Verejné obstarávanie na AAADOPYT.SK

Vďaka dopytovému systému AAADOPYT.SK už nemusíte sami hľadať a porovnávať výhodné ponuky firiem a remeselníkov! Zdarma môžete dopytovať akékoľvek služby alebo produkty z oborov a krajov podľa Vašich potrieb. Priamo na našich stránkach môžete zadať zdarma dopyt napr. na stavebné práce, remeselné práce, dopyty na byty, domy, ale aj na vzdelávacie kurzy či dovolenku. Následne do niekoľko hodín obdržíte ponuky jednotlivých firiem a remeselníkov do svojho e-mailu.

Minulý mesiac sme ponúkli našim dodávateľom 914 zákaziek za 766 099 827 € OBJEDNAŤ VEREJNÉ OBSTARÁVANIE >
Aktuality
19.06.2014
„Rýchla ponuka“ je tu! Oslovte aj Vy rýchlo a efektívne dopytujúcich zo všetkých odborov činností s novým nástrojom!
Chcete reagovať na zaslané dopyty rýchlo a efektívne? Skúste nový nástroj „Rýchla ponuka“, ktorý vytvorí ponuku na mieru za Vás a pomôže Vám tak ušetriť nielen čas, ale tiež získať viac nových zákazníkov. Viac informácií o funkčnosti a možnostiach nástroja „Rýchla ponuka“ sa dozviete v našej „tlačovej správe“.
12.05.2014
Slávime 5 narodeniny!
Túto nedeľu 11. mája sme oslávili už 5. narodeniny nášho dopytového systému AAADOPYT.SK. Od samotného začiatku fungovania nášho projektu pracujeme s jasnou víziou, vytvoriť pre Vás prehľadné miesto, kde majú firmy a živnostníci z celej SR možnosť ponúknuť svoje služby a tovar a uspokojiť tak efektívne potreby všetkých slovenských spotrebiteľov a taktiež pomôcť všetkým užívateľom internetu nájsť kvalitného a overeného dodávateľa pri realizácii akéhokoľvek dopytu. Je pre nás veľkým potešením, že sa našu víziu podarilo previesť do reálnych kontúr. Už 5. rokom tak prinášame nové obchodné príležitosti dodávateľom a zároveň overených a spoľahlivých živnostníkov a firmy z celej SR a zo všetkých odborov činnosti dopytujúcim. Ďakujeme za Vašu priazeň a podporu a tešíme sa na ďalší rok plný nových zážitkov zo sveta dopytov. Pozrite sa, čo všetko sa nám podarilo spoločne s Vami vybudovať za 5 rokov>>>