Verejné obstarávanie na AAADOPYT.SK

Vďaka dopytovému systému AAADOPYT.SK už nemusíte sami hľadať a porovnávať výhodné ponuky firiem a remeselníkov! Zdarma môžete dopytovať akékoľvek služby alebo produkty z oborov a krajov podľa Vašich potrieb. Priamo na našich stránkach môžete zadať zdarma dopyt napr. na stavebné práce, remeselné práce, dopyty na byty, domy, ale aj na vzdelávacie kurzy či dovolenku. Následne do niekoľko hodín obdržíte ponuky jednotlivých firiem a remeselníkov do svojho e-mailu.

Minulý mesiac sme ponúkli našim dodávateľom 1 433 zákaziek za 167 178 033 € OBJEDNAŤ VEREJNÉ OBSTARÁVANIE >
Aktuality
10.01.2019
Aký bol rok 2018 a čo nás čaká
V minulom roku zaznamenal projekt AAAdopyt veľa zmien.

V septembri sme projekt prevzali a previedli drobné nutné zmeny vo vzhľade webu. Veľké množstvo vylepšení sme urobili aj na pozadí celého systému, ktorý využíva staršie technológie, ktoré nás brzdili v ďalšom rozvoji.

Preto sme sa rozhodli, že sa v rolu 2019 budeme najprv venovať technologickým vylepšeniam, následne predstavíme nový web. Obidve zmeny budú viesť k zvýšeniu počtu dopytov pre našich dodávateľov a zjednodušeniu zadania dopytu pre dopytujúcich.
03.09.2018
AAAdopyt má nového majiteľa
Od 1.septembra je server AAAdopyt.sk prevádzkovaný rovnomennou spoločnosťou (AAA poptávka, s.r.o.), ktorá kúpila projekt od predošlého majiteľa spol. MAFRA SK a.s.. Pre dopytujúcich ani dodávateľov sa nič nemení. Budeme aj naďalej poskytovať vysoko kvalitné služby dopytového konania. “Chceli by sme všetkých užívateľov AAAdopyt.sk uistiť, že pokiaľ nastanú nejaké zmeny, potom jedine k lepšiemu. Chceme server naďalej rozvíjať a máme na tento rozvoj vyčlenené o poznanie väčšie kapacity než mal pôvodný majiteľ,” hovorí k akvizíci riaditeľ Otto Kočí. Zadajte si dopyt a vyskúšajte AAAdopyt na vlastej koži.