Napsali o nás

Prerábate byt či dom? Takto nájdete spoľahlivých remeselníkov

Rekonštruujete byt, dom alebo potrebujete stavený materiál? Najlepšia a najjednoduchšia cesta je inzertný portál AAAdopyt.sk.

Prerábate byt či dom? Takto nájdete spoľahlivých remeselníkov

Stačí jednoducho napísať, čo potrebujete a všetko vybavíme za vás. Združujeme tých najlepších remeselníkov na trhu, už nemusíte naslepo googliť.

V maile si za pár minút nájdete rôzne ponuky od nami overených dodávateľov. Stačí si len vybrať. Nemusíte googliť, my vyberáme a garantujeme prácu od tých najlepších. Najčastejšie sa na nás obracajú práve pri rekonštrukciách či stavebných prácach – skúseností máme na rozdávanie. Vieme však zohnať prepravu či dovolenku.

Za posledné roky prešiel inzertný portál AAADopyt.sk kus cesty. „Dnes už vieme, že ľudia potrebujú najmä ušetriť čas a peniaze. A naši partneri – registrované firmy potrebujú robotu. Takže ich spájanie sedem dní v týždni. Pracujeme na dopytoch aj cez víkendy a počet spokojných ľudí rastie, výhodou dopytového portálu je že u nás firmy nájdu aj verejné zákazky, dokonca aj podlimitné“ vysvetľuje Jana Kráľová, ktorá sa stará o zákazníkov.

Dopytujúcich motivujeme rôznymi bonusmi za opakované využitie služieb a prišli sme aj na nové spôsoby ako získať nových užívateľov. Počet dopytov nám výrazne rastie a máme najviac práce pre malých a stredných podnikateľov na trhu.

Našli sme aj silného partnera a majiteľa: vydavateľský dom Mafra Slovakia, ktorý vydáva napríklad denník Hospodárske noviny. Referencie aj kampane môžete nájsť v tomto ekonomickom denníku či na stránkach HNonline.sk. Plánujeme zásah aj na tradičnejšiu cieľovú tradičnými letákmi či inštruktážnymi videami. Budete nás počuť aj v rádiách.

„Chceme sa zlepšovať a myslím si že inzertný portál AAADopyt.sk má priestor na nové produkty či už na partnerské projekty, alebo rozširovanie služieb v oblasti európskeho trhu práce,“ tvrdí šéfka starostlivosti o zákazníkov. Na čo sa budeme sústreďovať v roku 2016? Chceme zásobovať zákazkami všetky kategórie ktoré máme v katalógu firiem. To znamená že každej zaregistrovanej firme plánujeme poslať minimálne 2 zákazky za mesiac, tak aby bola naša služba skutočnou pridanou hodnotou.

Rozhodli sme sa pre registrované firmy otvoriť trh zákaziek z pohraničných oblastí. Plánujeme rozšíriť vedomie a základňu dopytujúcich formou diskusií a zdieľaním dopytov a hodnotení firiem na ich sociálnej sieti.

Chceme prerobiť web, aby bol ešte rýchlejší, modernejší a jednoduchý na používanie. A chceme byť stálen najlepší na Slovensku, dokázať. Naše dopyty budú naďalej overované a až potom rozoslané firmám. Chceme mať spokojného remeselník a aj zákazníka. Skúste to s nami. A dajte nám pokojne vedieť, ak by sme vedeli naše služby vylepšiť.


Autor: HNonline.sk