Informácie pre dopytujúcich

Ako funguje AAADOPYT.SK?

  1. 1Vy si ZDARMA zadáte dopyt na tovar alebo služby
  2. 2My ho rozošleme vhodným dodávateľom (firmám z odboru podľa dopytu)
  3. 3Vy si vyberiete z obdržaných ponúk, ktoré Vám dodávatelia zašlú

Prečo si ZDARMA zadať dopyt?

  • Zadaním dopytu ušetríte až 30% z ceny tovaru/služieb vďaka porovnaniu viacerých ponúk.
  • Prvé ponuky na Váš e-mail obdržíte do niekoľkých hodín od preverených dodávateľov.
  • Minulý mesiac sme pomohli 2 657 zákazníkom ušetriť 20 665 141 €.


Zadať zdarma nový dopyt >>>

Koľko to stojí a čo Vám to prinesie?

Služba je pre dopytujúcich celkom ZDARMA, stačí len zadať nový dopyt na tovar alebo služby, ktoré dopytujete a my Váš dopyt zdarma rozošleme vhodným dodávateľom z daného odboru. Dodávatelia sú skutočné firmy z nášho katalógu dodávateľov, ktoré postupne preverujeme. Potom si vyberiete z ponúk od dodávateľov tú najvhodnejšiu, ktorá Vás zaujme.

Výber ponuky záleží len a len na Vás. Vďaka množstvu ponúk, ktoré obdržíte, nájdeme pre Vás skutočne tú najvýhodnejšiu a ušetríte čas a až desiatky percent z pôvodnej ceny.


Referencie spokojných dopytujúcich

Nakoľko vystupujeme ako firma a hľadáme potenciálnych zákazníkov, čo nám uľahčuje aj AAADOPYT.SK, s.r.o., tak i bola možnosť vystupovať zo strany zákazníka, kedy sme hľadali daný produkt. Oceňujem dostupnosť komunikácie cez e-mail, prehľadnosť, presnosť, možnosť výberu zhotoviteľa, dodávateľa, a v konečnom dôsledku spokojnosť na oboch stranách medzi dopytujúcim a ponúkajúcim, kde vstupuje tretia osoba, sprostredkovateľ AAADOPYT .SK. Teším sa na ďalšiu spoluprácu, ďakujem.
Miroslava Kučeráková - MIPA
Miroslava Kučeráková – MIPA
So službou na AAADOPYT.sk som veľmi spokojná. Mám dokonalý prehľad o dopytoch a ponukách a vďaka tomu sme získali nejedného zákazníka. Je to veľmi dobrý nápad ako sprostredkovať transakcie medzi podnikateľskými subjektmi ale aj občanmi. Vďaka za tento systém. Prajem veľa zákazníkov do budúcnosti.
Anna Zuberecová - Výroba PE a PPR rúr
Anna Zuberecová
Využitím serveru aaa.dopyt.sk som získal kontakt a ponuky, ktoré som využil pri oprave prasknutého kotla. Vaša služba mi výrazne pomohla pri riešení havarijnej situácie. Určite služby Vášho serveru využijem častejšie.

Andrej Chmara
Veľmi pekne Vám ďakujem za Vaše služby. Možnosť hľadať firmu cez Vás som využila trikrát a vždy s pozitívnym výsledkom. Mala som si z čoho vyberať. Momentálne ste najlepšou internetovou službou. Želám Vám veľa úspechov, Veronika

Veronika Kožuchová
Som veľmi spokojná, rýchla odpoveď, kvalitné služby, príjemny kolektív a výborná spolupráca. Môžem vrelo doporučiť.

Ľubka Kovalčiková
So službou AAA Dopyt.sk som bol veľmi spokojný. Ich reakcie sú rýchle a profesionálne, všetko čo sľubujú je reálne a pravdivé, preto všetkým doporučujem využívanie služieb tejto spoločnosti.

Ján Petr
Zatiaľ som viac ako spokojný so službami. Ďakujem.

Zdenek Zak
Musím len skonštatovať, že služba AAADopyt je fakt super, po zverejnení inzerátu na rekonštrukciu jadra som dostal v priebehu 5-tich hodín 4 ponuky, ďalšie prichádzali denne! Ďakujem.

Peter Tauš
Ďakujem za pomoc, aj s Vašou pomocou som zohnal náhradné diely. Ivan Palkovik

Ivan Palkovik
Perfektný a profesionálny prístup k zákazníkovi.

Ivan Lesaj
Som spokojná s dodávateľom dreva, po telefonickom kontakte nebol žiadny problém s dodávkou na miesto určenia. Kontakt cez AAADOPYT mi pomohol rýchle nájsť dobrého dodávateľa. So službou som veľmi spokojná.

Ľubica Štefániková
Výborná služba, ozvali sa mi hneď na nasledujúci deň 2 firmy. Odporúčam túto službu. Prajem veľa úspechov.
UBD Ťahanovce
Služba, ktorú vykonáva AAAdopyt, je veľmi dobrá. Už viackrát sme si našli to, čo sme hľadali. Teda referencie na AAAdopyt sú veľmi kladné. K dodávateľom sa nebudem vyjadrovať.

Jarmila Maskalová
Ďakujem, s Vašou službou AAA dopyt som bola maximálne spokojná. Bodaj by tak pružne pracovali iné spoločnosti. Ľudmila Gasková

Ľudmila Gasková
Ďakujem, zverejnenie dopytu mi pomohlo ako som potrebovala. Vašu službu použijem aj v budúcnosti.

Oľga Bauerová
Som veľmi spokojná s rýchlosťou a množstvom ponúk, ktoré som prijala prostredníctvom dopytu na Vašej stránke. Mňou vybraní dodávatelia majú veľmi rozumnú cenu a zatiaľ sa javia byť veľmi seriózni (po e-mailovom a telefonickom kontakte). Tento spôsob hľadania dodávateľov môžem vrele doporučiť každému záujemcovi hľadajúcemu služby.

Zuzana Štubniaková
Dobrý deň, ďakujem za pomoc, vďaka Vášmu AAADOPYT.SK som už uzavrela zmluvu s dodávateľom. Veľmi pekne Vám ďakujem. Pekný deň. S pozdravom Melicherová.

Mária Melicherová
Bola som prekvapená, akú reakciu vyvolal môj dopyt. Veľmi pekne ďakujem. Dúfam, že aj v budúcnosti sa budem môcť s dôverou na vás obrátiť. Jana

Jana Nemcová


a ďalšie spokojné firmy a dopytujúci AAA DOPYT!

Ešte váhate? Zadajte si zdarma nový dopyt a presvedčte sa, že to funguje.

Video
Hodnotenie firiem zákazníkmi - pozrite sa na realizované dopyty

Ďalšie hodnotenie  

Nebojte sa na nás obrátiť, radi si prečítame Vaše názory.