Novinky

29.05.2019

Priemyselná produkcia stále rastie.

V rámci prvých troch mesiacov v roku 2019 priemyselná produkcia v marci medziročne vzrástla o 7,3 %.

Zo špeciálnych zoskupení priemyselných odvetví, ktoré sa najviac podieľali na celkovom raste produkcie, najvýznamnejšie zvýšenie zaznamenali výroba dopravných prostriedkov o 13,6 %, výroba strojov a zariadení i.n. o 24,1 %, dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu o 13,1 %, výroba koksu a rafinovaných ropných produktov o 59,5 % a výroba elektrických zariadení o 8,9 %.

Je teda dobré zamerať sa na tieto odvetia a vyťažiť z toho maximum.

01.03.2019

Aktualne.cz píše o našich 15. rokoch na dopytovom trhu.

123dopyt.sk poskytuje služby dopytového konania už 15 rokov. Článok na aktualne.cz sa venuje najčastejšie dopytovým kategóriám.

10.01.2019

Aký bol rok 2018 a čo nás čaká

V minulom roku zaznamenal projekt AAAdopyt veľa zmien.

V septembri sme projekt prevzali a previedli drobné nutné zmeny vo vzhľade webu. Veľké množstvo vylepšení sme urobili aj na pozadí celého systému, ktorý využíva staršie technológie, ktoré nás brzdili v ďalšom rozvoji.

Preto sme sa rozhodli, že sa v rolu 2019 budeme najprv venovať technologickým vylepšeniam, následne predstavíme nový web. Obidve zmeny budú viesť k zvýšeniu počtu dopytov pre našich dodávateľov a zjednodušeniu zadania dopytu pre dopytujúcich.

03.09.2018

AAAdopyt má nového majiteľa

Od 1.septembra je server AAAdopyt.sk prevádzkovaný rovnomennou spoločnosťou (AAA poptávka, s.r.o.), ktorá kúpila projekt od predošlého majiteľa spol. MAFRA SK a.s.. Pre dopytujúcich ani dodávateľov sa nič nemení. Budeme aj naďalej poskytovať vysoko kvalitné služby dopytového konania. “Chceli by sme všetkých užívateľov AAAdopyt.sk uistiť, že pokiaľ nastanú nejaké zmeny, potom jedine k lepšiemu. Chceme server naďalej rozvíjať a máme na tento rozvoj vyčlenené o poznanie väčšie kapacity než mal pôvodný majiteľ,” hovorí k akvizíci riaditeľ Otto Kočí. Zadajte si dopyt a vyskúšajte AAAdopyt na vlastej koži.

19.06.2014

„Rýchla ponuka“ je tu! Oslovte aj Vy rýchlo a efektívne dopytujúcich zo všetkých odborov činností s novým nástrojom!

Chcete reagovať na zaslané dopyty rýchlo a efektívne? Skúste nový nástroj „Rýchla ponuka“, ktorý vytvorí ponuku na mieru za Vás a pomôže Vám tak ušetriť nielen čas, ale tiež získať viac nových zákazníkov. Viac informácií o funkčnosti a možnostiach nástroja „Rýchla ponuka“ sa dozviete v našej „tlačovej správe“.

12.05.2014

Slávime 5 narodeniny!

Túto nedeľu 11. mája sme oslávili už 5. narodeniny nášho dopytového systému AAADOPYT.SK. Od samotného začiatku fungovania nášho projektu pracujeme s jasnou víziou, vytvoriť pre Vás prehľadné miesto, kde majú firmy a živnostníci z celej SR možnosť ponúknuť svoje služby a tovar a uspokojiť tak efektívne potreby všetkých slovenských spotrebiteľov a taktiež pomôcť všetkým užívateľom internetu nájsť kvalitného a overeného dodávateľa pri realizácii akéhokoľvek dopytu. Je pre nás veľkým potešením, že sa našu víziu podarilo previesť do reálnych kontúr. Už 5. rokom tak prinášame nové obchodné príležitosti dodávateľom a zároveň overených a spoľahlivých živnostníkov a firmy z celej SR a zo všetkých odborov činnosti dopytujúcim. Ďakujeme za Vašu priazeň a podporu a tešíme sa na ďalší rok plný nových zážitkov zo sveta dopytov. Pozrite sa, čo všetko sa nám podarilo spoločne s Vami vybudovať za 5 rokov>>>

10.03.2014

TIP AAADOPYT.SK je tu! Oslovte svojich zákazníkov priamo z našej domovskej stránky.

Práve pre našich dodávateľov sme spustili celkom jedinečnú službu „TIP AAADOPYT.SK“. Vďaka tejto novej službe máte teraz možnosť získať nových zákazníkov cez reklamný formát umiestnený priamo na domovskej stránke AAADOPYT.SK. Prezentujte svoje služby, bonusy a akčné ponuky státisícom užívateľov každý mesiac. A Ako vyzerá a funguje TIP AAADOPYT.SK sa pozrite v tlačovej správe >>>

08.01.2014

AAADOPYT.SK stále jednotkou na trhu dopytových systémov.

Aj minulý rok 2013 nám potvrdil pozíciu jasnej jednotky na trhu dopytových systémov a databáz verejných zákaziek. Každý mesiac pre Vás zverejňujeme tisíce nových dopytov od firiem a súkromných osôb z celej SR. Avšak veľkej obľube sa teší aj databáza verejných zákaziek na AAADOPYT.SK, ktorá je momentálne najväčšou databázou verejných zákaziek na slovenskom trhu. Vážime si dôveru, ktorú do nás vkladáte, a tešíme sa v novom roku 2014 na nové obchodné príležitosti, ktoré Vám budeme schopní sprostredkovať.

20.12.2013

AAADOPYT.SK Vám praje príjemné vianočné sviatky a šťastný vstup do nového roka.

Príjemné prežitie vianočných sviatkov a šťastný vstup do nového roku 2014 Vám praje celý tím spoločnosti AAA DOPYT.SK s.r.o. Ďakujeme Vám za Vašu podporu v uplynulom roku a do nového roku Vám srdečne prajeme veľa šťastia, zdravia a úspechov.

11.03.2013

Ako predísť sklamaniu pri realizácii rekonštrukcie bytu či domu?

Ďalší z našich článkov, ktorý radí, ako si poradiť pomerne s častými avšak mnohokrát komplikovanými úlohami, je na svete. Na spravodajskom portáli Pravda.sk sa tak dozviete tipy, ktoré pomôžu s úspešnou rekonštrukciou Vášho bývania.

26.02.2013

AAADOPYT.SK a prvá imidžová kampaň je tu.

AAADOPYT.SK spúšťa celorepublikovú mediálnu kampaň pod názvom „Konec predražených služieb“. Práve k začiatku mesiaca marca 2013 bude spustená masívna mediálna kampaň, s ktorou sa môžete stretnúť predovšetkým na internete. Podstatným oznámením aj zmyslom celého projektu je nielen maximálne uľahčiť hľadanie toho správneho dodávateľa z najrôznejších odborov činnosti, ale tiež pomôcť dopytujúcim užívateľom nájsť kvalitné služby za dostupnú cenu. Chcete vedieť viac o kampani? Viac nájdete v aktuálnej tlačovej správe..

11.01.2013

AAADOPYT.SK vyhlásil výhercu súťaže

Veľká súťaž o poukážku na pohonné hmoty v hodnote 100 €, ktorej sa mohol zúčastniť každý dopytujúci užívateľ, bola k poslednému dňu v roku 2012 ukončená. Pre výhercu bola pripravená hodnotná cena v podobe poukážky na pohonné hmoty v hodnote 100 €. Kto výhernú poukážku získal? Pozrite sa s nami na výhercu súťaže!

07.11.2012

Veľká súťaž o poukážku v hodnote 100€!

Prichádzame s veľkou súťažou o poukážky na pohonné hmoty v hodnote 100€! Pokiaľ i vy chcete dopriať svojmu plechovému miláčikovi, potom neváhajte a zúčastnite sa našej veľkej súťaže s názvom „ZADAJ DOPYT, ZDOKUMENTUJ REALIZÁCIU A VYHRAJ 100€ NA POHONNÉ HMOTY“, kde vyhrať môže úplne každý, je to naozaj jednoduché!

28.08.2012

Poradíme Vám, ako zvoliť správneho dodávateľa a zároveň, ako získať nových klientov vďaka pozitívnym referenciám!

Pozitívne aj negatívne hodnotenie, je veľmi dôležitým faktorom pri výbere dodávateľa z akéhokoľvek odboru činnosti. Nech sa spýtate kohokoľvek, pozitívna referencia od blízkeho človeka ale aj od úplne cudzích osôb, ktoré mali pozitívnu skúsenosť so svojim dodávateľom, je k nezaplateniu. Práve pre dopytujúcich užívateľov ale i dodávateľov bola vytvorená začiatkom tohto roku jedinečná služba tzv. Hodnotenie dodávateľa . Bližšie informácie nájdete v tlačovej správe.

18.06.2012

Dopytový systém AAADOPYT.SK v novom kabáte

Po niekoľko mesačných prípravách nášho vývojárskeho tímu a veľmi úzkej spolupráci s Vami, užívateľmi, je na svete neobvyklá inovácia dopytového systému AAADOPYT.SK. Nové prevedenie projektu prináša intuitívne spracovanie stránok v nadčasovom a veľmi príjemnom grafickom spracovaní. Pozornosť bola venovaná z veľkej časti rozhraniu pre dodávateľov a dopytujúcich užívateľov, ale taktiež verejným zákazkám, ktoré sa tešia veľkej obľube. Viac informácií nájdete v tlačovej správe.

28.03.2011

Nové odborové katalógy

Dovoľte nám Vás informovať o spustení nových odborových katalógov. Odborové katalógy sú ďalšou plochou, kde prezentujeme našich registrovaných dodávateľov. Ako už názov napovedá, jedná sa o 23 odborových katalógov prezentujúcich spoločnosti z jednej odborovej oblasti. Každý katalóg obsahuje ďalšie špecifické kategórie pre lepšiu orientáciu návštevníkov. Primárnym cieľom tohto projektu je zvýšiť počet obchodných príležitostí pre našich registrovaných dodávateľov a umožniť ďalšiu firemnú i produktovú prezentáciu.

25.03.2011

Bezpečnosť na AAADOPYT.SK

Vytvorili sme novú stránku Bezpečnosť na AAADOPYT.SK. Touto cestou Vám chceme pripomenúť niekoľko základných pravidiel a rád pre pasívnu i aktívnu bezpečnosť pri nakupovaní na internete nielen cez dopytový systém AAADOPYT.SK. Nakupujte a dopytujte bezpečne.

14.06.2010

Nový katalóg dodávateľov AAADODAVATEL.SK

Prinášame Vám ďalšiu veľkú novinku v podobe celkom nového projektu a firemného katalógu AAADODAVATEL.SK, ktorý bol spustený pred niekoľkými dňami. Tento nový firemný katalóg ponúka mnoho možností k prezentácii Vašej spoločnosti. Každý registrovaný dodávateľ na www.aaadopyt.sk, sa zobrazuje i na www.aaadodavatel.sk. Prednostný výpis a zvýraznený zápis v kategóriách zaisťuje Firemný zápis PROFI. Navštívte náš nový katalóg dodávateľov AAADODAVATEL.SK, ktorý Vás priblíži ku konečnému zákazníkovi.

10.01.2010

Nová služba verejné zákazky na AAADOPYT.SK

Pripravili sme pre Vás novú službu verejné zákazky. Ako jedna z prvých spoločností v SR ponúkame zasielanie verejných zákaziek na Váš e-mail. Každý deň zverejníme desiatky nových verejných zákaziek z celej SR so všetkými potrebnými informáciami pre podanie kvalitnej ponuky. Veríme, že s pomocou našej služby získate nových zákazníkov z radov štátnej správy.

13.10.2009

Projekt AAADOPYT.SK má svojich spokojných zákazníkov

Po niekoľkých mesiacoch od spustenia projektu AAADOPYT.SK sa nám podarilo získať viac ako 7 000 dopytov pre našich registrovaných dodávateľov a počet zadaných dopytov neustále rýchlo pribúda. Ďakujeme všetkým zákazníkom za priazeň a tešíme sa na ďalší rok úspešnej spolupráce.

11.05.2009

Spustenie projektu AAADOPYT.SK

Spúšťame projekt AAADOPYT.SK. Cieľom nového dopytového systému je sprostredkovať kontakt medzi dopytujúcimi a dodávateľmi. AAADOPYT.SK je dcérskym projektom českej verzie projektu AAAPOPTÁVKA.CZ.