Dopyt: remeselné práce, výroba kuchyne, vstavanej skrine a dverí

Avatar
Lýdia L. pred 10 rokmi
#2726839 • Nitriansky • Nábytok
Dopytujem remeselné práce:

Popis: zhotovenie nábytku a dverí
Špecifikácie: zhotovenie kuchynskej linky, vstavanej skrine, 2 ks posuvných dverí, všetko na mieru v rodinnom dome, vrátane montáže
Požiadavky:
- kuchynská linka -
- 1 ks 350 x 96 cm - spodná časť linky
- 1 ks 225 x 220 cm - samostatná časť
- 2 ks 140 x 45 - 50 cm - vrchná skrinka
- spodná časť šedá/čierna matná, vrchná skrinka biela/slonovinová kosť - matná, nie hladká povrchová úprava
- spodná časť na kovových nohách
- posuvné dvere šedé/čierne matné - miery upresním
- vstavaná skriňa 4 dverová šedá matná 410 x 225 x 75 - 80 cm
- návrhy mám, možná zmena po dohode
Termín: dohodou
Lokalita: Čakajovce
Cena:
- kuchyňa 1.500 €
- skriňa 800 €
- dvere 300 € vrátane montáže

Platnosť dopytu: 1 mesiac.

Profil dopytujúceho: súkromná osoba z Nitry.

Číslo dopytu 2726839
Dátum zadania 3. 7. 2014
Kraj Nitriansky
Kategória Nábytok

Avatar
Dopyt: oprava skrine, Kaluža
Ján B. pred 5 dňami
Detailná

Posledné overenie prebehlo pred 15 hodinami