Informácie pre dopytujúcich

Ako funguje AAADOPYT.SK?

  1. 1Vy si ZDARMA zadáte dopyt na tovar alebo služby
  2. 2My ho rozošleme vhodným dodávateľom (firmám z odboru podľa dopytu)
  3. 3Vy si vyberiete z obdržaných ponúk, ktoré Vám dodávatelia zašlú

Prečo si ZDARMA zadať dopyt?

  • Zadaním dopytu ušetríte až 30% z ceny tovaru/služieb vďaka porovnaniu viacerých ponúk.
  • Prvé ponuky na Váš e-mail obdržíte do niekoľkých hodín od preverených dodávateľov.
  • Minulý mesiac sme pomohli 541 zákazníkom ušetriť 2 915 052 €.


Zadať zdarma nový dopyt >>>

Koľko to stojí a čo Vám to prinesie?

Služba je pre dopytujúcich celkom ZDARMA, stačí len zadať nový dopyt na tovar alebo služby, ktoré dopytujete a my Váš dopyt zdarma rozošleme vhodným dodávateľom z daného odboru. Dodávatelia sú skutočné firmy z nášho katalógu dodávateľov, ktoré postupne preverujeme. Potom si vyberiete z ponúk od dodávateľov tú najvhodnejšiu, ktorá Vás zaujme.

Výber ponuky záleží len a len na Vás. Vďaka množstvu ponúk, ktoré obdržíte, nájdeme pre Vás skutočne tú najvýhodnejšiu a ušetríte čas a až desiatky percent z pôvodnej ceny.


Referencie spokojných dopytujúcich

Využitím serveru aaa.dopyt.sk som získal kontakt a ponuky, ktoré som využil pri oprave prasknutého kotla. Vaša služba mi výrazne pomohla pri riešení havarijnej situácie. Určite služby Vášho serveru využijem častejšie.

Andrej Chmara
Nakoľko vystupujeme ako firma a hľadáme potenciálnych zákazníkov, čo nám uľahčuje aj AAADOPYT.SK, s.r.o., tak i bola možnosť vystupovať zo strany zákazníka, kedy sme hľadali daný produkt. Oceňujem dostupnosť komunikácie cez e-mail, prehľadnosť, presnosť, možnosť výberu zhotoviteľa, dodávateľa, a v konečnom dôsledku spokojnosť na oboch stranách medzi dopytujúcim a ponúkajúcim, kde vstupuje tretia osoba, sprostredkovateľ AAADOPYT .SK. Teším sa na ďalšiu spoluprácu, ďakujem.
Miroslava Kučeráková - MIPA
Miroslava Kučeráková – MIPA
So službou na AAADOPYT.sk som veľmi spokojná. Mám dokonalý prehľad o dopytoch a ponukách a vďaka tomu sme získali nejedného zákazníka. Je to veľmi dobrý nápad ako sprostredkovať transakcie medzi podnikateľskými subjektmi ale aj občanmi. Vďaka za tento systém. Prajem veľa zákazníkov do budúcnosti.
Anna Zuberecová - Výroba PE a PPR rúr
Anna Zuberecová
Vaše služby som už využil niekoľkokrát a skoro vo všetkých prípadoch mi to ušetrilo výrazne finančné prostriedky! Ďakujem. S pozdravom Milan Gabriš

Milan Gabriš
Musím len skonštatovať, že služba AAADopyt je fakt super, po zverejnení inzerátu na rekonštrukciu jadra som dostal v priebehu 5-tich hodín 4 ponuky, ďalšie prichádzali denne! Ďakujem.

Peter Tauš
Vďaka môjmu dopytu, na Vašej internetovej stránke, som našla veľmi príjemného prepravcu, ktorý nás bezpečne priviezol do Trnavy a naspäť domov. Bol ochotný a jeho služby môžem vrelo odporúčať aj iným záujemcom o prepravu osôb. V prípade, že budem niekedy potrebovať riešiť prepravu osôb na väčšiu alebo menšiu vzdialenosť, znova využijem služby Vašej internetovej stránky www.aaadopyt.sk. Vďaka internetovej stránke www.aaadopyt.sk som si bezplatne mohla zadať dopyt na prepravu osôb. Ďakujem všetkým prepravcom, ktorí reagovali na moju objednávku prepravy, a hoci v tomto prípade rozhodovala nielen cena, ale aj pohodlie a komfort cestujúcich pri preprave, bola som milo prekvapená ochotou prepravcu. Aj vďaka bezpečnej a pohodlnej jazde p. Róberta Šurániho, mohla sa moja 83-ročná mama zúčastniť na promóciach svojej vnučky v Trnave. Záujemcom o prepravu osôb môžem jeho služby vrelo odporúčať. Ľubica Sentpéteryová

Ľubica Sentpéteryová
Ďakujem, s Vašou službou AAA dopyt som bola maximálne spokojná. Bodaj by tak pružne pracovali iné spoločnosti. Ľudmila Gasková

Ľudmila Gasková
Dobrý deň, vďaka službe AAADOPYT.SK sme kamerový systém objednali za sumu o 20 % nižšiu ako bol plánovaný rozpočet. Radi vaše služby opäť využijeme

Robert Thiry
Odporúčam každému využitie tejto služby, šetrí čas a máte možnosť si vybrať tú najlepšiu ponuku bez toho, aby ste zdĺhavo vypisovali a čakali na odpovede.

František David
Ďakujem za Vaše služby, prostredníctvom AAADOPYT.SK som našiel výrobcu a dodávateľa pre mnou požadovanú skriňu. Ing. Peter Saro

Ing. Peter Saro
Aj keď som tentokrát nakúpila inde, ako som dostala ponuku, veľmi oceňujem Vaše služby, ktoré som úspešne využila už viackrát. Ďakujem.

Helena Palenčárová
AAADOPYT.SK je firma, ktorá má u mňa výborné hodnotenie. Má záujem o klienta, kontaktuje ho, čím dáva na vedomie, že má záujem o to, aby bol klient spokojný. Keď mi ponuka nevyhovuje, alebo dodávateľ nemá záujem, AAADOPYT to nemôže ovplyvniť, je to len na dodávateľovi. Soňa

Soňa Sládková
S touto službou som veľmi spokojná. Umožnila mi z pokoja svojho domova nájsť poskytovateľa pre môj dopyt a ako veľký klad vidím to, že som našla ponuku, ktorá bola "mne šitá na mieru". Z tohto dôvodu som rozhodnutá, že Vaše služby budem využívať aj v budúcnosti.

Mária Kružlicová
Skutočne sa to oplatí, náhradné diely sa dajú kúpiť aj viac ako o polovicu lacnejšie. Napríklad ja som zháňal chladič, v servisoch mi najlacnejší ponúkali za 105 €, cez aaadopyt som zohnal za 45 € a funguje bez problémov.

Viliam Csóka
Veľmi dobrá služba. Pomáha záujemcom o služby, tak aj dodávateľom služieb. Určite ju využijem aj v budúcnosti.

Ján Čangel
So všetkými vašimi službami som bola veľmi spokojná. Môj dopyt bol vybavený vo veľmi krátkom čase a k plnej spokojnosti. Ďakujem.

Oľga Gregorová
Dobrý deň. Ďakujem za pomoc, bolo to veľmi rýchle, odporúčam Váš dopyt.

Marta Škurlová
Dobrý deň. Chcem sa aj ja Vám poďakovať za spoluprácu. Prajem Vám mnoho spokojných zákazníkov. S pozdravom a prianím všetkého najlepšieho Jozef Husár

Jozef Husár


a ďalšie spokojné firmy a dopytujúci AAA DOPYT!

Ešte váhate? Zadajte si zdarma nový dopyt a presvedčte sa, že to funguje.

Video
Hodnotenie firiem zákazníkmi - pozrite sa na realizované dopyty

Ďalšie hodnotenie