Informácie pre dopytujúcich

Ako funguje AAADOPYT.SK?

  1. 1Vy si ZDARMA zadáte dopyt na tovar alebo služby
  2. 2My ho rozošleme vhodným dodávateľom (firmám z odboru podľa dopytu)
  3. 3Vy si vyberiete z obdržaných ponúk, ktoré Vám dodávatelia zašlú

Prečo si ZDARMA zadať dopyt?

  • Zadaním dopytu ušetríte až 30% z ceny tovaru/služieb vďaka porovnaniu viacerých ponúk.
  • Prvé ponuky na Váš e-mail obdržíte do niekoľkých hodín od preverených dodávateľov.
  • Minulý mesiac sme pomohli 909 zákazníkom ušetriť 9 405 640 €.


Zadať zdarma nový dopyt >>>

Koľko to stojí a čo Vám to prinesie?

Služba je pre dopytujúcich celkom ZDARMA, stačí len zadať nový dopyt na tovar alebo služby, ktoré dopytujete a my Váš dopyt zdarma rozošleme vhodným dodávateľom z daného odboru. Dodávatelia sú skutočné firmy z nášho katalógu dodávateľov, ktoré postupne preverujeme. Potom si vyberiete z ponúk od dodávateľov tú najvhodnejšiu, ktorá Vás zaujme.

Výber ponuky záleží len a len na Vás. Vďaka množstvu ponúk, ktoré obdržíte, nájdeme pre Vás skutočne tú najvýhodnejšiu a ušetríte čas a až desiatky percent z pôvodnej ceny.


Referencie spokojných dopytujúcich

Využitím serveru aaa.dopyt.sk som získal kontakt a ponuky, ktoré som využil pri oprave prasknutého kotla. Vaša služba mi výrazne pomohla pri riešení havarijnej situácie. Určite služby Vášho serveru využijem častejšie.

Andrej Chmara
So službou na AAADOPYT.sk som veľmi spokojná. Mám dokonalý prehľad o dopytoch a ponukách a vďaka tomu sme získali nejedného zákazníka. Je to veľmi dobrý nápad ako sprostredkovať transakcie medzi podnikateľskými subjektmi ale aj občanmi. Vďaka za tento systém. Prajem veľa zákazníkov do budúcnosti.
Anna Zuberecová - Výroba PE a PPR rúr
Anna Zuberecová
Nakoľko vystupujeme ako firma a hľadáme potenciálnych zákazníkov, čo nám uľahčuje aj AAADOPYT.SK, s.r.o., tak i bola možnosť vystupovať zo strany zákazníka, kedy sme hľadali daný produkt. Oceňujem dostupnosť komunikácie cez e-mail, prehľadnosť, presnosť, možnosť výberu zhotoviteľa, dodávateľa, a v konečnom dôsledku spokojnosť na oboch stranách medzi dopytujúcim a ponúkajúcim, kde vstupuje tretia osoba, sprostredkovateľ AAADOPYT .SK. Teším sa na ďalšiu spoluprácu, ďakujem.
Miroslava Kučeráková - MIPA
Miroslava Kučeráková – MIPA
Som prekvapený rýchlou reakciou niektorých predajcov. Vaše služby, ak to bude nutné, opäť rád využijem. S pozdravom Ľuboš Augustín

Ľuboš Augustín
Aaadopyt je výborný portál pre jednotlivcov, staviteľov, ale i iných záujemcov, alebo pre stavebné a developerské spoločnosti, ktoré nemajú ustálený okruh dodávateľov.

Ernest Kollárik
Vynikajúca služba! Určite budem Vašu spoločnosť odporúčať všetkým známym. Z. Rička

Zvonimír Rička
Služba AAADOPYT.SK: Bola pre mňa výborným poradcom v hľadaní tovaru a služby. Potrebovala som plastové okná na rodinný dom. Už na druhý deň som dostávala ponuky z celého Slovenka. Dokonca z Čiech a Poľska. Ľahko som sa dokázala orientovať v ponuke. Vybrať okná. Za rozumnú cenu, dobrú kvalitnú prácu a záruku na vykonanú prácu a tovar. Ak by som v budúcnosti niečo potrebovala, rada Vaše služby znovu využijem. Myslím, že ste výborná služba pre ľudí, čo niečo potrebujú rýchlo vyriešiť. Ďakujem

Vančeková Blanka
Službu prostredníctvom Vašej databázy som využil prvýraz a bol som nadmieru spokojný, ušetrili ste mi čas a dúfam, že i peniaze. Ďakujem a želam veľa úspechov - G. Pinter

Gejza Pinter
Aj keď som tentokrát nakúpila inde, ako som dostala ponuku, veľmi oceňujem Vaše služby, ktoré som úspešne využila už viackrát. Ďakujem.

Helena Palenčárová
Dobrý deň, díky za vašu ochotu, s vašimi službami som spokojný, pokiaľ to bude možné, budem to využívať aj v budúcnosti. S pozdravom Peter Raffay

Peter Raffay
Dobrý deň! Veľa, veľakrát Vám ďakujem, skutočne ste mi pomohli, neskutočná vďaka. So stavebným materiálom, bez Vašej pomoci, som absolútne bezradná. Ešte raz vďaka a určite využijem Vaše služby znova. S úctou Marta Kadlečíková, Piešťany

Ing. Marta Kadlečíková
So službou AAA Dopyt.sk som bol veľmi spokojný. Ich reakcie sú rýchle a profesionálne, všetko čo sľubujú je reálne a pravdivé, preto všetkým doporučujem využívanie služieb tejto spoločnosti.

Ján Petr
AAAdopyt mi vo veľa veciach pomohol - staviame domček a všetko čo sme vybavovali a zháňali naň. Najlepšieho dodávateľa sme vždy našli práve cez aaadopyt. Je to super vec, nestojí to veľa času a ani veľa námahy, je to veľmi jednoduché a spoľahlivé. Ďakujeme.

Lucia Tóthová
Dobrý deň. Ja som s Vašou službou veľmi spokojný. Som rád, že prostredníctvom Vašej služby som ušetril 100 €. Je to super. Ešte raz ďakujem a určite budem využívať Vaše služby. S pozdravom Gálik

Ľudovít Gálik
Perfektný a profesionálny prístup k zákazníkovi.

Ivan Lesaj
So službami AAAdopyt som spokojný a odporúčam ich využiť aj ostatním. AAAdopyt - nech sa Vám darí !

Pavel Bánovský
Som spokojná s vašou službou, už som ju niekoľkokrát využila, a budem ju využívať aj naďalej, keď to budem potrebovať.

Katarína Mrazová
Dobrý deň, ďakujem veľmi pekne, dnes mi privezú až domov zadný nárazník a manžetu na môj Ford Escort Combi, za prepravu si nič nažiadajú, ešte raz ďakujem. Váš zákazník Boris Biháry, ul.Gen.M.R. Štefánika 380/45, Stará Turá. PS: Kedže sa zaoberám liečiteľstvom a jasnovidectvom, za odmenu a samozrejme zadarmo, poskytnem svoje služby.

Boris Biháry


a ďalšie spokojné firmy a dopytujúci AAA DOPYT!

Ešte váhate? Zadajte si zdarma nový dopyt a presvedčte sa, že to funguje.

Video
Hodnotenie firiem zákazníkmi - pozrite sa na realizované dopyty

Ďalšie hodnotenie