Informácie pre dopytujúcich

Ako funguje AAADOPYT.SK?

  1. 1Vy si ZDARMA zadáte dopyt na tovar alebo služby
  2. 2My ho rozošleme vhodným dodávateľom (firmám z odboru podľa dopytu)
  3. 3Vy si vyberiete z obdržaných ponúk, ktoré Vám dodávatelia zašlú

Prečo si ZDARMA zadať dopyt?

  • Zadaním dopytu ušetríte až 30% z ceny tovaru/služieb vďaka porovnaniu viacerých ponúk.
  • Prvé ponuky na Váš e-mail obdržíte do niekoľkých hodín od preverených dodávateľov.
  • Minulý mesiac sme pomohli 2 929 zákazníkom ušetriť 10 337 628 €.


Zadať zdarma nový dopyt >>>

Koľko to stojí a čo Vám to prinesie?

Služba je pre dopytujúcich celkom ZDARMA, stačí len zadať nový dopyt na tovar alebo služby, ktoré dopytujete a my Váš dopyt zdarma rozošleme vhodným dodávateľom z daného odboru. Dodávatelia sú skutočné firmy z nášho katalógu dodávateľov, ktoré postupne preverujeme. Potom si vyberiete z ponúk od dodávateľov tú najvhodnejšiu, ktorá Vás zaujme.

Výber ponuky záleží len a len na Vás. Vďaka množstvu ponúk, ktoré obdržíte, nájdeme pre Vás skutočne tú najvýhodnejšiu a ušetríte čas a až desiatky percent z pôvodnej ceny.


Referencie spokojných dopytujúcich

Nakoľko vystupujeme ako firma a hľadáme potenciálnych zákazníkov, čo nám uľahčuje aj AAADOPYT.SK, s.r.o., tak i bola možnosť vystupovať zo strany zákazníka, kedy sme hľadali daný produkt. Oceňujem dostupnosť komunikácie cez e-mail, prehľadnosť, presnosť, možnosť výberu zhotoviteľa, dodávateľa, a v konečnom dôsledku spokojnosť na oboch stranách medzi dopytujúcim a ponúkajúcim, kde vstupuje tretia osoba, sprostredkovateľ AAADOPYT .SK. Teším sa na ďalšiu spoluprácu, ďakujem.
Miroslava Kučeráková - MIPA
Miroslava Kučeráková – MIPA
So službou na AAADOPYT.sk som veľmi spokojná. Mám dokonalý prehľad o dopytoch a ponukách a vďaka tomu sme získali nejedného zákazníka. Je to veľmi dobrý nápad ako sprostredkovať transakcie medzi podnikateľskými subjektmi ale aj občanmi. Vďaka za tento systém. Prajem veľa zákazníkov do budúcnosti.
Anna Zuberecová - Výroba PE a PPR rúr
Anna Zuberecová
Využitím serveru aaa.dopyt.sk som získal kontakt a ponuky, ktoré som využil pri oprave prasknutého kotla. Vaša služba mi výrazne pomohla pri riešení havarijnej situácie. Určite služby Vášho serveru využijem častejšie.

Andrej Chmara
Ďakujem, zverejnenie dopytu mi pomohlo ako som potrebovala. Vašu službu použijem aj v budúcnosti.

Oľga Bauerová
Som rád, že takéto niečo existuje. Určite to veľmi pomáha, skvalitňuje služby a hlavne šetrí čas a peniaze.

Ladislav Dudáš
Ďakujem za Vaše služby, využila som ich úspešne a ak bude treba, zasa sa s dôverou opýtam.

Edita Kunáková
Áno, služby sú super, môžem povedať, že mám po problémoch. Zadám si čo chcem a je to. Mám dobré skúsenosti, dúfam, že to tak aj ostane. Ďakujem.

Štefan Miakyš
Do 12 hodín som obdržal do mojej E-mail schránky web adresu s veľkým množstvom ponúk približných mojej požiadavke a vybral som si takmer v ten deň. Som veľmi spokojný, určite to nebol môj posledný dopyt, odporúčam všetkým.

Jozef Žikla
Srdečne Vám ďakujem za Vaše služby. Využila som ich 2x a veľmi úspešne. Vždy mi prišlo cca 10 ponúk a bolo si z čoho vyberať. Aj v najbližšej dobe sa chystám využiť Vaše služby. Želám Vám veľa úspechov a tvorivých nápadov. V. Kožuchová

Veronika Kožuchová
Touto cestou sa Vám chceme poďakovat za ponuky, využili sme jednu, dúfam, že budeme spokojní. Vaša stránka je veľmi dobrý nápad. Pekný deň.

Jarmila Maskalová
Ďakujem, na môj dopyt zareagovalo dosť firiem, mohla som si vyberať a porovnávať cenové ponuky, čo som bola milo prekvapená. Ste vynikajúca stránka. Marianna Maticová

Marianna Maticová
Dobry den! Chcel by som Vám v prvom rade veľmi poďakovat za vaše služby, ušetrí mi to čas a aj peniaze. Kedže nepoužívam často Vaše služby, možem Vám povedať, že nemám ,,vychytaného dodavateľa,,! Kúpim vtedy výrobok od toho dodávatela, ktorý mi dá najlepšiu cenu. Može to robit dakedy aj desiatky Eur ušetrených. Ale všeobecne bysom napísal, že ponuka náhradných dielov na auto od dodávatelov, je lacnejšia ako tu v Banskej Bystrici. Vaším službám dávam 5 hviezdiček. S pozdravom Miroslav.

Miroslav Brnak
AAAdopyt mi vo veľa veciach pomohol - staviame domček a všetko čo sme vybavovali a zháňali naň. Najlepšieho dodávateľa sme vždy našli práve cez aaadopyt. Je to super vec, nestojí to veľa času a ani veľa námahy, je to veľmi jednoduché a spoľahlivé. Ďakujeme.

Lucia Tóthová
Ďakujem za službu, je perfektná! Meliš

Marián Meliš
Sme veľmi spokojní s vašimi službami a ponukami, aké Vaša stránka ponúka, a aj naďalej Vás budeme odporúčať známym.

Renata Augustínová
S Vašou službou som spokojný, nakoľko na základe ponúk sa dá optimalizovať náklad stavby.

Igor Kukura
Veľmi spokojný, je to všetko rýchle, fungujúce, bol som spokojný aj v minulosti, som spokojný v súčastnosti so službou a verím, že budem aj v budúcnosti využívať Vaše služby a pomoc. Ďakujem veľmi pekne. Pekný deň prajem.

Vladimír Belica
Odporúčam túto službu. Budem ju využívať aj v budúcnosti.

Ladislav Szelley


a ďalšie spokojné firmy a dopytujúci AAA DOPYT!

Ešte váhate? Zadajte si zdarma nový dopyt a presvedčte sa, že to funguje.

Video
Hodnotenie firiem zákazníkmi - pozrite sa na realizované dopyty

Ďalšie hodnotenie  

Nebojte sa na nás obrátiť, radi si prečítame Vaše názory.