NAPÍŠTE ČO POTREBUJETE - HĽADÁM

Vaše kontaktné údajeREGISTROVAŤ FIRMU - PONUKA

Vaše kontaktné údaje

Odoslaním formulára kontaktné údaje zaevidujeme a obratom sa ozveme ohľadom prístupu k dopytom.

Informácie pre dopytujúcich

Ako funguje AAADOPYT.SK?

  1. 1Vy si ZDARMA zadáte dopyt na tovar alebo služby
  2. 2My ho rozošleme vhodným dodávateľom (firmám z odboru podľa dopytu)
  3. 3Vy si vyberiete z obdržaných ponúk, ktoré Vám dodávatelia zašlú

Prečo si ZDARMA zadať dopyt?

  • Zadaním dopytu ušetríte až 30% z ceny tovaru/služieb vďaka porovnaniu viacerých ponúk.
  • Prvé ponuky na Váš e-mail obdržíte do niekoľkých hodín od preverených dodávateľov.
  • Minulý mesiac sme pomohli 1 491 zákazníkom ušetriť 20 242 281 €.


Zadať zdarma nový dopyt >>>

Koľko to stojí a čo Vám to prinesie?

Služba je pre dopytujúcich celkom ZDARMA, stačí len zadať nový dopyt na tovar alebo služby, ktoré dopytujete a my Váš dopyt zdarma rozošleme vhodným dodávateľom z daného odboru. Dodávatelia sú skutočné firmy z nášho katalógu dodávateľov, ktoré postupne preverujeme. Potom si vyberiete z ponúk od dodávateľov tú najvhodnejšiu, ktorá Vás zaujme.

Výber ponuky záleží len a len na Vás. Vďaka množstvu ponúk, ktoré obdržíte, nájdeme pre Vás skutočne tú najvýhodnejšiu a ušetríte čas a až desiatky percent z pôvodnej ceny.


Referencie spokojných dopytujúcich

Nakoľko vystupujeme ako firma a hľadáme potenciálnych zákazníkov, čo nám uľahčuje aj AAADOPYT.SK, s.r.o., tak i bola možnosť vystupovať zo strany zákazníka, kedy sme hľadali daný produkt. Oceňujem dostupnosť komunikácie cez e-mail, prehľadnosť, presnosť, možnosť výberu zhotoviteľa, dodávateľa, a v konečnom dôsledku spokojnosť na oboch stranách medzi dopytujúcim a ponúkajúcim, kde vstupuje tretia osoba, sprostredkovateľ AAADOPYT .SK. Teším sa na ďalšiu spoluprácu, ďakujem.
Miroslava Kučeráková - MIPA
Miroslava Kučeráková – MIPA
Využitím serveru aaa.dopyt.sk som získal kontakt a ponuky, ktoré som využil pri oprave prasknutého kotla. Vaša služba mi výrazne pomohla pri riešení havarijnej situácie. Určite služby Vášho serveru využijem častejšie.

Andrej Chmara
So službou na AAADOPYT.sk som veľmi spokojná. Mám dokonalý prehľad o dopytoch a ponukách a vďaka tomu sme získali nejedného zákazníka. Je to veľmi dobrý nápad ako sprostredkovať transakcie medzi podnikateľskými subjektmi ale aj občanmi. Vďaka za tento systém. Prajem veľa zákazníkov do budúcnosti.
Anna Zuberecová - Výroba PE a PPR rúr
Anna Zuberecová
Som spokojná. Získala som výborné informácie, ktoré mi pomohli pri výbere produktu. Mám prehľad aké sú novinky v danej oblasti. Čo je na trhu kvalitné a v primeranej cene. Ďakujem, v budúcnosti budem túto službu naďalej využívať.
Obec Ťapešovo
So službami AAAdopyt som spokojný a odporúčam ich využiť aj ostatním. AAAdopyt - nech sa Vám darí !

Pavel Bánovský
Odporúčam túto službu. Budem ju využívať aj v budúcnosti.

Ladislav Szelley
Služba aaadopyt.sk mi pomohla rýchlo a bezplatne nájsť dodávateľa na požadované práce. Z ponúk, ktoré mi boli zaslané, som si mohol vybrať dodávateľa podľa jeho referencií a ceny. Za vami poskytované služby vám veľmi pekne ďakujem a môžem vás len odporučiť všetkým tým, čo niečo hľadajú.

Miroslav Matejkin
Bol som spokojný s odozvou, na mnou zadaný dopyt, čo sa týka množstva aj rozsahu ponúk. Určite využijem AAADOPYT.SK aj v budúcnosti.

Daniel Tomko
Veľmi pekne Vám ďakujem, pomohli ste mi, prajem všetko dobré a pekný zbytok dňa. Katarína Sopková

Katarína Sopková
Dobrý deň, týmto sa Vám chcem poďakovať za sprostredkovanie dopravcu, s ktorým som bola spokojná a želám Vám veľa pracovných aj osobných úspechov, určite zasa využijem Vaše služby a tiež som Vás doporučila mojim známym. S pozdravom Mária Galiková

Mária Galiková
Pri predaji bytu som nenašla žiadneho dodávateľa, ale v lete som spolupracovala cez AAA dopyt s viacerými cestovkami ohľadne dovolenky v Chorvátsku, pre 6 osôb na 2 týždne, a bola som spokojná s ponukami.

Andrea Z. z Popradu
Som nadmieru spokojný s Vašimi službami, pomohli ste mi a istotne aj v budúcnosti využijem Váš dopyt S pozdravom Naď Vladimír.

Naď Vladimír
So službami spoločnosti som veľmi spokojný a verím, že jej služby ešte využijem.

Ing. Jozef Leffler
Ďakujem za túto službu pre zákazníkov internetu. Je veľmi milá, lebo šetrí človeku čas, peniaze a vynaloženú námahu. Ja som pomerne starší človek, zvyknutý všetko dohadovať ešte po starom, a toto mi veľmi pomohlo pri riešení mojich problémov ako rýchlosťou, tak aj kvalitou služieb. Ešte raz vďaka a určite využijem vaše služby aj v budúcnosti.

Ladislav Letkovský
Ďakujem za Vaše služby, prostredníctvom AAADOPYT.SK som našiel výrobcu a dodávateľa pre mnou požadovanú skriňu. Ing. Peter Saro

Ing. Peter Saro
Keď skončil službu alternátor na Suzuki Jimny, robil som prieskum trhu u miestnych dodávateľov a zároveň som hľadal alternátor použitý na internete. Posledný z pokusov bolo oslovenie aaadopytu a som veľmi rád, že som tento krok urobil, lebo sa ozvala firma, ktorá dodala továrenský repasovaný alternátor v cene starých šrotov. Keďže Vaše služby, z dôvodu malej spotreby, nevyužívam, aj za službu, ktorú ste poskytli, Vám veľmi pekne ďakujem a doporučil by som aj ostatnej verejnosti využívať Vaše služby, nakoľko evidujete veľa dodávateľov a byť zákonodarcom, tak by som upravil v niektorých malých zákazkách možno jeden paragraf, verejného obstarávania, ktorý nahráva vopred vybraným uchádzačov v prospech Vás, nakoľko poskytujete služby bezplatne a nie je problém, aby dodávatelia, ktorým poskytnete kontakt na záujemcu, v prípade potreby, zaslali aj písomné ponuky. Ešte raz Vám veľká vďaka.

Jozef Trella
Ďakujem veľmi pekne za pomoc. Problém sa mi podarilo vyriešiť, kuchynskú dosku už mám doma. Prajem veľa spokojných zákazníkov. S pozdravom Molnárová.

Ľubomíra Molnárová
Pekný deň prajem, zatiaľ ďakujem a len jedno slovíčko, vlastne 2, ste super. Ďakujem, Kahát.a

Štefan Kahát


a ďalšie spokojné firmy a dopytujúci AAA DOPYT!

Ešte váhate? Zadajte si zdarma nový dopyt a presvedčte sa, že to funguje.

Video
Hodnotenie firiem zákazníkmi - pozrite sa na realizované dopyty

Ďalšie hodnotenie