Garancia pre dodávateľa

Garancia kvalitných služieb MAFRA Slovakia, a.s.

  • 1Minimálny počet zverejneného dopytu 20 000 dopytov za posledných 12 mesiacov
  • 2Garancia kvality dopytu a skutočných kontaktov
  • 3Rovnaká alebo nižšia cena pri predĺžení služby
  • 4Garancia vrátenia poplatku pri nedodržaní minimálneho počtu dopytov
TIP: 79% dodávateľov získa zákazku

1. Stanovený minimálny počet zverejnených dopytov za rok

Garantujeme Vám, že za obdobie jedného roku zverejníme min. 8000 pohľadávok. Vzhľadom k tomu, že je 36 hlavných kategórií, znamená to, že pokiaľ sa budete zaujímať o 3 hlavné kategórie, budú to pre Vás v priemere takmer dve potenciálne objednávky denne. Celkom teda viac ako 600 pohľadávok ročne pre Vašu firmu. Samozrejme sa môžu počty mierne líšiť podľa oboru. Či objednávku získate však záleží na Vás a na tom akú ponuku dopytujúcemu zašlete.

Získajte viac dopytov a ponúknite svoje BONUSY dopytujúcim >>> vyplniť

2. Garancia kvality dopytu

Každý overený dopyt je skutočný a má telefonicky overené kontaktné údaje. Našim pracovníkom sa podarí overiť 87% zadaných dopytov. Pri každom dopyte je vždy e-mail a telefón, prípadne i kontaktná adresa. Za posledných 12 mesiacov sme zverejnili viac ako 113 000 dopytov. 45% dopytov je skutočne realizovaných.

3. Rovnaká alebo nižšia cena pri predĺžení služby

Každého dodávateľa si vážime a preto od nás každý dodávateľ získa garanciu, že pokiaľ si kúpi službu Kontakty na dopytujúcich na obdobie 1 rok získa pri predĺžení služby rovnakú alebo nižšiu cenu. Táto garancia neplatí pokiaľ je zakúpená služba v AKCII alebo so zľavou.

4. Garancia vrátenia poplatku pri nedodržaní

Ak nebudeme schopní splniť garanciu počtu zverejnených dopytov za rok, vrátime Vám pomernú časť z uhradeného poplatku za služby. Registrácia je teda pre Vás bez rizika, čo sa týka počtu dopytov. Predpoklad je taký, že dopytov bude čím ďaľej viac a budú hodnotnejšie.

Garancia sa vzťahuje na službu Kontakty na dopytujúcich na obdobie 1 rok.


Odoberajte nové dopyty zo svojho odboru na e-mail.