KOVOTYP, s.r.o.

Kvalitný nábytok a vybavenie

Výnimočná pevnosť, praktický a moderný dizajn, prehľadné usporiadanie a bezpečnosť. To všetko prináša nábytok od spoločnosti KOVOTYP, s.r.o. Vybrať si môžete nábytok a vybavenie do dielne, kancelárie, školy aj zdravotníckeho zariadenia.

Vybavenie do dielní a priemyselných prevádzok

V sortimente spoločnosti KOVOTYP, s.r.o. nájdete dielenský nábytok, policové regály, manipulačnú techniku, šatníkové skrine, podlahové dosky a rohože. Do vašej dielne si môžete vybrať tiež palety, prepravky, nádoby na odpad, rebríky, plošiny, náradie a zveráky. Nechýbajú záchytné vane a odkvapy, vozíky a palety so záchytnými vaňami aj sudy a stojany na olej vhodné na prácu s chemikáliami.

Všetky produkty sú vyrábané s ohľadom na potrebu šetrenia priestorom, udržania poriadku a zvýšenie efektivity práce. Samozrejmosťou je vyhovujúca kvalita zodpovedajúca všetkým bezpečnostným požiadavkám. Jednotlivé súčasti vášho nového vybavenia dielne si môžete nakonfigurovať presne podľa vašich požiadaviek.

Kancelársky nábytok pre pohodlie vašich zamestnancov

Estetické zariadenie kancelárie a dostatok miesta na prehľadné usporiadanie dokumentov priaznivo ovplyvňujú celkovú atmosféru. V priestore, v ktorom majú zamestnanci vytvorené vhodné podmienky na prácu, navyše podávajú lepší pracovný výkon. V ponuke spoločnosti KOVOTYP, s.r.o. pre nich môžete vybrať kancelársky nábytok, skrine, kartotéky, zásuvkové kontajnery, regály na šanóny, zakladače a množstvo ďalšieho vybavenia. Spoločnosť myslí aj na ochranu cenností a hotovosti v trezoroch a sejfoch.

„Poradíme a navrhneme pre vašu prevádzku najvhodnejšie riešenie.“

Kontaktný formulár

Vaša správa bude odoslaná spoločnosti KOVOTYP, s.r.o.

KOVOTYP, s.r.o.

  • Ľanová 8
  • Bratislava 82101
  • IČO: 35808705
  • DIČ: SK2020282495

Kontaktné údaje

Kontaktné osoby

Hľadáte dodávateľov?

Zadajte dopyt ZADARMO.

Zadajte dopyt

Hľadáte zákazníkov?

Registrujte firmu a získajte teraz 2 mesiace ZADARMO.

Registrujte firmu