Informácie pre dopytujúcich

Ako funguje AAADOPYT.SK?

  1. 1Vy si ZDARMA zadáte dopyt na tovar alebo služby
  2. 2My ho rozošleme vhodným dodávateľom (firmám z odboru podľa dopytu)
  3. 3Vy si vyberiete z obdržaných ponúk, ktoré Vám dodávatelia zašlú

Prečo si ZDARMA zadať dopyt?

  • Zadaním dopytu ušetríte až 30% z ceny tovaru/služieb vďaka porovnaniu viacerých ponúk.
  • Prvé ponuky na Váš e-mail obdržíte do niekoľkých hodín od preverených dodávateľov.
  • Minulý mesiac sme pomohli 668 zákazníkom ušetriť 2 630 458 €.


Zadať zdarma nový dopyt >>>

Koľko to stojí a čo Vám to prinesie?

Služba je pre dopytujúcich celkom ZDARMA, stačí len zadať nový dopyt na tovar alebo služby, ktoré dopytujete a my Váš dopyt zdarma rozošleme vhodným dodávateľom z daného odboru. Dodávatelia sú skutočné firmy z nášho katalógu dodávateľov, ktoré postupne preverujeme. Potom si vyberiete z ponúk od dodávateľov tú najvhodnejšiu, ktorá Vás zaujme.

Výber ponuky záleží len a len na Vás. Vďaka množstvu ponúk, ktoré obdržíte, nájdeme pre Vás skutočne tú najvýhodnejšiu a ušetríte čas a až desiatky percent z pôvodnej ceny.


Referencie spokojných dopytujúcich

Využitím serveru aaa.dopyt.sk som získal kontakt a ponuky, ktoré som využil pri oprave prasknutého kotla. Vaša služba mi výrazne pomohla pri riešení havarijnej situácie. Určite služby Vášho serveru využijem častejšie.

Andrej Chmara
So službou na AAADOPYT.sk som veľmi spokojná. Mám dokonalý prehľad o dopytoch a ponukách a vďaka tomu sme získali nejedného zákazníka. Je to veľmi dobrý nápad ako sprostredkovať transakcie medzi podnikateľskými subjektmi ale aj občanmi. Vďaka za tento systém. Prajem veľa zákazníkov do budúcnosti.
Anna Zuberecová - Výroba PE a PPR rúr
Anna Zuberecová
Nakoľko vystupujeme ako firma a hľadáme potenciálnych zákazníkov, čo nám uľahčuje aj AAADOPYT.SK, s.r.o., tak i bola možnosť vystupovať zo strany zákazníka, kedy sme hľadali daný produkt. Oceňujem dostupnosť komunikácie cez e-mail, prehľadnosť, presnosť, možnosť výberu zhotoviteľa, dodávateľa, a v konečnom dôsledku spokojnosť na oboch stranách medzi dopytujúcim a ponúkajúcim, kde vstupuje tretia osoba, sprostredkovateľ AAADOPYT .SK. Teším sa na ďalšiu spoluprácu, ďakujem.
Miroslava Kučeráková - MIPA
Miroslava Kučeráková – MIPA
Bola som prekvapená, akú reakciu vyvolal môj dopyt. Veľmi pekne ďakujem. Dúfam, že aj v budúcnosti sa budem môcť s dôverou na vás obrátiť. Jana

Jana Nemcová
Ďakujem a prajem v novom roku veľa úspechov vašej firme, s ktorou som mala doteraz veľmi dobré skúsenosti.

Anna Komárková
Dobrý deň, ďakujem pekne za ponuky, ktoré som dostala a musím poveda , že som si už z Vašej ponuky vybrala. Oceňujem Vašu prácu, takže mám už v oboch prípadoch zabezpečený môj dopyt. S pozdravom Szoradová

Eva Szoradová
Bol som milo prekvapený Vašim spracovaním úlohy, ale aj rýchlym a presným dodaním náhradného dielu na motorové vozidlo. Určite sa na Vás znovu obrátim v prípade potreby. Ešte raz ďakujem.

Igor Duffek
Som veľmi rád, že taká služba u nás pôsobí, vďaka ktorej sa sa človek dostane k tomu, čo potrebuje.

Jozef Nociar
Ďakujem za spoluprácu, zákazku mám uzavretú, som spokojný. S pozdravom Orlický

Imrich Orlický
Vaša stránka aaa dopyt ma naplno uspokojila a vďaka nej mám už problém vyriešený. Ďakujem. S pozdravom J. Králech

Jozef Kralech
So službami sme boli veľmi spokojní, prvé ohlasy začali prichádzať už niekoľko minút po uverejnení, so záujemcami, ako aj s pracovníkmi aaadopyt.sk, bola komunikácia efektívna, Vaše služby sa chystáme využívať aj v budúcnosti.
ATI spol. s r.o.
Som zo službou veľmi spokojná i keď k realizácii mojej požiadavky nakoniec nedošlo, ale nesmierne si vážim s akou rýchlosťou bolo reagované na môj dopyt. Určite ho využijem i v budúcnosti. Ďakujem

Helena Chudá
Sme spokojní s výberom firmy, aj s prevedením zákazky. Cena bola prijateľná. Prevedenie presne podľa dohody. Úplná spokojnposť zo strany objednávateľa. Hurinská Margita

Margita Hurinská
Rýchle a profesionálne jednanie, väčšinu ponúk som obdržal po niekoľkých hodinách od potvrdenia dopytu.

Tomáš Valko
Som rada, že som objavila túto stránku, aj keď úplnou náhodou. V priebehu pár hodín sa ozvali prví dodávatelia. Novým používateľom tejto služby chcem poradiť, aby si dobre premysleli detaily svojho dopytu, aby ho priebežne nemuseli upravovať, tak ako ja. Predlžuje to čas získania adekvátnych ponúk. Inak sa nič nemení, služba je rýchla a má široký záber. Ďakujem.

Silvia Miháliková
Dobrý sviatočný deň Vám prajem. Srdečne Vám ďakujem za Vaše úžasné služby. Prajem Vám všetkým do nového roku 2010 hlavne veľa zdravia, pohody a veľmi veľa úspechov.

Ema Gánovská
Je to veľmi dobrý spôsob ako za minimálnu námahu získa zákazník to, čo potrebuje. V budúcnosti určite znova využijem Vašu službu. Ďakujem.

Danica Kováčová
Služba dopyt sa mi osvedčila, realizoval som cez ňu viac dopytov na služby, dokonca na tovar, a získal som ponuku na výhodnú cenu. Ďakujem. Dopyt je užitočná služba.

Peter Mesjar


a ďalšie spokojné firmy a dopytujúci AAA DOPYT!

Ešte váhate? Zadajte si zdarma nový dopyt a presvedčte sa, že to funguje.

Video