Informácie pre dopytujúcich

Ako funguje AAADOPYT.SK?

  1. 1Vy si ZDARMA zadáte dopyt na tovar alebo služby
  2. 2My ho rozošleme vhodným dodávateľom (firmám z odboru podľa dopytu)
  3. 3Vy si vyberiete z obdržaných ponúk, ktoré Vám dodávatelia zašlú

Prečo si ZDARMA zadať dopyt?

  • Zadaním dopytu ušetríte až 30% z ceny tovaru/služieb vďaka porovnaniu viacerých ponúk.
  • Prvé ponuky na Váš e-mail obdržíte do niekoľkých hodín od preverených dodávateľov.
  • Minulý mesiac sme pomohli 586 zákazníkom ušetriť 1 608 089 €.


Zadať zdarma nový dopyt >>>

Koľko to stojí a čo Vám to prinesie?

Služba je pre dopytujúcich celkom ZDARMA, stačí len zadať nový dopyt na tovar alebo služby, ktoré dopytujete a my Váš dopyt zdarma rozošleme vhodným dodávateľom z daného odboru. Dodávatelia sú skutočné firmy z nášho katalógu dodávateľov, ktoré postupne preverujeme. Potom si vyberiete z ponúk od dodávateľov tú najvhodnejšiu, ktorá Vás zaujme.

Výber ponuky záleží len a len na Vás. Vďaka množstvu ponúk, ktoré obdržíte, nájdeme pre Vás skutočne tú najvýhodnejšiu a ušetríte čas a až desiatky percent z pôvodnej ceny.


Referencie spokojných dopytujúcich

Využitím serveru aaa.dopyt.sk som získal kontakt a ponuky, ktoré som využil pri oprave prasknutého kotla. Vaša služba mi výrazne pomohla pri riešení havarijnej situácie. Určite služby Vášho serveru využijem častejšie.

Andrej Chmara
So službou na AAADOPYT.sk som veľmi spokojná. Mám dokonalý prehľad o dopytoch a ponukách a vďaka tomu sme získali nejedného zákazníka. Je to veľmi dobrý nápad ako sprostredkovať transakcie medzi podnikateľskými subjektmi ale aj občanmi. Vďaka za tento systém. Prajem veľa zákazníkov do budúcnosti.
Anna Zuberecová - Výroba PE a PPR rúr
Anna Zuberecová
Nakoľko vystupujeme ako firma a hľadáme potenciálnych zákazníkov, čo nám uľahčuje aj AAADOPYT.SK, s.r.o., tak i bola možnosť vystupovať zo strany zákazníka, kedy sme hľadali daný produkt. Oceňujem dostupnosť komunikácie cez e-mail, prehľadnosť, presnosť, možnosť výberu zhotoviteľa, dodávateľa, a v konečnom dôsledku spokojnosť na oboch stranách medzi dopytujúcim a ponúkajúcim, kde vstupuje tretia osoba, sprostredkovateľ AAADOPYT .SK. Teším sa na ďalšiu spoluprácu, ďakujem.
Miroslava Kučeráková - MIPA
Miroslava Kučeráková – MIPA
Odporúčam túto službu. Budem ju využívať aj v budúcnosti.

Ladislav Szelley
Som spokojná s dodávateľom dreva, po telefonickom kontakte nebol žiadny problém s dodávkou na miesto určenia. Kontakt cez AAADOPYT mi pomohol rýchle nájsť dobrého dodávateľa. So službou som veľmi spokojná.

Ľubica Štefániková
Prehľadné, kvalitné a nezavádzajúce, čo v dnešnej dobe veľa znamená. Ja som bol s danou službou veľmi spokojný. Odporúčam využiť služby AAA DOPYT. Ďakujem za Vami poskytnuté informácie. Ľudovít Herda.

Ľudovít Herda
Je to výborne, lebo s pohodlia domova, či firmy, môžete niečo podnikať, respektíve zháňať.

Milan Burian
Prostredníctvom Vašej stránky sme dostali vyše 350 ponúk na výrobu a dodanie 17 veľkých plastových okien na náš RD. Z týchto ponúk sme nakoniec vybrali dodávateľa pána Urbanca z Handlovej firma A&Z Conect-Metal Handlová Nová Lehota 63, ktorému sa chceme i touto cestou poďakovať za jeho profesionálny, ľudský prístup a hlavne za dodávku nádherných a kvalitných 7 komorových okien v primeranej cene. Tak isto veľká vďaka patrí partii murárov od pána Urbanca a to pánom Viktorovi, Petrovi a Antonovi, ktorí nám tieto okná osadili spolu s murárskymi vysprávkami za tri pracovné dni! Kvalite ich práce, čistote a pohode, s akou túto akciu zvládli, patrí veľká vďaka a naozaj veľká česť.

rodina Šályová
Dobrý deň, ďakujem za Vašu pomoc, vďaka Vám som si vybrala okná aj dvere. Za spoluprácu ďakujem, Ďurišová

Mária Ďurišová
Vaša služba je určite prínosom pre každého, kto hľadá služby, v mojom prípade presklenie balkóna. Mohol som si vybrať a overiť viacero ponúkaných, k realizácii vhodných typov, podľa mojich potrieb, i cenových, čo bolo pre mňa dostatočným prínosom. Ďakujem veľmi za ponúkané služby a budem túto Vašu možnosť využitia a zorientovania sa na trhu rozširovať i medzi známymi. Ešte raz ďakujem. Dr. Letko.

Pavol Letko
Dobrý deň, ďakujeme za službu, prihlásil sa nám jeden solídny dovozca a ponúkol nám veľmi výhodnú cenu. Využili sme to hneď dnes. Škoda len, že sme o nej nevedeli skôr. Odteraz budeme túto službu využívať pri každej možnej príležitosti a odporúčam to každému. Ešte raz vďaka. Michal Cucák

Michal Cucák
Ďakujem za pomoc, aj s Vašou pomocou som zohnal náhradné diely. Ivan Palkovik

Ivan Palkovik
Vynikajúca stránka, škoda len, že na môj dopyt nereagovala žiadna z oslovených firiem.

Dana Ferjenčíková
Ďakujem za spoluprácu, zákazku mám uzavretú, som spokojný. S pozdravom Orlický

Imrich Orlický
Vaše služby som už raz potreboval, našli ste mi dobrý výber dodávateľov, ste veľmi osožní pre fyzické osoby ako aj pre podnikateľov. Vďaka za Vašu prácu. Jozef Cigáň

Jozef Cigáň
Pekný deň prajem, zatiaľ ďakujem a len jedno slovíčko, vlastne 2, ste super. Ďakujem, Kahát.a

Štefan Kahát
Aj keď som nevyužila žiadnu ponuku, ďakujem za takúto expresnú službu, ktorú v budúcnosti iste využijem. Nogová

Oľga Nogová
Dobrý deň, napriek tomu, že som bol neúspešný, Vaše služby hodnotím na vysokej úrovni a v prípade potreby ich určite využijem aj v budúcnosti. Ďakujem. S pozdravom Ing. I. Harach

Ing. Igor Harach


a ďalšie spokojné firmy a dopytujúci AAA DOPYT!

Ešte váhate? Zadajte si zdarma nový dopyt a presvedčte sa, že to funguje.

Video