ROVEN, spol. s r.o.

Kvalitné drevo

Rezivo na výrobu, stavebné rezivo, vyvýšené záhony, altánky, klasické aj väzníkové krovy pre vás pripraví spoločnosť ROVEN, spol. s r.o. Spoľahnúť sa pritom môžete na vysokú kvalitu dreva, profesionálne vykonanú prácu a spoľahlivosť v dodržiavaní termínov.

Výroba reziva podľa vašich požiadaviek

Potrebujete rezivo na stavbu alebo priemyselnú výrobu? Píla Roveň ROVEN, spol. s r.o. pre vás pripraví hranoly, vzpery, nosníky, tvarové diely a ďalšie prvky presne podľa vašich potrieb. Na výber pritom máte rôzne šírky už od 10 mm do 100. Rezivo pre vás vyrobia z borovicového, smrekového, dubového, jaseňového, hrabového, jelšového, lipového aj jedľového dreva. Všetko spracovávané drevo spĺňa požiadavky platných noriem na kvalitu.

Interiérové a exteriérové obklady

Spoločnosť ROVEN, spol. s r.o. prináša krásu dreva aj do bývania. Či už sa rozhodnete pre interiérový, exteriérový alebo fasádny obklad, pripraví ho pre vás na mieru podľa konkrétnych potrieb. Drevo dodá každej stavbe celkom nový vzhľad, má výborné tepelno-izolačné vlastnosti a dlhú životnosť. Je vhodné ako obklad stien, stropu, do podkrovia, na terasu i fasádu.

„Pri výrobe všetkých výrobkov z dreva garantujeme precíznost a vysoký štandard.“

Kontaktný formulár

Vaša správa bude odoslaná spoločnosti ROVEN, spol. s r.o.

ROVEN, spol. s r.o.

  • Krivec 402
  • Hriňová 96205
  • IČO: 31559735
  • DIČ: SK2020473433

Kontaktné údaje

Kontaktné osoby

Hľadáte dodávateľov?

Zadajte dopyt ZADARMO.

Zadajte dopyt

Hľadáte zákazníkov?

Registrujte firmu a získajte teraz 2 mesiace ZADARMO.

Registrujte firmu