Dopyt: stavebné práce, zatepľovanie bytového domu, Bratislava

Avatar
Alexej B. pred 13 rokmi
#46134382 • Bratislavský • Stavebníctvo
Dopytujem stavebné práce:

Popis: zatepľovanie bytového domu
Rozsah:
- práce pozostávajú zo zateplenia bytového domu polystyrénom hrúbky 50 mm
- nadstavba bytového domu bude obložená polystyrénom hrúbky 30 mm, z dôvodu použitia tvárnic s vyšším tepelným koeficientom prestupu tepla
- ostenia okien budú obložené podľa potreby polystyrénom hrúbky cca 20 – 30 mm
- balkóny na nadstavbe nebudú zatepľované
- francúzske balkóny budú vyspravené sieťkou a lepidlom, kovové zábradlia budú natreté zelenou farbou
- omietka bude použitá jemnozrnná silikátová, farebnosť bude jednoliata, s výnimkou červených pruhov medzi balkónmi v nadstavbe a červeným pruhom nad vchodovou bránou
- strieška nad vchodom bude opätovne oplechovaná pozinkovaným plechom
Technické údaje: obvodové murivo Ypor 375, v časti nadstavby, v pôvodnej stavbe ostáva pôvodná omietka
Špecifikácie: v prípade nepriaznivého počasia si zhotoviteľ zabezpečí plachtu na lešenie na tú časť, kde práve pracuje
Požiadavky: objednávateľ zabezpečí lešenie na 40 kalendárnych dní, prípadne i materiál (podľa dohody)
Termín:
- ponuky predložiť písomne do 19.04.2011
- realizácia od cca 15.5.2011
Cena:
- ponuka musí obsahovať -
- položkovitú cenu z montáž bez DPH
- položkovitú cenu za dodávku materiálu bez DPH
počet dní montáže
- záujemca môže oceniť len prácu bez dodávky materiálu, prípadne len dodávku materiálu bez ceny práce
Platobné podmienky: platba bude realizovaná na základe daňového dokladu po ukončení prác, splatnosť faktúry 35 dní

Ďalšie informácie: bližšie informácie sú v prílohe

Platnosť dopytu: 1 mesiac.

Profil dopytujúceho: firma z Bratislavy lll.

Ďakujem za ponuky.
Pokiaľ ste registrovaný dodávateľ prihláste sa
Číslo dopytu 46134382
Dátum zadania 15. 4. 2011
Kraj Bratislavský
Kategória Stavebníctvo

Podobné dopyty

Hodnotná
Viac dopytov priamo na váš e-mail.

Ešte viac dopytov priamo na váš e-mail

Stačí vyplniť váš kontakt a my sa vám ozveme s ďalšími informáciami.

Odoslaním súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov a obchodnými podmienkami.

Pre viac informácií vyplňte údaje nižšie.

Posledné overenie prebehlo pred 2 hodinami

Tento dopyt Vám ZADARMO overíme!

Zanechajte nám na seba kontakt. Dáme Vám vedieť, či je dopyt stále aktuálny.

Odoslaním súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov a obchodnými podmienkami

Poslat e-mailom