PekaStroj s.r.o.

Všetko pre pekárne a cukrárne

Ponúkate vo vašej pekárni, cukrárni alebo stravovacej prevádzke čerstvo upečený chlieb, pečivo či koláče? Tieto produkty s ich lákavou vôňou sú magnetom na zákazníkov. Spoločnosť PekaStroj sa postará o kompletné zariadenie vašich priestorov na kľúč.

PekaStroj — viac ako podnikanie

Spoločnosť PekaStroj s. r. o. ponúka zariadenia pre pekárne, cukrárne a gastronómiu už viac ako štvrťstoročie. Zastupuje popredných zahraničných výrobcov pecí a strojov so zameraním na vybavenie pre prevádzky rôznej veľkosti, ako sú JAC, POLIN, MIXER, SOTTORIVA, EUROPA, GASPARIN, Jürgen-Peters, HOONVED, SIGMA a iné. PekaStroj s. r. o. sa okrem dodávky zariadení postará o ich návrh, výrobu a montáž. Spoľahnúť sa môžete aj na záručný a pozáručný servis. K dispozícii je tiež doplnkové vybavenie pre pekárne, ktoré pre vás PekaStroj s. r. o. vyrobí na mieru. V prípade potreby môžete využiť poradenstvo a v predvádzacej miestnosti si môžete vybrané stroje vyskúšať.

„Máme aj vlastnú výrobu doplnkového zariadenia a vybavenia, takže všetko potrebné pre vašu pekáreň môžete dostať na jednom mieste.“

Kontaktný formulár

Vaša správa bude odoslaná spoločnosti PekaStroj s.r.o.

PekaStroj s.r.o.

  • Priemyselná 4
  • Nitra 94901
  • IČO: 36554219
  • DIČ: SK2021742855

Kontaktné údaje

Kontaktné osoby

Hľadáte dodávateľov?

Zadajte dopyt

Hľadáte zákazníkov?

Registrujte sa