Informácie pre dopytujúcich

Ako funguje AAADOPYT.SK?

  1. 1Vy si ZDARMA zadáte dopyt na tovar alebo služby
  2. 2My ho rozošleme vhodným dodávateľom (firmám z odboru podľa dopytu)
  3. 3Vy si vyberiete z obdržaných ponúk, ktoré Vám dodávatelia zašlú

Prečo si ZDARMA zadať dopyt?

  • Zadaním dopytu ušetríte až 30% z ceny tovaru/služieb vďaka porovnaniu viacerých ponúk.
  • Prvé ponuky na Váš e-mail obdržíte do niekoľkých hodín od preverených dodávateľov.
  • Minulý mesiac sme pomohli 244 zákazníkom ušetriť 924 100 €.


Zadať zdarma nový dopyt >>>

Koľko to stojí a čo Vám to prinesie?

Služba je pre dopytujúcich celkom ZDARMA, stačí len zadať nový dopyt na tovar alebo služby, ktoré dopytujete a my Váš dopyt zdarma rozošleme vhodným dodávateľom z daného odboru. Dodávatelia sú skutočné firmy z nášho katalógu dodávateľov, ktoré postupne preverujeme. Potom si vyberiete z ponúk od dodávateľov tú najvhodnejšiu, ktorá Vás zaujme.

Výber ponuky záleží len a len na Vás. Vďaka množstvu ponúk, ktoré obdržíte, nájdeme pre Vás skutočne tú najvýhodnejšiu a ušetríte čas a až desiatky percent z pôvodnej ceny.


Referencie spokojných dopytujúcich

Využitím serveru aaa.dopyt.sk som získal kontakt a ponuky, ktoré som využil pri oprave prasknutého kotla. Vaša služba mi výrazne pomohla pri riešení havarijnej situácie. Určite služby Vášho serveru využijem častejšie.

Andrej Chmara
So službou na AAADOPYT.sk som veľmi spokojná. Mám dokonalý prehľad o dopytoch a ponukách a vďaka tomu sme získali nejedného zákazníka. Je to veľmi dobrý nápad ako sprostredkovať transakcie medzi podnikateľskými subjektmi ale aj občanmi. Vďaka za tento systém. Prajem veľa zákazníkov do budúcnosti.
Anna Zuberecová - Výroba PE a PPR rúr
Anna Zuberecová
Nakoľko vystupujeme ako firma a hľadáme potenciálnych zákazníkov, čo nám uľahčuje aj AAADOPYT.SK, s.r.o., tak i bola možnosť vystupovať zo strany zákazníka, kedy sme hľadali daný produkt. Oceňujem dostupnosť komunikácie cez e-mail, prehľadnosť, presnosť, možnosť výberu zhotoviteľa, dodávateľa, a v konečnom dôsledku spokojnosť na oboch stranách medzi dopytujúcim a ponúkajúcim, kde vstupuje tretia osoba, sprostredkovateľ AAADOPYT .SK. Teším sa na ďalšiu spoluprácu, ďakujem.
Miroslava Kučeráková - MIPA
Miroslava Kučeráková – MIPA
Dobrý deň. Ďakujeme za službu. Ponuky prichádzajú v takej hojnosti, že ich nestíham vybavovať. Určite aj v budúcnosti radi využijeme Vaše služby. S pozdravom Elena Michálková, FYTOPHARMA, a.s.

Elena Michálková
Prehľadné, kvalitné a nezavádzajúce, čo v dnešnej dobe veľa znamená. Ja som bol s danou službou veľmi spokojný. Odporúčam využiť služby AAA DOPYT. Ďakujem za Vami poskytnuté informácie. Ľudovít Herda.

Ľudovít Herda
Nebola to moja prvá požiadavka na Vaše služby a ani teraz som sa nesklamal. Som veľmi spokojný a odporúčam Vaše služby všetkým svojim známym. Ďakujem, V. Grebeči

Václav Grebeci
touto službou som bola veľmi spokojná, v priebehu troch dní od zadania dopytu som dostala 16 ponúk. Je to naozaj skvelý nástroj pri výbere dodávateľa. Určite ho využijem aj v budúcnosti. Ďakujem veľmi pekne.

Bronislava Cagalincová
Bol som milo prekvapený, ako rýchlo som sa dostal k ponuke náhradných dielov za slušnú cenu pre mňa. Je to dobrá stránka. Prajem všetko dobré.

Tibor Miko
Veľmi pekne Vám ďakujem za pomoc. S Vašimi službami som bola prekvapivo veľmi, ale naozaj veľmi spokojná. Už som sa dohodla s dodávateľom p. Kovalíkom na dodaní skla na auto Renault Megane Combi. Už viem, na koho sa mám v budúcnosti obrátiť. Ďakujem a prajem všetko dobré. Trombitášová

Mária Trombitášová
Som spokojný s vykonanými službami, v budúcnosti sa na Vás znova obrátim.

Marek Gladič
Na dopyt som dostal takmer okamžite ponuku, ktorá spĺňala naše predstavy. So službami portálu aaadopyt.sk počítam aj do budúcnosti. Ďakujem.

Martin Gavala
Je to vynikajúca služba. Bola som spokojná, získala som prehľad o výrobcoch tovaru, o ktorý som mala záujem. Odporúčam.

Helena Ultisová
Som veľmi rada, že táto služba existuje, už viackrát som ju využila a bola som spokojná. Ďakujem Vám, Darina B.

Darina Bajová
Som spokojná s vašou službou, už som ju niekoľkokrát využila, a budem ju využívať aj naďalej, keď to budem potrebovať.

Katarína Mrazová
Som rada, že takáto stránka AAADOPYT.SK existuje, určite ušetrí človeku veľa času, ale aj prostriedkov. Týmto sa chcem poďakovať celému tímu AAADOPYT.SK za skvelú prácu a profesionálny prístup.

Tatiana Pjenčáková
Ďakujem za sprostredkovanie predajcu na mnou požadovaný tovar. Som spokojný s cenou i kvalitou. Vašu internetovú stránku odporučím aj mojim známym. S pozdravom Eugen Buršlák.

Eugen Buršlák
Ste seriózni a objektívni. Plná pochvala. Som maximálne spokojný. Vďaka.

Ján Vojček
Naozaj cez zadanie služby AAADOPYT "Š E T R Í M" a služby sú na vyššej úrovni.

Alojz Koiš


a ďalšie spokojné firmy a dopytujúci AAA DOPYT!

Ešte váhate? Zadajte si zdarma nový dopyt a presvedčte sa, že to funguje.

Video