Dopyt: hľadáme samostatných, šikovných ľudí do tímu, Galanta

Avatar
Andrea P. pred 8 rokmi
#87097199 • Trnavský • Práca
Hľadáme samostatných, šikovných ľudí do tímu:

Poradenské centrum v Galante hľadá samostatných, šikovných ľudí do tímu, so vzťahom k zdravému životnému štýlu.

Podnikáme v oblasti zdravia, vonkajšej, vnútornej a športovej výživy, prevencie a spomaľovania znakov starnutia, kozmetiky a chudnutia. Hlavná náplň práce je poradenstvo, obsluha klientov, vypracovanie telesných analýz, uzatváranie objednávok, starostlivosť o pleť a zákaznícky servis. Plánujeme aj máme rozbehnuté rôzne projekty ako školy zdravia, Level 10- transformuj svoje telo do úrovne 10, ... .

Iné výhody:
- hlavná činnosť (6-8h/denne cca 650 eur a viac za mesiac)
- možnosti privyrobenia ako VČ (10-15h/týždenne cca 250 – 450 eur za mesiac)
- flexibilná pracovná doba
- odborné zaškolenie na všetky pracovné postupy a pozície
- pre aktívnych možnosť ďalších atraktívnych odmien

Čo požadujeme:
- ukončené SŠ
- chuť pracovať a učiť sa novým veciam
- komunikatívnosť
- možnosť kariérneho rastu
- tímový duch
- príjemné vystupovanie

Ak Vás táto práca zaujíma, zašlite svoj životopis.

Platnosť dopytu: 2 mesiace.

Profil dopytujúceho: súkromná osoba z Galanty.

Číslo dopytu 87097199
Dátum zadania 8. 8. 2016
Kraj Trnavský
Kategória Práca

Hodnotná
Detailná
Avatar
Dopyt: práca, zvárači, Slovensko
Róbert Z. pred 16 dňami
Hodnotná Detailná

Posledné overenie prebehlo pred 40 minútami