Informácie pre dopytujúcich

Ako funguje AAADOPYT.SK?

  1. 1Vy si ZDARMA zadáte dopyt na tovar alebo služby
  2. 2My ho rozošleme vhodným dodávateľom (firmám z odboru podľa dopytu)
  3. 3Vy si vyberiete z obdržaných ponúk, ktoré Vám dodávatelia zašlú

Prečo si ZDARMA zadať dopyt?

  • Zadaním dopytu ušetríte až 30% z ceny tovaru/služieb vďaka porovnaniu viacerých ponúk.
  • Prvé ponuky na Váš e-mail obdržíte do niekoľkých hodín od preverených dodávateľov.
  • Minulý mesiac sme pomohli 3 352 zákazníkom ušetriť 18 200 896 €.


Zadať zdarma nový dopyt >>>

Koľko to stojí a čo Vám to prinesie?

Služba je pre dopytujúcich celkom ZDARMA, stačí len zadať nový dopyt na tovar alebo služby, ktoré dopytujete a my Váš dopyt zdarma rozošleme vhodným dodávateľom z daného odboru. Dodávatelia sú skutočné firmy z nášho katalógu dodávateľov, ktoré postupne preverujeme. Potom si vyberiete z ponúk od dodávateľov tú najvhodnejšiu, ktorá Vás zaujme.

Výber ponuky záleží len a len na Vás. Vďaka množstvu ponúk, ktoré obdržíte, nájdeme pre Vás skutočne tú najvýhodnejšiu a ušetríte čas a až desiatky percent z pôvodnej ceny.


Referencie spokojných dopytujúcich

Nakoľko vystupujeme ako firma a hľadáme potenciálnych zákazníkov, čo nám uľahčuje aj AAADOPYT.SK, s.r.o., tak i bola možnosť vystupovať zo strany zákazníka, kedy sme hľadali daný produkt. Oceňujem dostupnosť komunikácie cez e-mail, prehľadnosť, presnosť, možnosť výberu zhotoviteľa, dodávateľa, a v konečnom dôsledku spokojnosť na oboch stranách medzi dopytujúcim a ponúkajúcim, kde vstupuje tretia osoba, sprostredkovateľ AAADOPYT .SK. Teším sa na ďalšiu spoluprácu, ďakujem.
Miroslava Kučeráková - MIPA
Miroslava Kučeráková – MIPA
Využitím serveru aaa.dopyt.sk som získal kontakt a ponuky, ktoré som využil pri oprave prasknutého kotla. Vaša služba mi výrazne pomohla pri riešení havarijnej situácie. Určite služby Vášho serveru využijem častejšie.

Andrej Chmara
So službou na AAADOPYT.sk som veľmi spokojná. Mám dokonalý prehľad o dopytoch a ponukách a vďaka tomu sme získali nejedného zákazníka. Je to veľmi dobrý nápad ako sprostredkovať transakcie medzi podnikateľskými subjektmi ale aj občanmi. Vďaka za tento systém. Prajem veľa zákazníkov do budúcnosti.
Anna Zuberecová - Výroba PE a PPR rúr
Anna Zuberecová
Vašu stránku môžem len odporúčať všetkým. Behom jedného týždňa mám vybratého dodávateľa. Je to rýchle, šetrí čas, už len dotiahnuť detaily. Som s vami naozaj spokojný. ĎAKUJEM

Peter Sabol
Som spokojná. Získala som výborné informácie, ktoré mi pomohli pri výbere produktu. Mám prehľad aké sú novinky v danej oblasti. Čo je na trhu kvalitné a v primeranej cene. Ďakujem, v budúcnosti budem túto službu naďalej využívať.
Obec Ťapešovo
Ďakujem za informáciu, určite sa ešte ozvem. Máte perfektný prozákaznícky prístup a mohli by ste slúžiť ako vzor implementácie európskej normy riadenia kvality manažérskych procesov ISO 9001:2008. Môj dopyt sa vďaka Vám vyriešil zo 100 % účinnosťou. S úctivým pozdravom Ing. Milan Hudec manažér kancelárie vrchného riaditeľa a prorektora BIVŠ v SR

Ing. Milan Hudec
Ďakujem, na môj dopyt zareagovalo dosť firiem, mohla som si vyberať a porovnávať cenové ponuky, čo som bola milo prekvapená. Ste vynikajúca stránka. Marianna Maticová

Marianna Maticová
Dobrý deň, díky za vašu ochotu, s vašimi službami som spokojný, pokiaľ to bude možné, budem to využívať aj v budúcnosti. S pozdravom Peter Raffay

Peter Raffay
Áno, som veľmi spokojný s vašou spoločnosťou a vrelo odporúčam využiť služby aj iným občanom. Ďakujem.

Jozef Pekár
Odporúčam každému využitie tejto služby, šetrí čas a máte možnosť si vybrať tú najlepšiu ponuku bez toho, aby ste zdĺhavo vypisovali a čakali na odpovede.

František David
Vynikajúco, dodávateľ sa mi ozval a vďaka vám som poriešil moju pohľadávku na 1. Ozvala sa mi strešná krytina - hliník zo Sučian, s veľmi dobrou cenou za 1 štvorec 3 € aj niečo.

Jozef Nemčik
Dobrý deň. Som spokojný s Vašimi službami. Dučaj Richard

Richard Dučaj
Vaše služby som využil asi 5 krát. Vždy k maximálnej spokojnosti. Tovar dodaný do 3 dní od podania a overenia inzerátu. Vrele doporučujem túto službu. J. Prokeš

Ján Prokeš
Celkovo som s Vašou službou spokojný, nie vždy to musí vyjsť, veľmi pekne Vám ďakujem aspoň za ochotu, ktorú ste mi preukázali. Ďakujem, Július Šimboch

Július Šimboch
So službou AAA Dopyt.sk som bol veľmi spokojný. Ich reakcie sú rýchle a profesionálne, všetko čo sľubujú je reálne a pravdivé, preto všetkým doporučujem využívanie služieb tejto spoločnosti.

Ján Petr
Využitie služieb "AAADOPYT.SK" mi ušetrilo veľmi veľa času a peňazí. Vždy, keď už sa mi nechce hľadať, tak zadám dopyt a je po probléme, pretože si môžem vyberať. Takáto služba tu chýbala a je veľkým prínosom pre ľudí, ktorí si vážia svoj čas. Teším sa na ďalšiu spoluprácu.
Ján Dudáš Čau Čau
Ján Dudáš
Vaše služby určite aj v budúcnosti využijem, ďakujem za túto službu.

Štefan Vožňák
Som spokojná s vašou službou, už som ju niekoľkokrát využila, a budem ju využívať aj naďalej, keď to budem potrebovať.

Katarína Mrazová


a ďalšie spokojné firmy a dopytujúci AAA DOPYT!

Ešte váhate? Zadajte si zdarma nový dopyt a presvedčte sa, že to funguje.

Video
Hodnotenie firiem zákazníkmi - pozrite sa na realizované dopyty

Ďalšie hodnotenie  

Nebojte sa na nás obrátiť, radi si prečítame Vaše názory.