Referencie dopytujúcich

Nakoľko vystupujeme ako firma a hľadáme potenciálnych zákazníkov, čo nám uľahčuje aj AAADOPYT.SK, s.r.o., tak i bola možnosť vystupovať zo strany zákazníka, kedy sme hľadali daný produkt. Oceňujem dostupnosť komunikácie cez e-mail, prehľadnosť, presnosť, možnosť výberu zhotoviteľa, dodávateľa, a v konečnom dôsledku spokojnosť na oboch stranách medzi dopytujúcim a ponúkajúcim, kde vstupuje tretia osoba, sprostredkovateľ AAADOPYT .SK. Teším sa na ďalšiu spoluprácu, ďakujem.
Miroslava Kučeráková - MIPA
Miroslava Kučeráková – MIPA
So službou na AAADOPYT.sk som veľmi spokojná. Mám dokonalý prehľad o dopytoch a ponukách a vďaka tomu sme získali nejedného zákazníka. Je to veľmi dobrý nápad ako sprostredkovať transakcie medzi podnikateľskými subjektmi ale aj občanmi. Vďaka za tento systém. Prajem veľa zákazníkov do budúcnosti.
Anna Zuberecová - Výroba PE a PPR rúr
Anna Zuberecová
Využitím serveru aaa.dopyt.sk som získal kontakt a ponuky, ktoré som využil pri oprave prasknutého kotla. Vaša služba mi výrazne pomohla pri riešení havarijnej situácie. Určite služby Vášho serveru využijem častejšie.

Andrej Chmara
Naša firma G2 PLUS s.r.o. /SBS/ je veľmi spokojná so službami AAADOPYT.sk. Ďakujeme za kvalitne spracované zákazky, ktoré nám zasielate. Vaše služby aktívne využívame a odporúčame.
G2 PLUS s.r.o. /SBS/
Roman Gálus
Využitie služieb "AAADOPYT.SK" mi ušetrilo veľmi veľa času a peňazí. Vždy, keď už sa mi nechce hľadať, tak zadám dopyt a je po probléme, pretože si môžem vyberať. Takáto služba tu chýbala a je veľkým prínosom pre ľudí, ktorí si vážia svoj čas. Teším sa na ďalšiu spoluprácu.
Ján Dudáš Čau Čau
Ján Dudáš
Naša firma vo svojich začiatkoch veľmi pozitívne vnímala pomoc AAADOPYT.sk, ktorá nám pomohla v naštartovaní spolupráce s novými obchodnými partnermi.
SAFETY FERRY SLOVAKIA
Michal Ilenčík
Obrátil som sa na Vás ohľadne hydrauliky, nájsť dodávateľa, a prihlásilo sa zopár výrobcov, ale boli to seriózne firmy. Ďakujem za pomoc a bol som veľmi spokojný a v budúcnosti sa znova obrátim na Vás.
Pavol Kapusta – stolárske, zámočnícke, natieračské a sklenárske práce
Pavol Kapust
Som veľmi spokojná s Vašimi službami. Vždy som si zabezpečila potrebných dodávateľov na všetky práce. Vaša stránka veľmi uľahčuje a urýchľuje zabezpečenie potrebných dodávateľov. Netreba hľadať v zlatých stránkach, ani hľadať na internete. Je to super pomoc. Ďakujem.

Eva Kebisova, Bernolákovo
Chcela by som pri tejto príležitosti poďakovať za naozaj bohaté ponuky pre našu firmu.

Bakošová, reprezentant
Som nadmieru spokojný s Vašimi službami a nemôžem vynachváliť Vašu ochotu, profesionalitu a ochotu pomôcť v každej oblasti čo človek momentálne potrebuje. Udělil by som Vám najlepšie služby pre zákazníkov výbornú s 5 hviezdičkami.

PaedDr. ThDr. Peter Rúčka, PhD., farár z Moravian nad Váhom
Prostredníctvom Vašej stránky sme dostali vyše 350 ponúk na výrobu a dodanie 17 veľkých plastových okien na náš RD. Z týchto ponúk sme nakoniec vybrali dodávateľa pána Urbanca z Handlovej firma A&Z Conect-Metal Handlová Nová Lehota 63, ktorému sa chceme i touto cestou poďakovať za jeho profesionálny, ľudský prístup a hlavne za dodávku nádherných a kvalitných 7 komorových okien v primeranej cene. Tak isto veľká vďaka patrí partii murárov od pána Urbanca a to pánom Viktorovi, Petrovi a Antonovi, ktorí nám tieto okná osadili spolu s murárskymi vysprávkami za tri pracovné dni! Kvalite ich práce, čistote a pohode, s akou túto akciu zvládli, patrí veľká vďaka a naozaj veľká česť.

rodina Šályová
Dobrý sviatočný deň Vám prajem. Srdečne Vám ďakujem za Vaše úžasné služby. Prajem Vám všetkým do nového roku 2010 hlavne veľa zdravia, pohody a veľmi veľa úspechov.

Ema Gánovská
Vaše služby sa mi naozaj páčia, uľahčia mi prácu a ušetria čas. Výborný nápad.

Katarína Dzurková
Veľmi pekne sa Vám chcem poďakovať za Vašu stránku a ochotu.Na dopyt ktorý som Vám zadala sme mali veľmi veľa ohlasov.Ste určite jednička čo sa týka Vašej profesionality lebo ešte ani na jednej stránke som sa nestretla s takou starostlivosťou o stránky.

Erika Tóthová
Ďakujem za pomoc a za to, ze existuje takýto super portal ktorý dokaze takto velmi pomoct ked clovek nieco potrebuje, uz dnes mi odpovedajú firmy ohladne stavby.

Mgr. Katarína Palšová
Dobry den, Dakujem za pomoc, ste uzasny, AAA dopyt odporucim dalej.

Marian Stanik
Služba AAADOPYT.SK: Bola pre mňa výborným poradcom v hľadaní tovaru a služby. Potrebovala som plastové okná na rodinný dom. Už na druhý deň som dostávala ponuky z celého Slovenka. Dokonca z Čiech a Poľska. Ľahko som sa dokázala orientovať v ponuke. Vybrať okná. Za rozumnú cenu, dobrú kvalitnú prácu a záruku na vykonanú prácu a tovar. Ak by som v budúcnosti niečo potrebovala, rada Vaše služby znovu využijem. Myslím, že ste výborná služba pre ľudí, čo niečo potrebujú rýchlo vyriešiť. Ďakujem

Vančeková Blanka
Konečne som objavil niekoho,kto je v tejto veci na výške a to ste Vy. Pracujete na profesionálnej úrovni. Ďakujem Vám a určite sa niekedy na Vás obrátim. S pozdravom

Marián Koka
Som veľmi rada, že ponúkate takú úžasnú službu, ktorá mi uľahčí prosperitu našej malej firmičky.

Monika Hnidenková
Dobrý deň, ďakujem za pomoc pri výbere, uľahčilo mi to hľadanie a čas, odporúčam AAA dopyt a využijem ho aj nabudúce.

Martin Barnabáš
< Predchádzajúci    Ďalší >
dopytujúcich je celkovo spokojných so službami spoločnosti MAFRA Slovakia, a.s. dopytujúcich dostane adekvátnu ponuku na svoj dopyt

Prečo si zdarma zadať dopyt?

  1. 1Zadanie dopytu je celkom zdarma a bez záväzkov
  2. 2Ušetríte až 30% z ceny
  3. 3Zadanie dopytu Vám zaberie niekoľko málo minút
  4. 4Zadajte dopyt a porovnajte si ponuky od dodávateľov
  5. 5Prvé ponuky obdržíte do niekoľkých hodín
  6. 6Minulý mesiac sme ušetrili zákazníkom 291 mil. €
  7. 7Minulý rok sme zverejnili viac ako 45 000 dopytov
  8. 89 z 10 dopytujúcich obdrží adekvátnu ponuku
  9. 9Spracované ponuky priamo na Váš e-mail
  10. 10Viac ako 80 000 registrovaných dodávateľov