Dopyt: stavebné práce, zasklenie balkóna, 363 x 260 cm, Martin

Avatar
Dušan K. pred 15 rokmi
#17915316 • Žilinský • Stavebníctvo
Dopytujem stavebné práce:

Popis: zasklenie balkóna
Objekt: panelák Bauring
Rozmery: 363 x 260 cm (d x v)
- výška od vrchnej strany zábradlia po strop balkóna 150 cm
- výška od podlahy po vrchnú hranu kovového zábradlia 110 cm
Požiadavky:
- zasklenie vrchného otvoru nad kovovým zábradlím 363 x 150 cm systémom bezrámového presklenia (Optimit a pod.)
- úprava priestoru (plochy) pod zábradlím 363 x 110 cm
- kompletná dodávka a kvalitná čistá realizácia
Lokalita: Martin
Cena: navrhnite

Platnosť dopytu: 2 týždne.

Profil dopytujúceho: súkromná osoba z Martina.

Číslo dopytu 17915316
Dátum zadania 31. 1. 2010
Kraj Žilinský

Avatar
Dopyt: kotol Verner VN45, Česko
Luboš T. pred 3 dňami
Hodnotná Detailná

Posledné overenie prebehlo pred 2 dňami