Informácie pre dopytujúcich

Ako funguje AAADOPYT.SK?

  1. 1Vy si ZDARMA zadáte dopyt na tovar alebo služby
  2. 2My ho rozošleme vhodným dodávateľom (firmám z odboru podľa dopytu)
  3. 3Vy si vyberiete z obdržaných ponúk, ktoré Vám dodávatelia zašlú

Prečo si ZDARMA zadať dopyt?

  • Zadaním dopytu ušetríte až 30% z ceny tovaru/služieb vďaka porovnaniu viacerých ponúk.
  • Prvé ponuky na Váš e-mail obdržíte do niekoľkých hodín od preverených dodávateľov.
  • Minulý mesiac sme pomohli 742 zákazníkom ušetriť 152 373 630 €.


Zadať zdarma nový dopyt >>>

Koľko to stojí a čo Vám to prinesie?

Služba je pre dopytujúcich celkom ZDARMA, stačí len zadať nový dopyt na tovar alebo služby, ktoré dopytujete a my Váš dopyt zdarma rozošleme vhodným dodávateľom z daného odboru. Dodávatelia sú skutočné firmy z nášho katalógu dodávateľov, ktoré postupne preverujeme. Potom si vyberiete z ponúk od dodávateľov tú najvhodnejšiu, ktorá Vás zaujme.

Výber ponuky záleží len a len na Vás. Vďaka množstvu ponúk, ktoré obdržíte, nájdeme pre Vás skutočne tú najvýhodnejšiu a ušetríte čas a až desiatky percent z pôvodnej ceny.


Referencie spokojných dopytujúcich

Využitím serveru aaa.dopyt.sk som získal kontakt a ponuky, ktoré som využil pri oprave prasknutého kotla. Vaša služba mi výrazne pomohla pri riešení havarijnej situácie. Určite služby Vášho serveru využijem častejšie.

Andrej Chmara
So službou na AAADOPYT.sk som veľmi spokojná. Mám dokonalý prehľad o dopytoch a ponukách a vďaka tomu sme získali nejedného zákazníka. Je to veľmi dobrý nápad ako sprostredkovať transakcie medzi podnikateľskými subjektmi ale aj občanmi. Vďaka za tento systém. Prajem veľa zákazníkov do budúcnosti.
Anna Zuberecová - Výroba PE a PPR rúr
Anna Zuberecová
Nakoľko vystupujeme ako firma a hľadáme potenciálnych zákazníkov, čo nám uľahčuje aj AAADOPYT.SK, s.r.o., tak i bola možnosť vystupovať zo strany zákazníka, kedy sme hľadali daný produkt. Oceňujem dostupnosť komunikácie cez e-mail, prehľadnosť, presnosť, možnosť výberu zhotoviteľa, dodávateľa, a v konečnom dôsledku spokojnosť na oboch stranách medzi dopytujúcim a ponúkajúcim, kde vstupuje tretia osoba, sprostredkovateľ AAADOPYT .SK. Teším sa na ďalšiu spoluprácu, ďakujem.
Miroslava Kučeráková - MIPA
Miroslava Kučeráková – MIPA
Dobrý deň. S vašou službou som spokojný, splňuje moje očakávania, plánujem ju aj v budúcnosti používať. S pozdravom Milan Droppa

Milan Droppa
Dobrý deň. Chcem sa aj ja Vám poďakovať za spoluprácu. Prajem Vám mnoho spokojných zákazníkov. S pozdravom a prianím všetkého najlepšieho Jozef Husár

Jozef Husár
Ďakujem za Vašu ponuku, je ozaj široká, určite ju v budúcnosti využijem. Som veľmi spokojná, že som si mohla vybrať podľa mojej predstavy. Je to vynikajuca služba pre občanov, ďakujem s pozdravom Melicherová.

Mária Melicherová
Dobrý deň. Ďakujem za kladné a bleskové vybavenie môjho dopytu. Som spokojný na 100%.

Wayko Bravo
S touto službou som veľmi spokojná. Umožnila mi z pokoja svojho domova nájsť poskytovateľa pre môj dopyt a ako veľký klad vidím to, že som našla ponuku, ktorá bola "mne šitá na mieru". Z tohto dôvodu som rozhodnutá, že Vaše služby budem využívať aj v budúcnosti.

Mária Kružlicová
Som spokojný, mne to veľmi pomohlo. Aj prístup firiem je na úrovni. Doporučujem Vaše stránky aj ostatným, ktorí niečo potrebujú. Ďakujem, Juráš Ivan.

Ivan Juráš
Do 12 hodín som obdržal do mojej E-mail schránky web adresu s veľkým množstvom ponúk približných mojej požiadavke a vybral som si takmer v ten deň. Som veľmi spokojný, určite to nebol môj posledný dopyt, odporúčam všetkým.

Jozef Žikla
Dostal som dostatočné množstvo ponúk na výber dodávateľa. Ušetril som cca 25 % oproti pôvodnej ponuke.

Vladimír Šimončic
Bola som maximálne spokojná, dostala som cenové ponuky od 350 €, nakoniec som si vybrala ponuku za 120 €. Jednalo sa o dovoz nábytku, ktorý som obdržala vo výbornom stave. Vybavenie bolo rýchle, lacné. Ďakujem a v budúcnosti určite znova využijem Vaše služby. Ostávam s pozdravom Zuzana D.

Zuzana Demeterová
Dobrý deň, díky za vašu ochotu, s vašimi službami som spokojný, pokiaľ to bude možné, budem to využívať aj v budúcnosti. S pozdravom Peter Raffay

Peter Raffay
Je to výborný spôsob, ako rýchlo nájsť požadovanú vec. Hľadala som ubytovanie a do dvoch dní som mala ubytovanie podľa mojich predstáv už aj rezervované. Super, že viem, kam sa aj na budúce obrátiť :-).

Zuzana C.
Hľadal som lak na nábytok pomocou tejto služby. Príjemne ma prekvapila rýchlosť, presný výber a bolo mi sprostredkované stretnutie s firemným technikom. Som spokojný, ďakujem.

Marián Vrabec
Srdečne Vám ďakujem, že ste tak promptní, vďaka vám so dostal to, čo som tak rýchlo potreboval. S pozdravom Jozef N.

Jozef Nociar
S vašimi službami, týkalo sa to brúsenia parkiet, som bola veľmi spokojná. Vicianová Jozefína

Jozefína Vicianová
Som veľmi rada, že táto služba existuje, už viackrát som ju využila a bola som spokojná. Ďakujem Vám, Darina B.

Darina Bajová


a ďalšie spokojné firmy a dopytujúci AAA DOPYT!

Ešte váhate? Zadajte si zdarma nový dopyt a presvedčte sa, že to funguje.

Video
Hodnotenie firiem zákazníkmi - pozrite sa na realizované dopyty

Ďalšie hodnotenie