Novinky

19.06.2014„Rýchla ponuka“ je tu! Oslovte aj Vy rýchlo a efektívne dopytujúcich zo všetkých odborov činností s novým nástrojom!

„Rýchla ponuka“ je tu! Oslovte aj Vy rýchlo a efektívne dopytujúcich zo všetkých odborov činností s novým nástrojom!
Chcete reagovať na zaslané dopyty rýchlo a efektívne? Skúste nový nástroj „Rýchla ponuka“, ktorý vytvorí ponuku na mieru za Vás a pomôže Vám tak ušetriť nielen čas, ale tiež získať viac nových zákazníkov. Viac informácií o funkčnosti a možnostiach nástroja „Rýchla ponuka“ sa dozviete v našej „tlačovej správe“.

12.05.2014Slávime 5 narodeniny!

Slávime 5 narodeniny!
Túto nedeľu 11. mája sme oslávili už 5. narodeniny nášho dopytového systému AAADOPYT.SK. Od samotného začiatku fungovania nášho projektu pracujeme s jasnou víziou, vytvoriť pre Vás prehľadné miesto, kde majú firmy a živnostníci z celej SR možnosť ponúknuť svoje služby a tovar a uspokojiť tak efektívne potreby všetkých slovenských spotrebiteľov a taktiež pomôcť všetkým užívateľom internetu nájsť kvalitného a overeného dodávateľa pri realizácii akéhokoľvek dopytu. Je pre nás veľkým potešením, že sa našu víziu podarilo previesť do reálnych kontúr. Už 5. rokom tak prinášame nové obchodné príležitosti dodávateľom a zároveň overených a spoľahlivých živnostníkov a firmy z celej SR a zo všetkých odborov činnosti dopytujúcim. Ďakujeme za Vašu priazeň a podporu a tešíme sa na ďalší rok plný nových zážitkov zo sveta dopytov. Pozrite sa, čo všetko sa nám podarilo spoločne s Vami vybudovať za 5 rokov>>>

10.03.2014TIP AAADOPYT.SK je tu! Oslovte svojich zákazníkov priamo z našej domovskej stránky.

TIP AAADOPYT.SK je tu! Oslovte svojich zákazníkov priamo z našej domovskej stránky.
Práve pre našich dodávateľov sme spustili celkom jedinečnú službu „TIP AAADOPYT.SK“. Vďaka tejto novej službe máte teraz možnosť získať nových zákazníkov cez reklamný formát umiestnený priamo na domovskej stránke AAADOPYT.SK. Prezentujte svoje služby, bonusy a akčné ponuky státisícom užívateľov každý mesiac. A Ako vyzerá a funguje TIP AAADOPYT.SK sa pozrite v tlačovej správe >>>

08.01.2014AAADOPYT.SK stále jednotkou na trhu dopytových systémov.

AAADOPYT.SK stále jednotkou na trhu dopytových systémov.
Aj minulý rok 2013 nám potvrdil pozíciu jasnej jednotky na trhu dopytových systémov a databáz verejných zákaziek. Každý mesiac pre Vás zverejňujeme tisíce nových dopytov od firiem a súkromných osôb z celej SR. Avšak veľkej obľube sa teší aj databáza verejných zákaziek na AAADOPYT.SK, ktorá je momentálne najväčšou databázou verejných zákaziek na slovenskom trhu. Vážime si dôveru, ktorú do nás vkladáte, a tešíme sa v novom roku 2014 na nové obchodné príležitosti, ktoré Vám budeme schopní sprostredkovať.

20.12.2013AAADOPYT.SK Vám praje príjemné vianočné sviatky a šťastný vstup do nového roka.

AAADOPYT.SK Vám praje príjemné vianočné sviatky a šťastný vstup do nového roka.
Príjemné prežitie vianočných sviatkov a šťastný vstup do nového roku 2014 Vám praje celý tím spoločnosti AAA DOPYT.SK s.r.o. Ďakujeme Vám za Vašu podporu v uplynulom roku a do nového roku Vám srdečne prajeme veľa šťastia, zdravia a úspechov.

11.03.2013Ako predísť sklamaniu pri realizácii rekonštrukcie bytu či domu?

Ako predísť sklamaniu pri realizácii rekonštrukcie bytu či domu?
Ďalší z našich článkov, ktorý radí, ako si poradiť pomerne s častými avšak mnohokrát komplikovanými úlohami, je na svete. Na spravodajskom portáli Pravda.sk sa tak dozviete tipy, ktoré pomôžu s úspešnou rekonštrukciou Vášho bývania.

26.02.2013AAADOPYT.SK a prvá imidžová kampaň je tu.

AAADOPYT.SK a prvá imidžová kampaň je tu.
AAADOPYT.SK spúšťa celorepublikovú mediálnu kampaň pod názvom „Konec predražených služieb“. Práve k začiatku mesiaca marca 2013 bude spustená masívna mediálna kampaň, s ktorou sa môžete stretnúť predovšetkým na internete. Podstatným oznámením aj zmyslom celého projektu je nielen maximálne uľahčiť hľadanie toho správneho dodávateľa z najrôznejších odborov činnosti, ale tiež pomôcť dopytujúcim užívateľom nájsť kvalitné služby za dostupnú cenu. Chcete vedieť viac o kampani? Viac nájdete v aktuálnej tlačovej správe..

11.01.2013AAADOPYT.SK vyhlásil výhercu súťaže

AAADOPYT.SK vyhlásil výhercu súťaže
Veľká súťaž o poukážku na pohonné hmoty v hodnote 100 €, ktorej sa mohol zúčastniť každý dopytujúci užívateľ, bola k poslednému dňu v roku 2012 ukončená. Pre výhercu bola pripravená hodnotná cena v podobe poukážky na pohonné hmoty v hodnote 100 €. Kto výhernú poukážku získal? Pozrite sa s nami na výhercu súťaže!

07.11.2012Veľká súťaž o poukážku v hodnote 100€!

Veľká súťaž o poukážku v hodnote 100€!
Prichádzame s veľkou súťažou o poukážky na pohonné hmoty v hodnote 100€! Pokiaľ i vy chcete dopriať svojmu plechovému miláčikovi, potom neváhajte a zúčastnite sa našej veľkej súťaže s názvom „ZADAJ DOPYT, ZDOKUMENTUJ REALIZÁCIU A VYHRAJ 100€ NA POHONNÉ HMOTY“, kde vyhrať môže úplne každý, je to naozaj jednoduché!

28.08.2012Poradíme Vám, ako zvoliť správneho dodávateľa a zároveň, ako získať nových klientov vďaka pozitívnym referenciám!

Poradíme Vám, ako zvoliť správneho dodávateľa a zároveň, ako získať nových klientov vďaka pozitívnym referenciám!
Pozitívne aj negatívne hodnotenie, je veľmi dôležitým faktorom pri výbere dodávateľa z akéhokoľvek odboru činnosti. Nech sa spýtate kohokoľvek, pozitívna referencia od blízkeho človeka ale aj od úplne cudzích osôb, ktoré mali pozitívnu skúsenosť so svojim dodávateľom, je k nezaplateniu. Práve pre dopytujúcich užívateľov ale i dodávateľov bola vytvorená začiatkom tohto roku jedinečná služba tzv. Hodnotenie dodávateľa . Bližšie informácie nájdete v tlačovej správe.

18.06.2012Dopytový systém AAADOPYT.SK v novom kabáte

Dopytový systém AAADOPYT.SK v novom kabáte
Po niekoľko mesačných prípravách nášho vývojárskeho tímu a veľmi úzkej spolupráci s Vami, užívateľmi, je na svete neobvyklá inovácia dopytového systému AAADOPYT.SK. Nové prevedenie projektu prináša intuitívne spracovanie stránok v nadčasovom a veľmi príjemnom grafickom spracovaní. Pozornosť bola venovaná z veľkej časti rozhraniu pre dodávateľov a dopytujúcich užívateľov, ale taktiež verejným zákazkám, ktoré sa tešia veľkej obľube. Viac informácií nájdete v tlačovej správe.

28.03.2011Nové odborové katalógy

Nové odborové katalógy
Dovoľte nám Vás informovať o spustení nových odborových katalógov. Odborové katalógy sú ďalšou plochou, kde prezentujeme našich registrovaných dodávateľov. Ako už názov napovedá, jedná sa o 23 odborových katalógov prezentujúcich spoločnosti z jednej odborovej oblasti. Každý katalóg obsahuje ďalšie špecifické kategórie pre lepšiu orientáciu návštevníkov. Primárnym cieľom tohto projektu je zvýšiť počet obchodných príležitostí pre našich registrovaných dodávateľov a umožniť ďalšiu firemnú i produktovú prezentáciu.

25.03.2011Bezpečnosť na AAADOPYT.SK

Bezpečnosť na AAADOPYT.SK
Vytvorili sme novú stránku Bezpečnosť na AAADOPYT.SK. Touto cestou Vám chceme pripomenúť niekoľko základných pravidiel a rád pre pasívnu i aktívnu bezpečnosť pri nakupovaní na internete nielen cez dopytový systém AAADOPYT.SK. Nakupujte a dopytujte bezpečne.

14.06.2010Nový katalóg dodávateľov AAADODAVATEL.SK

Nový katalóg dodávateľov AAADODAVATEL.SK
Prinášame Vám ďalšiu veľkú novinku v podobe celkom nového projektu a firemného katalógu AAADODAVATEL.SK, ktorý bol spustený pred niekoľkými dňami. Tento nový firemný katalóg ponúka mnoho možností k prezentácii Vašej spoločnosti. Každý registrovaný dodávateľ na www.aaadopyt.sk, sa zobrazuje i na www.aaadodavatel.sk. Prednostný výpis a zvýraznený zápis v kategóriách zaisťuje Firemný zápis PROFI. Navštívte náš nový katalóg dodávateľov AAADODAVATEL.SK, ktorý Vás priblíži ku konečnému zákazníkovi.

10.01.2010Nová služba verejné zákazky na AAADOPYT.SK

Nová služba verejné zákazky na AAADOPYT.SK
Pripravili sme pre Vás novú službu verejné zákazky. Ako jedna z prvých spoločností v SR ponúkame zasielanie verejných zákaziek na Váš e-mail. Každý deň zverejníme desiatky nových verejných zákaziek z celej SR so všetkými potrebnými informáciami pre podanie kvalitnej ponuky. Veríme, že s pomocou našej služby získate nových zákazníkov z radov štátnej správy.

13.10.2009Projekt AAADOPYT.SK má svojich spokojných zákazníkov

Projekt AAADOPYT.SK má svojich spokojných zákazníkov
Po niekoľkých mesiacoch od spustenia projektu AAADOPYT.SK sa nám podarilo získať viac ako 7 000 dopytov pre našich registrovaných dodávateľov a počet zadaných dopytov neustále rýchlo pribúda. Ďakujeme všetkým zákazníkom za priazeň a tešíme sa na ďalší rok úspešnej spolupráce.

11.05.2009Spustenie projektu AAADOPYT.SK

Spustenie projektu AAADOPYT.SK
Spúšťame projekt AAADOPYT.SK. Cieľom nového dopytového systému je sprostredkovať kontakt medzi dopytujúcimi a dodávateľmi. AAADOPYT.SK je dcérskym projektom českej verzie projektu AAAPOPTÁVKA.CZ.
Video
Rady ptáka LoskutákaKde sa o nás píše

NOVA
Idnes.cz
ČTK
PODNIKATEL.CZ
Měšec.cz
EKONOM
Lupa.cz
eulog.cz
PRESSWEB

Hodnotenie firiem zákazníkmi - pozrite sa na realizované dopyty

Ďalšie hodnotenie