Informácie pre dopytujúcich

Ako funguje AAADOPYT.SK?

  1. 1Vy si ZDARMA zadáte dopyt na tovar alebo služby
  2. 2My ho rozošleme vhodným dodávateľom (firmám z odboru podľa dopytu)
  3. 3Vy si vyberiete z obdržaných ponúk, ktoré Vám dodávatelia zašlú

Prečo si ZDARMA zadať dopyt?

  • Zadaním dopytu ušetríte až 30% z ceny tovaru/služieb vďaka porovnaniu viacerých ponúk.
  • Prvé ponuky na Váš e-mail obdržíte do niekoľkých hodín od preverených dodávateľov.
  • Minulý mesiac sme pomohli 932 zákazníkom ušetriť 358 366 400 €.


Zadať zdarma nový dopyt >>>

Koľko to stojí a čo Vám to prinesie?

Služba je pre dopytujúcich celkom ZDARMA, stačí len zadať nový dopyt na tovar alebo služby, ktoré dopytujete a my Váš dopyt zdarma rozošleme vhodným dodávateľom z daného odboru. Dodávatelia sú skutočné firmy z nášho katalógu dodávateľov, ktoré postupne preverujeme. Potom si vyberiete z ponúk od dodávateľov tú najvhodnejšiu, ktorá Vás zaujme.

Výber ponuky záleží len a len na Vás. Vďaka množstvu ponúk, ktoré obdržíte, nájdeme pre Vás skutočne tú najvýhodnejšiu a ušetríte čas a až desiatky percent z pôvodnej ceny.


Referencie spokojných dopytujúcich

Nakoľko vystupujeme ako firma a hľadáme potenciálnych zákazníkov, čo nám uľahčuje aj AAADOPYT.SK, s.r.o., tak i bola možnosť vystupovať zo strany zákazníka, kedy sme hľadali daný produkt. Oceňujem dostupnosť komunikácie cez e-mail, prehľadnosť, presnosť, možnosť výberu zhotoviteľa, dodávateľa, a v konečnom dôsledku spokojnosť na oboch stranách medzi dopytujúcim a ponúkajúcim, kde vstupuje tretia osoba, sprostredkovateľ AAADOPYT .SK. Teším sa na ďalšiu spoluprácu, ďakujem.
Miroslava Kučeráková - MIPA
Miroslava Kučeráková – MIPA
Využitím serveru aaa.dopyt.sk som získal kontakt a ponuky, ktoré som využil pri oprave prasknutého kotla. Vaša služba mi výrazne pomohla pri riešení havarijnej situácie. Určite služby Vášho serveru využijem častejšie.

Andrej Chmara
So službou na AAADOPYT.sk som veľmi spokojná. Mám dokonalý prehľad o dopytoch a ponukách a vďaka tomu sme získali nejedného zákazníka. Je to veľmi dobrý nápad ako sprostredkovať transakcie medzi podnikateľskými subjektmi ale aj občanmi. Vďaka za tento systém. Prajem veľa zákazníkov do budúcnosti.
Anna Zuberecová - Výroba PE a PPR rúr
Anna Zuberecová
Som spokojná s dodávateľom dreva, po telefonickom kontakte nebol žiadny problém s dodávkou na miesto určenia. Kontakt cez AAADOPYT mi pomohol rýchle nájsť dobrého dodávateľa. So službou som veľmi spokojná.

Ľubica Štefániková
Dobrý večer. Vaša stránka mi zabezpečila vhodný výber dodávateľa služby inštalácie FVE, na mojom rodinnom dome, v krátkom čase, čo mi ušetrilo veľa času a samozrejme aj peňazí. Som spokojný. S pozdravom Ing. Peter Pajonk

Peter Pajonk
Moja požiadavka, dopyt, bola riešená promptne a v podstate som dostal to, čo som potreboval. Využijem aj nabudúce.

Tibor Tomáš
Konečne som objavil niekoho,kto je v tejto veci na výške a to ste Vy. Pracujete na profesionálnej úrovni. Ďakujem Vám a určite sa niekedy na Vás obrátim. S pozdravom

Marián Koka
Dobrý deň. Ďakujem za kladné a bleskové vybavenie môjho dopytu a taktiež personálu AAADOPYT-u. Do Nového roku prajem všetko najlepšie a za rýchle vybavenie máte 5 hviezdičiek. Ďakujem.

Wayko Bravo
Dobrý deň, chcel by som Vám moc poďakovať za Vašu službu, svoju prácu vykonávate perfektne. Pred nedávnom som si dal u Vás žiadost na motor Ford FocusII. Mám tu toľko motorov, že si neviem vybrať. Ešte raz Vám veľmi pekne ďakujem a nech sa Vám vo Vašej práci darí.

Peter Havac
Je to výborne, lebo s pohodlia domova, či firmy, môžete niečo podnikať, respektíve zháňať.

Milan Burian
Obrátil som sa na Vás ohľadne hydrauliky, nájsť dodávateľa, a prihlásilo sa zopár výrobcov, ale boli to seriózne firmy. Ďakujem za pomoc a bol som veľmi spokojný a v budúcnosti sa znova obrátim na Vás.
Pavol Kapusta – stolárske, zámočnícke, natieračské a sklenárske práce
Pavol Kapust
Ďakujem za informáciu, určite sa ešte ozvem. Máte perfektný prozákaznícky prístup a mohli by ste slúžiť ako vzor implementácie európskej normy riadenia kvality manažérskych procesov ISO 9001:2008. Môj dopyt sa vďaka Vám vyriešil zo 100 % účinnosťou. S úctivým pozdravom Ing. Milan Hudec manažér kancelárie vrchného riaditeľa a prorektora BIVŠ v SR

Ing. Milan Hudec
Bol som veľmi spokojný. Hneď na druhý deň, po zadaní dopytu, som bol telefonicky oslovený a po dohode som do 5 pracovných dní mal tovar aj doma.

Miroslav Gonos
Do 12 hodín som obdržal do mojej E-mail schránky web adresu s veľkým množstvom ponúk približných mojej požiadavke a vybral som si takmer v ten deň. Som veľmi spokojný, určite to nebol môj posledný dopyt, odporúčam všetkým.

Jozef Žikla
Dobrý deň, ďakujeme za službu, prihlásil sa nám jeden solídny dovozca a ponúkol nám veľmi výhodnú cenu. Využili sme to hneď dnes. Škoda len, že sme o nej nevedeli skôr. Odteraz budeme túto službu využívať pri každej možnej príležitosti a odporúčam to každému. Ešte raz vďaka. Michal Cucák

Michal Cucák
Ďakujem, môj problém bol rýchlo a k mojej spokojnosti vybavený dopravcom p. Šišovkým z Trečianských Stankoviec. Marika

Mária Čučvarová
Ďakujem Vám za rýchly servis a určite Vás budem využívať aj v budúcnosti. Prajem pekný deň, J. Lauček

Ján Lauček
Áno, som veľmi spokojný s vašou spoločnosťou a vrelo odporúčam využiť služby aj iným občanom. Ďakujem.

Jozef Pekár


a ďalšie spokojné firmy a dopytujúci AAA DOPYT!

Ešte váhate? Zadajte si zdarma nový dopyt a presvedčte sa, že to funguje.

Video
Hodnotenie firiem zákazníkmi - pozrite sa na realizované dopyty

Ďalšie hodnotenie