Informácie pre dopytujúcich

Ako funguje AAADOPYT.SK?

  1. 1Vy si ZDARMA zadáte dopyt na tovar alebo služby
  2. 2My ho rozošleme vhodným dodávateľom (firmám z odboru podľa dopytu)
  3. 3Vy si vyberiete z obdržaných ponúk, ktoré Vám dodávatelia zašlú

Prečo si ZDARMA zadať dopyt?

  • Zadaním dopytu ušetríte až 30% z ceny tovaru/služieb vďaka porovnaniu viacerých ponúk.
  • Prvé ponuky na Váš e-mail obdržíte do niekoľkých hodín od preverených dodávateľov.
  • Minulý mesiac sme pomohli 3 352 zákazníkom ušetriť 18 200 896 €.


Zadať zdarma nový dopyt >>>

Koľko to stojí a čo Vám to prinesie?

Služba je pre dopytujúcich celkom ZDARMA, stačí len zadať nový dopyt na tovar alebo služby, ktoré dopytujete a my Váš dopyt zdarma rozošleme vhodným dodávateľom z daného odboru. Dodávatelia sú skutočné firmy z nášho katalógu dodávateľov, ktoré postupne preverujeme. Potom si vyberiete z ponúk od dodávateľov tú najvhodnejšiu, ktorá Vás zaujme.

Výber ponuky záleží len a len na Vás. Vďaka množstvu ponúk, ktoré obdržíte, nájdeme pre Vás skutočne tú najvýhodnejšiu a ušetríte čas a až desiatky percent z pôvodnej ceny.


Referencie spokojných dopytujúcich

Využitím serveru aaa.dopyt.sk som získal kontakt a ponuky, ktoré som využil pri oprave prasknutého kotla. Vaša služba mi výrazne pomohla pri riešení havarijnej situácie. Určite služby Vášho serveru využijem častejšie.

Andrej Chmara
So službou na AAADOPYT.sk som veľmi spokojná. Mám dokonalý prehľad o dopytoch a ponukách a vďaka tomu sme získali nejedného zákazníka. Je to veľmi dobrý nápad ako sprostredkovať transakcie medzi podnikateľskými subjektmi ale aj občanmi. Vďaka za tento systém. Prajem veľa zákazníkov do budúcnosti.
Anna Zuberecová - Výroba PE a PPR rúr
Anna Zuberecová
Nakoľko vystupujeme ako firma a hľadáme potenciálnych zákazníkov, čo nám uľahčuje aj AAADOPYT.SK, s.r.o., tak i bola možnosť vystupovať zo strany zákazníka, kedy sme hľadali daný produkt. Oceňujem dostupnosť komunikácie cez e-mail, prehľadnosť, presnosť, možnosť výberu zhotoviteľa, dodávateľa, a v konečnom dôsledku spokojnosť na oboch stranách medzi dopytujúcim a ponúkajúcim, kde vstupuje tretia osoba, sprostredkovateľ AAADOPYT .SK. Teším sa na ďalšiu spoluprácu, ďakujem.
Miroslava Kučeráková - MIPA
Miroslava Kučeráková – MIPA
Veľmi pekne ďakujem, bolo to presne zadané a veľmi rýchlo sprostredkované, aj nabudúce využijem vaše služby. Ešte raz ďakujem, Kappelová

Karolína Kapelová
Je to dobrá služba. Kupujúci má šancu nielen zohnať tovar respektíve služby, ale i porovnať ceny a vybrať najvýhodnejšie.

Robert Šmidt
Ďakujem spoločnosti aaadopyt.sk za pomoc pri kontaktovaní výrobcov a predajcov plastových žúmp a septikov.

Petr Fernand
Ďakujem za informáciu, určite sa ešte ozvem. Máte perfektný prozákaznícky prístup a mohli by ste slúžiť ako vzor implementácie európskej normy riadenia kvality manažérskych procesov ISO 9001:2008. Môj dopyt sa vďaka Vám vyriešil zo 100 % účinnosťou. S úctivým pozdravom Ing. Milan Hudec manažér kancelárie vrchného riaditeľa a prorektora BIVŠ v SR

Ing. Milan Hudec
Veľmi pekne sa Vám chcem poďakovať za Vašu stránku a ochotu.Na dopyt ktorý som Vám zadala sme mali veľmi veľa ohlasov.Ste určite jednička čo sa týka Vašej profesionality lebo ešte ani na jednej stránke som sa nestretla s takou starostlivosťou o stránky.

Erika Tóthová
S Vašimi službami som maximálne spokojná, pretože to nie je po prvýkrát čo som ich využila. Vaša služba reagovala promptne, všetci dodávatelia sa mi ozvali v krátkom čase a mohla som si vyberať z ich ponúk. Prajem Vám veľa úspechov a ešte viac takýchto spokojných zákazníkov. Ďakujem.

Soňa Simková
Sme veľmi spokojní so službou AAA-DOPYT, na našu požiadavku dodávky konštrukcie odpovedalo v krátkom čase 5 záujemcov, v súčasnosti sme pred uzatvorením zmluvných vzťahov.

Dominik Michaeli
Som spokojný, získal som prehľad o cenách bez toho, aby som komunikoval s dodávateľom.

Imrich Oravec
Vaše služby určite aj v budúcnosti využijem, ďakujem za túto službu.

Štefan Vožňák
Stránka www.aaadopyt.sk je veľmi užitočná stránka, ktorá mi pomohla nájsť presne to čo som hľadala. Určite sa k nej vrátim aj v budúcnosti.

Nikoleta Matulová
Dobrý deň, ďakujem veľmi pekne, dnes mi privezú až domov zadný nárazník a manžetu na môj Ford Escort Combi, za prepravu si nič nažiadajú, ešte raz ďakujem. Váš zákazník Boris Biháry, ul.Gen.M.R. Štefánika 380/45, Stará Turá. PS: Kedže sa zaoberám liečiteľstvom a jasnovidectvom, za odmenu a samozrejme zadarmo, poskytnem svoje služby.

Boris Biháry
Mám dobré skúsenosti s vašou spoločnosťou a doporučujem Vaše služby využívať. V budúcnosti Vaše služby určite využijem.

Jozef Kľúčik
Veľmi pekne Vám ďakujem za Vaše služby. Možnosť hľadať firmu cez Vás som využila trikrát a vždy s pozitívnym výsledkom. Mala som si z čoho vyberať. Momentálne ste najlepšou internetovou službou. Želám Vám veľa úspechov, Veronika

Veronika Kožuchová
Spokojnosť na 100 percent od AAA DOPYT, ďakujem, s pozdravom Mráz Rado.

Mráz Rado
Dobrý deň, ďakujem za Vaše služby, ktoré mi pomohli vyriešiť môj problém s chladičom do Renault Laguna. Auto som si sám opravil a spoľahlivo funguje. Najlepšiu ponuku som dostal od firmy MAJO autosúčiastky z Bánoviec n/Bebravou, ktorý mi chladič doviezli až domov. Veľká vďaka všetkým. S pozdravom ostáva Dušan Hamara Topoľčany. Pekný deň.

Dušan Hamara


a ďalšie spokojné firmy a dopytujúci AAA DOPYT!

Ešte váhate? Zadajte si zdarma nový dopyt a presvedčte sa, že to funguje.

Video
Hodnotenie firiem zákazníkmi - pozrite sa na realizované dopyty

Ďalšie hodnotenie  

Nebojte sa na nás obrátiť, radi si prečítame Vaše názory.