Katalóg produktov

Energetika

Fotovoltaické elektrárne

Kompletné fotovoltaické systémy od návrhu až po montáž rôznych značiek. Možnosť dodávky fotovoltaického ohrevu vody vrátane zásobníka vody a príslušenstva.

Dodavatel: Dušan Hanes

Sonnenbatterie eco

Produkt Sonnenbatterie eco poskytuje reálne úspory a to v priebehu dňa ako aj v noci. Značka eco reprezentuje významnú účinnosť nákladov bez robenia kompromisov s ohľadom na vysokú úroveň kvality a komfort, ktorý zákazníci očakáva...

Dodavatel: M3Soft s.r.o.

Fotovoltaické slnečné elektrárne

FVE - fotovoltaické elektrárne sieťového (On Grid), resp. ostrovného akumulátorového typu (Off Grid).

Dodavatel: Sloveco s.r.o.
Cena: dohodou

Termografia

Termografická diagnostika budov, elektroinštalácie, fotovoltických zdrojov, strojov a zariadení, teplovodov a kúrenia, požiarnych rizík.

Cena: dohodou

Fotovoltaický panel CIS od Wurth Solar

Cena zahŕňa vypracovanie projektovej dokumentácie, kompletný materiál fotovoltaického systému, montáž fotovoltaického systému na „kľúč“, statický posudok, výpočet ročného energetického zisku. Certifikácia 20.ročná záruka na ma...

Cena: od 1,85 Eur/Wp bez DPH

Betónové stĺpy

Betónové stĺpy pre energetiku, osvetľovacie stĺpy, trakčné vedenia.

Trafostanice

Transformačné stanice s vnútorným a vonkajším ovládaním, stĺpové trafostanice. VN rozvádzače ABB, ORMAZABAL. Transformátory.

Kombinované fotovoltaické články Volther

Súčastne vyrába elektrickú energiu a teplú vodu, ba čo viac, má vyššiu výrobu elektrickej energie oproti ostatným fotovoltaikám.

Cena: 550 €

< Predchádzajúci    Ďalší >

TOP firmy