Dopyt: stavebné práce, zhotovenie základových dosák

Avatar
Tomáš T. pred 9 rokmi
#61094714 • Bratislavský • Stavebníctvo
Dopytujem stavebné práce:

Popis: zhotovenie základových dosák
Plocha: 2 x 300 m2
Účel: pre dve stavby radových domov
Špecifikácie:
- každá z dvoch stavieb je zložený z troch radových domov
- spolu základové dosky pre 6 domov
- vrátane dodávky všetkých potrebných materiálov a prác nutných k zhotoveniu základových dosák a v súlade s projektovou dokumentáciou
- pozemok je rovinatý bez spodnej vody a s dobrým prístupom
- v prílohe projektová dokumentácia a výkaz výmer
Požiadavky:
- výkop základových pásov
- zhutnenie základových pásov
- zhotovenie štrkových lôžok v základových pásoch
- osadenia zemniacich pásov bleskozvodu
- viazanie železa v základových pásoch
- debnenie základov
- betonáž základových pásov
- zhotovenie telesa základovej platne debniacimi tvárnicami 2 rady
- spätný zásyp medzipriestorov zeminou a jej zhutnenie
- zhotovenie ležatej kanalizácie
- zhotovenie prestupov pre elektriku, vodu, kanál a TV signál
- zhotovenie štrkového lôžka a zhutnenie
- montáž kari siete 15x15 priemer 6 mm v dvoch vrstvách a prekrytie 40 cm
- zhotovenie debnenia
- betonáž základovej dosky
- zhotovenie hydroizolácie pod obvodové murivo
- vypratanie a odovzdanie staveniska
- typ zmluvy, ktorá sa má uzatvoriť a ďalšie obchodné podmienky - zmluva o dielo v zmysle uzavretá podľa §261 ods.2, § 536 a nasl. zákona č. 513/1991 Zb. v znení neskorších predpisov.
- navrhovateľ navrhne cenu za celkovú dodávku
- navrhovateľ je povinný predložiť zaslaním návrhu na e-mail a to v požadovanej forme vyplnením výkazu výmer
Termín:
- začiatok realizácie 1.6.2015
- koniec realizácie 1.8.2015
- lehota podávania návrhov 29.5.2015
Lokalita: Dunajská Lužná
Cena: ponúknite

Platnosť dopytu: 2 týždne.

Profil dopytujúceho: firma z Nitry.

Číslo dopytu 61094714
Dátum zadania 25. 5. 2015
Kraj Bratislavský

Posledné overenie prebehlo pred 42 minútami