Dopyt: remeselné práce, dodanie a montáž vnútorných dverí

Avatar
Vendelín Š. pred 10 rokmi
#69951120 • Nitriansky • Nábytok
Dopytujem remeselné práce:

Popis: dodanie a montáž vnútorných dverí
Rozmery: šírka stien 15 cm, otvory sú vysoké 210 cm a širšie cca o 10 cm ako miery dverí
Značka: Sapeli
Požiadavky:
- Elegant 55, hrúbka normal, povrch dyha - dub americký, lišta, sklo Sapelux, zámok obyčajný, šírka 60 cm ľavé 2 ks, 70 cm ľavé 2 ks a pravé 2 ks, 80 cm pravé 1 ks
- Stylus normal, sklo satinátovo biele, systém VS GP 229, zámok obyčajný - šírka 60 cm, pravé 1 ks
- VS GP 22P - 1 ks
- zárubne Sapeli, farba dyha dub americký, šírka 60 cm ľavé 2 ks, pravé 1 ks, 70 cm ľavé 2 ks, pravé 2 ks, 80 cm pravé 1 ks
- kľučky Sapeli PRAKTIK 01 BB, nerez - 7 ks, BARI01/101, Basic 01/101 - 1 ks
- zameranie, dovoz, montáž, inštalácia, materiál a podobne
- 1 x celosklenené dvere Stylus s kovaním
- 7 x drevené dvere
- 8 x zárubne
Termín: dohodou
Lokalita: Štúrovo
Cena: ponúknite

Platnosť dopytu: 1 mesiac.

Profil dopytujúceho: súkromná osoba z Nových Zámkov.

Číslo dopytu 69951120
Dátum zadania 31. 3. 2014
Kraj Nitriansky
Kategória Nábytok

Avatar
Dopyt: dvere so zárubňou, Senec
Nikolas G. pred 5 dňami
Detailná
Avatar
Dopyt: starožitné veci, Zvolen
Pavol S. pred 9 dňami

Posledné overenie prebehlo pred dňom