Naša spoločnosť podporuje

Sponzorujeme združenie Kardioklub SK

Podporujeme Středisko rané péče pro Jihočeský region

S potešením si dovoľujeme Vás, našich zákazníkov, informovať o tom, že naša spoločnosť AAADOPYT.SK poskytla tento mesiac sponzorský dar firme Kardioklub SK. Táto spoločnosť je úzko špecializované pracovisko, ktorého činnosť je zameraná na diagnostiku stresu, edukáciu v oblasti relaxácie a hlavne poskytovanie služieb v oblasti bioregenerácie organizmu. Centrum je rozčlenené na niekoľko častí, v každej z nich je poskytovaná cielená starostlivosť o klienta s ohľadom na jeho potreby. Sú prví, ktorí dokážu stres zmerať, a teda aj presne definovať klinický nález, ktorý pomocou anamnestického vyšetrenia dokáže pomerne presne definovať a určiť rozsah dôsledkov stresu na váš organizmus.

Spoločnosť taktiež prevádzkuje internetový obchod, kde ponúka pre všetkých tých, ktorým záleží na svojom zdraví, ponuku takého tovaru, o ktorom sú presvedčení, že pomôžu udržať naše zdravie v dobrom stave.

Spoločnosť Kardioklub SK - Anti-STRESS CENTER sa touto formou snaží filantropickým spôsobom rozvíjať v našej populácii potrebný záujem o zdravie každého človeka a my im prajeme veľa úspechov s rozvíjajúcou sa klientelou. Kompletné informácie o tejto spoločnosti nájdete na www.kardioklub.sk.