Informácie pre dopytujúcich

Ako funguje AAADOPYT.SK?

  1. 1Vy si ZDARMA zadáte dopyt na tovar alebo služby
  2. 2My ho rozošleme vhodným dodávateľom (firmám z odboru podľa dopytu)
  3. 3Vy si vyberiete z obdržaných ponúk, ktoré Vám dodávatelia zašlú

Prečo si ZDARMA zadať dopyt?

  • Zadaním dopytu ušetríte až 30% z ceny tovaru/služieb vďaka porovnaniu viacerých ponúk.
  • Prvé ponuky na Váš e-mail obdržíte do niekoľkých hodín od preverených dodávateľov.
  • Minulý mesiac sme pomohli 932 zákazníkom ušetriť 358 366 400 €.


Zadať zdarma nový dopyt >>>

Koľko to stojí a čo Vám to prinesie?

Služba je pre dopytujúcich celkom ZDARMA, stačí len zadať nový dopyt na tovar alebo služby, ktoré dopytujete a my Váš dopyt zdarma rozošleme vhodným dodávateľom z daného odboru. Dodávatelia sú skutočné firmy z nášho katalógu dodávateľov, ktoré postupne preverujeme. Potom si vyberiete z ponúk od dodávateľov tú najvhodnejšiu, ktorá Vás zaujme.

Výber ponuky záleží len a len na Vás. Vďaka množstvu ponúk, ktoré obdržíte, nájdeme pre Vás skutočne tú najvýhodnejšiu a ušetríte čas a až desiatky percent z pôvodnej ceny.


Referencie spokojných dopytujúcich

Nakoľko vystupujeme ako firma a hľadáme potenciálnych zákazníkov, čo nám uľahčuje aj AAADOPYT.SK, s.r.o., tak i bola možnosť vystupovať zo strany zákazníka, kedy sme hľadali daný produkt. Oceňujem dostupnosť komunikácie cez e-mail, prehľadnosť, presnosť, možnosť výberu zhotoviteľa, dodávateľa, a v konečnom dôsledku spokojnosť na oboch stranách medzi dopytujúcim a ponúkajúcim, kde vstupuje tretia osoba, sprostredkovateľ AAADOPYT .SK. Teším sa na ďalšiu spoluprácu, ďakujem.
Miroslava Kučeráková - MIPA
Miroslava Kučeráková – MIPA
Využitím serveru aaa.dopyt.sk som získal kontakt a ponuky, ktoré som využil pri oprave prasknutého kotla. Vaša služba mi výrazne pomohla pri riešení havarijnej situácie. Určite služby Vášho serveru využijem častejšie.

Andrej Chmara
So službou na AAADOPYT.sk som veľmi spokojná. Mám dokonalý prehľad o dopytoch a ponukách a vďaka tomu sme získali nejedného zákazníka. Je to veľmi dobrý nápad ako sprostredkovať transakcie medzi podnikateľskými subjektmi ale aj občanmi. Vďaka za tento systém. Prajem veľa zákazníkov do budúcnosti.
Anna Zuberecová - Výroba PE a PPR rúr
Anna Zuberecová
Veľmi spokojný, je to všetko rýchle, fungujúce, bol som spokojný aj v minulosti, som spokojný v súčastnosti so službou a verím, že budem aj v budúcnosti využívať Vaše služby a pomoc. Ďakujem veľmi pekne. Pekný deň prajem.

Vladimír Belica
Dobrý deň, ďakujem za expresné a perfektné vybavenie mojich dvoch dopytov na dodanie elektronických modulov do môjho Hyundai Tucson. Obidva sú už namontované, odskúšané a funkčné. Želám veľa úspechov a spokojných klientov. S vďakou Váš zákazník František Pivovárči

František Pivovárči
So službou som bol spokojný, hlavne som našiel prehľad o ponúkaných veciach.

Bartolomej Zubrik
Chcem sa poďakovať vašej spoločnosti, že som prišiel k veci, ktorú som potreboval. Ďakujem, ste dobrí :-)))

p. Fedák
Ďakujem za pozornosť a prajem veľa vďačných zákazníkov. Vaše služby sú v dnešnom svete prínosom. Mgr. Eva Drobná

Eva Drobná
Od rôznych dodávateľov som dostala ponuky. Perfektná spolupráca a úplná spokojnosť s Vašou službou. Ďakujem za ušetrené nervy aj peniaze.

Dana Haviarová
Srdečne Vám ďakujem za Vaše služby. Využila som ich 2x a veľmi úspešne. Vždy mi prišlo cca 10 ponúk a bolo si z čoho vyberať. Aj v najbližšej dobe sa chystám využiť Vaše služby. Želám Vám veľa úspechov a tvorivých nápadov. V. Kožuchová

Veronika Kožuchová
Dobrý deň, ďakujem za Vaše služby, boli mi prínosom a na základe toho som našiel prepravu, akú som hľadal. Ešte raz ďakujem.

Juraj Medo
Dobrý deň, ďakujem za Vaše služby, ktoré mi pomohli vyriešiť môj problém s chladičom do Renault Laguna. Auto som si sám opravil a spoľahlivo funguje. Najlepšiu ponuku som dostal od firmy MAJO autosúčiastky z Bánoviec n/Bebravou, ktorý mi chladič doviezli až domov. Veľká vďaka všetkým. S pozdravom ostáva Dušan Hamara Topoľčany. Pekný deň.

Dušan Hamara
Príjemný deň želám, ďakujem pekne za rozposlanie ponúk. Opäť ma Váš profil presvedčil o dokonalosti Vašej stránky. Ešte raz ďakujem a želám veľa spokojných klientov. S pozdravom M.Šandorová

M.Šandorová
Som rád, že takéto niečo existuje. Určite to veľmi pomáha, skvalitňuje služby a hlavne šetrí čas a peniaze.

Ladislav Dudáš
Pri predaji bytu som nenašla žiadneho dodávateľa, ale v lete som spolupracovala cez AAA dopyt s viacerými cestovkami ohľadne dovolenky v Chorvátsku, pre 6 osôb na 2 týždne, a bola som spokojná s ponukami.

Andrea Z. z Popradu
Vaša služba je určite prínosom pre každého, kto hľadá služby, v mojom prípade presklenie balkóna. Mohol som si vybrať a overiť viacero ponúkaných, k realizácii vhodných typov, podľa mojich potrieb, i cenových, čo bolo pre mňa dostatočným prínosom. Ďakujem veľmi za ponúkané služby a budem túto Vašu možnosť využitia a zorientovania sa na trhu rozširovať i medzi známymi. Ešte raz ďakujem. Dr. Letko.

Pavol Letko
Firma pána Pavlova nám skriňu spravila aj namontovala v priebehu dvoch týždňov od nášho prvého stretnutia. Bola to rýchla a pekná práca. Ďakujeme, sme veľmi spokojní. Brzová

Jana Brzová
Som spokojný, je to pohodlné a rýchle riešenie ako získať čo najlepšiu ponuku na trhu bez toho, aby som lietal po kamenných predajniach.

Radoslav Mihalik


a ďalšie spokojné firmy a dopytujúci AAA DOPYT!

Ešte váhate? Zadajte si zdarma nový dopyt a presvedčte sa, že to funguje.

Video
Hodnotenie firiem zákazníkmi - pozrite sa na realizované dopyty

Ďalšie hodnotenie