Informácie pre dopytujúcich

Ako funguje AAADOPYT.SK?

  1. 1Vy si ZDARMA zadáte dopyt na tovar alebo služby
  2. 2My ho rozošleme vhodným dodávateľom (firmám z odboru podľa dopytu)
  3. 3Vy si vyberiete z obdržaných ponúk, ktoré Vám dodávatelia zašlú

Prečo si ZDARMA zadať dopyt?

  • Zadaním dopytu ušetríte až 30% z ceny tovaru/služieb vďaka porovnaniu viacerých ponúk.
  • Prvé ponuky na Váš e-mail obdržíte do niekoľkých hodín od preverených dodávateľov.
  • Minulý mesiac sme pomohli 1 348 zákazníkom ušetriť 2 824 500 €.


Zadať zdarma nový dopyt >>>

Koľko to stojí a čo Vám to prinesie?

Služba je pre dopytujúcich celkom ZDARMA, stačí len zadať nový dopyt na tovar alebo služby, ktoré dopytujete a my Váš dopyt zdarma rozošleme vhodným dodávateľom z daného odboru. Dodávatelia sú skutočné firmy z nášho katalógu dodávateľov, ktoré postupne preverujeme. Potom si vyberiete z ponúk od dodávateľov tú najvhodnejšiu, ktorá Vás zaujme.

Výber ponuky záleží len a len na Vás. Vďaka množstvu ponúk, ktoré obdržíte, nájdeme pre Vás skutočne tú najvýhodnejšiu a ušetríte čas a až desiatky percent z pôvodnej ceny.


Referencie spokojných dopytujúcich

Nakoľko vystupujeme ako firma a hľadáme potenciálnych zákazníkov, čo nám uľahčuje aj AAADOPYT.SK, s.r.o., tak i bola možnosť vystupovať zo strany zákazníka, kedy sme hľadali daný produkt. Oceňujem dostupnosť komunikácie cez e-mail, prehľadnosť, presnosť, možnosť výberu zhotoviteľa, dodávateľa, a v konečnom dôsledku spokojnosť na oboch stranách medzi dopytujúcim a ponúkajúcim, kde vstupuje tretia osoba, sprostredkovateľ AAADOPYT .SK. Teším sa na ďalšiu spoluprácu, ďakujem.
Miroslava Kučeráková - MIPA
Miroslava Kučeráková – MIPA
So službou na AAADOPYT.sk som veľmi spokojná. Mám dokonalý prehľad o dopytoch a ponukách a vďaka tomu sme získali nejedného zákazníka. Je to veľmi dobrý nápad ako sprostredkovať transakcie medzi podnikateľskými subjektmi ale aj občanmi. Vďaka za tento systém. Prajem veľa zákazníkov do budúcnosti.
Anna Zuberecová - Výroba PE a PPR rúr
Anna Zuberecová
Využitím serveru aaa.dopyt.sk som získal kontakt a ponuky, ktoré som využil pri oprave prasknutého kotla. Vaša služba mi výrazne pomohla pri riešení havarijnej situácie. Určite služby Vášho serveru využijem častejšie.

Andrej Chmara
Bol som veľmi spokojný. Hneď na druhý deň, po zadaní dopytu, som bol telefonicky oslovený a po dohode som do 5 pracovných dní mal tovar aj doma.

Miroslav Gonos
Dobrý deň, musím sa veľmi pekne poďakovať za Vaše služby. Promtne som mala možnosť vyberať si z množstva ponúk a porovnávať ich. Rada by som poslala aj referencie, na mňou vybratú firmu, po ukončení prác. Ďakujem ešte raz. Pomohli ste mi. S pozdravom Terézia Mikulská

Terézia Mikulská
Môj dopyt bol zo strany aaadopyt rýchlo a bezproblémov uverejnený. Odporúčam využitie týchto služieb. Ďakujem
F.F.and F.
Áno, služby sú super, môžem povedať, že mám po problémoch. Zadám si čo chcem a je to. Mám dobré skúsenosti, dúfam, že to tak aj ostane. Ďakujem.

Štefan Miakyš
Ďakujem Vám za rýchly servis a určite Vás budem využívať aj v budúcnosti. Prajem pekný deň, J. Lauček

Ján Lauček
Dobrý deň, čo sa týka rýchlosti Vášho spracovania dopytu, ako aj zasielania následných ponúk, tak Vás musím pochváliť. Som veľmi spokojná. Taktiež mi prichádzajú seriózne ponuky od firiem. Vidím, že ľudia k tomuto projektu pristupujú zodpovedne, čo veľmi oceňujem. Želám veľa úspechov v ďalšej práci. S pozdravom Poláčková

Jana Poláčková
Vynikajúca služba! Určite budem Vašu spoločnosť odporúčať všetkým známym. Z. Rička

Zvonimír Rička
So službou AAADopyt ako aj s dodávateľom Josefom Smolíkom sme boli spokojní. Z dodávateľov, ktorí sa nám ozvali sme si mohli pohodlne vybrať, bez zbytočného naháňania dodávateľov. Aj čo sa týka ceny sme získali väčší prehľad. Ďakujeme

Michaela Plošeková
Je to super, len škoda, že o tom ľudia nevedia! Aj v budúcnosti chcem využívať túto službu, len by bola vhodná nejaká reklama, aby ľudia o tom vedeli, že je aj taká možnosť. Je to riadna pomoc a hlavne takým ľudom ako sme mi, čo majú skoro všetko atypické (keď chcete niečo vymeniť, tak si zožente niekoho kto Vám to urobí - nie je možnosť kúpiť v obchode). Je to super a ďakujem. S pozdravom Pavúková

Erika Pavúková
Ďakujem, strechu už mám vymenenú, je to fakt veľká pomoc, AAADOPYT.SK je super, ďakujem Vám. Miroslav Vincek

Miroslav Vince
Vďaka Vašej službe sme dostali ponuky na zasklenie terasy, z ktorých sme si vybrali najvýhodnejšie. Ďakujeme Vám za pomoc a tešíme sa na ďalšiu budúcu spoluprácu. Manželia Vokálovci z Trnavy

Manželia Vokálovci
Sme mimoriadne spokojní s Vašim dopytovým systémom, pomáha nám výrazne znižovať náklady na realizáciu projektu DOM SNOV 39.999 Eur. Určite ho v budúcnosti trvalo plánujeme využívať.
BAU holding, s.r.o.
Ing. M.Stano
Dobrý deň, ďakujem za pomoc pri výbere, uľahčilo mi to hľadanie a čas, odporúčam AAA dopyt a využijem ho aj nabudúce.

Martin Barnabáš
Prekvapilo ma, ako rýchlo pracujete. Je to veľká pomoc určite pre všetkých. Patrí Vám poďakovanie.

J. Poništ
Dobrý deň. Ďakujem za pomoc, bolo to veľmi rýchle, odporúčam Váš dopyt.

Marta Škurlová


a ďalšie spokojné firmy a dopytujúci AAA DOPYT!

Ešte váhate? Zadajte si zdarma nový dopyt a presvedčte sa, že to funguje.

Video
Hodnotenie firiem zákazníkmi - pozrite sa na realizované dopyty

Ďalšie hodnotenie