Informácie pre dopytujúcich

Ako funguje AAADOPYT.SK?

  1. 1Vy si ZDARMA zadáte dopyt na tovar alebo služby
  2. 2My ho rozošleme vhodným dodávateľom (firmám z odboru podľa dopytu)
  3. 3Vy si vyberiete z obdržaných ponúk, ktoré Vám dodávatelia zašlú

Prečo si ZDARMA zadať dopyt?

  • Zadaním dopytu ušetríte až 30% z ceny tovaru/služieb vďaka porovnaniu viacerých ponúk.
  • Prvé ponuky na Váš e-mail obdržíte do niekoľkých hodín od preverených dodávateľov.
  • Minulý mesiac sme pomohli 825 zákazníkom ušetriť 4 539 170 €.


Zadať zdarma nový dopyt >>>

Koľko to stojí a čo Vám to prinesie?

Služba je pre dopytujúcich celkom ZDARMA, stačí len zadať nový dopyt na tovar alebo služby, ktoré dopytujete a my Váš dopyt zdarma rozošleme vhodným dodávateľom z daného odboru. Dodávatelia sú skutočné firmy z nášho katalógu dodávateľov, ktoré postupne preverujeme. Potom si vyberiete z ponúk od dodávateľov tú najvhodnejšiu, ktorá Vás zaujme.

Výber ponuky záleží len a len na Vás. Vďaka množstvu ponúk, ktoré obdržíte, nájdeme pre Vás skutočne tú najvýhodnejšiu a ušetríte čas a až desiatky percent z pôvodnej ceny.


Referencie spokojných dopytujúcich

Nakoľko vystupujeme ako firma a hľadáme potenciálnych zákazníkov, čo nám uľahčuje aj AAADOPYT.SK, s.r.o., tak i bola možnosť vystupovať zo strany zákazníka, kedy sme hľadali daný produkt. Oceňujem dostupnosť komunikácie cez e-mail, prehľadnosť, presnosť, možnosť výberu zhotoviteľa, dodávateľa, a v konečnom dôsledku spokojnosť na oboch stranách medzi dopytujúcim a ponúkajúcim, kde vstupuje tretia osoba, sprostredkovateľ AAADOPYT .SK. Teším sa na ďalšiu spoluprácu, ďakujem.
Miroslava Kučeráková - MIPA
Miroslava Kučeráková – MIPA
So službou na AAADOPYT.sk som veľmi spokojná. Mám dokonalý prehľad o dopytoch a ponukách a vďaka tomu sme získali nejedného zákazníka. Je to veľmi dobrý nápad ako sprostredkovať transakcie medzi podnikateľskými subjektmi ale aj občanmi. Vďaka za tento systém. Prajem veľa zákazníkov do budúcnosti.
Anna Zuberecová - Výroba PE a PPR rúr
Anna Zuberecová
Využitím serveru aaa.dopyt.sk som získal kontakt a ponuky, ktoré som využil pri oprave prasknutého kotla. Vaša služba mi výrazne pomohla pri riešení havarijnej situácie. Určite služby Vášho serveru využijem častejšie.

Andrej Chmara
Dobrý deň, vďaka Vám som kúpil chladič. Ešte raz vďaka. Príjemný deň. Dušan Hamara

Dušan Hamara
Ďakujem veľmi pekne za pomoc. Problém sa mi podarilo vyriešiť, kuchynskú dosku už mám doma. Prajem veľa spokojných zákazníkov. S pozdravom Molnárová.

Ľubomíra Molnárová
Som spokojná so službami Vašej stránky, ani som nečakala tak veľký ohlas, je ozaj z čoho vyberať. Ďakujem
Lyspol-SVB
Veronika Szűcsová
Milo prekvapený, odporúčam každému, môže si vybrať z viacerých ponúk, cien a úspora času :-)

Jozef Perdoch
Nečakal som, že to tak rýchlo vybavím a hlavne vo veľmi dobrej cene. Som veľmi spokojný a akonáhle budem niečo potrebovať, obraciam sa na Vás. Pekný deň, Dudáš Ladislav

Ladislav Dudáš
Prajem pekný deň. Ďakujem za Vaše služby, sú naozaj využiteľné v dnešnej uponáhľanej dobe. Keď budem potrebovať, zase sa na Vás obrátim. S pekným pozdravom Majtániková

Mária Majtániková
AAA dopyt zabezpečil naše požiadavky na získanie objektívneho názoru na výšku nákladov na vykonanie požadovaných prác spojených s výmenou okien. Ďakujeme. SVB Sliač

Jozef Dunaj
Vašu stránku môžem len odporúčať všetkým. Behom jedného týždňa mám vybratého dodávateľa. Je to rýchle, šetrí čas, už len dotiahnuť detaily. Som s vami naozaj spokojný. ĎAKUJEM

Peter Sabol
Náš dopyt bol vybavený obratom a určite využijeme túto možnosť aj druhýkrát. Ďakujeme pekne. Služba naozaj šetrí náš čas a peniaze. Ešte raz ďakujeme.

Jana Hrbeková
Veľmi pekne Vám ďakujem, pomohli ste mi, prajem všetko dobré a pekný zbytok dňa. Katarína Sopková

Katarína Sopková
Ďakujem Vám za môj kvalitne vybavený dopyt ohľadom letenky.Vďaka Vám som vybavila so spoločnosťou Liptour všetko potrebné a som plne spokojná. Ešte raz ďakujem za Vaše služby. Hanková

Mária Hanková
Prostredníctvom rodinného známeho, ktorý mi dal kontakt priamo na firmu, ktorá sa zaoberá podlahárstvom. Napriek tomu som Vaše služby veľmi uvítal, pretože som získal nový obzor (jednak prehľad o výrobkoch, o ktoré som sa zaujímal, a ich cenách a jednak o službe, ktorú poskytujete a ktorú som pripravený využívať do budúcna).

Rudolf Pilarčík
Dobrý deň, so službou AAADopyt som nadmieru spokojný. Hneď po zadaní dopytu ma kontaktoval váš pracovník. Na druhý deň som už mal v e-maile viac ako 30 ponúk od dodávateľov, mnoho z nich ma kontaktovalo aj telefonicky. Ušetril som veľa času, za čo som vám vďačný. Služby aaadopyt-u určite využijem aj nabudúce. Ďakujem.

Oto Kalabanyi
Naozaj cez zadanie služby AAADOPYT "Š E T R Í M" a služby sú na vyššej úrovni.

Alojz Koiš
Keď skončil službu alternátor na Suzuki Jimny, robil som prieskum trhu u miestnych dodávateľov a zároveň som hľadal alternátor použitý na internete. Posledný z pokusov bolo oslovenie aaadopytu a som veľmi rád, že som tento krok urobil, lebo sa ozvala firma, ktorá dodala továrenský repasovaný alternátor v cene starých šrotov. Keďže Vaše služby, z dôvodu malej spotreby, nevyužívam, aj za službu, ktorú ste poskytli, Vám veľmi pekne ďakujem a doporučil by som aj ostatnej verejnosti využívať Vaše služby, nakoľko evidujete veľa dodávateľov a byť zákonodarcom, tak by som upravil v niektorých malých zákazkách možno jeden paragraf, verejného obstarávania, ktorý nahráva vopred vybraným uchádzačov v prospech Vás, nakoľko poskytujete služby bezplatne a nie je problém, aby dodávatelia, ktorým poskytnete kontakt na záujemcu, v prípade potreby, zaslali aj písomné ponuky. Ešte raz Vám veľká vďaka.

Jozef Trella


a ďalšie spokojné firmy a dopytujúci AAA DOPYT!

Ešte váhate? Zadajte si zdarma nový dopyt a presvedčte sa, že to funguje.

Video