Informácie pre dodávateľovTIP: Ako vyhrať dopyt?

1. Stovky aktuálnych dopytov každý deň na Váš e-mail

Dopyty s kontaktom sú primárnou službou dopytového systému AAADOPYT.SK. Využívaním služby môžete získať nové obchodné príležitosti z radov súkromných a firemných zákazníkov. V súčasnej dobe ponúkame najväčšiu dopytovú databázu v Slovenskej republike, kde zverejníme viac ako 500 aktuálnych dopytov každý deň. K zakúpeniu služby je nutné sa zaregistrovať. Po uhradení poplatku Vám začneme zasielať dopyty s kontaktom na dopytujúceho z Vami nastavených odborov a lokality. Registrácia do dopytového systému je bezplatná, môžete si nastaviť zasielanie dopytov (neplatene bez kontaktu na dopytujúceho), aby ste si získali prehľad o nami ponúkaných dopytoch. Každý rok zverejníme viac ako 45 000 dopytov v orientačnej hodnote presahujúcej 3 mld €. Priemerná hodnota každého uverejneného dopytu činí 4 800 €.

Ukážka e-mailov s novými dopytmi: firemné automobily | stavba RD | kuchyňa

Zasielanie dopytov na e-mail je zdarma. Prístup ku kontaktom je spoplatnený. Žiadna provízia z realizovanej zákazky ani iné poplatky sa už neúčtujú. Po zaplatení prístupu ku kontaktom získate prístup ku všetkým kontaktom pri dopytoch na serveri.

2. Verejné zákazky na Váš e-mail

Zasielanie verejných zákaziek funguje podobne ako zasielanie dopytov. K využívaniu služby je nutná registrácia a uhradenie poplatku na určené obdobie. S nastavením odborov pre zasielanie verejných zákaziek z najväčšej databázy verejných zákaziek v Slovenskej republike Vám pomôže naše zákaznícke oddelenie. Každý rok zverejníme viac ako 10 000 verejných zákaziek v orientačnej hodnote presahujúcej 800 miliónov €. Priemerná hodnota každej uverejnenej zákazky je 80 000 €.

Ukážka e-mailov s novými zákazkami: ostraha objektu | rekonštrukcie strechy | služobné autá

Verejné zákazky podlimitné, nadlimitné a zákazky podľa § 117 zaslané z nášho systému boli získané ako verejne dostupné informácie. Cena služby zahŕňa monitoring, spracovanie a rozoslanie zákaziek na e-mail vrátane príloh a kontaktných údajov. Neplatíte však za verejnú informáciu ako takú.

3. Zápis Vašej firmy v katalógu dodávateľov

Registráciou do systému naviac získavate bezplatný firemný zápis do nášho katalógu. Pokiaľ chcete svoju firmu zviditeľniť, môžete si objednať Firemný zápis PROFI, obsahujúci veľké množstvo nástrojov pre prezentáciu firmy našim návštevníkom. Mimo iného obsahuje zvýraznený zápis, prednostný výpis, vloženie loga, označenie zápisu značkou ODPORÚČAME, fotoprezentáciu produktov a firemnú galériu a mnoho ďalšieho.

Ukážka Firemného zápisu PROFI

4. Sponzorované odkazy do e-mailu a do katalógu

Sponzorované odkazy na AAADOPYT.SK sa delia na dve varianty. Sponzorovaný odkaz do e-mailu a do katalógu firiem. Ako registrovaný dodávateľ získate zľavu na každú objednávku Sponzorovaného odkazu. K vypočítaniu Vašej zľavy a celkovej ceny môžete využiť našu unikátnu kalkulačku, ktorá Vám ihneď vypočíta celkovú cenu a Vašu zľavu.

Sponzorovaný odkaz do e-mailu je služba, ktorá Vám pomôže cielene propagovať Vašu spoločnosť, môžete si vybrať z viac ako 600 kategórií, kde sponzorovaný odkaz môžete umiestniť. Váš Sponzorovaný odkaz zobrazíme v e-maily odosielanom dopytujúcemu ako potvrdenie o schválení jeho dopytu podľa Vami vybraných kategórií. V každej kategórii je obmedzený počet pozícií.

Sponzorovaný odkaz do katalógu dodávateľov sa zobrazuje na www.aaadopyt.sk a v novom katalógu dodávateľov www.aaadodavatel.sk. V každej kategórii sú tri pozície, ktoré si môžete objednať. Cena Sponzorovaného odkazu v jednotlivých kategóriách je odvodená od počtu návštevníkov tejto kategórie.

5. Neviete si rady?

Neviete si s niečím rady? Neváhajte kontaktovať naše zákaznícke oddelenie na e-mail info@aaadopyt.sk alebo telefónnom čísle (+421) 248 238 318. Zákaznícka linka je pripravená riešiť Vaše požiadavky a zodpovedať Vaše dotazy každý pracovný deň od 08.00 do 16.30 hod.

Chcem sa zaregistrovať ako dodávateľ >>>

Chcem zadať nový firemný dopyt >>>

6. Referencie spokojných dodávateľov


Video
Viac informácií o videu | Viac referencií

Nakoľko vystupujeme ako firma a hľadáme potenciálnych zákazníkov, čo nám uľahčuje aj AAADOPYT.SK, s.r.o., tak i bola možnosť vystupovať zo strany zákazníka, kedy sme hľadali daný produkt. Oceňujem dostupnosť komunikácie cez e-mail, prehľadnosť, presnosť, možnosť výberu zhotoviteľa, dodávateľa, a v konečnom dôsledku spokojnosť na oboch stranách medzi dopytujúcim a ponúkajúcim, kde vstupuje tretia osoba, sprostredkovateľ AAADOPYT.SK. Teším sa na ďalšiu spoluprácu.
Miroslava Kučeráková - MIPA
Miroslava Kučeráková
Každý deň dostávame z portálu AAADOPYT.sk, priamo na náš e-mail, veľa požiadaviek na prepravu tovaru zo všetkých kútov sveta. Sme radi, že na základe týchto požiadaviek môžeme rýchlo reagovať a našim zákazníkom ponúknuť prepravné služby. Aj tento portál prispel k rozšíreniu rady našich spokojných zákazníkov, za čo prevádzkovateľom portálu srdečne ďakujeme.
Abonex, s.r.o.
Ing. Peter Formela
Systém AAADOPYT.SK je vynikajúco vymyslený a prepracovaný a našej spoločnosti veľmi pomohol v množstve objednávok a následne v raste obchodného obratu spoločnosti. Sme rádi, že sme zapojení do tohto systému a odporúčame ho všetkým spoločnostiam.
Lemat, s.r.o.
Ing. Tibor Bruckmayer, konateľ spoločnosti
Dobrý deň, zo službou AAADOPYT.sk sme veľmi spokojní, získali sme niekoľko zaujímavých zákaziek.
Judiak Anton
Anton Judiak
Hneď, ako sme začali dostávať prvé dopyty, sme si uvedomili, že AAADOPYT.sk je veľmi prospešný pre rast našej firmy. Dopyty, ktoré dostávame, sú prehľadné a presne šité na naše obory činností: pneumatiky, hliníkové a oceľové disky, oleje a opravný materiál pre pneu servisy. Je to nesmierna pomoc a uľahčenie vyhľadávania nových zákazníkov.
SK FALCON spol. s r.o.
Ján Režňák, konateľ spoločnosti
Službu AAADOPYT.SK, z kategórie Reality, využívame už vyše roka. Sme s ňou veľmi spokojní, nakoľko nám denne prináša množstvo aktuálnych dopytov, pričom využívame priamy kontakt na dopytujúceho. Zároveň takto získavame reálny prehľad dopytov na kúpu nehnuteľností. So službou sme veľmi spokojní a odporúčame ju aj ostatným realitným kanceláriám.
Realitná kancelária - RETI
Ing. Marián Tikl
Zdravím Všetkých AAA. Ďakujeme pekne, oceňujeme Vaše služby, tak je to super, vidím, že sa staráte o klienta, takto to má byť. Želáme veľa úspechov a tešíme sa na spoluprácu. Eva Siekliková, general manager, firma TEST INTERNATIONAL, s.r.o.
TEST - INTERNATIONAL, s.r.o.
Som velmi spokojná s Vašim prístupom, aj s overovaním dopytov, ktoré som si mohla osobne vyskúšať, kedže som tiež niečo zháňala cez Váš web. A aj napriek tomu, že sa veľa klientov do hotelu nezohnalo, som s Vašimi službami veľmi spokojná a chcela by som túto pochvalu posunúť i ďalej na Vaše vedenie. Vaše služby sa mi veľmi páčia, ešte viac však spôsob, akým ho prevádzate a rada s Vami budem spolupracovať i v budúcnosti.
Horský hotel a chatová osada LOMY
Janka Ondrušková
Dobrý deň, ďakujeme Vašej spoločnosti za ponuky, ktoré nám umožnili realizovať sa na trhu a tým si zabezpečiť dostatok práce. Ponúk máme dosť a len nech je to tak ďalej. Prajem pekný deň. Dvorská Iveta, O.D.I. stavebná spoločnosť, Prešov
Iveta Dvorská - O.D.I. STAVEBNÁ SPOLOČNOSŤ
So serverom AAADOPYT.SK sme veľmi spokojní, nevieme si predstaviť naše ďalšie fungovanie a smerovanie firmy bez tohto, pre nás určite dôležitého, serveru, ktorý nám umožňuje vybrať si s veľkej škály dopytov. Určite by nebol správny krok upustiť od spolupráce s AAADOPYT.SK. Ďakujeme.
RKV
Rudolf Riziky
Sme veľmi spokojní s portálom AAADOPYT.sk, nakoľko dopyty sú veľmi prehľadné, s kompletnými informáciami. Vaše služby sú určite veľkým prínosom pre každú firmu, či už pri zadávaní dopytov alebo pri hľadaní nových zákazníkov a práce
Ing. Jaroslav Smutný - SALAMANDER
Ing. Jaroslav Smutný
Poskytnuté kontaktné informácie z portálu AAADOPYT.sk mi pomohli k nadviazaniu spolupráce s novými firmami a k realizácií nových zmluvných projektov. Týmto môžem potvrdiť moju maximálnu spokojnosť s rýchlosťou vybavenia mojich požiadaviek voči portálu AAADOPYT.sk, ako aj s úrovňou poskytnutých informácií. Zároveň by som chcel za poskytované služby poďakovať a spolupracovať s Vašou spoločnosťou aj v budúcnosti.
ŽIDAX spol. s r.o.
Ing. Daniel Žiška
Vďaka vašim dopytom sme dostali zatiaľ najväčšie zákazky od našej existencie. Je pravda, že strašne veľa dopytov, čo chodí, sú nereálne a dopytujúci len skúma trh, ale po odbornom preselektovaní nám ostanú naozaj skvelé dopyty.
NORTECH
Norbert Kollar
Služby serveru AAADOPYT.sk sme začali využívať až v roku 2010, ale už prinášajú pre našu spoločnosť prvé výsledky. Túto službu si veľmi chválime a môžeme ju vrele odporučiť.
VO DOMY, s.r.o.
Ing. Igor Chovan
Naša firma je z portálom AAADOPYT.sk spokojná . Je to komerčne veľmi prístupný portál na získanie zákaziek.
Vďaka, Róbert Banda
Róbert Banda

7. Štatistika dopytov a verejných zákaziek

Statistika vývoje množství poptávek na www.aaapoptavka.cz a finančního objemu poptávek

Odoberajte nové dopyty zo svojho odboru na e-mail.