HCT s.r.o.

Kvalitné kontajnery

Potrebujete obytný, stavebný alebo sanitárny kontajner? Kvalitné kontajnery presne podľa vašich požiadaviek pre vás vyrobí spoločnosť HCT s. r. o. Čo všetko môžete od tejto spoločnosti očakávať?

HCT s. r. o. — dlhoročné skúsenosti na trhu

HCT s. r. o. pôsobí oblasti výroby kontajnerov už 10 rokov. Pri vašej objednávke sa preto môžete spoľahnúť na bohaté skúsenosti z odboru. Klienti firmy vyzdvihujú tiež na individuálny prístup k ich potrebám, dodržiavanie termínov a férové ceny. Výroba kontajnerov prebieha v prostredí kontrolovanej kvality a spĺňa požiadavky normy ISO 9001:2000.

Obytné kontajnery

Obytné kontajnery sú cenovo dostupným riešením bývania a sú vhodné tiež na podnikanie či poskytovanie rôznych služieb. Vytvárajú zdravé vnútorné prostredie, preto sú často preferovanou voľbou aj pre menšie školy a škôlky. Vonkajší dizajn sa dá upraviť podľa vašich predstáv.

Obytné kontajnery je možné napojiť na všetky inžinierske siete. Ich vnútorné vybavenie vyhovuje všetkým nárokom moderného človeka na bývanie. Odolné materiály, z ktorých sú vyrobené, zaručujú dlhú životnosť s minimálnou potrebou údržby. Obytné, a tiež sanitárne a stavebné kontajnery, sa navyše dajú stohovať, v prípade potreby sa dajú premiestniť na nové miesto.

„Kontajnery dodáme vždy tam, kde ich potrebujete.“

Kontaktný formulár

Vaša správa bude odoslaná spoločnosti HCT s.r.o.

HCT s.r.o.

  • Šipošovské Kračany 70
  • Kostolné Kračany 93003
  • IČO: 46476172
  • DIČ: 2820010435

Kontaktné údaje

Kontaktné osoby

Hľadáte dodávateľov?

Zadajte dopyt

Hľadáte zákazníkov?

Registrujte sa