Dopyt: výstavba garáže a terasy, búracie práce, Nová Dedinka

Avatar
Imrich J. pred 11 rokmi
#37219880 • Bratislavský • Stavebníctvo
Dopytujem stavebné práce:

Popis: výstavba garáže a terasy
Požiadavky: materiál + práca
Špecifikácie:
- súčasťou projektu sú aj búracie práce
- odstránenie časti betónového plotu 6,5 m2 a vybúranie dverného otvoru v mieste okna, ktorý bude slúžiť na východ z existujúceho rodinného domu na terasu
- výkaz výmer v prílohe aj s projektovou dokumentáciou
- chýba výkaz výmer krovu
- je možná zmena konštrukcie, tvar však zostane zachovaný (sedlová strecha)
Termín: začiatok výstavby plánovaný júl/2013
Lokalita: Nová Dedinka
Cena: prosím o orientačnú cenu za montáž

Platnosť dopytu: 2 týždne.

Profil dopytujúceho: firma zo Senca.

Číslo dopytu 37219880
Dátum zadania 5. 6. 2013
Kraj Bratislavský

Hodnotná
Detailná
Detailná

Posledné overenie prebehlo pred 22 minútami