ARRI s.r.o.

Kompletné strešné služby a klampiarstvo

Potrebujete vyhotoviť strechu na kľúč, zrekonštruovať starú strechu alebo hľadáte rýchle riešenie na skladovanie či výrobu? Všetko pre vás zabezpečí spoločnosť ARRI s.r.o. V ponuke spoločnosti je tiež stavebné rezivo, objednať si môžete aj odvoz a likvidáciu azbestu.

Strechy na kľúč od návrhu až po odovzdanie do používania

Základom dokonalého výsledku je odborne vypracovaný plán. Ešte pred vyhotovením strechy vám preto odborníci zo spoločnosti ARRI s.r.o. zabezpečia návrh najvhodnejšieho typu krovu a vypracujú projekt. Zohľadnia pritom typ stavby, jej rozmery a okolitý terén. Nasleduje výroba krovu, jeho dovoz a montáž. Krov je potrebné spojiť s odkvapovým systémom, položiť strešnú krytinu a inštalovať prvky, akými sú, napríklad, strešné okná. Vybrať si môžete vami preferovaný typ krytiny — k dispozícii sú betónové, pálené, plechové aj asfaltové.

Halové systémy

Spoločnosť ARRI s.r.o. pre vás zabezpečí tiež halové systémy, ktoré predstavujú rýchle riešenie na skladovanie, výrobu, poskytovanie služieb, pre poľnohospodárov alebo na iné zameranie. Výber sa dá prispôsobiť aj charakteru miesta, kde bude hala stáť, a jeho dopravnej dostupnosti. Výhodou halových systémov je rýchla realizácia, pričom si môžete vybrať rozmery presne podľa vašich požiadaviek. Podľa plánovaného využitia sa dajú prispôsobiť aj strešné a stenové opláštenie alebo iné parametre haly.

„Poskytujeme bezplatné zameranie strechy a rychlé vypracování cenové nabídky do pouhých 24 hodin!“

Kontaktný formulár

Vaša správa bude odoslaná spoločnosti ARRI s.r.o.

ARRI s.r.o.

  • Budovateľská 890/20
  • Okoč 93028
  • IČO: 46715169
  • DIČ: SK2023538308

Kontaktné údaje

Kontaktné osoby

Hľadáte dodávateľov?

Zadajte dopyt ZADARMO.

Zadajte dopyt

Hľadáte zákazníkov?

Registrujte firmu a získajte teraz 2 mesiace ZADARMO.

Registrujte firmu