Dopyt: stavebné práce, oprava strechy, okres Martin

Avatar
Milan H. pred 14 rokmi
#57180504 • Žilinský • Stavebníctvo
Dopytujem stavebné práce:

Popis: oprava strechy
Špecifikácie:
- strecha je ihlanového tvaru (viď. príloha 1, 2)
- je pokrytá kanadským šindľom, pod šindľom je doskové debnenie
- podkrovie netvoria obývané priestory, je to voľná povala
- šindeľ má 14 rokov a začína odchádzať (viď. príloha č.3)
- odkvapový systém je od Fy. Marley, zatiaľ v poriadku
- čistá plocha strechy po odpočítaní komínov a strešného okna je cca 126 m2
- sklon strechy je cca 27 stupňov
- výška ostrešia od zeme je cca 6 m
- bezproblémový prístup k streche je z troch strán
Požiadavky:
- ľahká strešná krytina (nie šindeľ) (napr. Maslen)
- optimálne riešenie by bolo ponechať šindeľ na streche a priamo naň položiť novú krytinu bez dodatočného latovania
- predpokladám, že parozábrana nie je potrebná, pretože strešný priestor je voľný
- proti vonkajším vplyvom ju nahradí šindeľ
Lokalita: Dražkovce, okres Martin
Cena: čo najnižšia - cena je dôležitá, nakoľko sme dôchodcovia

Platnosť dopytu: neobmedzene.

Profil dopytujúceho: súkromná osoba z Martina.

Číslo dopytu 57180504
Dátum zadania 24. 8. 2010
Kraj Žilinský

Avatar
Dopyt: kotol Verner VN45, Česko
Luboš T. pred 2 dňami
Hodnotná Detailná

Posledné overenie prebehlo pred dňom