Referencie dodávateľov

Dopyty, ktoré nám denne prichádzajú od AAADOPYT.SK, sú pre nás zaujímavou príležitosťou získavania nových zákaziek, poprípade aj nových zákazníkov – nie raz sa nám z jednorázovej záležitosti vyvinula dlhodobejšia obchodná spolupráca. Podiel na tom má aj kvalita systému a prístup ľudí u AAADOPYT.sk.
V-bit, spol., s.r.o.
Ing. Miroslav Gocman, konateľ spoločnosti
Minulý rok sme si objednali vašu službu AAADOPYT.sk a urobili sme dobrý krok, pretože sme získali slušné množstvo zákazníkov, ktorí nám boli zaslaní s požiadavkami na záhradný nábytok. Vďaka pozitívnym hospodárskym výsledkom, pri tejto spolupráci s AAADOPYT.sk, sme si objednali vaše služby i na budúci rok. Môžeme vrelo odporúčať aj iným spoločnostiam a živnostníkom, aby využívali vaše služby.
FERLUND ŠKANDINÁVIA spol. s r.o.
Vít Štefanec, konateľ
Firma "GEP vrty" má veľa spokojných zákazníkov s prístupom k pitnej a úžitkovej vode aj vďaka spolupráci s portálom AAADOPYT.sk. So službami AAADOPYT.sk sme spokojní a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.
GEP vrty, s.r.o.
RNDr. Marián Klúz
Hneď, ako sme začali dostávať prvé dopyty, sme si uvedomili, že AAADOPYT.sk je veľmi prospešný pre rast našej firmy. Dopyty, ktoré dostávame, sú prehľadné a presne šité na naše obory činností: pneumatiky, hliníkové a oceľové disky, oleje a opravný materiál pre pneu servisy. Je to nesmierna pomoc a uľahčenie vyhľadávania nových zákazníkov.
SK FALCON spol. s r.o.
Ján Režňák, konateľ spoločnosti
Každý deň dostávame z portálu AAADOPYT.sk, priamo na náš e-mail, veľa požiadaviek na prepravu tovaru zo všetkých kútov sveta. Sme radi, že na základe týchto požiadaviek môžeme rýchlo reagovať a našim zákazníkom ponúknuť prepravné služby. Aj tento portál prispel k rozšíreniu rady našich spokojných zákazníkov, za čo prevádzkovateľom portálu srdečne ďakujeme.
Abonex, s.r.o.
Ing. Peter Formela
Dobrý deň, zo službou AAADOPYT.sk sme veľmi spokojní, získali sme niekoľko zaujímavých zákaziek.
Judiak Anton
Anton Judiak
Portál AAADOPYT.sk mojej firme otvoril nové možnosti a obchodné príležitosti. Službu budem určite využívať aj v budúcnosti
WOODPECKER
Tomáš Vnučko
Systém AAADOPYT.SK je vynikajúco vymyslený a prepracovaný a našej spoločnosti veľmi pomohol v množstve objednávok a následne v raste obchodného obratu spoločnosti. Sme rádi, že sme zapojení do tohto systému a odporúčame ho všetkým spoločnostiam.
Lemat, s.r.o.
Ing. Tibor Bruckmayer, konateľ spoločnosti
S portálom AAADOPYT.sk som veľmi spokojná. Priamo z kancelárie mám kontakt s mnohými zákazníkmi a vďaka tomu sme získali aj novú klientelu. Keďže sa zaoberáme viacerými činnosťami a máme aj turistickú ubytovňu, chodia dopyty aj z tejto sekcie, máme reklamu po celom Slovensku iste v lepšej cene ako v tlačenej, takže aj šetríme zároveň. Super nápad, držím palce do budúcnosti.
Anna Zuberecová - Výroba PE a PPR rúr
Anna Zuberecová
Vďaka službe AAADOPYT.sk sme schopní poskytnúť riešenie interiéru širokému spektru zákazníkov, ktorí hľadajú výrobky z prírodných materiálov. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.
Sosna spol. s r.o.
Helena Halienová
Server AAADOPYT.sk je našim veľmi dobrým spolupracovníkom, vďaka nemu sme získali nejednu zákazku. Je veľmi prehľadný a uľahčuje nám prácu.
AZ house - Jozef Vindiš
Jozef Vindiš
Naša spoločnosť je veľmi spokojná so službami AAADOPYT.sk. Vďaka tejto službe sme už získali zákazníkov.
KORUNA Finance s.r.o.
Ing. Ján Laca
Bez ohľadu na možnosť spolupráce sme s Vašimi službami naozaj spokojní. Vaše služby rada odporúčam. Myslím, že samotný princíp serveru AAADOPYT.sk je výhodný nielen pre potenciálneho zákazníka, ale aj pre firmy, ktoré sú prostredníctvom Vás oslovené. Šetrí to čas na oboch stranách. Nám sa počet zákazníkov jednoznačne zvýšil.
Juraj MEDEK JURAL
Ing. Renáta Medeková
Ďakujeme portálu AAADOPYT.sk za kvalitné služby pri získavaní zákaziek, a realizácií dopytov, a radi odporučíme služby tohto portálu všetkým našim kolegom a zákazníkom.
Miloš Masár - Enox
Miloš Masár
Vďaka AAADOPYTu získavame nielen kontakty na dopytujúcich, ale získavame prehľad o tom, čo trh hľadá. A to je pre našu prácu veľmi dôležité. Ďakujeme.
Real Mato, s.r.o.
Chcela by som sa poďakovať za Vašu reklamu, ktorú využívam aj ja cez AAADOPYT.sk. Vašim prostredníctvom som získala nejaké zákazky a neľutujem investíciu, ktorú som na začiatku zaplatila. Teším sa na ďalšiu spoluprácu.
CLEAN EXPRES
Janette Prokešová
Nakoľko vystupujeme ako firma a hľadáme potenciálnych zákazníkov, čo nám uľahčuje aj AAADOPYT.SK, s.r.o., tak i bola možnosť vystupovať zo strany zákazníka, kedy sme hľadali daný produkt. Oceňujem dostupnosť komunikácie cez e-mail, prehľadnosť, presnosť, možnosť výberu zhotoviteľa, dodávateľa, a v konečnom dôsledku spokojnosť na oboch stranách medzi dopytujúcim a ponúkajúcim, kde vstupuje tretia osoba, sprostredkovateľ AAADOPYT.SK. Teším sa na ďalšiu spoluprácu.
Miroslava Kučeráková - MIPA
Miroslava Kučeráková
Kto má málo zákaziek, nech skúsi využiť služby AAADOPYT.sk. Naša firma ich asi pred pol rokom začala využívať a dnes môžeme s radosťou konštatovať, že o zákazky núdzu nemáme.
Tibor Feketík Slovekon
Tibor Feketík
Naša stavebná spoločnosť má i vďaka portálu AAADOPYT.SK veľa nových klientov, ktorí sú spokojní s našimi stavebnými a rekonštrukčnými prácami. Spolupráca s AAADOPYT.SK je pre nás výhodná. AAADOPYT.SK vrelo odporúčame a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.
NOXA DEVELOPMENT, s.r.o.
Robert Mach
Na základe obdržaných kontaktov a požiadaviek z AAAdopyt.sk sme získali veľa pracovných príležitostí. Vďaka AAAdopyt sme prezentovaní u zákazníkov, u ktorých by sme sa ťažko prezentovali. Sme spokojní a v spolupráci budeme naďalej pokračovať
Roll&Styl s. r. o.
Tomáš Suchý
< Predchádzajúci    Ďalší >
Video

Viac informácií o videu

registrovaných dodávateľov je celkovo spokojných so službami MAFRA Slovakia, a.s. registrovaných dodávateľov dostáva adekvátne dopyty na svoj e-mail

Prečo používať služby na AAA DOPYT.SK?

  1. 1Z uzavrených obchodov neplatíte žiadne PROVÍZIE.
  2. 2Zadanie dopytu je celkom ZDARMA a bez záväzkov.
  3. 3Zaistíme Vám kontakt na priamych zákazníkov s konkrétnym dopytom.
  4. 4V našom katalógu dodávateľov hľadajú zákazníci, ktorí majú záujem o skutočný tovar alebo službu a hľadajú vhodného dodávateľa na vybavenie svojho dopytu.
  5. 5Podpora pre zákazníkov každý pracovný deň v čase 8:00-12:00, 12:30-16:30.
  6. 6Každý mesiac viac ako 3 000 nových obchodných príležitostí pre našich dodávateľov.
  7. 7Najväčšia databáza aktuálnych verejných zákaziek v SR.
  8. 8Telefonicky kontrolujeme viac ako 90 % všetkých zadaných dopytov.
  9. 9Všetky Vaše podnety a pripomienky vybavíme do jedného pracovného dňa.
  10. 10Priemerná hodnota dopytu v roku 2010 bola 14.123 €.