Dopyt: remeselné práce, hydroizolácia jestvujúcej strechy so zateplením

Avatar
František P. pred 10 rokmi
#618549 • Prešovský • Stavebníctvo
Dopytujem remeselné práce:

Popis: hydroizolácia jestvujúcej strechy so zateplením
Objekt: rodinný dom
Požiadavky:
- hydroizolácia z mPVC fólie Sikaplan 15 G (respektíve Fatrafol 810), hrúbky 1,5 mm
- s obalením celej atiky hydroizoláciou a ukončením vonkajším L - profilom z poplastovaného plechu Viplanyl
- falce na vodorovnej časti atiky by sa sklepali
- ukončenie hydroizolácie na komínoch na poplastovanú lištu Viplanyl r.š. 70 mm, s pretmelením PU tmelom
- tepelná izolácia z polystyrénu EPS 100 S, hrúbky 200 mm na ploche, EPS 100 S, hrúbky 40 mm na vnútorných zvislých stenách atiky (do úrovne predsadených falcov)
- dodávku tepelnej izolácie si zabezpečím
- v prípade výberu vašej firmy na vyššie uvedené práce budú výmery spoločne premerané a odúčtované podľa skutočnosti
- pred realizáciou by si vybraná firma mala spraviť odtrhové skúšky a vlastné zameranie
- cenová ponuka podľa priloženej tabuľky
- referencie, prípadne aj foto obdobných striech, ktorú ste v minulosti realizovali
- ak máte webstránku, tak mi zašlite jej adresu
- certifikáty na montáž
- záruka na mnou požadované práce
- na požadované práce budem po ukončení prác požadovať záručný list
- naskicujte mi detail, ako by ste riešili ukončenie hydroizolácie + tepelnej izolácie pri žľabe, prípadne mi pošlite foto ukončenia obdobnej strechy, ktorú ste v minulosti realizovali
- skladba jestvujúcej strechy -
- 2 vrstvy asfaltovej hydroizolácie
- poter (hrúbku nevieme)
- škvára do spádu
- polystyrén hrúbky 5 cm
- stropný železobetónový panel hrúbky 12,5 cm
Rozmery strechy: 7,5 x 11,7 m, atika má vpredu výšku 40 cm a vzadu 70 cm
Množstvo:
- hydroizolácia cca 113 m2
- EPS 100 S hrúbky 200 mm cca 87 m2
- vonkajší obvod atiky cca 33 m
Termín: dohodou
Lokalita: Prešov
Cena: ponúknite

Platnosť dopytu: 1 mesiac.

Profil dopytujúceho: súkromná osoba z Prešova.

Číslo dopytu 618549
Dátum zadania 14. 4. 2014
Kraj Prešovský

Posledné overenie prebehlo pred 59 minútami