Novinky

Jakub

Novinka: Dopyty na mieru

Jakub 2. 6. 2022, 13:54 Nový projekt

Pre našich zákazníkov sme pripravili novú službu PoptávkyNaMíru.czzameranú na zasielanie exkluzívnych dopytov na mieru k podnikateľskej činnosti dodávateľa. Každý z dopytov je priamo určený iba jednej firme, ktorá tak nemusí súťažiť s ponukou konkurencie a tým sa zvyšuje šanca na získanie zákazky. Aktuálne je služba zameraná predovšetkým na stavebný sektor, ale plánujeme rozšírenie i pre ďalšie činnosti. Kontaktuje nás a my vám zaistíme dopyty priamo na mieru!

Jakub

Vyjadrujeme podporu Ukrajine

Jakub 7. 3. 2022, 15:05 Info
Vedenie našej firmy sa rozhodlo neziskovej organizácii Človek v tiesni zaslať peňažný dar vo výške 7.800 € na pomoc ľuďom, ktorých zasiahla vojna na Ukrajine. Naša spoločnosť vždy vyznávala demokratické princípy spoločnosti. Týmto darom chceme vyjadriť svoju solidaritu s ukrajinským národom a taktiež našu spolupatričnosť s demokratickým svetom. Ďakujeme všetkým, ktorí akokoľvek pomáhajú v tejto zložitej situácii. Zároveň chceme poďakovať i našim zamestnancom, ktorí sa aktívne do pomoci zapájajú.
Jakub

Medziročne sme v produkcii vyrástli o 10 %!

Jakub 10. 1. 2022, 15:45 Graf, výsledky
Za minulý rok 2021 bolo do nášho systému zadaných 143.132 dopytov a verejných zákaziek. Jedná se o takmer desaťpercentný medziročný nárast a už tradične sa na celkovom počte cca 50 percent podieľa oblasť stavebníctva a stavebného materiálu. Ďakujeme všetkým zákazníkom a prajeme im úspešný vstup do roku 2022!
Jakub

eBook pre dodávateľov

Jakub 8. 11. 2021, 13:42 Info
Pre všetkých platiacich dodávateľov sme pripravili bezplatnú a praktickú informačnú brožúru, ktorá prehľadne zhŕňa rady, ako vyhrávať zákazky. V tipoch pre dodávateľov nájdete nielen návod ako správne nastaviť službu, či podle čoho si vyberať dopyty, ale i niekoľko tipov na spísanie správnej ponuky a ďalšie užitočné rady. eBook pre dodávateľov nájdete tu.
Jakub

Spúšťame Magazín

Jakub 10. 9. 2021, 8:33 Nový projekt
Pre firmy, ktoré chcú podrobnou formou prezentovať svoje výrobky a služby sme pripravili nový produkt Magazín. Ten má za cieľ informovať, ale i vzdelávať zákazníkov z rôznych odvetví, čo bola dlhodobá požiadavka návštevníkov našich stránok. Každá firma má teraz možnosť využiť efektívnu reklamnú plochu, ktorú navštevujú záujemci s motiváciou nakupovať.
Jakub

Takmer 7 z 10 dopytujúcich nájde svojho dodávateľa

Jakub 7. 7. 2021, 15:55 Info
Výsledky prieskumu medzi dopytujúcimi zákazníkmi priniesol zaujímavé zistenia o fungovaní našej služby. Dovoľte nám, aby sme vás zoznámili s tým najdôležitejším.
  • Takmer 7 z 10 dopytov skončí spokojnosťou zadávateľa, tj. dopytujúci si vyberie tú najvhodnejšiu ponuku, ktorú následne dodávateľ realizuje.
  • Jedným z dôležitých faktorov pre počet obdržaných ponúk je dĺžka popisu dopytu. Náš prieskum zistil, že čím viac je dopyt rozpísaný, tým viac sa zvyšujú šance na získanie ideálnej ponuky a následnej realizácie.
  • Od piatich obdržaných ponúk výrazne rastie pravdepodobnosť, že si zadávateľ dopytu vyberie konkrétneho dodávateľa. Vysvetľujeme si to tým, že päť a viac ponúk dáva dopytujúcim psychologickú oporu v dostatočnom oslovení firiem.
  • Zhruba tretina dopytujúcich zákazníkov obdrží na svoj dopyt 6 a viac ponúk.
Jakub

Podporujeme klokana červeného

Jakub 6. 5. 2021, 10:20 Info
AAADOPYT.SK podporuje pražskú ZOO, konkrétne klokana červeného. V tomto zložitom období je potreba pomáhať kde sa dá, preto sme se rozhodli podporiť ZOO v hlavnom meste ČR aby sme aspoň z časti pomohli tejto organizácii s výpadkami finančných prostriedkov v dôsledku minulých vládnych opatrení.

Jakub

Počas prvého kvartálu sme vám poslali o 17 % viac dopytov!

Jakub 12. 4. 2021, 8:35 Info
Ďakujeme všetkým dopytujúcim zákazníkom, ktorí si počas januára až marca 2021 zadali dopyt prostredníctvom AAA dopytu. Spoločne sa nám medziročne podaril nárast o 17 % a všetci platiaci dodávatelia tak získali viac zákaziek. Počas prvého kvartálu bolo prostredníctvom nás zadaných 2.541 dopytov v celkovom finančnom objeme presahujúcom 10 mil. €.
Jakub

Teraz 2 mesiace služby ZADARMO

Jakub 8. 4. 2021, 8:14 Akční cena, změna cen
Vážení zákazníci, neváhajte a využite príležitosti k registrácii Vašej firmy. Teraz získate 2 mesiace ZADARMO služby zasielania dopytov a to v plnom rozsahu vrátane prístupu k všetkým dopytom či zákazkám na webe. Registráciu môžete vykonať tu, prípadne nám zavolajte na telefónne číslo +421 220 839 005. Za posledný rok bolo od nás zo všetkých oblastí činností odoslaných 10 434 dopytov.
Jakub

Rekordný rok 2020

Jakub 18. 1. 2021, 9:31 Info
I napriek koronakríze zaznamenala služba AAA dopyt rast v počte zadaných dopytov. Dopytový systém využilo viac ako 10 tisíc zákazníkov, ktorí si zadali dopyty v celkovej hodnote 41 mil. €. Rástol taktiež počet registrovaných dodávateľov a to o 17 percent v medziročnom porovnaní.