Dopyt: remeselné práce, murárske a obkladačské, Pezinok

Avatar
Martin E. pred 10 rokmi
#87693917 • Bratislavský • Stavebníctvo
Dopytujem remeselné práce:

Popis: murárske a obkladačské práce
Požiadavky:
- vysekanie pôvodného poteru hrúbky 25 mm, 161 x 280 cm
- nový poter hrúbky cca 1,5 až 2 cm, rozmer 161 x 280 cm
- položenie dlažby 161 x 280 cm
- domurovanie sprchového kúta (zväčšenie jednej steny o 30 cm - kotvenie k pôvodnej stene Ytong) 30 x 2,5 m
- vyhladenie stien po vysekaní obkladov 330 x 250 cm - sprchový kút (len vyhladenie )
- lepenie obkladov 330 x 250 cm (sprchový kút) + 120 x 80 cm (geberit + sadrokartón)
Termín: november 2014
Lokalita: Pezinok
Cena: ponúknite

Platnosť dopytu: 2 týždne.

Profil dopytujúceho: súkromná osoba z Pezinka.

Ďakujem za ponuky.
Pokiaľ ste registrovaný dodávateľ prihláste sa
Číslo dopytu 87693917
Dátum zadania 27. 10. 2014
Kraj Bratislavský
Kategória Stavebníctvo

Podobné dopyty

Hodnotná
Hodnotná
Viac dopytov priamo na váš e-mail.
Hodnotná Detailná
Detailná

Ešte viac dopytov priamo na váš e-mail

Stačí vyplniť váš kontakt a my sa vám ozveme s ďalšími informáciami.

Odoslaním súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov a obchodnými podmienkami.

Pre viac informácií vyplňte údaje nižšie.

Posledné overenie prebehlo pred 16 minútami

Tento dopyt Vám ZADARMO overíme!

Zanechajte nám na seba kontakt. Dáme Vám vedieť, či je dopyt stále aktuálny.

Odoslaním súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov a obchodnými podmienkami

Poslat e-mailom