PEKNÝ VÝHĽAD s. r. o.

Okná a dvere pre váš domov

Hliníkové a plastové okná aj vchodové dvere, posuvné systémy, interiérové žalúzie, vonkajšie rolety a sieťky proti hmyzu. To všetko má pre vás v kvalite za rozumnú cenu pripravené spoločnosť Pekný výhľad s.r.o.

Hliníkové a plastové okná s výbornými izolačnými vlastnosťami

Aby okná naplnili vaše očakávania, dôležitý je nielen ich vzhľad, ale aj tepelnoizolačné vlastnosti. Na novostavbu sa odporúča vyberať okná s Uw maximálne 0,85 W/(m2K). Ak realizujete pasívny dom, Uw by malo dosahovať maximálne 0,80 W/(m2K). Čím je hodnota Uw nižšia, tým budú nižšie tepelné straty cez okná.

Spoločnosť Pekný výhľad s.r.o. má vo svojej ponuke plastové okná od svetových výrobcov. Vyberať môžete z ponuky značiek Salamander, Gealan a Aluplast. Ak sa rozhodnete pre hliníkové okná, k dispozícii sú vám produkty značiek Aliplast a Aluprof.

Posuvné systémy podľa vašich preferencií

Riešením na pohodlný prechod z interiéru na terasu, balkón alebo do záhrady sú zdvižno-posuvné dvere. Veľké presklené plochy zároveň krásne presvetlia interiér, budete z nich mať tiež výhľad do okolia. Ich výhodou je aj to, že po otvorení nezaberajú miesto. Vďaka robustnej konštrukcii sa môžete rozhodnúť medzi trojsklom alebo štvorsklom. Dobré tepelnoizolačné vlastnosti a elegantný dizajn robia z posuvných systémov vyhľadávané riešenie do domácností, firiem i hotelov.

„Nabízíme nejen produkty, ale také řešení - od vchodových dveří s biometrickým zabezpečením až po ochranné sítě proti hmyzu, vše pro vaše maximální pohodlí.“

Kontaktný formulár

Vaša správa bude odoslaná spoločnosti PEKNÝ VÝHĽAD s. r. o.

PEKNÝ VÝHĽAD s. r. o.

  • Okružná ulica 442/13
  • Hrubá Borša 90050
  • IČO: 54429609
  • DIČ: SK2121678405

Kontaktné údaje

Kontaktné osoby

Hľadáte dodávateľov?

Zadajte dopyt ZADARMO.

Zadajte dopyt

Hľadáte zákazníkov?

Registrujte firmu a získajte teraz 2 mesiace ZADARMO.

Registrujte firmu