Informácie pre dopytujúcich

Ako funguje AAADOPYT.SK?

  1. 1Vy si ZDARMA zadáte dopyt na tovar alebo služby
  2. 2My ho rozošleme vhodným dodávateľom (firmám z odboru podľa dopytu)
  3. 3Vy si vyberiete z obdržaných ponúk, ktoré Vám dodávatelia zašlú

Prečo si ZDARMA zadať dopyt?

  • Zadaním dopytu ušetríte až 30% z ceny tovaru/služieb vďaka porovnaniu viacerých ponúk.
  • Prvé ponuky na Váš e-mail obdržíte do niekoľkých hodín od preverených dodávateľov.
  • Minulý mesiac sme pomohli 2 684 zákazníkom ušetriť 20 902 777 €.


Zadať zdarma nový dopyt >>>

Koľko to stojí a čo Vám to prinesie?

Služba je pre dopytujúcich celkom ZDARMA, stačí len zadať nový dopyt na tovar alebo služby, ktoré dopytujete a my Váš dopyt zdarma rozošleme vhodným dodávateľom z daného odboru. Dodávatelia sú skutočné firmy z nášho katalógu dodávateľov, ktoré postupne preverujeme. Potom si vyberiete z ponúk od dodávateľov tú najvhodnejšiu, ktorá Vás zaujme.

Výber ponuky záleží len a len na Vás. Vďaka množstvu ponúk, ktoré obdržíte, nájdeme pre Vás skutočne tú najvýhodnejšiu a ušetríte čas a až desiatky percent z pôvodnej ceny.


Referencie spokojných dopytujúcich

Nakoľko vystupujeme ako firma a hľadáme potenciálnych zákazníkov, čo nám uľahčuje aj AAADOPYT.SK, s.r.o., tak i bola možnosť vystupovať zo strany zákazníka, kedy sme hľadali daný produkt. Oceňujem dostupnosť komunikácie cez e-mail, prehľadnosť, presnosť, možnosť výberu zhotoviteľa, dodávateľa, a v konečnom dôsledku spokojnosť na oboch stranách medzi dopytujúcim a ponúkajúcim, kde vstupuje tretia osoba, sprostredkovateľ AAADOPYT .SK. Teším sa na ďalšiu spoluprácu, ďakujem.
Miroslava Kučeráková - MIPA
Miroslava Kučeráková – MIPA
So službou na AAADOPYT.sk som veľmi spokojná. Mám dokonalý prehľad o dopytoch a ponukách a vďaka tomu sme získali nejedného zákazníka. Je to veľmi dobrý nápad ako sprostredkovať transakcie medzi podnikateľskými subjektmi ale aj občanmi. Vďaka za tento systém. Prajem veľa zákazníkov do budúcnosti.
Anna Zuberecová - Výroba PE a PPR rúr
Anna Zuberecová
Využitím serveru aaa.dopyt.sk som získal kontakt a ponuky, ktoré som využil pri oprave prasknutého kotla. Vaša služba mi výrazne pomohla pri riešení havarijnej situácie. Určite služby Vášho serveru využijem častejšie.

Andrej Chmara
Ďakujem za Váš záujem. Žiaľ, posledná zákazka cez Vašu službu nebola úspešná. Napriek tomu veľmi si cením pomoc, ktorú poskytujete. V budúcnosti chcem využiť Vaše kontakty na riešenie vonkajšej izolácie rodinného domu s minerálnou vlnou. Izoláciu chcem zabezpečiť svojpomocne, na ploche 100 m2, s hrúbkou 70 alebo 80 mm. Ostávam s pozdravom, P. Tuman

ing. Peter Tuman
Prekvapilo ma, ako rýchlo pracujete. Je to veľká pomoc určite pre všetkých. Patrí Vám poďakovanie.

J. Poništ
Aj keď som tentokrát nakúpila inde, ako som dostala ponuku, veľmi oceňujem Vaše služby, ktoré som úspešne využila už viackrát. Ďakujem.

Helena Palenčárová
Som rada, že som objavila túto stránku, aj keď úplnou náhodou. V priebehu pár hodín sa ozvali prví dodávatelia. Novým používateľom tejto služby chcem poradiť, aby si dobre premysleli detaily svojho dopytu, aby ho priebežne nemuseli upravovať, tak ako ja. Predlžuje to čas získania adekvátnych ponúk. Inak sa nič nemení, služba je rýchla a má široký záber. Ďakujem.

Silvia Miháliková
Som spokojná so službami Vašej stránky, ani som nečakala tak veľký ohlas, je ozaj z čoho vyberať. Ďakujem
Lyspol-SVB
Veronika Szűcsová
Doposiaľ som nadmieru spokojný, niektorí dodávatelia reagujú pružne, i keď niektorí tie ceny veľmi nadsadzujú. Sú medzi nimi aj naozaj seriózni dodávatelia. Napríklad aj pán Martin Gocál z Nižnej nad Oravou, ktorý je obchodník, aký má byť. S pozdravom Ľuboš Gombita

Ľuboš Gombita
Naozaj cez zadanie služby AAADOPYT "Š E T R Í M" a služby sú na vyššej úrovni.

Alojz Koiš
Dobrý deň, týmto sa Vám chcem poďakovať, ste super tím :)

Peter Pastir
Vaša stránka aaa dopyt ma naplno uspokojila a vďaka nej mám už problém vyriešený. Ďakujem. S pozdravom J. Králech

Jozef Kralech
Vaše služby som využil asi 5 krát. Vždy k maximálnej spokojnosti. Tovar dodaný do 3 dní od podania a overenia inzerátu. Vrele doporučujem túto službu. J. Prokeš

Ján Prokeš
Bola som prekvapená, ako rýchlo reagovali dodávatelia na môj dopyt. Boli veľmi pohotoví a ústretoví. Doporučujem preto všetkým, ktorý nevedia koho konkrétne osloviť, aby využili služby AAA dopytu, nakoľko určite ušetrí kopec času googlovaním a listovaním stránok na webe po dodávateľoch. Ozvali sa mi aj firmy, na ktorých stránky som sa ani nedostala. Ďakujem za pomoc a určite v budúcnosti služby AAA dopytu využijem.

Henrieta Lenková
Aaadopyt je výborný portál pre jednotlivcov, staviteľov, ale i iných záujemcov, alebo pre stavebné a developerské spoločnosti, ktoré nemajú ustálený okruh dodávateľov.

Ernest Kollárik
Ďakujem za túto službu pre zákazníkov internetu. Je veľmi milá, lebo šetrí človeku čas, peniaze a vynaloženú námahu. Ja som pomerne starší človek, zvyknutý všetko dohadovať ešte po starom, a toto mi veľmi pomohlo pri riešení mojich problémov ako rýchlosťou, tak aj kvalitou služieb. Ešte raz vďaka a určite využijem vaše služby aj v budúcnosti.

Ladislav Letkovský
Službu prostredníctvom Vašej databázy som využil prvýraz a bol som nadmieru spokojný, ušetrili ste mi čas a dúfam, že i peniaze. Ďakujem a želam veľa úspechov - G. Pinter

Gejza Pinter
Dobrý deň, chcem sa Vám veľmi pekne poďakovať za pomoc pri hľadaní ubytovania v Chorvátsku. Dokonca som Vašim prostredníctvom našla aj ponuku na ubytovanie v Grécku, ktorú pravdepodobne využijeme na budúcu dovolenku. Ešte raz vďaka. Kotláriková

Veronika Kotláriková


a ďalšie spokojné firmy a dopytujúci AAA DOPYT!

Ešte váhate? Zadajte si zdarma nový dopyt a presvedčte sa, že to funguje.

Video
Hodnotenie firiem zákazníkmi - pozrite sa na realizované dopyty

Ďalšie hodnotenie  

Nebojte sa na nás obrátiť, radi si prečítame Vaše názory.