Informácie pre dopytujúcich

Ako funguje AAADOPYT.SK?

  1. 1Vy si ZDARMA zadáte dopyt na tovar alebo služby
  2. 2My ho rozošleme vhodným dodávateľom (firmám z odboru podľa dopytu)
  3. 3Vy si vyberiete z obdržaných ponúk, ktoré Vám dodávatelia zašlú

Prečo si ZDARMA zadať dopyt?

  • Zadaním dopytu ušetríte až 30% z ceny tovaru/služieb vďaka porovnaniu viacerých ponúk.
  • Prvé ponuky na Váš e-mail obdržíte do niekoľkých hodín od preverených dodávateľov.
  • Minulý mesiac sme pomohli 511 zákazníkom ušetriť 5 044 385 €.


Zadať zdarma nový dopyt >>>

Koľko to stojí a čo Vám to prinesie?

Služba je pre dopytujúcich celkom ZDARMA, stačí len zadať nový dopyt na tovar alebo služby, ktoré dopytujete a my Váš dopyt zdarma rozošleme vhodným dodávateľom z daného odboru. Dodávatelia sú skutočné firmy z nášho katalógu dodávateľov, ktoré postupne preverujeme. Potom si vyberiete z ponúk od dodávateľov tú najvhodnejšiu, ktorá Vás zaujme.

Výber ponuky záleží len a len na Vás. Vďaka množstvu ponúk, ktoré obdržíte, nájdeme pre Vás skutočne tú najvýhodnejšiu a ušetríte čas a až desiatky percent z pôvodnej ceny.


Referencie spokojných dopytujúcich

Nakoľko vystupujeme ako firma a hľadáme potenciálnych zákazníkov, čo nám uľahčuje aj AAADOPYT.SK, s.r.o., tak i bola možnosť vystupovať zo strany zákazníka, kedy sme hľadali daný produkt. Oceňujem dostupnosť komunikácie cez e-mail, prehľadnosť, presnosť, možnosť výberu zhotoviteľa, dodávateľa, a v konečnom dôsledku spokojnosť na oboch stranách medzi dopytujúcim a ponúkajúcim, kde vstupuje tretia osoba, sprostredkovateľ AAADOPYT .SK. Teším sa na ďalšiu spoluprácu, ďakujem.
Miroslava Kučeráková - MIPA
Miroslava Kučeráková – MIPA
Využitím serveru aaa.dopyt.sk som získal kontakt a ponuky, ktoré som využil pri oprave prasknutého kotla. Vaša služba mi výrazne pomohla pri riešení havarijnej situácie. Určite služby Vášho serveru využijem častejšie.

Andrej Chmara
So službou na AAADOPYT.sk som veľmi spokojná. Mám dokonalý prehľad o dopytoch a ponukách a vďaka tomu sme získali nejedného zákazníka. Je to veľmi dobrý nápad ako sprostredkovať transakcie medzi podnikateľskými subjektmi ale aj občanmi. Vďaka za tento systém. Prajem veľa zákazníkov do budúcnosti.
Anna Zuberecová - Výroba PE a PPR rúr
Anna Zuberecová
Služba, ktorú vykonáva AAAdopyt, je veľmi dobrá. Už viackrát sme si našli to, čo sme hľadali. Teda referencie na AAAdopyt sú veľmi kladné. K dodávateľom sa nebudem vyjadrovať.

Jarmila Maskalová
Dobrý deň, napriek tomu, že som bol neúspešný, Vaše služby hodnotím na vysokej úrovni a v prípade potreby ich určite využijem aj v budúcnosti. Ďakujem. S pozdravom Ing. I. Harach

Ing. Igor Harach
Chcem sa poďakovať za sprostredkovanie dopytu. Reakcie potenciálnych dodávateľov boli nad očakávanie rýchle a firmy jednali veľmi konštruktívne. Ponuky nám zaslali spoločnosti A.M.F., Korveta, Vigo, H.F.E, p. Branislav Ižold, a p. Ľudovít Balai.

Pán Sliva
Vaše služby sa mi naozaj páčia, uľahčia mi prácu a ušetria čas. Výborný nápad.

Katarína Dzurková
Ďakujem veľmi pekne pani Jana, som rád, že takéto niečo existuje. Veľa úspechov v práci praje Kilian.

Peter Kilian
Dobrý deň, pomocou vášho dopytu a vašej pomoci som sa dostal k požadovanému tovaru. Mal som možnom výberu a pri výbere tovaru výbornej kvality som ešte ušetril 40 € v porovnaní s ponukami, kroré som si sám zohnal. Ďakujem vám za pomoc. Prajem pekný deň a veľa úspechov. Gabriel Dravecký

Gabriel Dravecký
Veľmi pekne Vám ďakujem za pomoc. S Vašimi službami som bola prekvapivo veľmi, ale naozaj veľmi spokojná. Už som sa dohodla s dodávateľom p. Kovalíkom na dodaní skla na auto Renault Megane Combi. Už viem, na koho sa mám v budúcnosti obrátiť. Ďakujem a prajem všetko dobré. Trombitášová

Mária Trombitášová
Tovar som dostal asi do troch dní. Naši predajcovia sú veľmi šikovný a ústretový. Napríklad, vlani som mal dopyt na AAA a na druhý deň mi volali každú polhodinu a dostával som veľmi dobré ponuky. Bolo dosť ťažké, ktorú ponuku si vybrať.

Imrich Tóth
Ďakujem a prajem v novom roku veľa úspechov vašej firme, s ktorou som mala doteraz veľmi dobré skúsenosti.

Anna Komárková
Skutočne sa to oplatí, náhradné diely sa dajú kúpiť aj viac ako o polovicu lacnejšie. Napríklad ja som zháňal chladič, v servisoch mi najlacnejší ponúkali za 105 €, cez aaadopyt som zohnal za 45 € a funguje bez problémov.

Viliam Csóka
Ďakujem veľmi pekne za pomoc. Problém sa mi podarilo vyriešiť, kuchynskú dosku už mám doma. Prajem veľa spokojných zákazníkov. S pozdravom Molnárová.

Ľubomíra Molnárová
Bola som prekvapená, akú reakciu vyvolal môj dopyt. Veľmi pekne ďakujem. Dúfam, že aj v budúcnosti sa budem môcť s dôverou na vás obrátiť. Jana

Jana Nemcová
Vynikajúco, dodávateľ sa mi ozval a vďaka vám som poriešil moju pohľadávku na 1. Ozvala sa mi strešná krytina - hliník zo Sučian, s veľmi dobrou cenou za 1 štvorec 3 € aj niečo.

Jozef Nemčik
Aj keď som tentokrát nakúpila inde, ako som dostala ponuku, veľmi oceňujem Vaše služby, ktoré som úspešne využila už viackrát. Ďakujem.

Helena Palenčárová
Ponúkate dobrú a potrebnú službu. Aj keď som nebol v tomto prípade úspešný, to na potrebe vašej práce nič nemení. Ďakujem A. Vojtko

Alexander Vojtko


a ďalšie spokojné firmy a dopytujúci AAA DOPYT!

Ešte váhate? Zadajte si zdarma nový dopyt a presvedčte sa, že to funguje.

Video
Hodnotenie firiem zákazníkmi - pozrite sa na realizované dopyty

Ďalšie hodnotenie