Informácie pre dopytujúcich

Ako funguje AAADOPYT.SK?

  1. 1Vy si ZDARMA zadáte dopyt na tovar alebo služby
  2. 2My ho rozošleme vhodným dodávateľom (firmám z odboru podľa dopytu)
  3. 3Vy si vyberiete z obdržaných ponúk, ktoré Vám dodávatelia zašlú

Prečo si ZDARMA zadať dopyt?

  • Zadaním dopytu ušetríte až 30% z ceny tovaru/služieb vďaka porovnaniu viacerých ponúk.
  • Prvé ponuky na Váš e-mail obdržíte do niekoľkých hodín od preverených dodávateľov.
  • Minulý mesiac sme pomohli 493 zákazníkom ušetriť 32 309 853 €.


Zadať zdarma nový dopyt >>>

Koľko to stojí a čo Vám to prinesie?

Služba je pre dopytujúcich celkom ZDARMA, stačí len zadať nový dopyt na tovar alebo služby, ktoré dopytujete a my Váš dopyt zdarma rozošleme vhodným dodávateľom z daného odboru. Dodávatelia sú skutočné firmy z nášho katalógu dodávateľov, ktoré postupne preverujeme. Potom si vyberiete z ponúk od dodávateľov tú najvhodnejšiu, ktorá Vás zaujme.

Výber ponuky záleží len a len na Vás. Vďaka množstvu ponúk, ktoré obdržíte, nájdeme pre Vás skutočne tú najvýhodnejšiu a ušetríte čas a až desiatky percent z pôvodnej ceny.


Referencie spokojných dopytujúcich

So službou na AAADOPYT.sk som veľmi spokojná. Mám dokonalý prehľad o dopytoch a ponukách a vďaka tomu sme získali nejedného zákazníka. Je to veľmi dobrý nápad ako sprostredkovať transakcie medzi podnikateľskými subjektmi ale aj občanmi. Vďaka za tento systém. Prajem veľa zákazníkov do budúcnosti.
Anna Zuberecová - Výroba PE a PPR rúr
Anna Zuberecová
Využitím serveru aaa.dopyt.sk som získal kontakt a ponuky, ktoré som využil pri oprave prasknutého kotla. Vaša služba mi výrazne pomohla pri riešení havarijnej situácie. Určite služby Vášho serveru využijem častejšie.

Andrej Chmara
Nakoľko vystupujeme ako firma a hľadáme potenciálnych zákazníkov, čo nám uľahčuje aj AAADOPYT.SK, s.r.o., tak i bola možnosť vystupovať zo strany zákazníka, kedy sme hľadali daný produkt. Oceňujem dostupnosť komunikácie cez e-mail, prehľadnosť, presnosť, možnosť výberu zhotoviteľa, dodávateľa, a v konečnom dôsledku spokojnosť na oboch stranách medzi dopytujúcim a ponúkajúcim, kde vstupuje tretia osoba, sprostredkovateľ AAADOPYT .SK. Teším sa na ďalšiu spoluprácu, ďakujem.
Miroslava Kučeráková - MIPA
Miroslava Kučeráková – MIPA
Je to veľmi dobrá možnosť, ako získať niečo, čo horko ťažko hľadáte a máte pocit, že už nie sú žiadne šance.

Katarína Balintová
S Vašimi službami som bol spokojný, bohužiaľ, produkt, ktorý som hľadal, nebol v ponuke.

Michal Drabič
Chcem sa poďakovať za sprostredkovanie dopytu. Reakcie potenciálnych dodávateľov boli nad očakávanie rýchle a firmy jednali veľmi konštruktívne. Ponuky nám zaslali spoločnosti A.M.F., Korveta, Vigo, H.F.E, p. Branislav Ižold, a p. Ľudovít Balai.

Pán Sliva
Dobrý deň! Veľa, veľakrát Vám ďakujem, skutočne ste mi pomohli, neskutočná vďaka. So stavebným materiálom, bez Vašej pomoci, som absolútne bezradná. Ešte raz vďaka a určite využijem Vaše služby znova. S úctou Marta Kadlečíková, Piešťany

Ing. Marta Kadlečíková
Bol som veľmi spokojný. Hneď reagovali na môj dopyt a behom 48 hodín som aj tovar dostal. Ešte raz ďakujem.

František Filomela
Dobrý deň, ďakujem za pomoc, vďaka Vášmu AAADOPYT.SK som už uzavrela zmluvu s dodávateľom. Veľmi pekne Vám ďakujem. Pekný deň. S pozdravom Melicherová.

Mária Melicherová
Dobrý deň pani Jana Lovás, kedže som sa nemohol vyjadriť ku kvalite dodávaných služieb z dôvodu vybavenia dopytu z mojej strany, chcem sa Vám touto cestou poďakovať za ochotu a kvalitný servis na Vašom portály. Prajem veľa úspechov S pozdravom Z. Nagy

Zdeno Nagy
Dobrý deň, s vašimi službami som veľmi spokojná, veľmi rýchlo som mala odozvu na moje požiadavky, pracovali ste rýchlo a promptne. Ďakujem, s pozdravom Bezemková

Roman Bezemek
Bol som spokojný, odporúčam aj ostatným, a v budúcnosti plánujem znovu použiť danú službu.

Vladimír Mednanský
S vašou prácou som veľmi spokojná. Určite vás odporučím všetkým, čo niečo potrebujú a v danej oblasti nemajú žiadne vedomosti, ako ja o plynových kotloch. Prajem vám ešte veľa spokojných zákazníkov.

Jana Patková
Som spokojná s dodávateľom dreva, po telefonickom kontakte nebol žiadny problém s dodávkou na miesto určenia. Kontakt cez AAADOPYT mi pomohol rýchle nájsť dobrého dodávateľa. So službou som veľmi spokojná.

Ľubica Štefániková
S vašimi službami, týkalo sa to brúsenia parkiet, som bola veľmi spokojná. Vicianová Jozefína

Jozefína Vicianová
Ďakujem veľmi pekne za službu, bola som spokojná a v budúcnosti určite využijem Vaše služby. Ešte raz ďakujem.

Mária Šoltísová
Ďakujem za Váš záujem. Žiaľ, posledná zákazka cez Vašu službu nebola úspešná. Napriek tomu veľmi si cením pomoc, ktorú poskytujete. V budúcnosti chcem využiť Vaše kontakty na riešenie vonkajšej izolácie rodinného domu s minerálnou vlnou. Izoláciu chcem zabezpečiť svojpomocne, na ploche 100 m2, s hrúbkou 70 alebo 80 mm. Ostávam s pozdravom, P. Tuman

ing. Peter Tuman
Som spokojný s vykonanými službami, v budúcnosti sa na Vás znova obrátim.

Marek Gladič


a ďalšie spokojné firmy a dopytujúci AAA DOPYT!

Ešte váhate? Zadajte si zdarma nový dopyt a presvedčte sa, že to funguje.

Video
Hodnotenie firiem zákazníkmi - pozrite sa na realizované dopyty

Ďalšie hodnotenie