Popíšte nám, o aký produkt máte záujem a my pre Vás zdarma oslovíme kvalitných dodávateľov *
Zavrieť
Kontaktné údaje
Informácie pre dopytujúcich

Ako funguje AAADOPYT.SK?

  1. 1Vy si ZDARMA zadáte dopyt na tovar alebo služby
  2. 2My ho rozošleme vhodným dodávateľom (firmám z odboru podľa dopytu)
  3. 3Vy si vyberiete z obdržaných ponúk, ktoré Vám dodávatelia zašlú

Prečo si ZDARMA zadať dopyt?

  • Zadaním dopytu ušetríte až 30% z ceny tovaru/služieb vďaka porovnaniu viacerých ponúk.
  • Prvé ponuky na Váš e-mail obdržíte do niekoľkých hodín od preverených dodávateľov.
  • Minulý mesiac sme pomohli 2 445 zákazníkom ušetriť 7 881 423 €.


Zadať zdarma nový dopyt >>>

Koľko to stojí a čo Vám to prinesie?

Služba je pre dopytujúcich celkom ZDARMA, stačí len zadať nový dopyt na tovar alebo služby, ktoré dopytujete a my Váš dopyt zdarma rozošleme vhodným dodávateľom z daného odboru. Dodávatelia sú skutočné firmy z nášho katalógu dodávateľov, ktoré postupne preverujeme. Potom si vyberiete z ponúk od dodávateľov tú najvhodnejšiu, ktorá Vás zaujme.

Výber ponuky záleží len a len na Vás. Vďaka množstvu ponúk, ktoré obdržíte, nájdeme pre Vás skutočne tú najvýhodnejšiu a ušetríte čas a až desiatky percent z pôvodnej ceny.


Referencie spokojných dopytujúcich

Využitím serveru aaa.dopyt.sk som získal kontakt a ponuky, ktoré som využil pri oprave prasknutého kotla. Vaša služba mi výrazne pomohla pri riešení havarijnej situácie. Určite služby Vášho serveru využijem častejšie.

Andrej Chmara
So službou na AAADOPYT.sk som veľmi spokojná. Mám dokonalý prehľad o dopytoch a ponukách a vďaka tomu sme získali nejedného zákazníka. Je to veľmi dobrý nápad ako sprostredkovať transakcie medzi podnikateľskými subjektmi ale aj občanmi. Vďaka za tento systém. Prajem veľa zákazníkov do budúcnosti.
Anna Zuberecová - Výroba PE a PPR rúr
Anna Zuberecová
Nakoľko vystupujeme ako firma a hľadáme potenciálnych zákazníkov, čo nám uľahčuje aj AAADOPYT.SK, s.r.o., tak i bola možnosť vystupovať zo strany zákazníka, kedy sme hľadali daný produkt. Oceňujem dostupnosť komunikácie cez e-mail, prehľadnosť, presnosť, možnosť výberu zhotoviteľa, dodávateľa, a v konečnom dôsledku spokojnosť na oboch stranách medzi dopytujúcim a ponúkajúcim, kde vstupuje tretia osoba, sprostredkovateľ AAADOPYT .SK. Teším sa na ďalšiu spoluprácu, ďakujem.
Miroslava Kučeráková - MIPA
Miroslava Kučeráková – MIPA
Dobrý deň. Ďakujem za pomoc, bolo to veľmi rýchle, odporúčam Váš dopyt.

Marta Škurlová
Dobrý deň. Ďakujem za info, vaše služby sú profesionálne. Ďakujem, s pozdravom Palatinusová.

Karin Palatinusová
Ďakujem spoločnosti aaadopyt.sk za pomoc pri kontaktovaní výrobcov a predajcov plastových žúmp a septikov.

Petr Fernand
Som veľmi spokojný a teším sa na ďalšie služby firmy AAA.dopyt. S pozdravom Ján Onderko

Ján Onderko
Som veľmi spokojná s Vašimi službami. Vždy som si zabezpečila potrebných dodávateľov na všetky práce. Vaša stránka veľmi uľahčuje a urýchľuje zabezpečenie potrebných dodávateľov. Netreba hľadať v zlatých stránkach, ani hľadať na internete. Je to super pomoc. Ďakujem.

Eva Kebisova, Bernolákovo
Prajem vám krásny deň, týmto sa vám chcem poďakovať za vašu ochotu a pomoc pri hľadaní určitého tovaru, ste fajn služba, prajem vám naďalej veľa sily a zákazníkov, s pozdravom váš verný klient. Posa

Attila Posa
Je to výborný spôsob, ako rýchlo nájsť požadovanú vec. Hľadala som ubytovanie a do dvoch dní som mala ubytovanie podľa mojich predstáv už aj rezervované. Super, že viem, kam sa aj na budúce obrátiť :-).

Zuzana C.
Službu som využil 2 krát a som absolútne spokojný. Odporučím aj priateľom.

Jozef Gašpárek
Naša firma G2 PLUS s.r.o. /SBS/ je veľmi spokojná so službami AAADOPYT.sk. Ďakujeme za kvalitne spracované zákazky, ktoré nám zasielate. Vaše služby aktívne využívame a odporúčame.
G2 PLUS s.r.o. /SBS/
Roman Gálus
Milo prekvapený, odporúčam každému, môže si vybrať z viacerých ponúk, cien a úspora času :-)

Jozef Perdoch
Dobrý deň, ďakujem pekne za ponuky, ktoré som dostala a musím poveda , že som si už z Vašej ponuky vybrala. Oceňujem Vašu prácu, takže mám už v oboch prípadoch zabezpečený môj dopyt. S pozdravom Szoradová

Eva Szoradová
Dobrý deň, týmto sa Vám chcem poďakovať za sprostredkovanie dopravcu, s ktorým som bola spokojná a želám Vám veľa pracovných aj osobných úspechov, určite zasa využijem Vaše služby a tiež som Vás doporučila mojim známym. S pozdravom Mária Galiková

Mária Galiková
Ďakujem veľmi pekne za pomoc. Problém sa mi podarilo vyriešiť, kuchynskú dosku už mám doma. Prajem veľa spokojných zákazníkov. S pozdravom Molnárová.

Ľubomíra Molnárová
Chcem sa poďakovať za sprostredkovanie dopytu. Reakcie potenciálnych dodávateľov boli nad očakávanie rýchle a firmy jednali veľmi konštruktívne. Ponuky nám zaslali spoločnosti A.M.F., Korveta, Vigo, H.F.E, p. Branislav Ižold, a p. Ľudovít Balai.

Pán Sliva
Som len obyčajný človek, no v minulosti som čosi hľadal a náhodou mi táto stránka pomohla vyriešiť môj malý problém, za čo Vám patrí vďaka. Istvan Salaba

Istvan Salaba


a ďalšie spokojné firmy a dopytujúci AAA DOPYT!

Ešte váhate? Zadajte si zdarma nový dopyt a presvedčte sa, že to funguje.

Video
Hodnotenie firiem zákazníkmi - pozrite sa na realizované dopyty

Ďalšie hodnotenie  

Nebojte sa na nás obrátiť, radi si prečítame Vaše názory.