Informácie pre dopytujúcich

Ako funguje AAADOPYT.SK?

  1. 1Vy si ZDARMA zadáte dopyt na tovar alebo služby
  2. 2My ho rozošleme vhodným dodávateľom (firmám z odboru podľa dopytu)
  3. 3Vy si vyberiete z obdržaných ponúk, ktoré Vám dodávatelia zašlú

Prečo si ZDARMA zadať dopyt?

  • Zadaním dopytu ušetríte až 30% z ceny tovaru/služieb vďaka porovnaniu viacerých ponúk.
  • Prvé ponuky na Váš e-mail obdržíte do niekoľkých hodín od preverených dodávateľov.
  • Minulý mesiac sme pomohli 577 zákazníkom ušetriť 2 665 850 €.


Zadať zdarma nový dopyt >>>

Koľko to stojí a čo Vám to prinesie?

Služba je pre dopytujúcich celkom ZDARMA, stačí len zadať nový dopyt na tovar alebo služby, ktoré dopytujete a my Váš dopyt zdarma rozošleme vhodným dodávateľom z daného odboru. Dodávatelia sú skutočné firmy z nášho katalógu dodávateľov, ktoré postupne preverujeme. Potom si vyberiete z ponúk od dodávateľov tú najvhodnejšiu, ktorá Vás zaujme.

Výber ponuky záleží len a len na Vás. Vďaka množstvu ponúk, ktoré obdržíte, nájdeme pre Vás skutočne tú najvýhodnejšiu a ušetríte čas a až desiatky percent z pôvodnej ceny.


Referencie spokojných dopytujúcich

Nakoľko vystupujeme ako firma a hľadáme potenciálnych zákazníkov, čo nám uľahčuje aj AAADOPYT.SK, s.r.o., tak i bola možnosť vystupovať zo strany zákazníka, kedy sme hľadali daný produkt. Oceňujem dostupnosť komunikácie cez e-mail, prehľadnosť, presnosť, možnosť výberu zhotoviteľa, dodávateľa, a v konečnom dôsledku spokojnosť na oboch stranách medzi dopytujúcim a ponúkajúcim, kde vstupuje tretia osoba, sprostredkovateľ AAADOPYT .SK. Teším sa na ďalšiu spoluprácu, ďakujem.
Miroslava Kučeráková - MIPA
Miroslava Kučeráková – MIPA
So službou na AAADOPYT.sk som veľmi spokojná. Mám dokonalý prehľad o dopytoch a ponukách a vďaka tomu sme získali nejedného zákazníka. Je to veľmi dobrý nápad ako sprostredkovať transakcie medzi podnikateľskými subjektmi ale aj občanmi. Vďaka za tento systém. Prajem veľa zákazníkov do budúcnosti.
Anna Zuberecová - Výroba PE a PPR rúr
Anna Zuberecová
Využitím serveru aaa.dopyt.sk som získal kontakt a ponuky, ktoré som využil pri oprave prasknutého kotla. Vaša služba mi výrazne pomohla pri riešení havarijnej situácie. Určite služby Vášho serveru využijem častejšie.

Andrej Chmara
Pri predaji bytu som nenašla žiadneho dodávateľa, ale v lete som spolupracovala cez AAA dopyt s viacerými cestovkami ohľadne dovolenky v Chorvátsku, pre 6 osôb na 2 týždne, a bola som spokojná s ponukami.

Andrea Z. z Popradu
Vaša služba je cenným prínosom pre ľudí, ktorí niečo zháňajú. Človek má veľmi dobrý pocit, že sa má na koho obrátiť a kto mu pomôže. V minulosti ste mi už pomohli pri hľadaní tovaru a pomocnice v domácnosti. Ďakujem!

Anna Čechová
Ďakujem za sprostredkovanie predajcu na mnou požadovaný tovar. Som spokojný s cenou i kvalitou. Vašu internetovú stránku odporučím aj mojim známym. S pozdravom Eugen Buršlák.

Eugen Buršlák
Dobrý deň, ukončujem dopyt. Chcem sa Vám veľmi pekne poďakovať za službu. Na zasklenie musíme ešte čakať, pretože najprv musia zatepliť bytovku. Ste veľmi dobrí a aj v budúcnosti budem využívať služby. Ďakujem

Dana Chudíková
Službu prostredníctvom Vašej databázy som využil prvýraz a bol som nadmieru spokojný, ušetrili ste mi čas a dúfam, že i peniaze. Ďakujem a želam veľa úspechov - G. Pinter

Gejza Pinter
Je to výborný spôsob, ako rýchlo nájsť požadovanú vec. Hľadala som ubytovanie a do dvoch dní som mala ubytovanie podľa mojich predstáv už aj rezervované. Super, že viem, kam sa aj na budúce obrátiť :-).

Zuzana C.
Dobrý deň, vďaka Vám som kúpil chladič. Ešte raz vďaka. Príjemný deň. Dušan Hamara

Dušan Hamara
S Vašou službou som veľmi spokojný. Vaše služby odporúčam aj pre iných. Ján Šuhaj

Ján Šuhaj
Veľmi dobrá stránka. Využila som ju už 2 krát. Len škoda, že som ju neobjavila skôr. Uľahčilo by mi to prácu pri hľadaní majstrov pri prerábke môjho bytu. Touto cestou by si oni našli mňa. Ďakujem.

Jana Forgacová
AAAdopyt.sk je jednoducho FLEXIBILNÁ - dostupná kdekoľvek a kedykoľvek - so širokým spektrom výberu a ponuky jednoducho ,,SKVELÁ,, stránka. Ďakujem.

Dušan Suržin
Som spokojný, takmer vždy zoženiem a predám všetko. Táto služba je rýchla a spoľahlivá.

Pavel Melko
So službami AAAdopyt som spokojný a odporúčam ich využiť aj ostatním. AAAdopyt - nech sa Vám darí !

Pavel Bánovský
Dobrý deň, túto službu som vyskúšal prvýkrát a vo veľmi krátkom čase som kúpil to, čo som potreboval. J. Bernát

Ján Bernát
Vynikajúca stránka, škoda len, že na môj dopyt nereagovala žiadna z oslovených firiem.

Dana Ferjenčíková
Veľmi dobrá služba. Pomáha záujemcom o služby, tak aj dodávateľom služieb. Určite ju využijem aj v budúcnosti.

Ján Čangel


a ďalšie spokojné firmy a dopytujúci AAA DOPYT!

Ešte váhate? Zadajte si zdarma nový dopyt a presvedčte sa, že to funguje.

Video
Hodnotenie firiem zákazníkmi - pozrite sa na realizované dopyty

Ďalšie hodnotenie