Dopyt: stavebné práce, demontáž pôvodného kúrenia a nové plynové kúrenie

Avatar
Júlia Š. pred 13 rokmi
#91558229 • Bratislavský • Stavebníctvo
Dopytujem stavebné práce:

Popis: rekonštrukcia kúrenia
Rozsah: demontáž pôvodného kúrenia a nové plynové kúrenie
Požiadavky:
- odborná demontáž plynových gamatiek, počet 3 ks a plus demontáž plynového potrubia, vedúceho ku jednotlivým gamatkám, dĺžka potrubia spolu je cca 12 m, potrubie je vedené zvonku domu - realizácia plynového ústredného kúrenia na kľúč, Turbokotol + termostat (spoľahlivý, s nízkou spotrebou), len na vykurovanie bez ohrevu vody, v rodinnom dome by malo byt 6 radiátorov
Rozloha domu: malý dom, cca 60 m2
Dispozícia domu: dom ma obytné prízemie a podkrovie
Špecifikácie: dom má plynovú prípojku
Dĺžka kúrenárskych trubiek: odhadom cca 30 m
Termín: jeseň 2011
Cena: prosím o cenovú ponuku na demontáž a samostatne aj na nové kúrenie

Platnosť dopytu: 2 mesiace.

Profil dopytujúceho: súkromná osoba z Bratislavy ll.

Ďakujem za ponuky.
Pokiaľ ste registrovaný dodávateľ prihláste sa
Číslo dopytu 91558229
Dátum zadania 30. 8. 2011
Kraj Bratislavský
Kategória Stavebníctvo

Podobné dopyty

Hodnotná
Hodnotná
Viac dopytov priamo na váš e-mail.
Detailná
Hodnotná

Ešte viac dopytov priamo na váš e-mail

Stačí vyplniť váš kontakt a my sa vám ozveme s ďalšími informáciami.

Odoslaním súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov a obchodnými podmienkami.

Pre viac informácií vyplňte údaje nižšie.

Posledné overenie prebehlo pred 16 hodinami

Tento dopyt Vám ZADARMO overíme!

Zanechajte nám na seba kontakt. Dáme Vám vedieť, či je dopyt stále aktuálny.

Odoslaním súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov a obchodnými podmienkami

Poslat e-mailom