Verejné obstarávanie na AAADOPYT.SK

Vďaka dopytovému systému AAADOPYT.SK už nemusíte sami hľadať a porovnávať výhodné ponuky firiem a remeselníkov! Zdarma môžete dopytovať akékoľvek služby alebo produkty z oborov a krajov podľa Vašich potrieb. Priamo na našich stránkach môžete zadať zdarma dopyt napr. na stavebné práce, remeselné práce, dopyty na byty, domy, ale aj na vzdelávacie kurzy či dovolenku. Následne do niekoľko hodín obdržíte ponuky jednotlivých firiem a remeselníkov do svojho e-mailu.

Minulý mesiac sme ponúkli našim dodávateľom 1 848 zákaziek za 123 560 875 € OBJEDNAŤ VEREJNÉ OBSTARÁVANIE >
Aktuality
10.07.2019
AAADOPYT.SK sponzoruje společnost Parkinson, z.s.
Opäť sme sa rozhodli podporiť dobrú vec, a tak sme finančne podporili spoločnosť Parkinson, z.s. čiastkou 50.000 Kč, ktorá funguje už od roku 1994. Ich dlhodobým cieľom je zlepšovanie kvality života chorých a zvýšenie povedomia širokej verejnosti o tejto chorobe a ich príznakoch.
29.05.2019
Priemyselná produkcia stále rastie.
V rámci prvých troch mesiacov v roku 2019 priemyselná produkcia v marci medziročne vzrástla o 7,3 %.

Zo špeciálnych zoskupení priemyselných odvetví, ktoré sa najviac podieľali na celkovom raste produkcie, najvýznamnejšie zvýšenie zaznamenali výroba dopravných prostriedkov o 13,6 %, výroba strojov a zariadení i.n. o 24,1 %, dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu o 13,1 %, výroba koksu a rafinovaných ropných produktov o 59,5 % a výroba elektrických zariadení o 8,9 %.

Je teda dobré zamerať sa na tieto odvetia a vyťažiť z toho maximum.