Informácie pre dopytujúcich

Ako funguje AAADOPYT.SK?

  1. 1Vy si ZDARMA zadáte dopyt na tovar alebo služby
  2. 2My ho rozošleme vhodným dodávateľom (firmám z odboru podľa dopytu)
  3. 3Vy si vyberiete z obdržaných ponúk, ktoré Vám dodávatelia zašlú

Prečo si ZDARMA zadať dopyt?

  • Zadaním dopytu ušetríte až 30% z ceny tovaru/služieb vďaka porovnaniu viacerých ponúk.
  • Prvé ponuky na Váš e-mail obdržíte do niekoľkých hodín od preverených dodávateľov.
  • Minulý mesiac sme pomohli 2 200 zákazníkom ušetriť 24 136 851 €.


Zadať zdarma nový dopyt >>>

Koľko to stojí a čo Vám to prinesie?

Služba je pre dopytujúcich celkom ZDARMA, stačí len zadať nový dopyt na tovar alebo služby, ktoré dopytujete a my Váš dopyt zdarma rozošleme vhodným dodávateľom z daného odboru. Dodávatelia sú skutočné firmy z nášho katalógu dodávateľov, ktoré postupne preverujeme. Potom si vyberiete z ponúk od dodávateľov tú najvhodnejšiu, ktorá Vás zaujme.

Výber ponuky záleží len a len na Vás. Vďaka množstvu ponúk, ktoré obdržíte, nájdeme pre Vás skutočne tú najvýhodnejšiu a ušetríte čas a až desiatky percent z pôvodnej ceny.


Referencie spokojných dopytujúcich

Nakoľko vystupujeme ako firma a hľadáme potenciálnych zákazníkov, čo nám uľahčuje aj AAADOPYT.SK, s.r.o., tak i bola možnosť vystupovať zo strany zákazníka, kedy sme hľadali daný produkt. Oceňujem dostupnosť komunikácie cez e-mail, prehľadnosť, presnosť, možnosť výberu zhotoviteľa, dodávateľa, a v konečnom dôsledku spokojnosť na oboch stranách medzi dopytujúcim a ponúkajúcim, kde vstupuje tretia osoba, sprostredkovateľ AAADOPYT .SK. Teším sa na ďalšiu spoluprácu, ďakujem.
Miroslava Kučeráková - MIPA
Miroslava Kučeráková – MIPA
So službou na AAADOPYT.sk som veľmi spokojná. Mám dokonalý prehľad o dopytoch a ponukách a vďaka tomu sme získali nejedného zákazníka. Je to veľmi dobrý nápad ako sprostredkovať transakcie medzi podnikateľskými subjektmi ale aj občanmi. Vďaka za tento systém. Prajem veľa zákazníkov do budúcnosti.
Anna Zuberecová - Výroba PE a PPR rúr
Anna Zuberecová
Využitím serveru aaa.dopyt.sk som získal kontakt a ponuky, ktoré som využil pri oprave prasknutého kotla. Vaša služba mi výrazne pomohla pri riešení havarijnej situácie. Určite služby Vášho serveru využijem častejšie.

Andrej Chmara
Dobrý deň, napriek tomu, že som bol neúspešný, Vaše služby hodnotím na vysokej úrovni a v prípade potreby ich určite využijem aj v budúcnosti. Ďakujem. S pozdravom Ing. I. Harach

Ing. Igor Harach
Dobrý deň. Ďakujem za kladné a bleskové vybavenie môjho dopytu. Som spokojný na 100%.

Wayko Bravo
Vynikajúca stránka, škoda len, že na môj dopyt nereagovala žiadna z oslovených firiem.

Dana Ferjenčíková
Vynikajúca služba! Určite budem Vašu spoločnosť odporúčať všetkým známym. Z. Rička

Zvonimír Rička
Pracujete perfektne. Môj dopyt číslo 34567325 bol vyriešený do 45 minút. Ďakujem, budem odporúčať. Obst Piešťany

Jozef Obst
Bol som veľmi spokojný. Hneď reagovali na môj dopyt a behom 48 hodín som aj tovar dostal. Ešte raz ďakujem.

František Filomela
S Vašimi službami som maximálne spokojná. Ušetrilo mi to veľa času, ktorý som mohla investovať do niečoho iného. Do budúcna Vaše služby určite ešte využijem. Ďakujem. Veronika

Veronika Sroková
Vaša služba je skutočne výborná a užitočná, preto dúfam, že sa vám bude dariť. Na môj dopyt začali doslova prúdiť odpovede, už necelé dve hodiny po vašom overujúcom a doplňujúcom telefonáte, spolu ich prišlo 9 alebo 10. Aj som si vybrala, hneď na druhý deň zadala, a požadované bezpečnostné dvere budem mať už budúci štvrtok :-). Váš portál som rovno pochválila pred kolegami z práce, aj pred známymi, a vaše meno budem šíriť ďalej. A samozrejme, ked budem niečo potrebovať, obrátim sa znova na vás. Lucia Horváthová

Lucia Horváthová
Veľmi dobrá služba. Pomáha záujemcom o služby, tak aj dodávateľom služieb. Určite ju využijem aj v budúcnosti.

Ján Čangel
Vynikajúco, dodávateľ sa mi ozval a vďaka vám som poriešil moju pohľadávku na 1. Ozvala sa mi strešná krytina - hliník zo Sučian, s veľmi dobrou cenou za 1 štvorec 3 € aj niečo.

Jozef Nemčik
Dobrý večer. Vaša stránka mi zabezpečila vhodný výber dodávateľa služby inštalácie FVE, na mojom rodinnom dome, v krátkom čase, čo mi ušetrilo veľa času a samozrejme aj peňazí. Som spokojný. S pozdravom Ing. Peter Pajonk

Peter Pajonk
Dobrý deň, chcem sa poďakovať za túto službu AAADOPYT.SK, vďaka čomu som mohla realizovať rekonštrukciu kúpelne. Firma MARIÁN MAGAT Machulince včera dokončili rekonštrukciu kúpelne a môžem potvrdiť, že som bola veľmi spokojná. Andrasková

Maria Andraskova
Dobrý deň. Ďakujem za pomoc, bolo to veľmi rýchle, odporúčam Váš dopyt.

Marta Škurlová
Bola som maximálne spokojná, dostala som cenové ponuky od 350 €, nakoniec som si vybrala ponuku za 120 €. Jednalo sa o dovoz nábytku, ktorý som obdržala vo výbornom stave. Vybavenie bolo rýchle, lacné. Ďakujem a v budúcnosti určite znova využijem Vaše služby. Ostávam s pozdravom Zuzana D.

Zuzana Demeterová
Som rád, že takéto niečo existuje, aj vďaka vám sa mi podarilo v krátkom čase dať auto do poriadku, za čo vám veľmi pekne ďakujem a prajem vám veľa úspechov vo vašej práci.

Jaroslav Červeň


a ďalšie spokojné firmy a dopytujúci AAA DOPYT!

Ešte váhate? Zadajte si zdarma nový dopyt a presvedčte sa, že to funguje.

Video
Hodnotenie firiem zákazníkmi - pozrite sa na realizované dopyty

Ďalšie hodnotenie  

Nebojte sa na nás obrátiť, radi si prečítame Vaše názory.