Informácie pre dopytujúcich

Ako funguje AAADOPYT.SK?

  1. 1Vy si ZDARMA zadáte dopyt na tovar alebo služby
  2. 2My ho rozošleme vhodným dodávateľom (firmám z odboru podľa dopytu)
  3. 3Vy si vyberiete z obdržaných ponúk, ktoré Vám dodávatelia zašlú

Prečo si ZDARMA zadať dopyt?

  • Zadaním dopytu ušetríte až 30% z ceny tovaru/služieb vďaka porovnaniu viacerých ponúk.
  • Prvé ponuky na Váš e-mail obdržíte do niekoľkých hodín od preverených dodávateľov.
  • Minulý mesiac sme pomohli 909 zákazníkom ušetriť 9 405 640 €.


Zadať zdarma nový dopyt >>>

Koľko to stojí a čo Vám to prinesie?

Služba je pre dopytujúcich celkom ZDARMA, stačí len zadať nový dopyt na tovar alebo služby, ktoré dopytujete a my Váš dopyt zdarma rozošleme vhodným dodávateľom z daného odboru. Dodávatelia sú skutočné firmy z nášho katalógu dodávateľov, ktoré postupne preverujeme. Potom si vyberiete z ponúk od dodávateľov tú najvhodnejšiu, ktorá Vás zaujme.

Výber ponuky záleží len a len na Vás. Vďaka množstvu ponúk, ktoré obdržíte, nájdeme pre Vás skutočne tú najvýhodnejšiu a ušetríte čas a až desiatky percent z pôvodnej ceny.


Referencie spokojných dopytujúcich

Nakoľko vystupujeme ako firma a hľadáme potenciálnych zákazníkov, čo nám uľahčuje aj AAADOPYT.SK, s.r.o., tak i bola možnosť vystupovať zo strany zákazníka, kedy sme hľadali daný produkt. Oceňujem dostupnosť komunikácie cez e-mail, prehľadnosť, presnosť, možnosť výberu zhotoviteľa, dodávateľa, a v konečnom dôsledku spokojnosť na oboch stranách medzi dopytujúcim a ponúkajúcim, kde vstupuje tretia osoba, sprostredkovateľ AAADOPYT .SK. Teším sa na ďalšiu spoluprácu, ďakujem.
Miroslava Kučeráková - MIPA
Miroslava Kučeráková – MIPA
So službou na AAADOPYT.sk som veľmi spokojná. Mám dokonalý prehľad o dopytoch a ponukách a vďaka tomu sme získali nejedného zákazníka. Je to veľmi dobrý nápad ako sprostredkovať transakcie medzi podnikateľskými subjektmi ale aj občanmi. Vďaka za tento systém. Prajem veľa zákazníkov do budúcnosti.
Anna Zuberecová - Výroba PE a PPR rúr
Anna Zuberecová
Využitím serveru aaa.dopyt.sk som získal kontakt a ponuky, ktoré som využil pri oprave prasknutého kotla. Vaša služba mi výrazne pomohla pri riešení havarijnej situácie. Určite služby Vášho serveru využijem častejšie.

Andrej Chmara
Ďakujem za vašu službu, pomohla mi. Využijem ju a budem ju propagovať aj u mojich známych. Pekný deň.

Viera Potúčková
Vďaka môjmu dopytu, na Vašej internetovej stránke, som našla veľmi príjemného prepravcu, ktorý nás bezpečne priviezol do Trnavy a naspäť domov. Bol ochotný a jeho služby môžem vrelo odporúčať aj iným záujemcom o prepravu osôb. V prípade, že budem niekedy potrebovať riešiť prepravu osôb na väčšiu alebo menšiu vzdialenosť, znova využijem služby Vašej internetovej stránky www.aaadopyt.sk. Vďaka internetovej stránke www.aaadopyt.sk som si bezplatne mohla zadať dopyt na prepravu osôb. Ďakujem všetkým prepravcom, ktorí reagovali na moju objednávku prepravy, a hoci v tomto prípade rozhodovala nielen cena, ale aj pohodlie a komfort cestujúcich pri preprave, bola som milo prekvapená ochotou prepravcu. Aj vďaka bezpečnej a pohodlnej jazde p. Róberta Šurániho, mohla sa moja 83-ročná mama zúčastniť na promóciach svojej vnučky v Trnave. Záujemcom o prepravu osôb môžem jeho služby vrelo odporúčať. Ľubica Sentpéteryová

Ľubica Sentpéteryová
Som spokojná. Získala som výborné informácie, ktoré mi pomohli pri výbere produktu. Mám prehľad aké sú novinky v danej oblasti. Čo je na trhu kvalitné a v primeranej cene. Ďakujem, v budúcnosti budem túto službu naďalej využívať.
Obec Ťapešovo
S Vašimi službami som nadmieru spokojná. Získala som dokonalý prehľad cien tovaru a práce s výrazným ušetrením času. Dielo už je dokončené, v prípade potreby rada využijem opakovane Vaše služby. Budem odporúčať ďalej. Alžbeta Ikášová

Alžbeta Ikášová
So službou AAA Dopyt.sk som bol veľmi spokojný. Ich reakcie sú rýchle a profesionálne, všetko čo sľubujú je reálne a pravdivé, preto všetkým doporučujem využívanie služieb tejto spoločnosti.

Ján Petr
Naozaj cez zadanie služby AAADOPYT "Š E T R Í M" a služby sú na vyššej úrovni.

Alojz Koiš
Som spokojný, získal som prehľad o cenách bez toho, aby som komunikoval s dodávateľom.

Imrich Oravec
Oceňujem túto stránku ako veľmi užitočnú a nápomocnú. Zakaždým mi táto služba pomohla a v budúcnosti ju budem využívať aj naďalej. S pozdavom Tatiana Zámečníková

Tatiana Zámečníková
Bola som maximálne spokojná, dostala som cenové ponuky od 350 €, nakoniec som si vybrala ponuku za 120 €. Jednalo sa o dovoz nábytku, ktorý som obdržala vo výbornom stave. Vybavenie bolo rýchle, lacné. Ďakujem a v budúcnosti určite znova využijem Vaše služby. Ostávam s pozdravom Zuzana D.

Zuzana Demeterová
Prajem pekný deň. Ďakujem za Vaše služby, sú naozaj využiteľné v dnešnej uponáhľanej dobe. Keď budem potrebovať, zase sa na Vás obrátim. S pekným pozdravom Majtániková

Mária Majtániková
Dobrý deň, čo sa týka rýchlosti Vášho spracovania dopytu, ako aj zasielania následných ponúk, tak Vás musím pochváliť. Som veľmi spokojná. Taktiež mi prichádzajú seriózne ponuky od firiem. Vidím, že ľudia k tomuto projektu pristupujú zodpovedne, čo veľmi oceňujem. Želám veľa úspechov v ďalšej práci. S pozdravom Poláčková

Jana Poláčková
Som spokojná s dodávateľom dreva, po telefonickom kontakte nebol žiadny problém s dodávkou na miesto určenia. Kontakt cez AAADOPYT mi pomohol rýchle nájsť dobrého dodávateľa. So službou som veľmi spokojná.

Ľubica Štefániková
S touto službou som veľmi spokojná. Umožnila mi z pokoja svojho domova nájsť poskytovateľa pre môj dopyt a ako veľký klad vidím to, že som našla ponuku, ktorá bola "mne šitá na mieru". Z tohto dôvodu som rozhodnutá, že Vaše služby budem využívať aj v budúcnosti.

Mária Kružlicová
Som rád, že takéto niečo existuje, aj vďaka vám sa mi podarilo v krátkom čase dať auto do poriadku, za čo vám veľmi pekne ďakujem a prajem vám veľa úspechov vo vašej práci.

Jaroslav Červeň
S vašou prácou som veľmi spokojná. Určite vás odporučím všetkým, čo niečo potrebujú a v danej oblasti nemajú žiadne vedomosti, ako ja o plynových kotloch. Prajem vám ešte veľa spokojných zákazníkov.

Jana Patková


a ďalšie spokojné firmy a dopytujúci AAA DOPYT!

Ešte váhate? Zadajte si zdarma nový dopyt a presvedčte sa, že to funguje.

Video
Hodnotenie firiem zákazníkmi - pozrite sa na realizované dopyty

Ďalšie hodnotenie