Informácie pre dopytujúcich

Ako funguje AAADOPYT.SK?

  1. 1Vy si ZDARMA zadáte dopyt na tovar alebo služby
  2. 2My ho rozošleme vhodným dodávateľom (firmám z odboru podľa dopytu)
  3. 3Vy si vyberiete z obdržaných ponúk, ktoré Vám dodávatelia zašlú

Prečo si ZDARMA zadať dopyt?

  • Zadaním dopytu ušetríte až 30% z ceny tovaru/služieb vďaka porovnaniu viacerých ponúk.
  • Prvé ponuky na Váš e-mail obdržíte do niekoľkých hodín od preverených dodávateľov.
  • Minulý mesiac sme pomohli 2 644 zákazníkom ušetriť 7 661 362 €.


Zadať zdarma nový dopyt >>>

Koľko to stojí a čo Vám to prinesie?

Služba je pre dopytujúcich celkom ZDARMA, stačí len zadať nový dopyt na tovar alebo služby, ktoré dopytujete a my Váš dopyt zdarma rozošleme vhodným dodávateľom z daného odboru. Dodávatelia sú skutočné firmy z nášho katalógu dodávateľov, ktoré postupne preverujeme. Potom si vyberiete z ponúk od dodávateľov tú najvhodnejšiu, ktorá Vás zaujme.

Výber ponuky záleží len a len na Vás. Vďaka množstvu ponúk, ktoré obdržíte, nájdeme pre Vás skutočne tú najvýhodnejšiu a ušetríte čas a až desiatky percent z pôvodnej ceny.


Referencie spokojných dopytujúcich

So službou na AAADOPYT.sk som veľmi spokojná. Mám dokonalý prehľad o dopytoch a ponukách a vďaka tomu sme získali nejedného zákazníka. Je to veľmi dobrý nápad ako sprostredkovať transakcie medzi podnikateľskými subjektmi ale aj občanmi. Vďaka za tento systém. Prajem veľa zákazníkov do budúcnosti.
Anna Zuberecová - Výroba PE a PPR rúr
Anna Zuberecová
Nakoľko vystupujeme ako firma a hľadáme potenciálnych zákazníkov, čo nám uľahčuje aj AAADOPYT.SK, s.r.o., tak i bola možnosť vystupovať zo strany zákazníka, kedy sme hľadali daný produkt. Oceňujem dostupnosť komunikácie cez e-mail, prehľadnosť, presnosť, možnosť výberu zhotoviteľa, dodávateľa, a v konečnom dôsledku spokojnosť na oboch stranách medzi dopytujúcim a ponúkajúcim, kde vstupuje tretia osoba, sprostredkovateľ AAADOPYT .SK. Teším sa na ďalšiu spoluprácu, ďakujem.
Miroslava Kučeráková - MIPA
Miroslava Kučeráková – MIPA
Využitím serveru aaa.dopyt.sk som získal kontakt a ponuky, ktoré som využil pri oprave prasknutého kotla. Vaša služba mi výrazne pomohla pri riešení havarijnej situácie. Určite služby Vášho serveru využijem častejšie.

Andrej Chmara
Mám dobré skúsenosti s vašou spoločnosťou a doporučujem Vaše služby využívať. V budúcnosti Vaše služby určite využijem.

Jozef Kľúčik
S Vašou službou som veľmi spokojná, pri výbere dodávateľov ju využívam.
Štátna plavebná správa
Ďakujem za Vaše služby. Boli perfektné a na ich základe som ušetril rodine pri nákupe tovaru 1500 € za nákup OSB dosiek a izolácie na dom. Vďaka. PPaluda

Peter Paluda
Aj keď som tentokrát nakúpila inde, ako som dostala ponuku, veľmi oceňujem Vaše služby, ktoré som úspešne využila už viackrát. Ďakujem.

Helena Palenčárová
Som veľmi rada, že táto služba existuje, už viackrát som ju využila a bola som spokojná. Ďakujem Vám, Darina B.

Darina Bajová
I keď vo finálnej časti som sa zariadil inak, AAA mi pomohlo zorientovať sa v možných dodávateľoch a v cene produktu, ktorý som zháňal. Je to určite dobrá služba.

Tomáš Sterba
Dobrý deň, ďakujem za pomoc, vďaka Vášmu AAADOPYT.SK som už uzavrela zmluvu s dodávateľom. Veľmi pekne Vám ďakujem. Pekný deň. S pozdravom Melicherová.

Mária Melicherová
Dobrý deň, chcel by som Vám moc poďakovať za Vašu službu, svoju prácu vykonávate perfektne. Pred nedávnom som si dal u Vás žiadost na motor Ford FocusII. Mám tu toľko motorov, že si neviem vybrať. Ešte raz Vám veľmi pekne ďakujem a nech sa Vám vo Vašej práci darí.

Peter Havac
Ponúkate dobrú a potrebnú službu. Aj keď som nebol v tomto prípade úspešný, to na potrebe vašej práce nič nemení. Ďakujem A. Vojtko

Alexander Vojtko
Som spokojná so službami Vašej stránky, ani som nečakala tak veľký ohlas, je ozaj z čoho vyberať. Ďakujem
Lyspol-SVB
Veronika Szűcsová
Veľmi pekne Vám ďakujem, pomohli ste mi, prajem všetko dobré a pekný zbytok dňa. Katarína Sopková

Katarína Sopková
Na poskytnuté služby môžem vysloviť len maximálnu spokojnosť.V prípade potreby v budúcnosti, využijem Vaše služby znovu. S poďakovaním Valentín

Karol Valentín
Konečne som objavil niekoho,kto je v tejto veci na výške a to ste Vy. Pracujete na profesionálnej úrovni. Ďakujem Vám a určite sa niekedy na Vás obrátim. S pozdravom

Marián Koka
Vynikajúca stránka, škoda len, že na môj dopyt nereagovala žiadna z oslovených firiem.

Dana Ferjenčíková
Vznik dopytovacieho systému AAADOPYT.SK je vynikajúci nápad, predstavuje tak veľmi potrebného prostredníka medzi ponukou a dopytom. Je to v podstate tá pomyselná lastovička, ktorú často hľadáme pri čo najlepšom uspokojovaní potrieb zákazníkov a firiem. Svojou podstatou rozbieha otáčať spomalené kolesá nášho slovenského hospodárstva. Verím, že vznik predmetnej služby je opodstatnený a bude mať rastúci význam do budúcna.

Dušan Dorušinec


a ďalšie spokojné firmy a dopytujúci AAA DOPYT!

Ešte váhate? Zadajte si zdarma nový dopyt a presvedčte sa, že to funguje.

Video
Hodnotenie firiem zákazníkmi - pozrite sa na realizované dopyty

Ďalšie hodnotenie  

Nebojte sa na nás obrátiť, radi si prečítame Vaše názory.