Novinky

Jakub

Podpora detí v Plzeňskom kraji

Jakub 21. 11. 2022, 11:47 Tlačová správa
Nadačný projekt Díky dětem je zameraný na podporu vybraných detských pacientov, ktorí prichádzajú náročným životným obdobím. Rozhodli sme sa finančne podporiť túto náročnou snahu a vyjadriť tak solidaritu potrebným a handicapovaným.
Jakub

Praktický darček pre dopytujúcich zákazníkov

Jakub 11. 10. 2022, 10:52 Info
Po čase prinášame verným dopytujúcim zákazníkom darček v podobe Powerbanky, ktorá slúži k nabíjaniu mobilných telefónov a ďalšej elektroniky. Vďaka svojej kapacite 4.000 mAh a indikácii stavu nabitia predstavuje ideálneho pomocníka na cesty, na ktorých je potrebné opakovane dobíjať Váš mobil. Dopytujúcim zákazníkom tak stačí iba vyplniť dopyt, ktorý musí byť skutočný, dobre popísaný a naše darčekové oddelenie zaistí distribúciu darčeka cez Zásielkovňu.
Jakub

Nováčikovia v Magazíne

Jakub 30. 9. 2022, 11:02 Info
Vítame nováčikov v našom Magazíne! Medzi typickú oblasť stavebnej činnosti, v ktorej so sklolaminátovými oknami dominuje firma EHG Invest s.r.o. a s fúkanou izoláciou živnostník, pán Roman Odstrčilík, vítame taktiež firmy z oblasti poľnohospodárskeho priemyslu, konkrétne firmu P I K A N T Ostrava, s.r.o. , ktorá sa zaoberá makovými a ľanovými olejmi, a Château Krupina s.r.o., ktorá pôsobí vo vinárskom sektore. Odporúčame všetkým čitateľom bližšie preskúmať produkty týchto firiem, ktoré sú určite veľmi zaujímavé.
Jakub

Pripravte sa na nastupujúcu recesiu

Jakub 5. 9. 2022, 9:11 Info
V nasledujúcich mesiacoch sa očakáva nástup ekonomickej krízy, ktorá zapríčiní pokles dopytu po tovare a službách. Rada novinových článkov i prieskumov medzi podnikateľmi hovorí v prospech tohto tvrdenia a jednou z najviac očakávaných oblastí prepadu dopytu bude oblasť stavebníctva. Práve táto oblasť zaznamenala niekoľkoročný prudký pozitívny vývoj, ktorý sa odrazil v desaťpercentných ročných rastoch v počte dopytov zadaných v našich službách.
Jakub

Označenie spoľahlivých firiem v katalógu

Jakub 12. 8. 2022, 8:51 Info
Od júna 2022 prinášame dopytujúcim a užívateľom hľadajúcim v katalógu dodávateľov novinku vo forme označenia “Spoľahlivá firma!”. Toto označenie automaticky získavajú všetci platiaci dodávatelia našich služieb, ktorí sa preukážu spoľahlivou platobnou morálkou. Dopytujúci zákazník tak získava ďalšiu indíciu vedúcu k výberu toho najlepšieho dodávateľa!
Jakub

Novinka: Dopyty na mieru

Jakub 2. 6. 2022, 13:54 Nový projekt

Pre našich zákazníkov sme pripravili novú službu PoptávkyNaMíru.czzameranú na zasielanie exkluzívnych dopytov na mieru k podnikateľskej činnosti dodávateľa. Každý z dopytov je priamo určený iba jednej firme, ktorá tak nemusí súťažiť s ponukou konkurencie a tým sa zvyšuje šanca na získanie zákazky. Aktuálne je služba zameraná predovšetkým na stavebný sektor, ale plánujeme rozšírenie i pre ďalšie činnosti. Kontaktuje nás a my vám zaistíme dopyty priamo na mieru!

Jakub

Vyjadrujeme podporu Ukrajine

Jakub 7. 3. 2022, 15:05 Info
Vedenie našej firmy sa rozhodlo neziskovej organizácii Človek v tiesni zaslať peňažný dar vo výške 7.800 € na pomoc ľuďom, ktorých zasiahla vojna na Ukrajine. Naša spoločnosť vždy vyznávala demokratické princípy spoločnosti. Týmto darom chceme vyjadriť svoju solidaritu s ukrajinským národom a taktiež našu spolupatričnosť s demokratickým svetom. Ďakujeme všetkým, ktorí akokoľvek pomáhajú v tejto zložitej situácii. Zároveň chceme poďakovať i našim zamestnancom, ktorí sa aktívne do pomoci zapájajú.
Jakub

Medziročne sme v produkcii vyrástli o 10 %!

Jakub 10. 1. 2022, 15:45 Graf, výsledky
Za minulý rok 2021 bolo do nášho systému zadaných 143.132 dopytov a verejných zákaziek. Jedná se o takmer desaťpercentný medziročný nárast a už tradične sa na celkovom počte cca 50 percent podieľa oblasť stavebníctva a stavebného materiálu. Ďakujeme všetkým zákazníkom a prajeme im úspešný vstup do roku 2022!
Jakub

eBook pre dodávateľov

Jakub 8. 11. 2021, 13:42 Info
Pre všetkých platiacich dodávateľov sme pripravili bezplatnú a praktickú informačnú brožúru, ktorá prehľadne zhŕňa rady, ako vyhrávať zákazky. V tipoch pre dodávateľov nájdete nielen návod ako správne nastaviť službu, či podle čoho si vyberať dopyty, ale i niekoľko tipov na spísanie správnej ponuky a ďalšie užitočné rady. eBook pre dodávateľov nájdete tu.
Jakub

Spúšťame Magazín

Jakub 10. 9. 2021, 8:33 Nový projekt
Pre firmy, ktoré chcú podrobnou formou prezentovať svoje výrobky a služby sme pripravili nový produkt Magazín. Ten má za cieľ informovať, ale i vzdelávať zákazníkov z rôznych odvetví, čo bola dlhodobá požiadavka návštevníkov našich stránok. Každá firma má teraz možnosť využiť efektívnu reklamnú plochu, ktorú navštevujú záujemci s motiváciou nakupovať.