Dopyt: stavebné práce, pokládka zámkovej dlažby do štrkodrvy, 380 m2

Avatar
Zoltán F. pred 13 rokmi
#27194389 • Trnavský • Stavebníctvo
Dopytujem stavebné práce:

Popis: pokládka zámkovej dlažby do štrkodrvy
Plocha: 380 m2
Špecifikácie:
- obrubníky osadené
- lôžko čiastočne vytvorené (makadám 16/32)
- uloženie zámkovej dlažby do lôžka zo štrkodrvy 4/8, resp 2/5
- rezy zámkovej dlažby do oblúkov vodnou pílou respektíve lámačkou
- škárovanie frakciou 0/1 alebo 0/2, zhutnenie vibračnou doskou
Poznámka:
- materiál zabezpečím, respektíve podľa dohody
- zámková dlažba je od Invest IN, Šaľa, typ Top zóna
- kladačský plán viď v prílohe
- kruhy sú zo zámkovej dlažby toho istého výrobcu, typ Romana
Požiadavky:
- dodržanie technologického postupu prác podľa odporúčaní výrobcu - Invest IN a Semmelrock
- obhliadka bezpodmienečne nutná, referencie taktiež
Termín: máj - jún 2011 (nie je kritický, je možná dohoda)
Lokalita: Matúškovo
Cena:
- cena uloženia zámkovej dlažby do lôžka, škárovanie a zhutnenie - €/m2
- rezy - €/bm

Platnosť dopytu: 1 mesiac.

Profil dopytujúceho: súkromná osoba z Galanty.

Ďakujem za ponuky.
Pokiaľ ste registrovaný dodávateľ prihláste sa
Číslo dopytu 27194389
Dátum zadania 29. 4. 2011
Kraj Trnavský
Kategória Stavebníctvo

Podobné dopyty

Hodnotná
Viac dopytov priamo na váš e-mail.

Ešte viac dopytov priamo na váš e-mail

Stačí vyplniť váš kontakt a my sa vám ozveme s ďalšími informáciami.

Odoslaním súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov a obchodnými podmienkami.

Pre viac informácií vyplňte údaje nižšie.

Posledné overenie prebehlo pred dňom

Tento dopyt Vám ZADARMO overíme!

Zanechajte nám na seba kontakt. Dáme Vám vedieť, či je dopyt stále aktuálny.

Odoslaním súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov a obchodnými podmienkami

Poslat e-mailom