Informácie pre dopytujúcich

Ako funguje AAADOPYT.SK?

  1. 1Vy si ZDARMA zadáte dopyt na tovar alebo služby
  2. 2My ho rozošleme vhodným dodávateľom (firmám z odboru podľa dopytu)
  3. 3Vy si vyberiete z obdržaných ponúk, ktoré Vám dodávatelia zašlú

Prečo si ZDARMA zadať dopyt?

  • Zadaním dopytu ušetríte až 30% z ceny tovaru/služieb vďaka porovnaniu viacerých ponúk.
  • Prvé ponuky na Váš e-mail obdržíte do niekoľkých hodín od preverených dodávateľov.
  • Minulý mesiac sme pomohli 2 684 zákazníkom ušetriť 20 902 777 €.


Zadať zdarma nový dopyt >>>

Koľko to stojí a čo Vám to prinesie?

Služba je pre dopytujúcich celkom ZDARMA, stačí len zadať nový dopyt na tovar alebo služby, ktoré dopytujete a my Váš dopyt zdarma rozošleme vhodným dodávateľom z daného odboru. Dodávatelia sú skutočné firmy z nášho katalógu dodávateľov, ktoré postupne preverujeme. Potom si vyberiete z ponúk od dodávateľov tú najvhodnejšiu, ktorá Vás zaujme.

Výber ponuky záleží len a len na Vás. Vďaka množstvu ponúk, ktoré obdržíte, nájdeme pre Vás skutočne tú najvýhodnejšiu a ušetríte čas a až desiatky percent z pôvodnej ceny.


Referencie spokojných dopytujúcich

So službou na AAADOPYT.sk som veľmi spokojná. Mám dokonalý prehľad o dopytoch a ponukách a vďaka tomu sme získali nejedného zákazníka. Je to veľmi dobrý nápad ako sprostredkovať transakcie medzi podnikateľskými subjektmi ale aj občanmi. Vďaka za tento systém. Prajem veľa zákazníkov do budúcnosti.
Anna Zuberecová - Výroba PE a PPR rúr
Anna Zuberecová
Využitím serveru aaa.dopyt.sk som získal kontakt a ponuky, ktoré som využil pri oprave prasknutého kotla. Vaša služba mi výrazne pomohla pri riešení havarijnej situácie. Určite služby Vášho serveru využijem častejšie.

Andrej Chmara
Nakoľko vystupujeme ako firma a hľadáme potenciálnych zákazníkov, čo nám uľahčuje aj AAADOPYT.SK, s.r.o., tak i bola možnosť vystupovať zo strany zákazníka, kedy sme hľadali daný produkt. Oceňujem dostupnosť komunikácie cez e-mail, prehľadnosť, presnosť, možnosť výberu zhotoviteľa, dodávateľa, a v konečnom dôsledku spokojnosť na oboch stranách medzi dopytujúcim a ponúkajúcim, kde vstupuje tretia osoba, sprostredkovateľ AAADOPYT .SK. Teším sa na ďalšiu spoluprácu, ďakujem.
Miroslava Kučeráková - MIPA
Miroslava Kučeráková – MIPA
Dobrý deň.Chcem sa Vám poďakovať za vybavenie môjho dopytu. Telefonicky a e-mailom mi žiadaný tovar ponúkol pán Vitezslav Poledno z levnelyze.cz z Harrachova. Zásielka bola dodaná rýchlo a v poriadku. Levnelyze.cz a eski.sk môžem len veľmi odporúčať.Teším sa na ďalšiu spoluprácu s vami. Milan

Milan Kalman
Dobrý deň, ďakujem za Vašu pomoc, vďaka Vám som si vybrala okná aj dvere. Za spoluprácu ďakujem, Ďurišová

Mária Ďurišová
Dobry den! Chcel by som Vám v prvom rade veľmi poďakovat za vaše služby, ušetrí mi to čas a aj peniaze. Kedže nepoužívam často Vaše služby, možem Vám povedať, že nemám ,,vychytaného dodavateľa,,! Kúpim vtedy výrobok od toho dodávatela, ktorý mi dá najlepšiu cenu. Može to robit dakedy aj desiatky Eur ušetrených. Ale všeobecne bysom napísal, že ponuka náhradných dielov na auto od dodávatelov, je lacnejšia ako tu v Banskej Bystrici. Vaším službám dávam 5 hviezdiček. S pozdravom Miroslav.

Miroslav Brnak
Služba dopyt sa mi osvedčila, realizoval som cez ňu viac dopytov na služby, dokonca na tovar, a získal som ponuku na výhodnú cenu. Ďakujem. Dopyt je užitočná služba.

Peter Mesjar
Zadanie dopytu je dobrá vec, lebo záujemca má možnosť nájsť si výhodnú ponuku, získa prehľad, v akých cenách sa pohybuje služba alebo tovar, ktorý potrebuje. S pozdravom Jozef

Jozef Macejko
Ďakujem za Vašu ponuku, je ozaj široká, určite ju v budúcnosti využijem. Som veľmi spokojná, že som si mohla vybrať podľa mojej predstavy. Je to vynikajuca služba pre občanov, ďakujem s pozdravom Melicherová.

Mária Melicherová
Som veľmi rád, že taká služba u nás pôsobí, vďaka ktorej sa sa človek dostane k tomu, čo potrebuje.

Jozef Nociar
Dobrý deň. Som spokojný s Vašimi službami. Dučaj Richard

Richard Dučaj
Som rada, že som objavila túto stránku, aj keď úplnou náhodou. V priebehu pár hodín sa ozvali prví dodávatelia. Novým používateľom tejto služby chcem poradiť, aby si dobre premysleli detaily svojho dopytu, aby ho priebežne nemuseli upravovať, tak ako ja. Predlžuje to čas získania adekvátnych ponúk. Inak sa nič nemení, služba je rýchla a má široký záber. Ďakujem.

Silvia Miháliková
Som spokojná s dodávateľom dreva, po telefonickom kontakte nebol žiadny problém s dodávkou na miesto určenia. Kontakt cez AAADOPYT mi pomohol rýchle nájsť dobrého dodávateľa. So službou som veľmi spokojná.

Ľubica Štefániková
Som spokojný s Vaším prístupom a želám Vám veľa úspechov, jedna z najlepších stránok. Pekný deň prajem S pozdravom Michal Chovanec

Michal Chovanec
Som spokojný, takmer vždy zoženiem a predám všetko. Táto služba je rýchla a spoľahlivá.

Pavel Melko
Ďakujem za Vaše služby. Boli perfektné a na ich základe som ušetril rodine pri nákupe tovaru 1500 € za nákup OSB dosiek a izolácie na dom. Vďaka. PPaluda

Peter Paluda
Ďakujem a prajem v novom roku veľa úspechov vašej firme, s ktorou som mala doteraz veľmi dobré skúsenosti.

Anna Komárková
Ďakujem spoločnosti aaadopyt.sk za pomoc pri kontaktovaní výrobcov a predajcov plastových žúmp a septikov.

Petr Fernand


a ďalšie spokojné firmy a dopytujúci AAA DOPYT!

Ešte váhate? Zadajte si zdarma nový dopyt a presvedčte sa, že to funguje.

Video
Hodnotenie firiem zákazníkmi - pozrite sa na realizované dopyty

Ďalšie hodnotenie  

Nebojte sa na nás obrátiť, radi si prečítame Vaše názory.