Dopyt: stavebné práce a dodávka krovu na mieru, Pezinok

Avatar
Miloslav K. pred 15 rokmi
#92096213 • Bratislavský • Stavebníctvo
Dopytujem stavebné práce:

Popis: dodávka krovu na mieru
Požiadavky:
- 1. demontáž tehlovej atiky
- zbúranie betónového stropu nad lodžiou 10 x 1,2 m
- strhnutie asfaltovej krytiny 9,5 x 9,5 m
- odstránenie tepelnej izolácie
- 2. dodávka krovu 10 x 10 m na mieru s dopravou alebo bez
- 3. montáž krovu s fóliou a latovaním
- 4. montáž strešného okna a plechovej poplastovanej krytiny
- 5. tepelná izolácia polystyrénom, tenkovrstvová omietka
Lokalita: pezinok
Termín: september, výnimočne október
Cena: výberom

Ďalšie informácie:
- jedná sa o jednoposchodový rodinný dom
- klasický štvorec s plochou strechou
- ubytovanie a strava pre cca. štyroch je zabezpečená na mieste
- ponuku posielajte ako za jeden m2, prípadne s odhadom za celok
- spojenie viacerých horeuvedených prác pre jedného dodávateľa je vítané
- doplňujúce info na mobil do 21.09.2009

Platnosť dopytu: 2 týždne.

Profil dopytujúceho: firma z Bratislavy V.

Číslo dopytu 92096213
Dátum zadania 13. 8. 2009
Kraj Bratislavský

Posledné overenie prebehlo pred 12 hodinami