Dopyt: remeselné práce, rekonštrukcia časti vnútro domového plynovodu

Avatar
Erik H. pred 14 rokmi
#407493 • Bratislavský • Stavebníctvo
Dopytujem remeselné práce:

Popis: rekonštrukcia časti vnútro domového plynovodu
Požiadavky:
- prerušenie existujúceho potrubia (umiestneného v zemi)
- napojenie nového potrubia a jeho pokládka vedená cca 10 m v zemi
- následne vstup do domu pri podlahe cez chráničku a prestup do pivnice a napojenie sa na jestvujúci rozvod
- rozvod v dome cca 10 m
Špecifikácie:
- výkopové práce a stavebné úpravy nezahŕňať do ponuky, po vytýčení presnej trasy si to spravíme sami a bude to nachystané na montáž.
- materiál použitý v dome výhradne plast, inde sa ponecháva voľba materiálu na dodávateľa
Lokalita: Láb

Ďalšie informácie: ponuku zasielať výhradne na e-mail, počas najbližších 3 týždňov

Platnosť dopytu: 2 týždne.

Profil dopytujúceho: súkromná osoba z Malaciek.

Číslo dopytu 407493
Dátum zadania 15. 7. 2010
Kraj Bratislavský

Hodnotná
Detailná

Posledné overenie prebehlo pred 3 hodinami