Dopyt: remeselné práce, záhradnícke práce a položenie dlažby

Avatar
Mirka T. pred 10 rokmi
#75716303 • Trnavský • Stavebníctvo
Dopytujem remeselné práce:

Popis: záhradnícke práce a položenie dlažby
Požiadavky:
- položenie trávnika v záhrade (bez zavlažovacieho systému)
- výsadba stromov
- ak je možnosť aj úprava chodníkov a zámkovej dlažby
- trávnik cca 350 m2, stromy cca 5 - 7 ks
- chodník - položenie exteriérovej dlažby - šírka cca 1,8 - 2 m, dĺžka cca 20 - 25 m
Termín: čo najskôr
Lokalita: okres Hlohovec
Cena: ponúknite

Platnosť dopytu: súrne.

Profil dopytujúceho: súkromná osoba z Hlohovca.

Číslo dopytu 75716303
Dátum zadania 16. 4. 2014
Kraj Trnavský

Avatar
Dopyt: zateplenie domu, 200 m2, Senica
Bohdan R. před 56 minútami

Posledné overenie prebehlo pred 4 hodinami