Dopyt: stavebné práce, rekonštrukcia bytového jadra, Hlohovec

Avatar
Rudolf P. pred 14 rokmi
#55564878 • Trnavský • Stavebníctvo
Dopytujem stavebné práce:

Popis: rekonštrukcia bytového jadra (kúpeľňa, WC)
Objekt: byt v panelovom dome
Rozmery: cca 210 x 260 cm
Požiadavky:
- odstránenie umakartového jadra
- vymurovanie
- položenie dlažby (cca 4 m2) a obkladov (cca 21 m2) v kúpeľni a na WC
- položenie dlažby (cca 2,8 m2) a obkladov (cca 2,6 m2)v kuchyni
- elektroinštalačné práce
- vodoinštalačné práce
Špecifikácie: amatérsky nákres je priložený
Termín: apríl - máj 2010
Lokalita: Hlohovec

Platnosť dopytu: 2 týždne.

Profil dopytujúceho: súkromná osoba z Hlohovca.

Číslo dopytu 55564878
Dátum zadania 7. 3. 2010
Kraj Trnavský

Posledné overenie prebehlo pred dňom