Informácie pre dopytujúcich

Ako funguje AAADOPYT.SK?

  1. 1Vy si ZDARMA zadáte dopyt na tovar alebo služby
  2. 2My ho rozošleme vhodným dodávateľom (firmám z odboru podľa dopytu)
  3. 3Vy si vyberiete z obdržaných ponúk, ktoré Vám dodávatelia zašlú

Prečo si ZDARMA zadať dopyt?

  • Zadaním dopytu ušetríte až 30% z ceny tovaru/služieb vďaka porovnaniu viacerých ponúk.
  • Prvé ponuky na Váš e-mail obdržíte do niekoľkých hodín od preverených dodávateľov.
  • Minulý mesiac sme pomohli 2 644 zákazníkom ušetriť 7 661 362 €.


Zadať zdarma nový dopyt >>>

Koľko to stojí a čo Vám to prinesie?

Služba je pre dopytujúcich celkom ZDARMA, stačí len zadať nový dopyt na tovar alebo služby, ktoré dopytujete a my Váš dopyt zdarma rozošleme vhodným dodávateľom z daného odboru. Dodávatelia sú skutočné firmy z nášho katalógu dodávateľov, ktoré postupne preverujeme. Potom si vyberiete z ponúk od dodávateľov tú najvhodnejšiu, ktorá Vás zaujme.

Výber ponuky záleží len a len na Vás. Vďaka množstvu ponúk, ktoré obdržíte, nájdeme pre Vás skutočne tú najvýhodnejšiu a ušetríte čas a až desiatky percent z pôvodnej ceny.


Referencie spokojných dopytujúcich

Nakoľko vystupujeme ako firma a hľadáme potenciálnych zákazníkov, čo nám uľahčuje aj AAADOPYT.SK, s.r.o., tak i bola možnosť vystupovať zo strany zákazníka, kedy sme hľadali daný produkt. Oceňujem dostupnosť komunikácie cez e-mail, prehľadnosť, presnosť, možnosť výberu zhotoviteľa, dodávateľa, a v konečnom dôsledku spokojnosť na oboch stranách medzi dopytujúcim a ponúkajúcim, kde vstupuje tretia osoba, sprostredkovateľ AAADOPYT .SK. Teším sa na ďalšiu spoluprácu, ďakujem.
Miroslava Kučeráková - MIPA
Miroslava Kučeráková – MIPA
Využitím serveru aaa.dopyt.sk som získal kontakt a ponuky, ktoré som využil pri oprave prasknutého kotla. Vaša služba mi výrazne pomohla pri riešení havarijnej situácie. Určite služby Vášho serveru využijem častejšie.

Andrej Chmara
So službou na AAADOPYT.sk som veľmi spokojná. Mám dokonalý prehľad o dopytoch a ponukách a vďaka tomu sme získali nejedného zákazníka. Je to veľmi dobrý nápad ako sprostredkovať transakcie medzi podnikateľskými subjektmi ale aj občanmi. Vďaka za tento systém. Prajem veľa zákazníkov do budúcnosti.
Anna Zuberecová - Výroba PE a PPR rúr
Anna Zuberecová
Bol som milo prekvapený, ako rýchlo sa zrealizovala moja požiadavka. Prajem Vám aj naďalej veľa úspechov a Vaše služby nech sú aj naďalej na tejto úrovni, ak nie ešte lepšie. S pozdravom Babín

Marián Babín
Je to veľmi dobrý spôsob ako za minimálnu námahu získa zákazník to, čo potrebuje. V budúcnosti určite znova využijem Vašu službu. Ďakujem.

Danica Kováčová
Dobrý deň, so službou AAADopyt som nadmieru spokojný. Hneď po zadaní dopytu ma kontaktoval váš pracovník. Na druhý deň som už mal v e-maile viac ako 30 ponúk od dodávateľov, mnoho z nich ma kontaktovalo aj telefonicky. Ušetril som veľa času, za čo som vám vďačný. Služby aaadopyt-u určite využijem aj nabudúce. Ďakujem.

Oto Kalabanyi
Ďakujem za pozornosť a prajem veľa vďačných zákazníkov. Vaše služby sú v dnešnom svete prínosom. Mgr. Eva Drobná

Eva Drobná
Na dopyt som dostal takmer okamžite ponuku, ktorá spĺňala naše predstavy. So službami portálu aaadopyt.sk počítam aj do budúcnosti. Ďakujem.

Martin Gavala
Ste dobrííí! Fakt to funguje - ôu! S úctou Poništ, Svb Severka, Smrdáky.

J. Poništ
Dobrý deň, S Vašimi službami som veľmi spokojná, nakoľko mi veľmi šetria čas. Nemusím behať po obchodoch a nahánať nielen veci, ale aj čo sa týka služieb. V dohľadnej dobe uvažujem výmenu postelí, potom sa na Vás obrátim, zatiaľ veľmi pekne ďakujem. Javorková

Gabriela Javorková
Dobrý deň.Chcem sa Vám poďakovať za vybavenie môjho dopytu. Telefonicky a e-mailom mi žiadaný tovar ponúkol pán Vitezslav Poledno z levnelyze.cz z Harrachova. Zásielka bola dodaná rýchlo a v poriadku. Levnelyze.cz a eski.sk môžem len veľmi odporúčať.Teším sa na ďalšiu spoluprácu s vami. Milan

Milan Kalman
Dobrý deň, pomocou vášho dopytu a vašej pomoci som sa dostal k požadovanému tovaru. Mal som možnom výberu a pri výbere tovaru výbornej kvality som ešte ušetril 40 € v porovnaní s ponukami, kroré som si sám zohnal. Ďakujem vám za pomoc. Prajem pekný deň a veľa úspechov. Gabriel Dravecký

Gabriel Dravecký
Zatiaľ som viac ako spokojný so službami. Ďakujem.

Zdenek Zak
Milo prekvapený, odporúčam každému, môže si vybrať z viacerých ponúk, cien a úspora času :-)

Jozef Perdoch
Obrátil som sa na Vás ohľadne hydrauliky, nájsť dodávateľa, a prihlásilo sa zopár výrobcov, ale boli to seriózne firmy. Ďakujem za pomoc a bol som veľmi spokojný a v budúcnosti sa znova obrátim na Vás.
Pavol Kapusta – stolárske, zámočnícke, natieračské a sklenárske práce
Pavol Kapust
Je to dobrá služba. Kupujúci má šancu nielen zohnať tovar respektíve služby, ale i porovnať ceny a vybrať najvýhodnejšie.

Robert Šmidt
Dobrý sviatočný deň Vám prajem. Srdečne Vám ďakujem za Vaše úžasné služby. Prajem Vám všetkým do nového roku 2010 hlavne veľa zdravia, pohody a veľmi veľa úspechov.

Ema Gánovská
Dobrý deň, bol som veľmi spokojný, prišlo cez 10 ponúk v zhruba rovnakých cenových reláciách. Vybral som firmu z miesta môjho bydliska, t. j. Banskej Bystrice, pretože v prípade reklamácií je to najvýhodnejšie riešenie. Určite sa v budúcnosti opäť obrátim na Vaše služby. S pozdravom RNDr. Peter Kopernický

RNDr. Peter Kopernický


a ďalšie spokojné firmy a dopytujúci AAA DOPYT!

Ešte váhate? Zadajte si zdarma nový dopyt a presvedčte sa, že to funguje.

Video
Hodnotenie firiem zákazníkmi - pozrite sa na realizované dopyty

Ďalšie hodnotenie  

Nebojte sa na nás obrátiť, radi si prečítame Vaše názory.