Informácie pre dopytujúcich

Ako funguje AAADOPYT.SK?

  1. 1Vy si ZDARMA zadáte dopyt na tovar alebo služby
  2. 2My ho rozošleme vhodným dodávateľom (firmám z odboru podľa dopytu)
  3. 3Vy si vyberiete z obdržaných ponúk, ktoré Vám dodávatelia zašlú

Prečo si ZDARMA zadať dopyt?

  • Zadaním dopytu ušetríte až 30% z ceny tovaru/služieb vďaka porovnaniu viacerých ponúk.
  • Prvé ponuky na Váš e-mail obdržíte do niekoľkých hodín od preverených dodávateľov.
  • Minulý mesiac sme pomohli 776 zákazníkom ušetriť 192 861 684 €.


Zadať zdarma nový dopyt >>>

Koľko to stojí a čo Vám to prinesie?

Služba je pre dopytujúcich celkom ZDARMA, stačí len zadať nový dopyt na tovar alebo služby, ktoré dopytujete a my Váš dopyt zdarma rozošleme vhodným dodávateľom z daného odboru. Dodávatelia sú skutočné firmy z nášho katalógu dodávateľov, ktoré postupne preverujeme. Potom si vyberiete z ponúk od dodávateľov tú najvhodnejšiu, ktorá Vás zaujme.

Výber ponuky záleží len a len na Vás. Vďaka množstvu ponúk, ktoré obdržíte, nájdeme pre Vás skutočne tú najvýhodnejšiu a ušetríte čas a až desiatky percent z pôvodnej ceny.


Referencie spokojných dopytujúcich

Nakoľko vystupujeme ako firma a hľadáme potenciálnych zákazníkov, čo nám uľahčuje aj AAADOPYT.SK, s.r.o., tak i bola možnosť vystupovať zo strany zákazníka, kedy sme hľadali daný produkt. Oceňujem dostupnosť komunikácie cez e-mail, prehľadnosť, presnosť, možnosť výberu zhotoviteľa, dodávateľa, a v konečnom dôsledku spokojnosť na oboch stranách medzi dopytujúcim a ponúkajúcim, kde vstupuje tretia osoba, sprostredkovateľ AAADOPYT .SK. Teším sa na ďalšiu spoluprácu, ďakujem.
Miroslava Kučeráková - MIPA
Miroslava Kučeráková – MIPA
Využitím serveru aaa.dopyt.sk som získal kontakt a ponuky, ktoré som využil pri oprave prasknutého kotla. Vaša služba mi výrazne pomohla pri riešení havarijnej situácie. Určite služby Vášho serveru využijem častejšie.

Andrej Chmara
So službou na AAADOPYT.sk som veľmi spokojná. Mám dokonalý prehľad o dopytoch a ponukách a vďaka tomu sme získali nejedného zákazníka. Je to veľmi dobrý nápad ako sprostredkovať transakcie medzi podnikateľskými subjektmi ale aj občanmi. Vďaka za tento systém. Prajem veľa zákazníkov do budúcnosti.
Anna Zuberecová - Výroba PE a PPR rúr
Anna Zuberecová
Vaše služby som už raz potreboval, našli ste mi dobrý výber dodávateľov, ste veľmi osožní pre fyzické osoby ako aj pre podnikateľov. Vďaka za Vašu prácu. Jozef Cigáň

Jozef Cigáň
Vyslovujem veľkú spokojnosť so službou, ktorú poskytujete! Je na patričnej úrovni a slúži, ako zákazníkom, tak i dodávateľom! Určite ju ešte v budúcnosti využijem a doporučím i mojim známym. Prajem i naďalej veľa úspechov.

Jozefína Jalecová
Ďakujem Vám veľmi pekne, úžasná práca a veľmi pohodlná zo strany mňa, ako klienta. Som spokojný klient :-)

Samuel Mokoš
Som rád, že takéto niečo existuje, aj vďaka vám sa mi podarilo v krátkom čase dať auto do poriadku, za čo vám veľmi pekne ďakujem a prajem vám veľa úspechov vo vašej práci.

Jaroslav Červeň
Veľmi pekne Vám ďakujem za pomoc. S Vašimi službami som bola prekvapivo veľmi, ale naozaj veľmi spokojná. Už som sa dohodla s dodávateľom p. Kovalíkom na dodaní skla na auto Renault Megane Combi. Už viem, na koho sa mám v budúcnosti obrátiť. Ďakujem a prajem všetko dobré. Trombitášová

Mária Trombitášová
touto službou som bola veľmi spokojná, v priebehu troch dní od zadania dopytu som dostala 16 ponúk. Je to naozaj skvelý nástroj pri výbere dodávateľa. Určite ho využijem aj v budúcnosti. Ďakujem veľmi pekne.

Bronislava Cagalincová
Prajem pekný deň. Ďakujem za Vaše služby, sú naozaj využiteľné v dnešnej uponáhľanej dobe. Keď budem potrebovať, zase sa na Vás obrátim. S pekným pozdravom Majtániková

Mária Majtániková
Som rada, že som objavila túto stránku, aj keď úplnou náhodou. V priebehu pár hodín sa ozvali prví dodávatelia. Novým používateľom tejto služby chcem poradiť, aby si dobre premysleli detaily svojho dopytu, aby ho priebežne nemuseli upravovať, tak ako ja. Predlžuje to čas získania adekvátnych ponúk. Inak sa nič nemení, služba je rýchla a má široký záber. Ďakujem.

Silvia Miháliková
Ďakujem za Vaše služby, aj napriek tomu, že mnou požadovaný tovar som nezakúpila cez Vaše ponuky, myslím, že je to v súčasnej uponáhľanej dobe z Vašej strany neoceniteľná služba! Ďakujem.

Eva Vasilovciková
Som spokojný, je to pohodlné a rýchle riešenie ako získať čo najlepšiu ponuku na trhu bez toho, aby som lietal po kamenných predajniach.

Radoslav Mihalik
Bol som veľmi spokojný s prácou vašich ľudí a s ich profesionálnym prístupom. S pozdravom M.Č.

Miroslav Čaniga
Áno, bol som s Vašou službou spokojný a v budúcnosti sa určite na Vás obrátim.

Igor Vereš
Celkovo som s Vašou službou spokojný, nie vždy to musí vyjsť, veľmi pekne Vám ďakujem aspoň za ochotu, ktorú ste mi preukázali. Ďakujem, Július Šimboch

Július Šimboch
Aj keď som tentokrát nakúpila inde, ako som dostala ponuku, veľmi oceňujem Vaše služby, ktoré som úspešne využila už viackrát. Ďakujem.

Helena Palenčárová
Veľmi dobrá stránka. Využila som ju už 2 krát. Len škoda, že som ju neobjavila skôr. Uľahčilo by mi to prácu pri hľadaní majstrov pri prerábke môjho bytu. Touto cestou by si oni našli mňa. Ďakujem.

Jana Forgacová


a ďalšie spokojné firmy a dopytujúci AAA DOPYT!

Ešte váhate? Zadajte si zdarma nový dopyt a presvedčte sa, že to funguje.

Video