Popis zákazky:
Hľadám deformačný kontrolný tlakomer špeciálne navrhnutý pre presné meranie tlakových hodnôt v rôznych priemyselných aplikáciách. Tlakomer musí byť od renomovaného výrobcu PTL, s meracím rozsahom 0 až 0,2 MPa a delením stupnice 0,02 MPa. Tlakomer má zodpovedať norme EN 837-1 s triedou presnosti 0,6 % a priemerom stupnice 100 mm.
Informácie o zákazke:
- Typ: Deformačný kontrolný tlakomer
- Výrobca: PTL
- Rozsah: 0-0,2 MPa
- Delenie stupnice: 0,02 MPa
- Norma: EN 837-1
- Trieda presnosti: 0,6 %
- Priemer stupnice: 100 mm
Kde sa zákazka rieši:
Piešťany
Kedy je požadovaný termín:
Ihneď
Ďalšie dôležité informácie:
Žiadam potvrdenie o dostupnosti a približný čas dodania. Prosím o poskytnutie akýchkoľvek dodatočných informácií týkajúcich sa záruky, servisu alebo príslušenstva.
Zhrnutie pre dodávateľa:
Zákazka je vhodná pre dodávateľa špecializovaného na meracie prístroje. Očakáva sa dodávka presného kontrolného tlakomeru podľa uvedených špecifikácií a promptná reakcia na dopyt.
Profil dopytujúceho: súkromná osoba z mesta Piešťany
Téma: Deformačný kontrolný tlakomer
Deformačné kontrolné tlakomery sú špecializované prístroje navrhnuté pre presné meranie tlakových hodnôt v priemyselných aplikáciách. Tieto prístroje musia spĺňať prísne normy kvality a presnosti. Sú ideálne pre aplikácie, kde je dôležitá presná kontrola tlaku, alebo kde sa kladú vysoké požiadavky na meraciu techniku.