Dopyt: remeselné práce, zhotovenie nábytku na mieru

Avatar
Vladimír V. pred 9 rokmi
#69660749 • Banskobystrický • Stavebníctvo
Dopytujem remeselné práce:

Popis: zhotovenie nábytku na mieru
Požiadavky:
- poschodová posteľ z masívu, nerozložiteľná, s dvomi lôžkami (vrátane roštov) nad sebou
- rozmery lôžok 200 x 90 cm s tým, že medzi prvým lôžkom (rošt) a druhým lôžkom (rošt) bude priestor o výške 95 cm
- výška vrchnej zábrany (počítaná od roštu) min 45 cm
- pod prvým lôžkom bude umiestnený úložný priestor v podobe zásuvky (prípadne dvoch) na kolieskach
- rebrík bude umiestnený v pravej časti postele z pohľadu spredu
- maximálne vonkajšie rozmery postele budú (š x v x h) 210 x 170 x 100 cm
- viď priložený náčrt
Špecifikácie:
zároveň žiadam o informácie -
- z akého dreva je možné posteľ vyrobiť
- akú bude mať táto nosnosť (horná aj dolná posteľ)
- v akej hrúbke budú vyhotovené nosné nohy postele
- aké rošty sú dodávané
- v akých odtieňoch je možné posteľ vyrobiť
- aká bude záručná doba
- aká bude konečná cena, zahŕňajúca zhotovenie, dopravu a montáž
Termín: dohodou
Lokalita: Banská Bystrica
Cena: ponúknite

Platnosť dopytu: 2 týždne.

Profil dopytujúceho: súkromná osoba z Banskej Bystrice.

Ďakujem za ponuky.
Pokiaľ ste registrovaný dodávateľ prihláste sa
Číslo dopytu 69660749
Dátum zadania 28. 1. 2015
Kraj Banskobystrický
Kategória Stavebníctvo

Podobné dopyty

Hodnotná
Hodnotná Detailná
Viac dopytov priamo na váš e-mail.
Hodnotná

Ešte viac dopytov priamo na váš e-mail

Stačí vyplniť váš kontakt a my sa vám ozveme s ďalšími informáciami.

Odoslaním súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov a obchodnými podmienkami.

Pre viac informácií vyplňte údaje nižšie.

Posledné overenie prebehlo pred 8 hodinami

Tento dopyt Vám ZADARMO overíme!

Zanechajte nám na seba kontakt. Dáme Vám vedieť, či je dopyt stále aktuálny.

Odoslaním súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov a obchodnými podmienkami

Poslat e-mailom