Dopyt: remeselné práce, zhotovenie základovej dosky rodinného domu

Avatar
Jozef R. pred 10 rokmi
#86026526 • Bratislavský • Stavebníctvo
Dopytujem remeselné práce:

Popis: zhotovenie základovej dosky rodinného domu
Požiadavky:
- výkopy na nezamŕzajúcu hĺbku, to znamená, že po vyvápnovaní základových pásov sa pomocou niveláku nájde najnižší bod výkopov a tam sa to vykope na 800 mm, šírka výkopu 500 mm
- všade inde bude tá hĺbka výkopu vzhľadom na terén ešte väčšia.
- na to pásovinu a vývody na bleskozvod 4 x a 1 x uzemnenie k rozvodnej skrinke
- na to 800 mm betónu, typ betónu C16/20
- do betónu sa dajú roxorové tyče zvisle každého pol metra (do 1 tvárnice 1 roxor) o dĺžke 500 mm a tak aby trčali z betónu aspoň 200 mm
- na to 2 rady tvárnic 300 mm šírky, medzi prvú a druhú radu tvárnic 6 mm roxor vodorovne jeden krát
- zaliatie betónom typ betónu C16/20
- do tvárnic sa hneď po betonáži nastrkajú roxory (do každej druhej tvárnice) 8 mm zvisle o dĺžke 500 mm tak aby trčali aspoň 100 mm nad tvárnice aby sa to previazalo s dekou
- zemina sa zhutní nohou
- na to makadam 16 - 32 frakcia 100 mm zhutnená doskou
- kari sieť 150 x 150 x 6 mm
- betón do deky 150 mm typ betónu C16/20
Termín: dohodou
Lokalita: Častá
Cena: ponúknite

Platnosť dopytu: 1 mesiac.

Profil dopytujúceho: súkromná osoba z Pezinka.

Číslo dopytu 86026526
Dátum zadania 5. 9. 2014
Kraj Bratislavský

Posledné overenie prebehlo pred 23 hodinami