Informácie pre dopytujúcich

Ako funguje AAADOPYT.SK?

  1. 1Vy si ZDARMA zadáte dopyt na tovar alebo služby
  2. 2My ho rozošleme vhodným dodávateľom (firmám z odboru podľa dopytu)
  3. 3Vy si vyberiete z obdržaných ponúk, ktoré Vám dodávatelia zašlú

Prečo si ZDARMA zadať dopyt?

  • Zadaním dopytu ušetríte až 30% z ceny tovaru/služieb vďaka porovnaniu viacerých ponúk.
  • Prvé ponuky na Váš e-mail obdržíte do niekoľkých hodín od preverených dodávateľov.
  • Minulý mesiac sme pomohli 718 zákazníkom ušetriť 2 872 264 €.


Zadať zdarma nový dopyt >>>

Koľko to stojí a čo Vám to prinesie?

Služba je pre dopytujúcich celkom ZDARMA, stačí len zadať nový dopyt na tovar alebo služby, ktoré dopytujete a my Váš dopyt zdarma rozošleme vhodným dodávateľom z daného odboru. Dodávatelia sú skutočné firmy z nášho katalógu dodávateľov, ktoré postupne preverujeme. Potom si vyberiete z ponúk od dodávateľov tú najvhodnejšiu, ktorá Vás zaujme.

Výber ponuky záleží len a len na Vás. Vďaka množstvu ponúk, ktoré obdržíte, nájdeme pre Vás skutočne tú najvýhodnejšiu a ušetríte čas a až desiatky percent z pôvodnej ceny.


Referencie spokojných dopytujúcich

So službou na AAADOPYT.sk som veľmi spokojná. Mám dokonalý prehľad o dopytoch a ponukách a vďaka tomu sme získali nejedného zákazníka. Je to veľmi dobrý nápad ako sprostredkovať transakcie medzi podnikateľskými subjektmi ale aj občanmi. Vďaka za tento systém. Prajem veľa zákazníkov do budúcnosti.
Anna Zuberecová - Výroba PE a PPR rúr
Anna Zuberecová
Využitím serveru aaa.dopyt.sk som získal kontakt a ponuky, ktoré som využil pri oprave prasknutého kotla. Vaša služba mi výrazne pomohla pri riešení havarijnej situácie. Určite služby Vášho serveru využijem častejšie.

Andrej Chmara
Nakoľko vystupujeme ako firma a hľadáme potenciálnych zákazníkov, čo nám uľahčuje aj AAADOPYT.SK, s.r.o., tak i bola možnosť vystupovať zo strany zákazníka, kedy sme hľadali daný produkt. Oceňujem dostupnosť komunikácie cez e-mail, prehľadnosť, presnosť, možnosť výberu zhotoviteľa, dodávateľa, a v konečnom dôsledku spokojnosť na oboch stranách medzi dopytujúcim a ponúkajúcim, kde vstupuje tretia osoba, sprostredkovateľ AAADOPYT .SK. Teším sa na ďalšiu spoluprácu, ďakujem.
Miroslava Kučeráková - MIPA
Miroslava Kučeráková – MIPA
Som veľmi spokojná s Vašimi službami. Vždy som si zabezpečila potrebných dodávateľov na všetky práce. Vaša stránka veľmi uľahčuje a urýchľuje zabezpečenie potrebných dodávateľov. Netreba hľadať v zlatých stránkach, ani hľadať na internete. Je to super pomoc. Ďakujem.

Eva Kebisova, Bernolákovo
Do 12 hodín som obdržal do mojej E-mail schránky web adresu s veľkým množstvom ponúk približných mojej požiadavke a vybral som si takmer v ten deň. Som veľmi spokojný, určite to nebol môj posledný dopyt, odporúčam všetkým.

Jozef Žikla
Som spokojná so službami Vašej stránky, ani som nečakala tak veľký ohlas, je ozaj z čoho vyberať. Ďakujem
Lyspol-SVB
Veronika Szűcsová
Dobrý deň, čo sa týka rýchlosti Vášho spracovania dopytu, ako aj zasielania následných ponúk, tak Vás musím pochváliť. Som veľmi spokojná. Taktiež mi prichádzajú seriózne ponuky od firiem. Vidím, že ľudia k tomuto projektu pristupujú zodpovedne, čo veľmi oceňujem. Želám veľa úspechov v ďalšej práci. S pozdravom Poláčková

Jana Poláčková
Áno, služby sú super, môžem povedať, že mám po problémoch. Zadám si čo chcem a je to. Mám dobré skúsenosti, dúfam, že to tak aj ostane. Ďakujem.

Štefan Miakyš
Veľmi spokojný, je to všetko rýchle, fungujúce, bol som spokojný aj v minulosti, som spokojný v súčastnosti so službou a verím, že budem aj v budúcnosti využívať Vaše služby a pomoc. Ďakujem veľmi pekne. Pekný deň prajem.

Vladimír Belica
Áno, som veľmi spokojný s vašou spoločnosťou a vrelo odporúčam využiť služby aj iným občanom. Ďakujem.

Jozef Pekár
Služba veľmi dobrá, promptne vybavená moja žiadosť. Ďakujem. Ing. Jelínek

Ivan Jelínek
Som zo službou veľmi spokojná i keď k realizácii mojej požiadavky nakoniec nedošlo, ale nesmierne si vážim s akou rýchlosťou bolo reagované na môj dopyt. Určite ho využijem i v budúcnosti. Ďakujem

Helena Chudá
Som spokojná s dodávateľom dreva, po telefonickom kontakte nebol žiadny problém s dodávkou na miesto určenia. Kontakt cez AAADOPYT mi pomohol rýchle nájsť dobrého dodávateľa. So službou som veľmi spokojná.

Ľubica Štefániková
Ďakujem Vám za Vaše typy na moju požiadavku motora pre pohon bowlingu, kde som si našiel výhodnú pomoc. Za ponuky ďakujem a prajem Vám hodne úspechov vo Vašej práci. Vincent Mihalík

Vincent Mihalik
Ďakujem za Vaše služby, osvedčili sa nám a určite ich aj v budúcnosti využijeme. Prajem príjemný deň. Vaneková

Viera Vaneková
Dobrý deň, jednosmerná letenka na Tenerife už je zakúpená. Ďakujem za ochotu aj príjemnú telefonickú komunikáciu ako aj starostlivosť o zákazníka. S pozdravom Michaela Mazalanová

Michaela Mazalanová
Je to výborný spôsob, ako rýchlo nájsť požadovanú vec. Hľadala som ubytovanie a do dvoch dní som mala ubytovanie podľa mojich predstáv už aj rezervované. Super, že viem, kam sa aj na budúce obrátiť :-).

Zuzana C.
Ďakujem za informáciu, určite sa ešte ozvem. Máte perfektný prozákaznícky prístup a mohli by ste slúžiť ako vzor implementácie európskej normy riadenia kvality manažérskych procesov ISO 9001:2008. Môj dopyt sa vďaka Vám vyriešil zo 100 % účinnosťou. S úctivým pozdravom Ing. Milan Hudec manažér kancelárie vrchného riaditeľa a prorektora BIVŠ v SR

Ing. Milan Hudec


a ďalšie spokojné firmy a dopytujúci AAA DOPYT!

Ešte váhate? Zadajte si zdarma nový dopyt a presvedčte sa, že to funguje.

Video
Hodnotenie firiem zákazníkmi - pozrite sa na realizované dopyty

Ďalšie hodnotenie