Informácie pre dopytujúcich

Ako funguje AAADOPYT.SK?

  1. 1Vy si ZDARMA zadáte dopyt na tovar alebo služby
  2. 2My ho rozošleme vhodným dodávateľom (firmám z odboru podľa dopytu)
  3. 3Vy si vyberiete z obdržaných ponúk, ktoré Vám dodávatelia zašlú

Prečo si ZDARMA zadať dopyt?

  • Zadaním dopytu ušetríte až 30% z ceny tovaru/služieb vďaka porovnaniu viacerých ponúk.
  • Prvé ponuky na Váš e-mail obdržíte do niekoľkých hodín od preverených dodávateľov.
  • Minulý mesiac sme pomohli 731 zákazníkom ušetriť 5 723 899 €.


Zadať zdarma nový dopyt >>>

Koľko to stojí a čo Vám to prinesie?

Služba je pre dopytujúcich celkom ZDARMA, stačí len zadať nový dopyt na tovar alebo služby, ktoré dopytujete a my Váš dopyt zdarma rozošleme vhodným dodávateľom z daného odboru. Dodávatelia sú skutočné firmy z nášho katalógu dodávateľov, ktoré postupne preverujeme. Potom si vyberiete z ponúk od dodávateľov tú najvhodnejšiu, ktorá Vás zaujme.

Výber ponuky záleží len a len na Vás. Vďaka množstvu ponúk, ktoré obdržíte, nájdeme pre Vás skutočne tú najvýhodnejšiu a ušetríte čas a až desiatky percent z pôvodnej ceny.


Referencie spokojných dopytujúcich

Nakoľko vystupujeme ako firma a hľadáme potenciálnych zákazníkov, čo nám uľahčuje aj AAADOPYT.SK, s.r.o., tak i bola možnosť vystupovať zo strany zákazníka, kedy sme hľadali daný produkt. Oceňujem dostupnosť komunikácie cez e-mail, prehľadnosť, presnosť, možnosť výberu zhotoviteľa, dodávateľa, a v konečnom dôsledku spokojnosť na oboch stranách medzi dopytujúcim a ponúkajúcim, kde vstupuje tretia osoba, sprostredkovateľ AAADOPYT .SK. Teším sa na ďalšiu spoluprácu, ďakujem.
Miroslava Kučeráková - MIPA
Miroslava Kučeráková – MIPA
So službou na AAADOPYT.sk som veľmi spokojná. Mám dokonalý prehľad o dopytoch a ponukách a vďaka tomu sme získali nejedného zákazníka. Je to veľmi dobrý nápad ako sprostredkovať transakcie medzi podnikateľskými subjektmi ale aj občanmi. Vďaka za tento systém. Prajem veľa zákazníkov do budúcnosti.
Anna Zuberecová - Výroba PE a PPR rúr
Anna Zuberecová
Využitím serveru aaa.dopyt.sk som získal kontakt a ponuky, ktoré som využil pri oprave prasknutého kotla. Vaša služba mi výrazne pomohla pri riešení havarijnej situácie. Určite služby Vášho serveru využijem častejšie.

Andrej Chmara
Vynikajúca stránka, škoda len, že na môj dopyt nereagovala žiadna z oslovených firiem.

Dana Ferjenčíková
Ďakujem veľmi pekne za Vaše služby. Poskytujete maximálne komfortné riešenie. Stačilo zavolať na Vami zaslané ponuky a všetko som mal vybavené za hodinu. Vaše služby určite využijem aj nabudúce. S pozdravom Peter

Peter Šumeraj
Dobrý deň, som rád, že ste ma oslovili a cez AAAdopyt.sk môžem dopytovať čo potrebujem. Veľmi pekne sa Vám chcem za to poďakovať a popriať veľa spokojných ľudí, ktorím ešte určte pomôžete. Ďakujem.

Dušan Kerekes st.
So všetkými vašimi službami som bola veľmi spokojná. Môj dopyt bol vybavený vo veľmi krátkom čase a k plnej spokojnosti. Ďakujem.

Oľga Gregorová
So službami AAAdopyt som spokojný a odporúčam ich využiť aj ostatním. AAAdopyt - nech sa Vám darí !

Pavel Bánovský
Dobrý deň, ďakujem veľmi pekne, dnes mi privezú až domov zadný nárazník a manžetu na môj Ford Escort Combi, za prepravu si nič nažiadajú, ešte raz ďakujem. Váš zákazník Boris Biháry, ul.Gen.M.R. Štefánika 380/45, Stará Turá. PS: Kedže sa zaoberám liečiteľstvom a jasnovidectvom, za odmenu a samozrejme zadarmo, poskytnem svoje služby.

Boris Biháry
Náš dopyt bol vybavený obratom a určite využijeme túto možnosť aj druhýkrát. Ďakujeme pekne. Služba naozaj šetrí náš čas a peniaze. Ešte raz ďakujeme.

Jana Hrbeková
Veľmi pekne Vám ďakujem, pomohli ste mi, prajem všetko dobré a pekný zbytok dňa. Katarína Sopková

Katarína Sopková
Dobrý deň, ja som využila vašu firmu, keď som niečo potrebovala, bola som veľmi spokojná. S úctou Hermanová J.

Juliana Hermanová
Ďakujem veľmi pekne za službu, bola som spokojná a v budúcnosti určite využijem Vaše služby. Ešte raz ďakujem.

Mária Šoltísová
Bola som prekvapená, ako rýchlo reagovali dodávatelia na môj dopyt. Boli veľmi pohotoví a ústretoví. Doporučujem preto všetkým, ktorý nevedia koho konkrétne osloviť, aby využili služby AAA dopytu, nakoľko určite ušetrí kopec času googlovaním a listovaním stránok na webe po dodávateľoch. Ozvali sa mi aj firmy, na ktorých stránky som sa ani nedostala. Ďakujem za pomoc a určite v budúcnosti služby AAA dopytu využijem.

Henrieta Lenková
Prihlásili sa viacerí. Je to perfektná služba a moja dobrá skúsenosť. Len čo mi môj zdravotný stav dovolí, viem, kde sa mám obrátiť s pocitom, že to perfektne funguje. Hlavne pre nás starých je to doslova potešenie, hlavne pre staršie autá. Nech sa vám darí! Dobrá vec iste nájde svojich adresátov. Keby sa aspoň časť toho, čo je vašim poslaním, dostala do všeobecnosti žitia, žilo by sa nám iste lepšie. A tá operatívnosť a ústretovosť prihlásených nemá obdoby. Držím vám palce. Jakubčín, Košice

Alojz Jakubcin
Som spokojný s vykonanými službami, v budúcnosti sa na Vás znova obrátim.

Marek Gladič
Služba AAADOPYT.SK: Bola pre mňa výborným poradcom v hľadaní tovaru a služby. Potrebovala som plastové okná na rodinný dom. Už na druhý deň som dostávala ponuky z celého Slovenka. Dokonca z Čiech a Poľska. Ľahko som sa dokázala orientovať v ponuke. Vybrať okná. Za rozumnú cenu, dobrú kvalitnú prácu a záruku na vykonanú prácu a tovar. Ak by som v budúcnosti niečo potrebovala, rada Vaše služby znovu využijem. Myslím, že ste výborná služba pre ľudí, čo niečo potrebujú rýchlo vyriešiť. Ďakujem

Vančeková Blanka
Vaše služby som využil asi 5 krát. Vždy k maximálnej spokojnosti. Tovar dodaný do 3 dní od podania a overenia inzerátu. Vrele doporučujem túto službu. J. Prokeš

Ján Prokeš


a ďalšie spokojné firmy a dopytujúci AAA DOPYT!

Ešte váhate? Zadajte si zdarma nový dopyt a presvedčte sa, že to funguje.

Video
Hodnotenie firiem zákazníkmi - pozrite sa na realizované dopyty

Ďalšie hodnotenie