Dopyt: remeselné práce, oprava starého dreveného kresla

Avatar
Ivan S. pred 12 rokmi
#91239176 • Banskobystrický • Nábytok
Dopytujem remeselné práce:

Popis: oprava starého dreveného kresla
Požiadavky: potrebujem opraviť (obnoviť) jedno staré drevené kreslo, t.j. vykonať obnovu starého tmavého náteru a laku a zhotoviť nové, resp. obnoviť staré kožené alebo koženkové čalúnenie v dojednenej farbe (tmavomodrej)
Termín: cca do Vianoc
Lokalita: Banská Bystrica alebo blízke okolie

Ďalšie informácie: pri jednaní požiadavky upresním

Platnosť dopytu: 2 mesiace.

Profil dopytujúceho: súkromná osoba z Banskej Bystrice.

Číslo dopytu 91239176
Dátum zadania 9. 10. 2012
Kraj Banskobystrický
Kategória Nábytok

Posledné overenie prebehlo pred 9 hodinami