Informácie pre dopytujúcich

Ako funguje AAADOPYT.SK?

  1. 1Vy si ZDARMA zadáte dopyt na tovar alebo služby
  2. 2My ho rozošleme vhodným dodávateľom (firmám z odboru podľa dopytu)
  3. 3Vy si vyberiete z obdržaných ponúk, ktoré Vám dodávatelia zašlú

Prečo si ZDARMA zadať dopyt?

  • Zadaním dopytu ušetríte až 30% z ceny tovaru/služieb vďaka porovnaniu viacerých ponúk.
  • Prvé ponuky na Váš e-mail obdržíte do niekoľkých hodín od preverených dodávateľov.
  • Minulý mesiac sme pomohli 491 zákazníkom ušetriť 3 763 000 €.


Zadať zdarma nový dopyt >>>

Koľko to stojí a čo Vám to prinesie?

Služba je pre dopytujúcich celkom ZDARMA, stačí len zadať nový dopyt na tovar alebo služby, ktoré dopytujete a my Váš dopyt zdarma rozošleme vhodným dodávateľom z daného odboru. Dodávatelia sú skutočné firmy z nášho katalógu dodávateľov, ktoré postupne preverujeme. Potom si vyberiete z ponúk od dodávateľov tú najvhodnejšiu, ktorá Vás zaujme.

Výber ponuky záleží len a len na Vás. Vďaka množstvu ponúk, ktoré obdržíte, nájdeme pre Vás skutočne tú najvýhodnejšiu a ušetríte čas a až desiatky percent z pôvodnej ceny.


Referencie spokojných dopytujúcich

Nakoľko vystupujeme ako firma a hľadáme potenciálnych zákazníkov, čo nám uľahčuje aj AAADOPYT.SK, s.r.o., tak i bola možnosť vystupovať zo strany zákazníka, kedy sme hľadali daný produkt. Oceňujem dostupnosť komunikácie cez e-mail, prehľadnosť, presnosť, možnosť výberu zhotoviteľa, dodávateľa, a v konečnom dôsledku spokojnosť na oboch stranách medzi dopytujúcim a ponúkajúcim, kde vstupuje tretia osoba, sprostredkovateľ AAADOPYT .SK. Teším sa na ďalšiu spoluprácu, ďakujem.
Miroslava Kučeráková - MIPA
Miroslava Kučeráková – MIPA
Využitím serveru aaa.dopyt.sk som získal kontakt a ponuky, ktoré som využil pri oprave prasknutého kotla. Vaša služba mi výrazne pomohla pri riešení havarijnej situácie. Určite služby Vášho serveru využijem častejšie.

Andrej Chmara
So službou na AAADOPYT.sk som veľmi spokojná. Mám dokonalý prehľad o dopytoch a ponukách a vďaka tomu sme získali nejedného zákazníka. Je to veľmi dobrý nápad ako sprostredkovať transakcie medzi podnikateľskými subjektmi ale aj občanmi. Vďaka za tento systém. Prajem veľa zákazníkov do budúcnosti.
Anna Zuberecová - Výroba PE a PPR rúr
Anna Zuberecová
Áno, som veľmi spokojný s vašou spoločnosťou a vrelo odporúčam využiť služby aj iným občanom. Ďakujem.

Jozef Pekár
Je to veľmi dobrý spôsob ako za minimálnu námahu získa zákazník to, čo potrebuje. V budúcnosti určite znova využijem Vašu službu. Ďakujem.

Danica Kováčová
Ďakujem za sprostredkovanie predajcu na mnou požadovaný tovar. Som spokojný s cenou i kvalitou. Vašu internetovú stránku odporučím aj mojim známym. S pozdravom Eugen Buršlák.

Eugen Buršlák
Ponúkate dobrú a potrebnú službu. Aj keď som nebol v tomto prípade úspešný, to na potrebe vašej práce nič nemení. Ďakujem A. Vojtko

Alexander Vojtko
Dobrý deň, vďaka službe AAADOPYT.SK sme kamerový systém objednali za sumu o 20 % nižšiu ako bol plánovaný rozpočet. Radi vaše služby opäť využijeme

Robert Thiry
Dobrý deň pani Jana Lovás, kedže som sa nemohol vyjadriť ku kvalite dodávaných služieb z dôvodu vybavenia dopytu z mojej strany, chcem sa Vám touto cestou poďakovať za ochotu a kvalitný servis na Vašom portály. Prajem veľa úspechov S pozdravom Z. Nagy

Zdeno Nagy
Dobrý deň, ďakujem za pomoc pri výbere, uľahčilo mi to hľadanie a čas, odporúčam AAA dopyt a využijem ho aj nabudúce.

Martin Barnabáš
Môj dopyt bol zo strany aaadopyt rýchlo a bezproblémov uverejnený. Odporúčam využitie týchto služieb. Ďakujem
F.F.and F.
Som spokojný, mne to veľmi pomohlo. Aj prístup firiem je na úrovni. Doporučujem Vaše stránky aj ostatným, ktorí niečo potrebujú. Ďakujem, Juráš Ivan.

Ivan Juráš
Ďakujem za možnosť inzercie touto formou. Myslím si, že to je skvelý projekt. Každý sa v ňom nájde. S pozdravom Martina

Martina Papová
Som len obyčajný človek, no v minulosti som čosi hľadal a náhodou mi táto stránka pomohla vyriešiť môj malý problém, za čo Vám patrí vďaka. Istvan Salaba

Istvan Salaba
So službou AAA Dopyt.sk som bol veľmi spokojný. Ich reakcie sú rýchle a profesionálne, všetko čo sľubujú je reálne a pravdivé, preto všetkým doporučujem využívanie služieb tejto spoločnosti.

Ján Petr
Som spokojná. Získala som výborné informácie, ktoré mi pomohli pri výbere produktu. Mám prehľad aké sú novinky v danej oblasti. Čo je na trhu kvalitné a v primeranej cene. Ďakujem, v budúcnosti budem túto službu naďalej využívať.
Obec Ťapešovo
Veľmi pekne Vám ďakujem za Vaše služby. Možnosť hľadať firmu cez Vás som využila trikrát a vždy s pozitívnym výsledkom. Mala som si z čoho vyberať. Momentálne ste najlepšou internetovou službou. Želám Vám veľa úspechov, Veronika

Veronika Kožuchová
Je to super, keď si viem takto pomôcť a bez poplatkov. Ďakujem.

Mária Babičová


a ďalšie spokojné firmy a dopytujúci AAA DOPYT!

Ešte váhate? Zadajte si zdarma nový dopyt a presvedčte sa, že to funguje.

Video
Hodnotenie firiem zákazníkmi - pozrite sa na realizované dopyty

Ďalšie hodnotenie