Informácie pre dopytujúcich

Ako funguje AAADOPYT.SK?

  1. 1Vy si ZDARMA zadáte dopyt na tovar alebo služby
  2. 2My ho rozošleme vhodným dodávateľom (firmám z odboru podľa dopytu)
  3. 3Vy si vyberiete z obdržaných ponúk, ktoré Vám dodávatelia zašlú

Prečo si ZDARMA zadať dopyt?

  • Zadaním dopytu ušetríte až 30% z ceny tovaru/služieb vďaka porovnaniu viacerých ponúk.
  • Prvé ponuky na Váš e-mail obdržíte do niekoľkých hodín od preverených dodávateľov.
  • Minulý mesiac sme pomohli 718 zákazníkom ušetriť 2 872 264 €.


Zadať zdarma nový dopyt >>>

Koľko to stojí a čo Vám to prinesie?

Služba je pre dopytujúcich celkom ZDARMA, stačí len zadať nový dopyt na tovar alebo služby, ktoré dopytujete a my Váš dopyt zdarma rozošleme vhodným dodávateľom z daného odboru. Dodávatelia sú skutočné firmy z nášho katalógu dodávateľov, ktoré postupne preverujeme. Potom si vyberiete z ponúk od dodávateľov tú najvhodnejšiu, ktorá Vás zaujme.

Výber ponuky záleží len a len na Vás. Vďaka množstvu ponúk, ktoré obdržíte, nájdeme pre Vás skutočne tú najvýhodnejšiu a ušetríte čas a až desiatky percent z pôvodnej ceny.


Referencie spokojných dopytujúcich

So službou na AAADOPYT.sk som veľmi spokojná. Mám dokonalý prehľad o dopytoch a ponukách a vďaka tomu sme získali nejedného zákazníka. Je to veľmi dobrý nápad ako sprostredkovať transakcie medzi podnikateľskými subjektmi ale aj občanmi. Vďaka za tento systém. Prajem veľa zákazníkov do budúcnosti.
Anna Zuberecová - Výroba PE a PPR rúr
Anna Zuberecová
Využitím serveru aaa.dopyt.sk som získal kontakt a ponuky, ktoré som využil pri oprave prasknutého kotla. Vaša služba mi výrazne pomohla pri riešení havarijnej situácie. Určite služby Vášho serveru využijem častejšie.

Andrej Chmara
Nakoľko vystupujeme ako firma a hľadáme potenciálnych zákazníkov, čo nám uľahčuje aj AAADOPYT.SK, s.r.o., tak i bola možnosť vystupovať zo strany zákazníka, kedy sme hľadali daný produkt. Oceňujem dostupnosť komunikácie cez e-mail, prehľadnosť, presnosť, možnosť výberu zhotoviteľa, dodávateľa, a v konečnom dôsledku spokojnosť na oboch stranách medzi dopytujúcim a ponúkajúcim, kde vstupuje tretia osoba, sprostredkovateľ AAADOPYT .SK. Teším sa na ďalšiu spoluprácu, ďakujem.
Miroslava Kučeráková - MIPA
Miroslava Kučeráková – MIPA
Hľadal som lak na nábytok pomocou tejto služby. Príjemne ma prekvapila rýchlosť, presný výber a bolo mi sprostredkované stretnutie s firemným technikom. Som spokojný, ďakujem.

Marián Vrabec
Som spokojná. Získala som výborné informácie, ktoré mi pomohli pri výbere produktu. Mám prehľad aké sú novinky v danej oblasti. Čo je na trhu kvalitné a v primeranej cene. Ďakujem, v budúcnosti budem túto službu naďalej využívať.
Obec Ťapešovo
Môj dopyt bol zo strany aaadopyt rýchlo a bezproblémov uverejnený. Odporúčam využitie týchto služieb. Ďakujem
F.F.and F.
S touto službou som maximálne spokojný!!! Ponuku som dostal o 14:00 hod. a na druhý deň o 11:00 hod. som mal požadovaný diel auta doma! Perfektné... A za veľmi prijateľnú cenu.

Pavel Mazák
Využitie služieb "AAADOPYT.SK" mi ušetrilo veľmi veľa času a peňazí. Vždy, keď už sa mi nechce hľadať, tak zadám dopyt a je po probléme, pretože si môžem vyberať. Takáto služba tu chýbala a je veľkým prínosom pre ľudí, ktorí si vážia svoj čas. Teším sa na ďalšiu spoluprácu.
Ján Dudáš Čau Čau
Ján Dudáš
Odporúčam každému využitie tejto služby, šetrí čas a máte možnosť si vybrať tú najlepšiu ponuku bez toho, aby ste zdĺhavo vypisovali a čakali na odpovede.

František David
Som rád, že takéto niečo existuje. Určite to veľmi pomáha, skvalitňuje služby a hlavne šetrí čas a peniaze.

Ladislav Dudáš
Vaša stránka aaa dopyt ma naplno uspokojila a vďaka nej mám už problém vyriešený. Ďakujem. S pozdravom J. Králech

Jozef Kralech
Dobrý deň, ďakujem za expresné a perfektné vybavenie mojich dvoch dopytov na dodanie elektronických modulov do môjho Hyundai Tucson. Obidva sú už namontované, odskúšané a funkčné. Želám veľa úspechov a spokojných klientov. S vďakou Váš zákazník František Pivovárči

František Pivovárči
Bola som maximálne spokojná, dostala som cenové ponuky od 350 €, nakoniec som si vybrala ponuku za 120 €. Jednalo sa o dovoz nábytku, ktorý som obdržala vo výbornom stave. Vybavenie bolo rýchle, lacné. Ďakujem a v budúcnosti určite znova využijem Vaše služby. Ostávam s pozdravom Zuzana D.

Zuzana Demeterová
Som spokojný s vykonanými službami, v budúcnosti sa na Vás znova obrátim.

Marek Gladič
Áno, služby sú super, môžem povedať, že mám po problémoch. Zadám si čo chcem a je to. Mám dobré skúsenosti, dúfam, že to tak aj ostane. Ďakujem.

Štefan Miakyš
Ďakujem za pomoc a za to, ze existuje takýto super portal ktorý dokaze takto velmi pomoct ked clovek nieco potrebuje, uz dnes mi odpovedajú firmy ohladne stavby.

Mgr. Katarína Palšová
Ďakujem za Váš záujem. Žiaľ, posledná zákazka cez Vašu službu nebola úspešná. Napriek tomu veľmi si cením pomoc, ktorú poskytujete. V budúcnosti chcem využiť Vaše kontakty na riešenie vonkajšej izolácie rodinného domu s minerálnou vlnou. Izoláciu chcem zabezpečiť svojpomocne, na ploche 100 m2, s hrúbkou 70 alebo 80 mm. Ostávam s pozdravom, P. Tuman

ing. Peter Tuman
Vysoko hodnotím profesionálny prístup k spracovaniu ponuky na realizáciu zákazky, ako i jej promptné vybavenie.

Jozefína Jalecová


a ďalšie spokojné firmy a dopytujúci AAA DOPYT!

Ešte váhate? Zadajte si zdarma nový dopyt a presvedčte sa, že to funguje.

Video
Hodnotenie firiem zákazníkmi - pozrite sa na realizované dopyty

Ďalšie hodnotenie