Zavrieť okno

Sponzorovaný odkaz

Sponzorovaný odkaz do katalógu - najčastejšie kladené dotazy

1) Kde sa zobrazuje môj Sponzorovaný odkaz?Váš Sponzorovaný odkaz sa zobrazuje v katalógu dodávateľov na www.aaadopyt.sk. Pozícia, ktorú si, objednáte je nemenná po celú dobu objednaného obdobia. V každej kategórii sú iba 3 pozície.

2) Ako môžem objednať Sponzorovaný odkaz? Sponzorovaný odkaz si môžete objednať v našej kalkulačke Sponzorovaného odkazu. Zvolíte si svoje kategórie a ihneď získate prehľad o cene a získanej zľave. Každý náš zákazník získava istotu zľavy na Sponzorovaný odkaz do e-mailu i do katalógu. Sponzorovaný odkaz si tiež môžete objednať cez telefón (+421) 248 238 318, kde s Vami objednávku vytvoria naši operátori.

3) Kedy sa začne môj odkaz zobrazovať? Váš Sponzorovaný odkaz sa začne zobrazovať do 1 pracovného dňa od pripísania čiastky na náš účet. Každý Sponzorovaný odkaz je skontrolovaný našimi pracovníkmi a objednané obdobie sa začína počítať odo dňa zobrazenia.

4) Ako môžem zmeniť podobu Sponzorovaného odkazu?Upravovať Váš Sponzorovaný odkaz môžete cez e-mail info@aaadopyt.sk alebo môžete zavolať na (+421) 248 238 318, kde Vám naši operátori ochotne poradia. Sponzorovaný odkaz je možné upravovať po celú dobu jeho platnosti.

5) Môžem umiestniť viac Sponzorovaných odkazov?Áno, môžete umiestniť ľubovoľné množstvo Sponzorovaných odkazov aj do rovnakých kategórií. V prípade záujmu o plošnú reklamnú kampaň nás kontaktujte na e-maily obchod@aaadopyt.sk. Sme pripravení vypracovať individuálnu ponuku na Vaše požiadavky.

6) Akú platnosť má môj Sponzorovaný odkaz? Sponzorovaný odkaz je možné objednať na 6 alebo 12 mesiacov.

7) Akú vysokú zľavu môžem získať? Zľava sa automaticky vypočítava pri výbere kategórií. Maximálna možná zľava je 30 %. Viac o zľavách na službu Sponzorovaný odkaz se dozviete tu.

Zavrieť okno