Dopyt: stavebné práce, kompletná rekonštrukcia bytu

Avatar
Lenka B. pred 10 rokmi
#51410705 • Žilinský • Stavebníctvo
Dopytujem stavebné práce:

Popis: kompletná rekonštrukcia bytu
Objekt: 1-izbový byt + jadro
Požiadavky:
- vybúranie a odvoz umakartového jadra
- vymurovanie nového jadra z Ytongu alebo porobetónu pôdorysu 165 x 207 cm
- nová elektroinštalácia a vodoinštalácia v jadre a byte
- výmena ističovej skrine
- v kúpeľni spolu záchod a kúpelňa
- montáž sanity - WC, sprchový kút, umývadlo so skrinkou a zrkadlom
- rozvody na práčku Slim
- obklad + dlažba
- posuvné dvere
- kuchyňa 335 x 430 cm, výška 260 cm
- príprava pre kuchynskú linku (voda, kombinovaný sporák plyn + elektrina)
- oškrabanie starej farby v kuchyni a nahodenie novej omietky alebo stierky na stenách a na strope
- izba 350 x 435 cm, výška 260 cm
- oškrabanie starej farby v izbe a nahodenie novej omietky alebo stierky na stenách a na strope
- chodba 280 x 120 cm, výška 260 cm
- položenie dlažby
- nová stierka na strop a jednu stenu (druhá stena bude murované nové jadro)
- montáž nových vchodových dverí
- prosím o uvedenie približnej ceny, ktorá zahŕňa prácu, stavebný, vodoinštalačný a elektroinštalačný materiál, stierkovanie + materiál na stierku
- všetko okrem sanity, dverí, dlažby, kachličiek
- uveďte dĺžku trvania rekonštrukcie
- byt je neobývaný, pred rekonštrukciou sa budú meniť okná na plastové, ak viete dodať, prosím tiež naceniť
- okná v každej miestnosti, 2 x balkón 210 x 70 cm plus 2 x dvojité okno 150 x 170 cm (rozmery s odchýlkou cca 5 cm)
- prosím o info či je možné dvere a sanitu nakúpiť spolu s Vami alebo je potrebné ich mať aj s kachličkami pripravené
- v prílohe hrubý nákres bytu, prosím o zaslanie možného dispozičného riešenia pre umiestnenie sanity v kúpeľni a možnosti umiestnenia kuchynskej linky (jeden návrh prikladám, neviem či je to však možné zrealizovať kvôli vode, plynu a podobne)
- raz týždenne chodím do Žiliny, po dohovore je možná obhliadka
- v prílohe aj foto pôvodného stavu, byt bude do konca augusta vyprataný
Termín: v priebehu septembra 2014
Lokalita: Žilina, časť Hliny
Cena: ponúknite

Platnosť dopytu: 2 týždne.

Profil dopytujúceho: súkromná osoba zo Žiliny.

Číslo dopytu 51410705
Dátum zadania 1. 8. 2014
Kraj Žilinský

Avatar
Dopyt: oprava steny na kôlni, Hrabičov
Janette B. pred 11 hodinami

Posledné overenie prebehlo pred 7 hodinami