Verejné obstarávanie na AAADOPYT.SK

Vďaka dopytovému systému AAADOPYT.SK už nemusíte sami hľadať a porovnávať výhodné ponuky firiem a remeselníkov! Zdarma môžete dopytovať akékoľvek služby alebo produkty z oborov a krajov podľa Vašich potrieb. Priamo na našich stránkach môžete zadať zdarma dopyt napr. na stavebné práce, remeselné práce, dopyty na byty, domy, ale aj na vzdelávacie kurzy či dovolenku. Následne do niekoľko hodín obdržíte ponuky jednotlivých firiem a remeselníkov do svojho e-mailu.

Minulý mesiac sme ponúkli našim dodávateľom 2 146 zákaziek za 143 476 538 € OBJEDNAŤ VEREJNÉ OBSTARÁVANIE >
Aktuality
01.03.2019
Aktualne.cz píše o našich 15. rokoch na dopytovom trhu.
123dopyt.sk poskytuje služby dopytového konania už 15 rokov. Článok na aktualne.cz sa venuje najčastejšie dopytovým kategóriám.
10.01.2019
Aký bol rok 2018 a čo nás čaká
V minulom roku zaznamenal projekt AAAdopyt veľa zmien.

V septembri sme projekt prevzali a previedli drobné nutné zmeny vo vzhľade webu. Veľké množstvo vylepšení sme urobili aj na pozadí celého systému, ktorý využíva staršie technológie, ktoré nás brzdili v ďalšom rozvoji.

Preto sme sa rozhodli, že sa v rolu 2019 budeme najprv venovať technologickým vylepšeniam, následne predstavíme nový web. Obidve zmeny budú viesť k zvýšeniu počtu dopytov pre našich dodávateľov a zjednodušeniu zadania dopytu pre dopytujúcich.