Dopyt: remeselné práce, kompletné zateplenie vrátane fasády

Avatar
Monika C. pred 9 rokmi
#63660186 • Bratislavský • Stavebníctvo
Dopytujem remeselné práce:

Popis: kompletné zateplenie vrátane fasády
Materiál: 10 cm polystyrén, fasáda silikónová
Objekt: novostavba
Rozmery:
- dom 11,5 x 7,8 - obdĺžnik
- 1. stena predok 7,8 x 4,5 m (4 okná 1 x 1,2 m)
- 2. stena zadná časť 7,8 x 4,5 m (dve okná 1 x 1,2 m)
- 3. stena pravý bok 11,5 x 4,5 m - je tam výklenok do vnútra a hlavné dvere (dvere 2 x 1,6 m a okno 2 x 1,25 m)
- 4. stena ľavý bok 11,5 x 3,8 m (okno 1 m2 a dvere 2 m2)
Požiadavky: cenovú ponuku poprosím aj vrátane všetkého materiálu, práce a lešenia
Termín: začiatok prác koniec mája 2015
Lokalita: Bratislava - Vrakuňa
Cena: ponúknite

Ďalšie informácie: prikladám aj foto domu pre predstavu počtu rohov a iné.

Platnosť dopytu: 1 mesiac.

Profil dopytujúceho: súkromná osoba z Bratislavy ll.

Ďakujem za ponuky.
Pokiaľ ste registrovaný dodávateľ prihláste sa
Číslo dopytu 63660186
Dátum zadania 5. 3. 2015
Kraj Bratislavský
Kategória Stavebníctvo

Podobné dopyty

Avatar
Dopyt: revízia WC, Sabinov
Zuzana G. pred 16 hodinami
Avatar
Dopyt: presklenie časti loggie, Belá
Mária B. pred 16 hodinami
Viac dopytov priamo na váš e-mail.
Hodnotná

Ešte viac dopytov priamo na váš e-mail

Stačí vyplniť váš kontakt a my sa vám ozveme s ďalšími informáciami.

Odoslaním súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov a obchodnými podmienkami.

Pre viac informácií vyplňte údaje nižšie.

Posledné overenie prebehlo pred 11 hodinami

Tento dopyt Vám ZADARMO overíme!

Zanechajte nám na seba kontakt. Dáme Vám vedieť, či je dopyt stále aktuálny.

Odoslaním súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov a obchodnými podmienkami

Poslat e-mailom