NAPÍŠTE ČO POTREBUJETE - HĽADÁM
Vaše kontaktné údajePriložiť prílohu k dopytu (0/5)

Prosím, opiště kontrolní znaky viditelné na obrázku, popřípadě nám pošlete email, děkujeme.
Nechajte nám na seba kontakt a my sa vám zatelefonujeme:
Prosím, opiště kontrolní znaky viditelné na obrázku, popřípadě nám pošlete email, děkujeme.

Informácie pre dopytujúcich

Ako funguje AAADOPYT.SK?

  1. 1Vy si ZDARMA zadáte dopyt na tovar alebo služby
  2. 2My ho rozošleme vhodným dodávateľom (firmám z odboru podľa dopytu)
  3. 3Vy si vyberiete z obdržaných ponúk, ktoré Vám dodávatelia zašlú

Prečo si ZDARMA zadať dopyt?

  • Zadaním dopytu ušetríte až 30% z ceny tovaru/služieb vďaka porovnaniu viacerých ponúk.
  • Prvé ponuky na Váš e-mail obdržíte do niekoľkých hodín od preverených dodávateľov.
  • Minulý mesiac sme pomohli 1 589 zákazníkom ušetriť 111 901 854 €.


Zadať zdarma nový dopyt >>>

Koľko to stojí a čo Vám to prinesie?

Služba je pre dopytujúcich celkom ZDARMA, stačí len zadať nový dopyt na tovar alebo služby, ktoré dopytujete a my Váš dopyt zdarma rozošleme vhodným dodávateľom z daného odboru. Dodávatelia sú skutočné firmy z nášho katalógu dodávateľov, ktoré postupne preverujeme. Potom si vyberiete z ponúk od dodávateľov tú najvhodnejšiu, ktorá Vás zaujme.

Výber ponuky záleží len a len na Vás. Vďaka množstvu ponúk, ktoré obdržíte, nájdeme pre Vás skutočne tú najvýhodnejšiu a ušetríte čas a až desiatky percent z pôvodnej ceny.


Referencie spokojných dopytujúcich

Nakoľko vystupujeme ako firma a hľadáme potenciálnych zákazníkov, čo nám uľahčuje aj AAADOPYT.SK, s.r.o., tak i bola možnosť vystupovať zo strany zákazníka, kedy sme hľadali daný produkt. Oceňujem dostupnosť komunikácie cez e-mail, prehľadnosť, presnosť, možnosť výberu zhotoviteľa, dodávateľa, a v konečnom dôsledku spokojnosť na oboch stranách medzi dopytujúcim a ponúkajúcim, kde vstupuje tretia osoba, sprostredkovateľ AAADOPYT .SK. Teším sa na ďalšiu spoluprácu, ďakujem.
Miroslava Kučeráková - MIPA
Miroslava Kučeráková – MIPA
So službou na AAADOPYT.sk som veľmi spokojná. Mám dokonalý prehľad o dopytoch a ponukách a vďaka tomu sme získali nejedného zákazníka. Je to veľmi dobrý nápad ako sprostredkovať transakcie medzi podnikateľskými subjektmi ale aj občanmi. Vďaka za tento systém. Prajem veľa zákazníkov do budúcnosti.
Anna Zuberecová - Výroba PE a PPR rúr
Anna Zuberecová
Využitím serveru aaa.dopyt.sk som získal kontakt a ponuky, ktoré som využil pri oprave prasknutého kotla. Vaša služba mi výrazne pomohla pri riešení havarijnej situácie. Určite služby Vášho serveru využijem častejšie.

Andrej Chmara
Dobrý sviatočný deň Vám prajem. Srdečne Vám ďakujem za Vaše úžasné služby. Prajem Vám všetkým do nového roku 2010 hlavne veľa zdravia, pohody a veľmi veľa úspechov.

Ema Gánovská
Prehľadné, kvalitné a nezavádzajúce, čo v dnešnej dobe veľa znamená. Ja som bol s danou službou veľmi spokojný. Odporúčam využiť služby AAA DOPYT. Ďakujem za Vami poskytnuté informácie. Ľudovít Herda.

Ľudovít Herda
Dobrý deň, znova Vám vyjadrujem vďaku za moje dopyty, ktoré boli vybavené veľmi rýchlo, expresne a presne. Som veľmi spokojný s Vašimi službami. Budem odporúčať všetkým mojim známym. Veľa spokojných zákazníkov, pekné sviatky a všetko najlepšie do nového roku praje Fero Pivovárči

František Pivovárči
Áno, som veľmi spokojný s vašou spoločnosťou a vrelo odporúčam využiť služby aj iným občanom. Ďakujem.

Jozef Pekár
Na dopyt som dostal takmer okamžite ponuku, ktorá spĺňala naše predstavy. So službami portálu aaadopyt.sk počítam aj do budúcnosti. Ďakujem.

Martin Gavala
Ponúkate výborné služby a spolu s nimi nám priamo pomáhate znižovať náklady pri obstarávaní.

MARCEL KUNA
Na Vašu stránku ma upozornil kolega, ktorý dostal veľmi rýchlu odpoveď a podarilo sa mu kúpiť náhradný diel. Reakcia na môj dopyt prišla, žiaľ, až vo chvíli, keď som mal náhradný diel objednaný (13.30), hoci som dopyt zadal už v nedeľu. V každom prípade sa mi tento nápad páči a využijem Vašu stránku aj nabudúce. Ďakujem.

Tomáš Beňo
Bol som milo prekvapený Vašim spracovaním úlohy, ale aj rýchlym a presným dodaním náhradného dielu na motorové vozidlo. Určite sa na Vás znovu obrátim v prípade potreby. Ešte raz ďakujem.

Igor Duffek
Dobrý deň, ďakujem pekne za Vašu ponuku a pomoc pri hľadaní priestoru. Je to výborná služba! Našla som pre mňa vyhovujúci priestor a Vaša pomoc dokonale splnila svoj účel. Veľa úspechov a dobré zdravie Vám praje Jasmina Ivanovic

Jasmina Ivanovic
Veľmi pekne Vám ďakujem, veľmi ste mi pomohli, s radosťou Vás budem odporúčať svojim priateľom aj známym. S pozdravom a srdečná vďaka. Jana Maniková

Jana Maniková
Bol som veľmi spokojný s pružnosťou, s akou bol môj dopyt vybavený k mojej spokojnosti.

František Zummer
Dobrý deň, ďakujem pekne za ponuky, ktoré som dostala a musím poveda , že som si už z Vašej ponuky vybrala. Oceňujem Vašu prácu, takže mám už v oboch prípadoch zabezpečený môj dopyt. S pozdravom Szoradová

Eva Szoradová
Mám dobré skúsenosti s vašou spoločnosťou a doporučujem Vaše služby využívať. V budúcnosti Vaše služby určite využijem.

Jozef Kľúčik
Som spokojný, mne to veľmi pomohlo. Aj prístup firiem je na úrovni. Doporučujem Vaše stránky aj ostatným, ktorí niečo potrebujú. Ďakujem, Juráš Ivan.

Ivan Juráš
Bola som prekvapená, ako rýchlo reagovali dodávatelia na môj dopyt. Boli veľmi pohotoví a ústretoví. Doporučujem preto všetkým, ktorý nevedia koho konkrétne osloviť, aby využili služby AAA dopytu, nakoľko určite ušetrí kopec času googlovaním a listovaním stránok na webe po dodávateľoch. Ozvali sa mi aj firmy, na ktorých stránky som sa ani nedostala. Ďakujem za pomoc a určite v budúcnosti služby AAA dopytu využijem.

Henrieta Lenková


a ďalšie spokojné firmy a dopytujúci AAA DOPYT!

Ešte váhate? Zadajte si zdarma nový dopyt a presvedčte sa, že to funguje.

Video
Hodnotenie firiem zákazníkmi - pozrite sa na realizované dopyty

Ďalšie hodnotenie