Informácie pre dopytujúcich

Ako funguje AAADOPYT.SK?

  1. 1Vy si ZDARMA zadáte dopyt na tovar alebo služby
  2. 2My ho rozošleme vhodným dodávateľom (firmám z odboru podľa dopytu)
  3. 3Vy si vyberiete z obdržaných ponúk, ktoré Vám dodávatelia zašlú

Prečo si ZDARMA zadať dopyt?

  • Zadaním dopytu ušetríte až 30% z ceny tovaru/služieb vďaka porovnaniu viacerých ponúk.
  • Prvé ponuky na Váš e-mail obdržíte do niekoľkých hodín od preverených dodávateľov.
  • Minulý mesiac sme pomohli 2 437 zákazníkom ušetriť 14 316 292 €.


Zadať zdarma nový dopyt >>>

Koľko to stojí a čo Vám to prinesie?

Služba je pre dopytujúcich celkom ZDARMA, stačí len zadať nový dopyt na tovar alebo služby, ktoré dopytujete a my Váš dopyt zdarma rozošleme vhodným dodávateľom z daného odboru. Dodávatelia sú skutočné firmy z nášho katalógu dodávateľov, ktoré postupne preverujeme. Potom si vyberiete z ponúk od dodávateľov tú najvhodnejšiu, ktorá Vás zaujme.

Výber ponuky záleží len a len na Vás. Vďaka množstvu ponúk, ktoré obdržíte, nájdeme pre Vás skutočne tú najvýhodnejšiu a ušetríte čas a až desiatky percent z pôvodnej ceny.


Referencie spokojných dopytujúcich

Využitím serveru aaa.dopyt.sk som získal kontakt a ponuky, ktoré som využil pri oprave prasknutého kotla. Vaša služba mi výrazne pomohla pri riešení havarijnej situácie. Určite služby Vášho serveru využijem častejšie.

Andrej Chmara
So službou na AAADOPYT.sk som veľmi spokojná. Mám dokonalý prehľad o dopytoch a ponukách a vďaka tomu sme získali nejedného zákazníka. Je to veľmi dobrý nápad ako sprostredkovať transakcie medzi podnikateľskými subjektmi ale aj občanmi. Vďaka za tento systém. Prajem veľa zákazníkov do budúcnosti.
Anna Zuberecová - Výroba PE a PPR rúr
Anna Zuberecová
Nakoľko vystupujeme ako firma a hľadáme potenciálnych zákazníkov, čo nám uľahčuje aj AAADOPYT.SK, s.r.o., tak i bola možnosť vystupovať zo strany zákazníka, kedy sme hľadali daný produkt. Oceňujem dostupnosť komunikácie cez e-mail, prehľadnosť, presnosť, možnosť výberu zhotoviteľa, dodávateľa, a v konečnom dôsledku spokojnosť na oboch stranách medzi dopytujúcim a ponúkajúcim, kde vstupuje tretia osoba, sprostredkovateľ AAADOPYT .SK. Teším sa na ďalšiu spoluprácu, ďakujem.
Miroslava Kučeráková - MIPA
Miroslava Kučeráková – MIPA
Ďakujem za vašu službu, pomohla mi. Využijem ju a budem ju propagovať aj u mojich známych. Pekný deň.

Viera Potúčková
Dobrý deň, ukončujem dopyt. Chcem sa Vám veľmi pekne poďakovať za službu. Na zasklenie musíme ešte čakať, pretože najprv musia zatepliť bytovku. Ste veľmi dobrí a aj v budúcnosti budem využívať služby. Ďakujem

Dana Chudíková
Dobrý deň. Chcem sa Vám poďakovať za Vaše služby, ktoré som včera využil pri zháňaní motora na Nissan Primera. Bol som milo prekvapený, keď asi do hodiny som mal ponuku u seba. Ešte raz ďakujem za rýchle a kladné vybavenie. S pozdravom Ďuroch, Krupina.

Milan Ďuroch
Dobrý deň, napriek tomu, že som bol neúspešný, Vaše služby hodnotím na vysokej úrovni a v prípade potreby ich určite využijem aj v budúcnosti. Ďakujem. S pozdravom Ing. I. Harach

Ing. Igor Harach
Ďakujem, na môj dopyt zareagovalo dosť firiem, mohla som si vyberať a porovnávať cenové ponuky, čo som bola milo prekvapená. Ste vynikajúca stránka. Marianna Maticová

Marianna Maticová
Som veľmi spokojná, rýchla odpoveď, kvalitné služby, príjemny kolektív a výborná spolupráca. Môžem vrelo doporučiť.

Ľubka Kovalčiková
Bol som spokojný s odozvou, na mnou zadaný dopyt, čo sa týka množstva aj rozsahu ponúk. Určite využijem AAADOPYT.SK aj v budúcnosti.

Daniel Tomko
Som veľmi spokojný a teším sa na ďalšie služby firmy AAA.dopyt. S pozdravom Ján Onderko

Ján Onderko
Zatiaľ som bol s Vašimi službami nad mieru spokojný. Ďakujem.

Daniel Sut
Ďakujem za možnosť inzercie touto formou. Myslím si, že to je skvelý projekt. Každý sa v ňom nájde. S pozdravom Martina

Martina Papová
Som veľmi spokojná, firma AAADOPYT.sk bola super rýchla, pohotová a dokonca aj telefonicky sa informovali, či som dostala ponuku na svoj dopyt. Vďaka im sa môžeme tešiť z kvalitnej dovolenky, našli nám krásny kemp v Taliansku. Online sme vybavili objednávku, takže náš najväčší problém -ubytovanie - je už poriešené. Kemp je blízko k moru a v predmestí Ríma - ideálne riešenie pre nás. Akýkoľvek problém budeme mať v budúcnosti, určite sa obrátim na AAADOPYT.sk. Magdalena Dudášová

Magdalena Dudášová
Je to super, keď si viem takto pomôcť a bez poplatkov. Ďakujem.

Mária Babičová
So službami sme boli veľmi spokojní, prvé ohlasy začali prichádzať už niekoľko minút po uverejnení, so záujemcami, ako aj s pracovníkmi aaadopyt.sk, bola komunikácia efektívna, Vaše služby sa chystáme využívať aj v budúcnosti.
ATI spol. s r.o.
Som rada, že takáto stránka AAADOPYT.SK existuje, určite ušetrí človeku veľa času, ale aj prostriedkov. Týmto sa chcem poďakovať celému tímu AAADOPYT.SK za skvelú prácu a profesionálny prístup.

Tatiana Pjenčáková
Po prvej skúsenosti s aaadopyt.sk som veľmi spokojný s jej fungovaním a prínosom pre mňa ako zákazníka.

Radoslav Kasander


a ďalšie spokojné firmy a dopytujúci AAA DOPYT!

Ešte váhate? Zadajte si zdarma nový dopyt a presvedčte sa, že to funguje.

Video
Hodnotenie firiem zákazníkmi - pozrite sa na realizované dopyty

Ďalšie hodnotenie  

Nebojte sa na nás obrátiť, radi si prečítame Vaše názory.