Dopyt: remeselné práce, rekonštrukcia kanalizácie, Malacky

Avatar
Jan C. pred 9 rokmi
#65406314 • Bratislavský • Stavebníctvo
Dopytujem remeselné práce:

Popis: rekonštrukcia kanalizácie
Dĺžka: cca 80 m
Objekt: bytový dom s 3 vchodmi
Požiadavky:
- výmena starého kanalizačného potrubia za nové
- v každom vchode 2 vývody v pivnici DN 100 liatina, prípadne kamenina
- nutné napojiť sa v pivnici na stúpačku, pokračovať cez stenu von do zeme cca 1 m, napojiť sa na čistiace šachty 6 ks DN 150, na rohu bytového domu napojiť ďalšiu šachtu a zvod zo strechy - spolu 4 ks, plus 2 ks z iných bytoviek a jednu cestnú vpusť
- potrebné vybudovať 2 väčšie čistiace šachty na rohu bytového domu a napojiť sa na hlavnú šachtu, ktorá je v zemi cca 2,7 m
- zlikvidovanie starého potrubia aj šachty
- cca 40 m treba kopať v tráve a cca 40 m rozbiť chodník
- v prípade dohody rekonštrukcia chodníka a odizolovanie pivnice nopovou fóliou do hĺbky cca 1,5 m
Termín: čo najskôr
Lokalita: Malacky
Cena: cca 13.000 €

Platnosť dopytu: súrne.

Profil dopytujúceho: súkromná osoba z Malaciek.

Číslo dopytu 65406314
Dátum zadania 21. 5. 2015
Kraj Bratislavský

Avatar
Dopyt: zameranie pozemku, Chrastné
Rudolf P. před 47 minútami

Posledné overenie prebehlo pred hodinou