Informácie pre dopytujúcich

Ako funguje AAADOPYT.SK?

  1. 1Vy si ZDARMA zadáte dopyt na tovar alebo služby
  2. 2My ho rozošleme vhodným dodávateľom (firmám z odboru podľa dopytu)
  3. 3Vy si vyberiete z obdržaných ponúk, ktoré Vám dodávatelia zašlú

Prečo si ZDARMA zadať dopyt?

  • Zadaním dopytu ušetríte až 30% z ceny tovaru/služieb vďaka porovnaniu viacerých ponúk.
  • Prvé ponuky na Váš e-mail obdržíte do niekoľkých hodín od preverených dodávateľov.
  • Minulý mesiac sme pomohli 1 047 zákazníkom ušetriť 11 140 870 €.


Zadať zdarma nový dopyt >>>

Koľko to stojí a čo Vám to prinesie?

Služba je pre dopytujúcich celkom ZDARMA, stačí len zadať nový dopyt na tovar alebo služby, ktoré dopytujete a my Váš dopyt zdarma rozošleme vhodným dodávateľom z daného odboru. Dodávatelia sú skutočné firmy z nášho katalógu dodávateľov, ktoré postupne preverujeme. Potom si vyberiete z ponúk od dodávateľov tú najvhodnejšiu, ktorá Vás zaujme.

Výber ponuky záleží len a len na Vás. Vďaka množstvu ponúk, ktoré obdržíte, nájdeme pre Vás skutočne tú najvýhodnejšiu a ušetríte čas a až desiatky percent z pôvodnej ceny.


Referencie spokojných dopytujúcich

Využitím serveru aaa.dopyt.sk som získal kontakt a ponuky, ktoré som využil pri oprave prasknutého kotla. Vaša služba mi výrazne pomohla pri riešení havarijnej situácie. Určite služby Vášho serveru využijem častejšie.

Andrej Chmara
Nakoľko vystupujeme ako firma a hľadáme potenciálnych zákazníkov, čo nám uľahčuje aj AAADOPYT.SK, s.r.o., tak i bola možnosť vystupovať zo strany zákazníka, kedy sme hľadali daný produkt. Oceňujem dostupnosť komunikácie cez e-mail, prehľadnosť, presnosť, možnosť výberu zhotoviteľa, dodávateľa, a v konečnom dôsledku spokojnosť na oboch stranách medzi dopytujúcim a ponúkajúcim, kde vstupuje tretia osoba, sprostredkovateľ AAADOPYT .SK. Teším sa na ďalšiu spoluprácu, ďakujem.
Miroslava Kučeráková - MIPA
Miroslava Kučeráková – MIPA
So službou na AAADOPYT.sk som veľmi spokojná. Mám dokonalý prehľad o dopytoch a ponukách a vďaka tomu sme získali nejedného zákazníka. Je to veľmi dobrý nápad ako sprostredkovať transakcie medzi podnikateľskými subjektmi ale aj občanmi. Vďaka za tento systém. Prajem veľa zákazníkov do budúcnosti.
Anna Zuberecová - Výroba PE a PPR rúr
Anna Zuberecová
Dobrý deň, ďakujem pekne za ponuky, ktoré som dostala a musím poveda , že som si už z Vašej ponuky vybrala. Oceňujem Vašu prácu, takže mám už v oboch prípadoch zabezpečený môj dopyt. S pozdravom Szoradová

Eva Szoradová
Ďakujem za pozornosť a prajem veľa vďačných zákazníkov. Vaše služby sú v dnešnom svete prínosom. Mgr. Eva Drobná

Eva Drobná
Ponúkate dobrú a potrebnú službu. Aj keď som nebol v tomto prípade úspešný, to na potrebe vašej práce nič nemení. Ďakujem A. Vojtko

Alexander Vojtko
Dobrý deň. chcel by som Vám poďakovať za sprostredkovanie môjho dopytu, a to montáž vonkajších roliet po výmene okien. Rok som zháňal firmu, ktorá mi to robila na dome na jednom poschodí asi pred ôsmimi rokmi. Využil som Vaše služby a prvý telefonát, kto sa ozval - náhoda boli to oni. Všetko je už spravené, bez nejakých problémov. Konečne mám doma pokoj. ĎAKUJEM a len tak ďalej. S podravom Nevolnik – Snina

Štefan Nevolník
Dobrý deň. Ďakujeme za službu. Ponuky prichádzajú v takej hojnosti, že ich nestíham vybavovať. Určite aj v budúcnosti radi využijeme Vaše služby. S pozdravom Elena Michálková, FYTOPHARMA, a.s.

Elena Michálková
Prihlásili sa viacerí. Je to perfektná služba a moja dobrá skúsenosť. Len čo mi môj zdravotný stav dovolí, viem, kde sa mám obrátiť s pocitom, že to perfektne funguje. Hlavne pre nás starých je to doslova potešenie, hlavne pre staršie autá. Nech sa vám darí! Dobrá vec iste nájde svojich adresátov. Keby sa aspoň časť toho, čo je vašim poslaním, dostala do všeobecnosti žitia, žilo by sa nám iste lepšie. A tá operatívnosť a ústretovosť prihlásených nemá obdoby. Držím vám palce. Jakubčín, Košice

Alojz Jakubcin
Využitie služieb "AAADOPYT.SK" mi ušetrilo veľmi veľa času a peňazí. Vždy, keď už sa mi nechce hľadať, tak zadám dopyt a je po probléme, pretože si môžem vyberať. Takáto služba tu chýbala a je veľkým prínosom pre ľudí, ktorí si vážia svoj čas. Teším sa na ďalšiu spoluprácu.
Ján Dudáš Čau Čau
Ján Dudáš
Dobrý deň, chcem sa poďakovať za túto službu AAADOPYT.SK, vďaka čomu som mohla realizovať rekonštrukciu kúpelne. Firma MARIÁN MAGAT Machulince včera dokončili rekonštrukciu kúpelne a môžem potvrdiť, že som bola veľmi spokojná. Andrasková

Maria Andraskova
Sme veľmi spokojní s vašimi službami a ponukami, aké Vaša stránka ponúka, a aj naďalej Vás budeme odporúčať známym.

Renata Augustínová
Som spokojná. Získala som výborné informácie, ktoré mi pomohli pri výbere produktu. Mám prehľad aké sú novinky v danej oblasti. Čo je na trhu kvalitné a v primeranej cene. Ďakujem, v budúcnosti budem túto službu naďalej využívať.
Obec Ťapešovo
Dobrý večer. Vaša stránka mi zabezpečila vhodný výber dodávateľa služby inštalácie FVE, na mojom rodinnom dome, v krátkom čase, čo mi ušetrilo veľa času a samozrejme aj peňazí. Som spokojný. S pozdravom Ing. Peter Pajonk

Peter Pajonk
Musím len skonštatovať, že služba AAADopyt je fakt super, po zverejnení inzerátu na rekonštrukciu jadra som dostal v priebehu 5-tich hodín 4 ponuky, ďalšie prichádzali denne! Ďakujem.

Peter Tauš
Ďakujem za vaše služby, veľmi mi to pomohlo ušetriť čas a získať obratom dobré ponuky. Ďakujem, Homolová

Tatiana Homolová
Milo prekvapený, odporúčam každému, môže si vybrať z viacerých ponúk, cien a úspora času :-)

Jozef Perdoch
Bola som prekvapená, ako rýchlo reagovali dodávatelia na môj dopyt. Boli veľmi pohotoví a ústretoví. Doporučujem preto všetkým, ktorý nevedia koho konkrétne osloviť, aby využili služby AAA dopytu, nakoľko určite ušetrí kopec času googlovaním a listovaním stránok na webe po dodávateľoch. Ozvali sa mi aj firmy, na ktorých stránky som sa ani nedostala. Ďakujem za pomoc a určite v budúcnosti služby AAA dopytu využijem.

Henrieta Lenková


a ďalšie spokojné firmy a dopytujúci AAA DOPYT!

Ešte váhate? Zadajte si zdarma nový dopyt a presvedčte sa, že to funguje.

Video
Hodnotenie firiem zákazníkmi - pozrite sa na realizované dopyty

Ďalšie hodnotenie