Informácie pre dopytujúcich

Ako funguje AAADOPYT.SK?

  1. 1Vy si ZDARMA zadáte dopyt na tovar alebo služby
  2. 2My ho rozošleme vhodným dodávateľom (firmám z odboru podľa dopytu)
  3. 3Vy si vyberiete z obdržaných ponúk, ktoré Vám dodávatelia zašlú

Prečo si ZDARMA zadať dopyt?

  • Zadaním dopytu ušetríte až 30% z ceny tovaru/služieb vďaka porovnaniu viacerých ponúk.
  • Prvé ponuky na Váš e-mail obdržíte do niekoľkých hodín od preverených dodávateľov.
  • Minulý mesiac sme pomohli 468 zákazníkom ušetriť 1 460 445 €.


Zadať zdarma nový dopyt >>>

Koľko to stojí a čo Vám to prinesie?

Služba je pre dopytujúcich celkom ZDARMA, stačí len zadať nový dopyt na tovar alebo služby, ktoré dopytujete a my Váš dopyt zdarma rozošleme vhodným dodávateľom z daného odboru. Dodávatelia sú skutočné firmy z nášho katalógu dodávateľov, ktoré postupne preverujeme. Potom si vyberiete z ponúk od dodávateľov tú najvhodnejšiu, ktorá Vás zaujme.

Výber ponuky záleží len a len na Vás. Vďaka množstvu ponúk, ktoré obdržíte, nájdeme pre Vás skutočne tú najvýhodnejšiu a ušetríte čas a až desiatky percent z pôvodnej ceny.


Referencie spokojných dopytujúcich

Nakoľko vystupujeme ako firma a hľadáme potenciálnych zákazníkov, čo nám uľahčuje aj AAADOPYT.SK, s.r.o., tak i bola možnosť vystupovať zo strany zákazníka, kedy sme hľadali daný produkt. Oceňujem dostupnosť komunikácie cez e-mail, prehľadnosť, presnosť, možnosť výberu zhotoviteľa, dodávateľa, a v konečnom dôsledku spokojnosť na oboch stranách medzi dopytujúcim a ponúkajúcim, kde vstupuje tretia osoba, sprostredkovateľ AAADOPYT .SK. Teším sa na ďalšiu spoluprácu, ďakujem.
Miroslava Kučeráková - MIPA
Miroslava Kučeráková – MIPA
So službou na AAADOPYT.sk som veľmi spokojná. Mám dokonalý prehľad o dopytoch a ponukách a vďaka tomu sme získali nejedného zákazníka. Je to veľmi dobrý nápad ako sprostredkovať transakcie medzi podnikateľskými subjektmi ale aj občanmi. Vďaka za tento systém. Prajem veľa zákazníkov do budúcnosti.
Anna Zuberecová - Výroba PE a PPR rúr
Anna Zuberecová
Využitím serveru aaa.dopyt.sk som získal kontakt a ponuky, ktoré som využil pri oprave prasknutého kotla. Vaša služba mi výrazne pomohla pri riešení havarijnej situácie. Určite služby Vášho serveru využijem častejšie.

Andrej Chmara
Dobrý deň, chcela by som Vám týmto poďakovať za Vašu službu. Môj dopyt bol úspešne vybavený a ja mám tovar doma za dobrú cenu. Týmto by som chcela oceniť Vašu službu, je naozaj výborná a šetrí peniaze a čas. Prajem Vám pekný deň a všetko dobré. S pozdravom Ultisová

Helena Ultisová
Chcem sa poďakovať vašej spoločnosti, že som prišiel k veci, ktorú som potreboval. Ďakujem, ste dobrí :-)))

p. Fedák
Tovar som dostal asi do troch dní. Naši predajcovia sú veľmi šikovný a ústretový. Napríklad, vlani som mal dopyt na AAA a na druhý deň mi volali každú polhodinu a dostával som veľmi dobré ponuky. Bolo dosť ťažké, ktorú ponuku si vybrať.

Imrich Tóth
Dobrý deň, znova Vám vyjadrujem vďaku za moje dopyty, ktoré boli vybavené veľmi rýchlo, expresne a presne. Som veľmi spokojný s Vašimi službami. Budem odporúčať všetkým mojim známym. Veľa spokojných zákazníkov, pekné sviatky a všetko najlepšie do nového roku praje Fero Pivovárči

František Pivovárči
Veľmi užitočná stránka, ktorá výrazným spôsobom šetrí čas. Naozaj veľká pomoc. Ďakujem.

Katarína Dubeciová
Vaše služby určite aj v budúcnosti využijem, ďakujem za túto službu.

Štefan Vožňák
Ďakujem za vaše služby, veľmi mi to pomohlo ušetriť čas a získať obratom dobré ponuky. Ďakujem, Homolová

Tatiana Homolová
Vaše služby som už využil niekoľkokrát a skoro vo všetkých prípadoch mi to ušetrilo výrazne finančné prostriedky! Ďakujem. S pozdravom Milan Gabriš

Milan Gabriš
Som nadmieru spokojný s Vašimi službami a nemôžem vynachváliť Vašu ochotu, profesionalitu a ochotu pomôcť v každej oblasti čo človek momentálne potrebuje. Udělil by som Vám najlepšie služby pre zákazníkov výbornú s 5 hviezdičkami.

PaedDr. ThDr. Peter Rúčka, PhD., farár z Moravian nad Váhom
Dobrý deň, túto službu som vyskúšal prvýkrát a vo veľmi krátkom čase som kúpil to, čo som potreboval. J. Bernát

Ján Bernát
Dobrý deň, chcel by som Vám moc poďakovať za Vašu službu, svoju prácu vykonávate perfektne. Pred nedávnom som si dal u Vás žiadost na motor Ford FocusII. Mám tu toľko motorov, že si neviem vybrať. Ešte raz Vám veľmi pekne ďakujem a nech sa Vám vo Vašej práci darí.

Peter Havac
Sme veľmi spokojní s vašimi službami a ponukami, aké Vaša stránka ponúka, a aj naďalej Vás budeme odporúčať známym.

Renata Augustínová
Chcem vám poďakovať za veľmi rýchle vybavenie môjho dopytu, okamžite sa mi ozval dodávateľ zo Žiliny a hneď sme sa aj dohodli na vzájomnom obchode, čomu som veľmi spokojný, ďakujem vám a vaše služby budem využívať aj naďalej.

Peter Mati
Dobrý deň. S vašou službou som spokojný, splňuje moje očakávania, plánujem ju aj v budúcnosti používať. S pozdravom Milan Droppa

Milan Droppa
Je to super, len škoda, že o tom ľudia nevedia! Aj v budúcnosti chcem využívať túto službu, len by bola vhodná nejaká reklama, aby ľudia o tom vedeli, že je aj taká možnosť. Je to riadna pomoc a hlavne takým ľudom ako sme mi, čo majú skoro všetko atypické (keď chcete niečo vymeniť, tak si zožente niekoho kto Vám to urobí - nie je možnosť kúpiť v obchode). Je to super a ďakujem. S pozdravom Pavúková

Erika Pavúková


a ďalšie spokojné firmy a dopytujúci AAA DOPYT!

Ešte váhate? Zadajte si zdarma nový dopyt a presvedčte sa, že to funguje.

Video