Dopyt: práca, technik optickej siete, Slovensko

Avatar
Igor P. pred 9 mesiacmi
#60908568 • Celá SR • Práca
Hľadám prácu:

Popis: práca
Špecifikácia:
- technik optickej siete
- príjmeme technikov na inštaláciu a montáž optických a káblových rozvodov pre operátora
- jedná sa o inštalácie chráničiek pre optické vedenia do rodinných domov a bytových domov
- pripájame nových zákazníkov na internet a TV
- zaškolíme a vybavenie potrebné k inštálacií zabezpečíme
- pracovná oblasť: BA, TT, TN, SE, PD, ZA, NR
- pracovný pomer: živnosť (práca na úkol za vykonané inštalácie)
- vodičské oprávnenie: ,, B ,,
- nutné požiadavky: Vlastné auto a drobné náradie ( ostatné odborné náradie zabezpečíme ) Všeobecné spôsobilosti: organizovanie a plánovanie práce, komunikácia (jednanie s ľuďmi) kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa analyzovanie a riešenie problémov, manuálna zručnosť
Termín: neobmedzene
Lokalita: BA, TT, TN, SE, PD, ZA, NR
Cena: platové podmienky: pri osobnom pohovore

Profil dopytujúceho: firma z Trnavy.

Číslo dopytu 60908568
Dátum zadania 17. 8. 2023
Kraj Celá SR
Kategória Práca

Podobné dopyty

Detailná
Hodnotná
Detailná
Avatar
Dopyt: práca, zvárači, Slovensko
Róbert Z. pred 23 dňami
Hodnotná Detailná

Posledné overenie prebehlo pred 11 hodinami