarilo získať jedinečné dopyty z odboru „reality“ priamo na náš email. Rýchlosťou aj kvalitou služieb sme boli príjemne prekvapení a budeme ju aj naďalej radi využívať. Ich kvalita je dôkazom, keď predplatné za služby uhradíme na maximálne možné obdobie.

Marek Veselý, ředitel společnosti
Eurobyty - realitní společnost, s.r.o.