Informácie pre dopytujúcich

Ako funguje AAADOPYT.SK?

  1. 1Vy si ZDARMA zadáte dopyt na tovar alebo služby
  2. 2My ho rozošleme vhodným dodávateľom (firmám z odboru podľa dopytu)
  3. 3Vy si vyberiete z obdržaných ponúk, ktoré Vám dodávatelia zašlú

Prečo si ZDARMA zadať dopyt?

  • Zadaním dopytu ušetríte až 30% z ceny tovaru/služieb vďaka porovnaniu viacerých ponúk.
  • Prvé ponuky na Váš e-mail obdržíte do niekoľkých hodín od preverených dodávateľov.
  • Minulý mesiac sme pomohli 742 zákazníkom ušetriť 152 373 630 €.


Zadať zdarma nový dopyt >>>

Koľko to stojí a čo Vám to prinesie?

Služba je pre dopytujúcich celkom ZDARMA, stačí len zadať nový dopyt na tovar alebo služby, ktoré dopytujete a my Váš dopyt zdarma rozošleme vhodným dodávateľom z daného odboru. Dodávatelia sú skutočné firmy z nášho katalógu dodávateľov, ktoré postupne preverujeme. Potom si vyberiete z ponúk od dodávateľov tú najvhodnejšiu, ktorá Vás zaujme.

Výber ponuky záleží len a len na Vás. Vďaka množstvu ponúk, ktoré obdržíte, nájdeme pre Vás skutočne tú najvýhodnejšiu a ušetríte čas a až desiatky percent z pôvodnej ceny.


Referencie spokojných dopytujúcich

So službou na AAADOPYT.sk som veľmi spokojná. Mám dokonalý prehľad o dopytoch a ponukách a vďaka tomu sme získali nejedného zákazníka. Je to veľmi dobrý nápad ako sprostredkovať transakcie medzi podnikateľskými subjektmi ale aj občanmi. Vďaka za tento systém. Prajem veľa zákazníkov do budúcnosti.
Anna Zuberecová - Výroba PE a PPR rúr
Anna Zuberecová
Využitím serveru aaa.dopyt.sk som získal kontakt a ponuky, ktoré som využil pri oprave prasknutého kotla. Vaša služba mi výrazne pomohla pri riešení havarijnej situácie. Určite služby Vášho serveru využijem častejšie.

Andrej Chmara
Nakoľko vystupujeme ako firma a hľadáme potenciálnych zákazníkov, čo nám uľahčuje aj AAADOPYT.SK, s.r.o., tak i bola možnosť vystupovať zo strany zákazníka, kedy sme hľadali daný produkt. Oceňujem dostupnosť komunikácie cez e-mail, prehľadnosť, presnosť, možnosť výberu zhotoviteľa, dodávateľa, a v konečnom dôsledku spokojnosť na oboch stranách medzi dopytujúcim a ponúkajúcim, kde vstupuje tretia osoba, sprostredkovateľ AAADOPYT .SK. Teším sa na ďalšiu spoluprácu, ďakujem.
Miroslava Kučeráková - MIPA
Miroslava Kučeráková – MIPA
Dobrý deň, bol som veľmi spokojný, prišlo cez 10 ponúk v zhruba rovnakých cenových reláciách. Vybral som firmu z miesta môjho bydliska, t. j. Banskej Bystrice, pretože v prípade reklamácií je to najvýhodnejšie riešenie. Určite sa v budúcnosti opäť obrátim na Vaše služby. S pozdravom RNDr. Peter Kopernický

RNDr. Peter Kopernický
Bol som milo prekvapený Vašim spracovaním úlohy, ale aj rýchlym a presným dodaním náhradného dielu na motorové vozidlo. Určite sa na Vás znovu obrátim v prípade potreby. Ešte raz ďakujem.

Igor Duffek
AAA dopyt zabezpečil naše požiadavky na získanie objektívneho názoru na výšku nákladov na vykonanie požadovaných prác spojených s výmenou okien. Ďakujeme. SVB Sliač
Spoločenstvo vlastníkov bytov
Dobrý deň, vďaka službe AAADOPYT.SK sme kamerový systém objednali za sumu o 20 % nižšiu ako bol plánovaný rozpočet. Radi vaše služby opäť využijeme

Robert Thiry
Je to výborná služba, človek keby mal pracne hľadať dodávateľov, určite by to stálo veľa času a aj tak by sa nedopracoval ku každému.

Alexander Baberkov
Obrátil som sa na Vás ohľadne hydrauliky, nájsť dodávateľa, a prihlásilo sa zopár výrobcov, ale boli to seriózne firmy. Ďakujem za pomoc a bol som veľmi spokojný a v budúcnosti sa znova obrátim na Vás.
Pavol Kapusta – stolárske, zámočnícke, natieračské a sklenárske práce
Pavol Kapust
Do 12 hodín som obdržal do mojej E-mail schránky web adresu s veľkým množstvom ponúk približných mojej požiadavke a vybral som si takmer v ten deň. Som veľmi spokojný, určite to nebol môj posledný dopyt, odporúčam všetkým.

Jozef Žikla
Služba veľmi dobrá, promptne vybavená moja žiadosť. Ďakujem. Ing. Jelínek

Ivan Jelínek
Ďakujem, bola som veľmi spokojná a nezaváham Vás osloviť pri ďalšej príležitosti. Prajem veľa úspechov a spokojných klientov. Mária Šoltísová

Mária Šoltísová
Sme veľmi spokojní so službou AAA-DOPYT, na našu požiadavku dodávky konštrukcie odpovedalo v krátkom čase 5 záujemcov, v súčasnosti sme pred uzatvorením zmluvných vzťahov.

Dominik Michaeli
Nečakal som, že to tak rýchlo vybavím a hlavne vo veľmi dobrej cene. Som veľmi spokojný a akonáhle budem niečo potrebovať, obraciam sa na Vás. Pekný deň, Dudáš Ladislav

Ladislav Dudáš
Som veľmi spokojná s Vašimi službami, ktoré som už viac krát využila a veľmi mi pomohli. Ďakujem veľmi pekne.

Monika Braunová
Som s Vašou službou AAA-dopytu spokojná, ďakujem za preukázanú službu, a aj v budúcnosti sa na Vás obrátim, pokiaľ to budem potrebovať a nebudem si vedieť s niečim poradiť. Ešte raz Vám úprimne ďakujem. S pozdravom a dovidenia Eva Roháčová

Eva Roháčová
So službami spoločnosti som veľmi spokojný a verím, že jej služby ešte využijem.

Ing. Jozef Leffler
Som rada, že takáto stránka AAADOPYT.SK existuje, určite ušetrí človeku veľa času, ale aj prostriedkov. Týmto sa chcem poďakovať celému tímu AAADOPYT.SK za skvelú prácu a profesionálny prístup.

Tatiana Pjenčáková


a ďalšie spokojné firmy a dopytujúci AAA DOPYT!

Ešte váhate? Zadajte si zdarma nový dopyt a presvedčte sa, že to funguje.

Video
Hodnotenie firiem zákazníkmi - pozrite sa na realizované dopyty

Ďalšie hodnotenie