Popíšte nám, o aký produkt máte záujem a my pre Vás zdarma oslovíme kvalitných dodávateľov *
Zavrieť
Kontaktné údaje
Informácie pre dopytujúcich

Ako funguje AAADOPYT.SK?

  1. 1Vy si ZDARMA zadáte dopyt na tovar alebo služby
  2. 2My ho rozošleme vhodným dodávateľom (firmám z odboru podľa dopytu)
  3. 3Vy si vyberiete z obdržaných ponúk, ktoré Vám dodávatelia zašlú

Prečo si ZDARMA zadať dopyt?

  • Zadaním dopytu ušetríte až 30% z ceny tovaru/služieb vďaka porovnaniu viacerých ponúk.
  • Prvé ponuky na Váš e-mail obdržíte do niekoľkých hodín od preverených dodávateľov.
  • Minulý mesiac sme pomohli 1 663 zákazníkom ušetriť 6 405 180 €.


Zadať zdarma nový dopyt >>>

Koľko to stojí a čo Vám to prinesie?

Služba je pre dopytujúcich celkom ZDARMA, stačí len zadať nový dopyt na tovar alebo služby, ktoré dopytujete a my Váš dopyt zdarma rozošleme vhodným dodávateľom z daného odboru. Dodávatelia sú skutočné firmy z nášho katalógu dodávateľov, ktoré postupne preverujeme. Potom si vyberiete z ponúk od dodávateľov tú najvhodnejšiu, ktorá Vás zaujme.

Výber ponuky záleží len a len na Vás. Vďaka množstvu ponúk, ktoré obdržíte, nájdeme pre Vás skutočne tú najvýhodnejšiu a ušetríte čas a až desiatky percent z pôvodnej ceny.


Referencie spokojných dopytujúcich

Nakoľko vystupujeme ako firma a hľadáme potenciálnych zákazníkov, čo nám uľahčuje aj AAADOPYT.SK, s.r.o., tak i bola možnosť vystupovať zo strany zákazníka, kedy sme hľadali daný produkt. Oceňujem dostupnosť komunikácie cez e-mail, prehľadnosť, presnosť, možnosť výberu zhotoviteľa, dodávateľa, a v konečnom dôsledku spokojnosť na oboch stranách medzi dopytujúcim a ponúkajúcim, kde vstupuje tretia osoba, sprostredkovateľ AAADOPYT .SK. Teším sa na ďalšiu spoluprácu, ďakujem.
Miroslava Kučeráková - MIPA
Miroslava Kučeráková – MIPA
So službou na AAADOPYT.sk som veľmi spokojná. Mám dokonalý prehľad o dopytoch a ponukách a vďaka tomu sme získali nejedného zákazníka. Je to veľmi dobrý nápad ako sprostredkovať transakcie medzi podnikateľskými subjektmi ale aj občanmi. Vďaka za tento systém. Prajem veľa zákazníkov do budúcnosti.
Anna Zuberecová - Výroba PE a PPR rúr
Anna Zuberecová
Využitím serveru aaa.dopyt.sk som získal kontakt a ponuky, ktoré som využil pri oprave prasknutého kotla. Vaša služba mi výrazne pomohla pri riešení havarijnej situácie. Určite služby Vášho serveru využijem častejšie.

Andrej Chmara
S vašou prácou som veľmi spokojná. Určite vás odporučím všetkým, čo niečo potrebujú a v danej oblasti nemajú žiadne vedomosti, ako ja o plynových kotloch. Prajem vám ešte veľa spokojných zákazníkov.

Jana Patková
Sme spokojní s výberom firmy, aj s prevedením zákazky. Cena bola prijateľná. Prevedenie presne podľa dohody. Úplná spokojnposť zo strany objednávateľa. Hurinská Margita

Margita Hurinská
Prostredníctvom Vašej stránky sme dostali vyše 350 ponúk na výrobu a dodanie 17 veľkých plastových okien na náš RD. Z týchto ponúk sme nakoniec vybrali dodávateľa pána Urbanca z Handlovej firma A&Z Conect-Metal Handlová Nová Lehota 63, ktorému sa chceme i touto cestou poďakovať za jeho profesionálny, ľudský prístup a hlavne za dodávku nádherných a kvalitných 7 komorových okien v primeranej cene. Tak isto veľká vďaka patrí partii murárov od pána Urbanca a to pánom Viktorovi, Petrovi a Antonovi, ktorí nám tieto okná osadili spolu s murárskymi vysprávkami za tri pracovné dni! Kvalite ich práce, čistote a pohode, s akou túto akciu zvládli, patrí veľká vďaka a naozaj veľká česť.

rodina Šályová
Spokojnosť na 100 percent od AAA DOPYT, ďakujem, s pozdravom Mráz Rado.

Mráz Rado
Som spokojná. Získala som výborné informácie, ktoré mi pomohli pri výbere produktu. Mám prehľad aké sú novinky v danej oblasti. Čo je na trhu kvalitné a v primeranej cene. Ďakujem, v budúcnosti budem túto službu naďalej využívať.
Obec Ťapešovo
Službu prostredníctvom Vašej databázy som využil prvýraz a bol som nadmieru spokojný, ušetrili ste mi čas a dúfam, že i peniaze. Ďakujem a želam veľa úspechov - G. Pinter

Gejza Pinter
Aaadopyt je výborný portál pre jednotlivcov, staviteľov, ale i iných záujemcov, alebo pre stavebné a developerské spoločnosti, ktoré nemajú ustálený okruh dodávateľov.

Ernest Kollárik
Dobrý deň, ja som využila vašu firmu, keď som niečo potrebovala, bola som veľmi spokojná. S úctou Hermanová J.

Juliana Hermanová
Dobrý deň, chcela by som Vám týmto poďakovať za Vašu službu. Môj dopyt bol úspešne vybavený a ja mám tovar doma za dobrú cenu. Týmto by som chcela oceniť Vašu službu, je naozaj výborná a šetrí peniaze a čas. Prajem Vám pekný deň a všetko dobré. S pozdravom Ultisová

Helena Ultisová
Dobrý deň, ďakujem za Vaše služby, ktoré mi pomohli vyriešiť môj problém s chladičom do Renault Laguna. Auto som si sám opravil a spoľahlivo funguje. Najlepšiu ponuku som dostal od firmy MAJO autosúčiastky z Bánoviec n/Bebravou, ktorý mi chladič doviezli až domov. Veľká vďaka všetkým. S pozdravom ostáva Dušan Hamara Topoľčany. Pekný deň.

Dušan Hamara
Dobrý večer. Vaša stránka mi zabezpečila vhodný výber dodávateľa služby inštalácie FVE, na mojom rodinnom dome, v krátkom čase, čo mi ušetrilo veľa času a samozrejme aj peňazí. Som spokojný. S pozdravom Ing. Peter Pajonk

Peter Pajonk
Ďakujem za Vaše služby, využila som ich úspešne a ak bude treba, zasa sa s dôverou opýtam.

Edita Kunáková
Vaše služby určite aj v budúcnosti využijem, ďakujem za túto službu.

Štefan Vožňák
Týmto vám chcem poďakovať za vašu prácu. Po zadaní môjho dopytu som obdržala veľa ponúk a tak pohodlne z domu som mohla vyberať aj porovnávať a nakoniec aj vybrať. S pozdravom a úctou Skabicova. P.S.: Určite o vašej práci poinformujem mojich známych.

Magdaléna Skabicová
Veľmi pekne Vám ďakujem, veľmi ste mi pomohli, s radosťou Vás budem odporúčať svojim priateľom aj známym. S pozdravom a srdečná vďaka. Jana Maniková

Jana Maniková


a ďalšie spokojné firmy a dopytujúci AAA DOPYT!

Ešte váhate? Zadajte si zdarma nový dopyt a presvedčte sa, že to funguje.

Video
Hodnotenie firiem zákazníkmi - pozrite sa na realizované dopyty

Ďalšie hodnotenie