Dopyt: sprostredkovanie práce, opatrovateľka, Liptovský Mikuláš

Avatar
Andrea Č. pred 9 rokmi
#72021285 • Žilinský • Práca
Dopytujem služby:

Popis: sprostredkovanie práce
Druh: opatrovateľka
Špecifikácie:
- mám akreditovaný kurz opatrovania, v rozsahu 230 hodín
- k dispozícii Certifikát - Osvedčenie o odbornej spôsobilosti
- v rámci kurzu mám absolvovanú prax v zariadení sociálnych služieb, kde sú umiestnení klienti, ktorí majú zdravotné postihnutie, ktorým je najmä Parkinsonova choroba, Alzheimerova choroba, pervazívna vývinová porucha, skleróza multiplex, schizofrénia, demencia rôzneho typu etiológie, hluchoslepota, organický psychosyndróm ťažkého stupňa
- prax s klientmi imobilnými
- ponúkam kompletné opatrovanie seniora, drobné nákupy, upratovanie, práce v domácnosti, dohľad, prípravu aj servírovanie jedla, poskytnutie prvej pomoci, podávanie liekov, starostlivosť aj o domáceho miláčika
Požiadavky: hľadám prácu na turnusy, alebo každodennú starostlivosť
Termín: dohodou
Lokalita: pochádzam z Liptova, som ochotná za prácou opatrovateľky aj vycestovať, v prípade poskytnutia ubytovania počas starostlivosti o klienta
Plat: ponúknite

Platnosť dopytu: neobmedzene.

Profil dopytujúceho: súkromná osoba z Liptovského Mikuláša.

Číslo dopytu 72021285
Dátum zadania 7. 4. 2015
Kraj Žilinský
Kategória Práca

Hodnotná
Detailná
Hodnotná
Detailná

Posledné overenie prebehlo pred 21 minútami