Informácie pre dopytujúcich

Ako funguje AAADOPYT.SK?

  1. 1Vy si ZDARMA zadáte dopyt na tovar alebo služby
  2. 2My ho rozošleme vhodným dodávateľom (firmám z odboru podľa dopytu)
  3. 3Vy si vyberiete z obdržaných ponúk, ktoré Vám dodávatelia zašlú

Prečo si ZDARMA zadať dopyt?

  • Zadaním dopytu ušetríte až 30% z ceny tovaru/služieb vďaka porovnaniu viacerých ponúk.
  • Prvé ponuky na Váš e-mail obdržíte do niekoľkých hodín od preverených dodávateľov.
  • Minulý mesiac sme pomohli 989 zákazníkom ušetriť 3 680 404 €.


Zadať zdarma nový dopyt >>>

Koľko to stojí a čo Vám to prinesie?

Služba je pre dopytujúcich celkom ZDARMA, stačí len zadať nový dopyt na tovar alebo služby, ktoré dopytujete a my Váš dopyt zdarma rozošleme vhodným dodávateľom z daného odboru. Dodávatelia sú skutočné firmy z nášho katalógu dodávateľov, ktoré postupne preverujeme. Potom si vyberiete z ponúk od dodávateľov tú najvhodnejšiu, ktorá Vás zaujme.

Výber ponuky záleží len a len na Vás. Vďaka množstvu ponúk, ktoré obdržíte, nájdeme pre Vás skutočne tú najvýhodnejšiu a ušetríte čas a až desiatky percent z pôvodnej ceny.


Referencie spokojných dopytujúcich

Nakoľko vystupujeme ako firma a hľadáme potenciálnych zákazníkov, čo nám uľahčuje aj AAADOPYT.SK, s.r.o., tak i bola možnosť vystupovať zo strany zákazníka, kedy sme hľadali daný produkt. Oceňujem dostupnosť komunikácie cez e-mail, prehľadnosť, presnosť, možnosť výberu zhotoviteľa, dodávateľa, a v konečnom dôsledku spokojnosť na oboch stranách medzi dopytujúcim a ponúkajúcim, kde vstupuje tretia osoba, sprostredkovateľ AAADOPYT .SK. Teším sa na ďalšiu spoluprácu, ďakujem.
Miroslava Kučeráková - MIPA
Miroslava Kučeráková – MIPA
Využitím serveru aaa.dopyt.sk som získal kontakt a ponuky, ktoré som využil pri oprave prasknutého kotla. Vaša služba mi výrazne pomohla pri riešení havarijnej situácie. Určite služby Vášho serveru využijem častejšie.

Andrej Chmara
So službou na AAADOPYT.sk som veľmi spokojná. Mám dokonalý prehľad o dopytoch a ponukách a vďaka tomu sme získali nejedného zákazníka. Je to veľmi dobrý nápad ako sprostredkovať transakcie medzi podnikateľskými subjektmi ale aj občanmi. Vďaka za tento systém. Prajem veľa zákazníkov do budúcnosti.
Anna Zuberecová - Výroba PE a PPR rúr
Anna Zuberecová
Dobrý deň. Ďakujem za kladné a bleskové vybavenie môjho dopytu. Som spokojný na 100%.

Wayko Bravo
Ďakujem za Vaše služby, využila som ich úspešne a ak bude treba, zasa sa s dôverou opýtam.

Edita Kunáková
Ďakujem, zverejnenie dopytu mi pomohlo ako som potrebovala. Vašu službu použijem aj v budúcnosti.

Oľga Bauerová
So všetkými vašimi službami som bola veľmi spokojná. Môj dopyt bol vybavený vo veľmi krátkom čase a k plnej spokojnosti. Ďakujem.

Oľga Gregorová
Naša firma G2 PLUS s.r.o. /SBS/ je veľmi spokojná so službami AAADOPYT.sk. Ďakujeme za kvalitne spracované zákazky, ktoré nám zasielate. Vaše služby aktívne využívame a odporúčame.
G2 PLUS s.r.o. /SBS/
Roman Gálus
Toto bol môj prvý dopyt. Aby som sa priznal, trochu som podcenil silu tejto stránky. Určite ešte v budúcnosti využijem vaše služby. Vrelo odporúčam ďalším používateľom. Ďakujem. S pozdravom Pavol

Pavol Konečný
Srdečné poďakovanie za promptné a úspešné sprostredkovanie zakúpenia náhradných dielov. Cingel

Ladislav Cingel
Zadal som si dopyt po prvýkrát a je to vynikajúca vec. Šetrí to čas a dodávatelia sú kvalitní. Podľa môjho názoru je jediná nevýhoda to, že som nemal informáciu, komu všetkému bude odoslaný môj dopyt. Totiž môj dopyt bol poslaný cez 100 firmám, ktoré mi posielali ponuky. Našťastie mi neposlali všetky, lebo potom by som už začal mať zmätok. Ozvalo sa mi zhruba 30 firiem a už aj to bolo veľa, aby som si udržal nejaký ten prehľad. Inak si to celé pochvaľujem a určite, keď budem niečo potrebovať, opäť si zadám dopyt.

Juraj Kuzma
S vašou prácou som veľmi spokojná. Určite vás odporučím všetkým, čo niečo potrebujú a v danej oblasti nemajú žiadne vedomosti, ako ja o plynových kotloch. Prajem vám ešte veľa spokojných zákazníkov.

Jana Patková
Dobrý deň. S vašou službou som spokojný, splňuje moje očakávania, plánujem ju aj v budúcnosti používať. S pozdravom Milan Droppa

Milan Droppa
Veľmi užitočná stránka, ktorá výrazným spôsobom šetrí čas. Naozaj veľká pomoc. Ďakujem.

Katarína Dubeciová
Vaša služba je skutočne výborná a užitočná, preto dúfam, že sa vám bude dariť. Na môj dopyt začali doslova prúdiť odpovede, už necelé dve hodiny po vašom overujúcom a doplňujúcom telefonáte, spolu ich prišlo 9 alebo 10. Aj som si vybrala, hneď na druhý deň zadala, a požadované bezpečnostné dvere budem mať už budúci štvrtok :-). Váš portál som rovno pochválila pred kolegami z práce, aj pred známymi, a vaše meno budem šíriť ďalej. A samozrejme, ked budem niečo potrebovať, obrátim sa znova na vás. Lucia Horváthová

Lucia Horváthová
Firma pána Pavlova nám skriňu spravila aj namontovala v priebehu dvoch týždňov od nášho prvého stretnutia. Bola to rýchla a pekná práca. Ďakujeme, sme veľmi spokojní. Brzová

Jana Brzová
Ďakujem za Vaše služby. Boli perfektné a na ich základe som ušetril rodine pri nákupe tovaru 1500 € za nákup OSB dosiek a izolácie na dom. Vďaka. PPaluda

Peter Paluda
Ďakujem za Váš záujem. Žiaľ, posledná zákazka cez Vašu službu nebola úspešná. Napriek tomu veľmi si cením pomoc, ktorú poskytujete. V budúcnosti chcem využiť Vaše kontakty na riešenie vonkajšej izolácie rodinného domu s minerálnou vlnou. Izoláciu chcem zabezpečiť svojpomocne, na ploche 100 m2, s hrúbkou 70 alebo 80 mm. Ostávam s pozdravom, P. Tuman

ing. Peter Tuman


a ďalšie spokojné firmy a dopytujúci AAA DOPYT!

Ešte váhate? Zadajte si zdarma nový dopyt a presvedčte sa, že to funguje.

Video
Hodnotenie firiem zákazníkmi - pozrite sa na realizované dopyty

Ďalšie hodnotenie