Dopyt: remeselné práce, zateplenie rodinného domu, 260 m2

Avatar
Ľuboš Š. pred 9 rokmi
#98377863 • Trnavský • Stavebníctvo
Dopytujem remeselné práce:

Popis: zateplenie rodinného domu
Plocha: 260 m2
Materiál: systém Baumit Open
Špecifikácie:
- starší dom z porobetónu, omietnutý, s rovnou strechou (predpríprava strechy na zateplenie je hotová)
- zateplenie systémom Baumit open
Požiadavky:
- napenetrovanie povrchu
- pripevnenie polystyrénu na steny (Baumit Open Reflect o hrúbke 16 cm) + kotvenie
- prilepenie styroduru
- sieťkovanie
- penetrácia
- omietnutie
- materiál si budeme zabezpečovať vo vlastnej réžii
Termín: dohodou
Lokalita: Lehnice, okres Dunajská Streda
Cena: ponúknite

Platnosť dopytu: 2 mesiace.

Profil dopytujúceho: súkromná osoba z Dunajskej Stredy.

Číslo dopytu 98377863
Dátum zadania 21. 7. 2015
Kraj Trnavský

Posledné overenie prebehlo pred 12 hodinami