Informácie pre dopytujúcich

Ako funguje AAADOPYT.SK?

  1. 1Vy si ZDARMA zadáte dopyt na tovar alebo služby
  2. 2My ho rozošleme vhodným dodávateľom (firmám z odboru podľa dopytu)
  3. 3Vy si vyberiete z obdržaných ponúk, ktoré Vám dodávatelia zašlú

Prečo si ZDARMA zadať dopyt?

  • Zadaním dopytu ušetríte až 30% z ceny tovaru/služieb vďaka porovnaniu viacerých ponúk.
  • Prvé ponuky na Váš e-mail obdržíte do niekoľkých hodín od preverených dodávateľov.
  • Minulý mesiac sme pomohli 1 207 zákazníkom ušetriť 9 077 720 €.


Zadať zdarma nový dopyt >>>

Koľko to stojí a čo Vám to prinesie?

Služba je pre dopytujúcich celkom ZDARMA, stačí len zadať nový dopyt na tovar alebo služby, ktoré dopytujete a my Váš dopyt zdarma rozošleme vhodným dodávateľom z daného odboru. Dodávatelia sú skutočné firmy z nášho katalógu dodávateľov, ktoré postupne preverujeme. Potom si vyberiete z ponúk od dodávateľov tú najvhodnejšiu, ktorá Vás zaujme.

Výber ponuky záleží len a len na Vás. Vďaka množstvu ponúk, ktoré obdržíte, nájdeme pre Vás skutočne tú najvýhodnejšiu a ušetríte čas a až desiatky percent z pôvodnej ceny.


Referencie spokojných dopytujúcich

So službou na AAADOPYT.sk som veľmi spokojná. Mám dokonalý prehľad o dopytoch a ponukách a vďaka tomu sme získali nejedného zákazníka. Je to veľmi dobrý nápad ako sprostredkovať transakcie medzi podnikateľskými subjektmi ale aj občanmi. Vďaka za tento systém. Prajem veľa zákazníkov do budúcnosti.
Anna Zuberecová - Výroba PE a PPR rúr
Anna Zuberecová
Využitím serveru aaa.dopyt.sk som získal kontakt a ponuky, ktoré som využil pri oprave prasknutého kotla. Vaša služba mi výrazne pomohla pri riešení havarijnej situácie. Určite služby Vášho serveru využijem častejšie.

Andrej Chmara
Nakoľko vystupujeme ako firma a hľadáme potenciálnych zákazníkov, čo nám uľahčuje aj AAADOPYT.SK, s.r.o., tak i bola možnosť vystupovať zo strany zákazníka, kedy sme hľadali daný produkt. Oceňujem dostupnosť komunikácie cez e-mail, prehľadnosť, presnosť, možnosť výberu zhotoviteľa, dodávateľa, a v konečnom dôsledku spokojnosť na oboch stranách medzi dopytujúcim a ponúkajúcim, kde vstupuje tretia osoba, sprostredkovateľ AAADOPYT .SK. Teším sa na ďalšiu spoluprácu, ďakujem.
Miroslava Kučeráková - MIPA
Miroslava Kučeráková – MIPA
Som s Vašou službou AAA-dopytu spokojná, ďakujem za preukázanú službu, a aj v budúcnosti sa na Vás obrátim, pokiaľ to budem potrebovať a nebudem si vedieť s niečim poradiť. Ešte raz Vám úprimne ďakujem. S pozdravom a dovidenia Eva Roháčová

Eva Roháčová
Na môj dopyt na ubytovanie na Silvester pre 12 osôb sa prihlásilo veľké množstvo prevádzkovateľov. Nakoniec sme si aj vybrali vyhovujúcu ponuku: Penzión Medvedica. Týmto ďakujem za uverejnenie dopytu a prajem ešte veľa uskutočnených dopytov. S pozdravom T. Švantnerová

Tatiana Švantnerová
Službu som využil 2 krát a som absolútne spokojný. Odporučím aj priateľom.

Jozef Gašpárek
Hľadal som lak na nábytok pomocou tejto služby. Príjemne ma prekvapila rýchlosť, presný výber a bolo mi sprostredkované stretnutie s firemným technikom. Som spokojný, ďakujem.

Marián Vrabec
Srdečné poďakovanie za promptné a úspešné sprostredkovanie zakúpenia náhradných dielov. Cingel

Ladislav Cingel
Som spokojná so službami Vašej stránky, ani som nečakala tak veľký ohlas, je ozaj z čoho vyberať. Ďakujem
Lyspol-SVB
Veronika Szűcsová
Dobrý deň pani Jana Lovás, kedže som sa nemohol vyjadriť ku kvalite dodávaných služieb z dôvodu vybavenia dopytu z mojej strany, chcem sa Vám touto cestou poďakovať za ochotu a kvalitný servis na Vašom portály. Prajem veľa úspechov S pozdravom Z. Nagy

Zdeno Nagy
Chcela by som pri tejto príležitosti poďakovať za naozaj bohaté ponuky pre našu firmu.

Bakošová, reprezentant
Ďakujem za pružnú a veľmi ústretovú reakciu na môj dopyt. Osloviť tak veľký počet potencionálnych dodávateľov, v tak krátkom čase, môže naozaj len ten, kto disponuje dostatočnou databázou poskytovateľov požadovaných služieb. Ďakujem za ochotu pomôcť.

Ján Mikolaj
Dobrý deň, so službou AAADopyt som nadmieru spokojný. Hneď po zadaní dopytu ma kontaktoval váš pracovník. Na druhý deň som už mal v e-maile viac ako 30 ponúk od dodávateľov, mnoho z nich ma kontaktovalo aj telefonicky. Ušetril som veľa času, za čo som vám vďačný. Služby aaadopyt-u určite využijem aj nabudúce. Ďakujem.

Oto Kalabanyi
Dobrý večer. Vaša stránka mi zabezpečila vhodný výber dodávateľa služby inštalácie FVE, na mojom rodinnom dome, v krátkom čase, čo mi ušetrilo veľa času a samozrejme aj peňazí. Som spokojný. S pozdravom Ing. Peter Pajonk

Peter Pajonk
Áno, som veľmi spokojný s vašou spoločnosťou a vrelo odporúčam využiť služby aj iným občanom. Ďakujem.

Jozef Pekár
Bol som milo prekvapený Vašim spracovaním úlohy, ale aj rýchlym a presným dodaním náhradného dielu na motorové vozidlo. Určite sa na Vás znovu obrátim v prípade potreby. Ešte raz ďakujem.

Igor Duffek
Dobrý deň, so službou som bol spokojný, vaša pomoc mi doplnila moje kontakty a umožnila lepšie rozhodovanie. Potvrdilo sa, že môže byť aj lacnejšia ponuka veľmi kvalitná. S pozdravom Peter Dodok

Peter Dodok
Je to vynikajúca služba. Bola som spokojná, získala som prehľad o výrobcoch tovaru, o ktorý som mala záujem. Odporúčam.

Helena Ultisová


a ďalšie spokojné firmy a dopytujúci AAA DOPYT!

Ešte váhate? Zadajte si zdarma nový dopyt a presvedčte sa, že to funguje.

Video
Hodnotenie firiem zákazníkmi - pozrite sa na realizované dopyty

Ďalšie hodnotenie