Dopyt: remeselné práce, stierkovanie stien budovy školy

Avatar
Lívia N. pred 9 rokmi
#51191352 • Nitriansky • Stavebníctvo
Dopytujem remeselné práce:

Popis: stierkovanie stien
Objekt: budova školy
Špecifikácie:
- výška tried a chodieb 3,30 m z toho vo výške 1,5 m požadujeme stierkovanie z soklovými farbami
- stierkovanie stien (farby biela, žltá, oranžová, zelená, červená) - 1.086 m2
- stierkovanie stien soklové (farby biela, žltá, oranžová, zelená, červená) - 905 m2
- stierkovanie stropov (biela farba) - 832 m2
- rozmery sú orientačné, z rozmerov treba odpočítať okná a dvere
Termín: od 13.7 do 21.8.2015
Lokalita: okres Nitra
Cena:
- prosím o cenové ponuky na e-mail
- cenové ponuky posielajte do 20.6.2015

Platnosť dopytu: 1 mesiac.

Profil dopytujúceho: súkromná osoba z Nitry.

Ďakujem za ponuky.
Pokiaľ ste registrovaný dodávateľ prihláste sa
Číslo dopytu 51191352
Dátum zadania 28. 5. 2015
Kraj Nitriansky
Kategória Stavebníctvo

Podobné dopyty

Hodnotná
Viac dopytov priamo na váš e-mail.
Hodnotná

Ešte viac dopytov priamo na váš e-mail

Stačí vyplniť váš kontakt a my sa vám ozveme s ďalšími informáciami.

Odoslaním súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov a obchodnými podmienkami.

Pre viac informácií vyplňte údaje nižšie.

Posledné overenie prebehlo pred hodinou

Tento dopyt Vám ZADARMO overíme!

Zanechajte nám na seba kontakt. Dáme Vám vedieť, či je dopyt stále aktuálny.

Odoslaním súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov a obchodnými podmienkami

Poslat e-mailom