Dopyt: práca, elektrikári, Bernolákovo

Avatar
Bc. Marek J. pred 11 mesiacmi
#3967046 • Celá SR • Práca
Dopytujem prácu:

Popis: práca
Špecifikácia:
- elektrikárske práce
- hľadáme skúsených elektrikárov
- naša firma, ktorá sa špecializuje na rôzne elektrotechnické práce, hľadá kvalifikovaných a spoľahlivých elektrikárov, ktorí by sa pripojili k nášmu tímu
- požiadavky: certifikát kvalifikácie v oblasti elektriny
- skúsenosti s prácou v teréne
- schopnosť diagnostikovať a riešiť problémy s elektrickými zariadeniami a systémami
- schopnosť pracovať samostatne aj v tíme
- flexibilita a ochota pracovať v rôznych hodinách a podmienkach
- platný vodičský preukaz je plus
- ponúkame konkurencieschopný plat
- príjemné pracovné prostredie s tímom skúsených odborníkov
- príležitosti pre osobný a profesionálny rozvoj
- možnosť práce na zaujímavých a rôznorodých projektoch
- ak máte záujem o túto pozíciu a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám svoj životopis a motivačný list na adresu
- tešíme sa na spoluprácu s Vami !
Termín: ihneď
Lokalita: Bernolákovo
Cena: podľa ponúk

Profil dopytujúceho: firma zo Senca.

Číslo dopytu 3967046
Dátum zadania 5. 6. 2023
Kraj Celá SR
Kategória Práca

Hodnotná
Detailná
Hodnotná
Detailná

Posledné overenie prebehlo pred 5 hodinami