Informácie pre dopytujúcich

Ako funguje AAADOPYT.SK?

  1. 1Vy si ZDARMA zadáte dopyt na tovar alebo služby
  2. 2My ho rozošleme vhodným dodávateľom (firmám z odboru podľa dopytu)
  3. 3Vy si vyberiete z obdržaných ponúk, ktoré Vám dodávatelia zašlú

Prečo si ZDARMA zadať dopyt?

  • Zadaním dopytu ušetríte až 30% z ceny tovaru/služieb vďaka porovnaniu viacerých ponúk.
  • Prvé ponuky na Váš e-mail obdržíte do niekoľkých hodín od preverených dodávateľov.
  • Minulý mesiac sme pomohli 317 zákazníkom ušetriť 1 169 192 €.


Zadať zdarma nový dopyt >>>

Koľko to stojí a čo Vám to prinesie?

Služba je pre dopytujúcich celkom ZDARMA, stačí len zadať nový dopyt na tovar alebo služby, ktoré dopytujete a my Váš dopyt zdarma rozošleme vhodným dodávateľom z daného odboru. Dodávatelia sú skutočné firmy z nášho katalógu dodávateľov, ktoré postupne preverujeme. Potom si vyberiete z ponúk od dodávateľov tú najvhodnejšiu, ktorá Vás zaujme.

Výber ponuky záleží len a len na Vás. Vďaka množstvu ponúk, ktoré obdržíte, nájdeme pre Vás skutočne tú najvýhodnejšiu a ušetríte čas a až desiatky percent z pôvodnej ceny.


Referencie spokojných dopytujúcich

Nakoľko vystupujeme ako firma a hľadáme potenciálnych zákazníkov, čo nám uľahčuje aj AAADOPYT.SK, s.r.o., tak i bola možnosť vystupovať zo strany zákazníka, kedy sme hľadali daný produkt. Oceňujem dostupnosť komunikácie cez e-mail, prehľadnosť, presnosť, možnosť výberu zhotoviteľa, dodávateľa, a v konečnom dôsledku spokojnosť na oboch stranách medzi dopytujúcim a ponúkajúcim, kde vstupuje tretia osoba, sprostredkovateľ AAADOPYT .SK. Teším sa na ďalšiu spoluprácu, ďakujem.
Miroslava Kučeráková - MIPA
Miroslava Kučeráková – MIPA
So službou na AAADOPYT.sk som veľmi spokojná. Mám dokonalý prehľad o dopytoch a ponukách a vďaka tomu sme získali nejedného zákazníka. Je to veľmi dobrý nápad ako sprostredkovať transakcie medzi podnikateľskými subjektmi ale aj občanmi. Vďaka za tento systém. Prajem veľa zákazníkov do budúcnosti.
Anna Zuberecová - Výroba PE a PPR rúr
Anna Zuberecová
Využitím serveru aaa.dopyt.sk som získal kontakt a ponuky, ktoré som využil pri oprave prasknutého kotla. Vaša služba mi výrazne pomohla pri riešení havarijnej situácie. Určite služby Vášho serveru využijem častejšie.

Andrej Chmara
Dobrý deň, s vašou službou som bol spokojný, aj v minulosti, a využijem ju aj do budúcna. S pozdravom Ladislav Polák

Ladislav Polák
Som veľmi spokojný a teším sa na ďalšie služby firmy AAA.dopyt. S pozdravom Ján Onderko

Ján Onderko
Aaadopyt je výborný portál pre jednotlivcov, staviteľov, ale i iných záujemcov, alebo pre stavebné a developerské spoločnosti, ktoré nemajú ustálený okruh dodávateľov.

Ernest Kollárik
Dobrý deň. Chcem sa aj ja Vám poďakovať za spoluprácu. Prajem Vám mnoho spokojných zákazníkov. S pozdravom a prianím všetkého najlepšieho Jozef Husár

Jozef Husár
Ďakujem a prajem v novom roku veľa úspechov vašej firme, s ktorou som mala doteraz veľmi dobré skúsenosti.

Anna Komárková
Skutočne sa to oplatí, náhradné diely sa dajú kúpiť aj viac ako o polovicu lacnejšie. Napríklad ja som zháňal chladič, v servisoch mi najlacnejší ponúkali za 105 €, cez aaadopyt som zohnal za 45 € a funguje bez problémov.

Viliam Csóka
Vaše služby som už využil niekoľkokrát a skoro vo všetkých prípadoch mi to ušetrilo výrazne finančné prostriedky! Ďakujem. S pozdravom Milan Gabriš

Milan Gabriš
Dobrý deň. Ďakujem za info, vaše služby sú profesionálne. Ďakujem, s pozdravom Palatinusová.

Karin Palatinusová
Hľadal som lak na nábytok pomocou tejto služby. Príjemne ma prekvapila rýchlosť, presný výber a bolo mi sprostredkované stretnutie s firemným technikom. Som spokojný, ďakujem.

Marián Vrabec
Je to skvelý a jednoduchý spôsob, ako získať informácie a reálne údaje o produktoch a ich cene.
Hermit
Jaro Huml
Na dopyt som dostal takmer okamžite ponuku, ktorá spĺňala naše predstavy. So službami portálu aaadopyt.sk počítam aj do budúcnosti. Ďakujem.

Martin Gavala
Prekvapilo ma, ako rýchlo pracujete. Je to veľká pomoc určite pre všetkých. Patrí Vám poďakovanie.

J. Poništ
AAA DOPYT.SK je užitočná stránka, nakoľko sa nemusím zaoberať podrobným hľadaním služieb a produktov, záujemcovia sa mi ozvú sami.

Vladimíra Selecká
Ďakujem za Vašu ponuku, je ozaj široká, určite ju v budúcnosti využijem. Som veľmi spokojná, že som si mohla vybrať podľa mojej predstavy. Je to vynikajuca služba pre občanov, ďakujem s pozdravom Melicherová.

Mária Melicherová
Je to výborná služba, človek keby mal pracne hľadať dodávateľov, určite by to stálo veľa času a aj tak by sa nedopracoval ku každému.

Alexander Baberkov


a ďalšie spokojné firmy a dopytujúci AAA DOPYT!

Ešte váhate? Zadajte si zdarma nový dopyt a presvedčte sa, že to funguje.

Video