Informácie pre dopytujúcich

Ako funguje AAADOPYT.SK?

  1. 1Vy si ZDARMA zadáte dopyt na tovar alebo služby
  2. 2My ho rozošleme vhodným dodávateľom (firmám z odboru podľa dopytu)
  3. 3Vy si vyberiete z obdržaných ponúk, ktoré Vám dodávatelia zašlú

Prečo si ZDARMA zadať dopyt?

  • Zadaním dopytu ušetríte až 30% z ceny tovaru/služieb vďaka porovnaniu viacerých ponúk.
  • Prvé ponuky na Váš e-mail obdržíte do niekoľkých hodín od preverených dodávateľov.
  • Minulý mesiac sme pomohli 2 396 zákazníkom ušetriť 7 367 759 €.


Zadať zdarma nový dopyt >>>

Koľko to stojí a čo Vám to prinesie?

Služba je pre dopytujúcich celkom ZDARMA, stačí len zadať nový dopyt na tovar alebo služby, ktoré dopytujete a my Váš dopyt zdarma rozošleme vhodným dodávateľom z daného odboru. Dodávatelia sú skutočné firmy z nášho katalógu dodávateľov, ktoré postupne preverujeme. Potom si vyberiete z ponúk od dodávateľov tú najvhodnejšiu, ktorá Vás zaujme.

Výber ponuky záleží len a len na Vás. Vďaka množstvu ponúk, ktoré obdržíte, nájdeme pre Vás skutočne tú najvýhodnejšiu a ušetríte čas a až desiatky percent z pôvodnej ceny.


Referencie spokojných dopytujúcich

Využitím serveru aaa.dopyt.sk som získal kontakt a ponuky, ktoré som využil pri oprave prasknutého kotla. Vaša služba mi výrazne pomohla pri riešení havarijnej situácie. Určite služby Vášho serveru využijem častejšie.

Andrej Chmara
So službou na AAADOPYT.sk som veľmi spokojná. Mám dokonalý prehľad o dopytoch a ponukách a vďaka tomu sme získali nejedného zákazníka. Je to veľmi dobrý nápad ako sprostredkovať transakcie medzi podnikateľskými subjektmi ale aj občanmi. Vďaka za tento systém. Prajem veľa zákazníkov do budúcnosti.
Anna Zuberecová - Výroba PE a PPR rúr
Anna Zuberecová
Nakoľko vystupujeme ako firma a hľadáme potenciálnych zákazníkov, čo nám uľahčuje aj AAADOPYT.SK, s.r.o., tak i bola možnosť vystupovať zo strany zákazníka, kedy sme hľadali daný produkt. Oceňujem dostupnosť komunikácie cez e-mail, prehľadnosť, presnosť, možnosť výberu zhotoviteľa, dodávateľa, a v konečnom dôsledku spokojnosť na oboch stranách medzi dopytujúcim a ponúkajúcim, kde vstupuje tretia osoba, sprostredkovateľ AAADOPYT .SK. Teším sa na ďalšiu spoluprácu, ďakujem.
Miroslava Kučeráková - MIPA
Miroslava Kučeráková – MIPA
Som maximálne spokojná s takouto službou pre širokú spotrebiteľskú obec, z ponúk sa dá ozaj vybrať to, čo zákazníkovi najviac vyhovuje. Chválim sa s touto službou medzi známymi, aby aj oni mohli využiť, v prípade potreby, Vaše služby. Ešte raz vďaka za túto službu.

Štefan Vožňák-MLS
Od rôznych dodávateľov som dostala ponuky. Perfektná spolupráca a úplná spokojnosť s Vašou službou. Ďakujem za ušetrené nervy aj peniaze.

Dana Haviarová
Som veľmi spokojná s Vašimi službami. Vždy som si zabezpečila potrebných dodávateľov na všetky práce. Vaša stránka veľmi uľahčuje a urýchľuje zabezpečenie potrebných dodávateľov. Netreba hľadať v zlatých stránkach, ani hľadať na internete. Je to super pomoc. Ďakujem.

Eva Kebisova, Bernolákovo
S vašimi službami, týkalo sa to brúsenia parkiet, som bola veľmi spokojná. Vicianová Jozefína

Jozefína Vicianová
Ďakujem, môj problém bol rýchlo a k mojej spokojnosti vybavený dopravcom p. Šišovkým z Trečianských Stankoviec. Marika

Mária Čučvarová
Pekný deň prajem, zatiaľ ďakujem a len jedno slovíčko, vlastne 2, ste super. Ďakujem, Kahát.a

Štefan Kahát
Som veľmi spokojná, firma AAADOPYT.sk bola super rýchla, pohotová a dokonca aj telefonicky sa informovali, či som dostala ponuku na svoj dopyt. Vďaka im sa môžeme tešiť z kvalitnej dovolenky, našli nám krásny kemp v Taliansku. Online sme vybavili objednávku, takže náš najväčší problém -ubytovanie - je už poriešené. Kemp je blízko k moru a v predmestí Ríma - ideálne riešenie pre nás. Akýkoľvek problém budeme mať v budúcnosti, určite sa obrátim na AAADOPYT.sk. Magdalena Dudášová

Magdalena Dudášová
S Vašimi službami som nadmieru spokojná. Získala som dokonalý prehľad cien tovaru a práce s výrazným ušetrením času. Dielo už je dokončené, v prípade potreby rada využijem opakovane Vaše služby. Budem odporúčať ďalej. Alžbeta Ikášová

Alžbeta Ikášová
Dobrý deň, som rád, že ste ma oslovili a cez AAAdopyt.sk môžem dopytovať čo potrebujem. Veľmi pekne sa Vám chcem za to poďakovať a popriať veľa spokojných ľudí, ktorím ešte určte pomôžete. Ďakujem.

Dušan Kerekes st.
Je to dobrá vec, nakoľko každý si vie sám posúdiť ponuku a mať osobný kontakt s dodávateľmi. Môžem len odporučiť. Pri kontakte s dodávateľom môžete získať aj zľavu z ponuky.

Mikuláš Libiak
Dobrý deň, vďaka Vám som kúpil chladič. Ešte raz vďaka. Príjemný deň. Dušan Hamara

Dušan Hamara
Je to vynikajúca služba. Bola som spokojná, získala som prehľad o výrobcoch tovaru, o ktorý som mala záujem. Odporúčam.

Helena Ultisová
Ďakujem za Vaše služby. Boli perfektné a na ich základe som ušetril rodine pri nákupe tovaru 1500 € za nákup OSB dosiek a izolácie na dom. Vďaka. PPaluda

Peter Paluda
Vaše služby som využil prvý krát a bol som veľmi spokojný. Ďakujem za pomoc a prajem veľa spokojných zákazníkov.

Martin Richtárik
Dobrý deň, tak konečne sa mi podarilo vydať svoje učebnice, aj teda hlavne zaplatiť :-D, čo bolo najväčším problémom, ale v prvom rade vďaka AAAdopyt.sk som si našla skutočne cenovo veľmi primeraného a zároveň výsledkom práce mimoriadne kvalitného partnera. Mám vydané zatiaľ tri, z celkovo deviatich učebníc a cvičebníc cudzích jazykov, slovenčiny a matematiky, a tento týždeň sa mi bude tlačiť aj 350 stranová Ročenka mládežníckeho hokeja, ako moja 12-ta kniha. Skutočne ďakujem za možnosť, ktorú malý "podnikateľ" má vďaka tomu, že AAA DOPYT.SK práve takéto služby komplexne poskytuje a že si môžeme všetci nájsť partnera, bez ktorého by sme svoje snaženie nedoviedli do tak pozitívneho konca, ako sa to stalo v mojom prípade. Fakt sú knihy vytlačené za veľmi priaznivú cenu, navyše aj v perfektnej kvalite tlače. Som veľmi rada. Prajem pekný deň a ak sa rozhodnete pre kúpu mojich učebníc, prajem veľa spokojnosti a zdaru pri ich študovaní. Dr. Alena Hofmanová, autorka

Dr. Alena Hofmanová


a ďalšie spokojné firmy a dopytujúci AAA DOPYT!

Ešte váhate? Zadajte si zdarma nový dopyt a presvedčte sa, že to funguje.

Video
Hodnotenie firiem zákazníkmi - pozrite sa na realizované dopyty

Ďalšie hodnotenie  

Nebojte sa na nás obrátiť, radi si prečítame Vaše názory.