Popíšte nám, o aký produkt máte záujem a my pre Vás zdarma oslovíme kvalitných dodávateľov *
Zavrieť
Kontaktné údaje
Informácie pre dopytujúcich

Ako funguje AAADOPYT.SK?

  1. 1Vy si ZDARMA zadáte dopyt na tovar alebo služby
  2. 2My ho rozošleme vhodným dodávateľom (firmám z odboru podľa dopytu)
  3. 3Vy si vyberiete z obdržaných ponúk, ktoré Vám dodávatelia zašlú

Prečo si ZDARMA zadať dopyt?

  • Zadaním dopytu ušetríte až 30% z ceny tovaru/služieb vďaka porovnaniu viacerých ponúk.
  • Prvé ponuky na Váš e-mail obdržíte do niekoľkých hodín od preverených dodávateľov.
  • Minulý mesiac sme pomohli 1 871 zákazníkom ušetriť 6 848 161 €.


Zadať zdarma nový dopyt >>>

Koľko to stojí a čo Vám to prinesie?

Služba je pre dopytujúcich celkom ZDARMA, stačí len zadať nový dopyt na tovar alebo služby, ktoré dopytujete a my Váš dopyt zdarma rozošleme vhodným dodávateľom z daného odboru. Dodávatelia sú skutočné firmy z nášho katalógu dodávateľov, ktoré postupne preverujeme. Potom si vyberiete z ponúk od dodávateľov tú najvhodnejšiu, ktorá Vás zaujme.

Výber ponuky záleží len a len na Vás. Vďaka množstvu ponúk, ktoré obdržíte, nájdeme pre Vás skutočne tú najvýhodnejšiu a ušetríte čas a až desiatky percent z pôvodnej ceny.


Referencie spokojných dopytujúcich

Nakoľko vystupujeme ako firma a hľadáme potenciálnych zákazníkov, čo nám uľahčuje aj AAADOPYT.SK, s.r.o., tak i bola možnosť vystupovať zo strany zákazníka, kedy sme hľadali daný produkt. Oceňujem dostupnosť komunikácie cez e-mail, prehľadnosť, presnosť, možnosť výberu zhotoviteľa, dodávateľa, a v konečnom dôsledku spokojnosť na oboch stranách medzi dopytujúcim a ponúkajúcim, kde vstupuje tretia osoba, sprostredkovateľ AAADOPYT .SK. Teším sa na ďalšiu spoluprácu, ďakujem.
Miroslava Kučeráková - MIPA
Miroslava Kučeráková – MIPA
So službou na AAADOPYT.sk som veľmi spokojná. Mám dokonalý prehľad o dopytoch a ponukách a vďaka tomu sme získali nejedného zákazníka. Je to veľmi dobrý nápad ako sprostredkovať transakcie medzi podnikateľskými subjektmi ale aj občanmi. Vďaka za tento systém. Prajem veľa zákazníkov do budúcnosti.
Anna Zuberecová - Výroba PE a PPR rúr
Anna Zuberecová
Využitím serveru aaa.dopyt.sk som získal kontakt a ponuky, ktoré som využil pri oprave prasknutého kotla. Vaša služba mi výrazne pomohla pri riešení havarijnej situácie. Určite služby Vášho serveru využijem častejšie.

Andrej Chmara
Bol som veľmi spokojný s pružnosťou, s akou bol môj dopyt vybavený k mojej spokojnosti.

František Zummer
Ďakujem Vám veľmi pekne, úžasná práca a veľmi pohodlná zo strany mňa, ako klienta. Som spokojný klient :-)

Samuel Mokoš
Týmto vám chcem poďakovať za vašu prácu. Po zadaní môjho dopytu som obdržala veľa ponúk a tak pohodlne z domu som mohla vyberať aj porovnávať a nakoniec aj vybrať. S pozdravom a úctou Skabicova. P.S.: Určite o vašej práci poinformujem mojich známych.

Magdaléna Skabicová
Dobrý sviatočný deň Vám prajem. Srdečne Vám ďakujem za Vaše úžasné služby. Prajem Vám všetkým do nového roku 2010 hlavne veľa zdravia, pohody a veľmi veľa úspechov.

Ema Gánovská
Srdečné poďakovanie za promptné a úspešné sprostredkovanie zakúpenia náhradných dielov. Cingel

Ladislav Cingel
Som spokojný, je to pohodlné a rýchle riešenie ako získať čo najlepšiu ponuku na trhu bez toho, aby som lietal po kamenných predajniach.

Radoslav Mihalik
Nebola to moja prvá požiadavka na Vaše služby a ani teraz som sa nesklamal. Som veľmi spokojný a odporúčam Vaše služby všetkým svojim známym. Ďakujem, V. Grebeči

Václav Grebeci
Ďakujem za službu, je perfektná! Meliš

Marián Meliš
Som spokojný, takmer vždy zoženiem a predám všetko. Táto služba je rýchla a spoľahlivá.

Pavel Melko
Ste seriózni a objektívni. Plná pochvala. Som maximálne spokojný. Vďaka.

Ján Vojček
Veľmi pekne ďakujem za Vaše služby. Sú naozaj výborné. Cez AAA DOPYT.SK sa mi podarilo skontaktovať sa so serióznou firmou Max bezpečnostné dvere - pán Imrich Szíjjartó, ktorý mi na rodičovskom dome vymenil všetky dvere aj so zárubňami. Bola som veľmi spokojná nielen s jeho prácou a dodanými dverami, ale aj s cenou a napriek vzdialenosti Bratislava - Nové Zámky aj s jeho spoluprácou s firmou, ktorá v byte robila stavebné úpravy. Takže ďakujem a verím, že aj terajší výber z Vašej ponuky stavebných firiem, ktoré ste mi teraz ponúkli, bude úspešný. Veľa úspechov želá Alena Bučeková

Alena Bučeková
Naša firma vo svojich začiatkoch veľmi pozitívne vnímala pomoc AAADOPYT.sk, ktorá nám pomohla v naštartovaní spolupráce s novými obchodnými partnermi.
SAFETY FERRY SLOVAKIA
Michal Ilenčík
Sme mimoriadne spokojní s Vašim dopytovým systémom, pomáha nám výrazne znižovať náklady na realizáciu projektu DOM SNOV 39.999 Eur. Určite ho v budúcnosti trvalo plánujeme využívať.
BAU holding, s.r.o.
Ing. M.Stano
Môj dopyt bol zo strany aaadopyt rýchlo a bezproblémov uverejnený. Odporúčam využitie týchto služieb. Ďakujem
F.F.and F.
Bol som spokojný a verím, že tieto Vaše služby ešte niekedy použijem. Ďakujem.

Július Frim


a ďalšie spokojné firmy a dopytujúci AAA DOPYT!

Ešte váhate? Zadajte si zdarma nový dopyt a presvedčte sa, že to funguje.

Video
Hodnotenie firiem zákazníkmi - pozrite sa na realizované dopyty

Ďalšie hodnotenie