Dopyt: stavebné práce, zateplenie a montáž sadrokartónu

Avatar
Silvia B. pred 10 rokmi
#54414751 • Trnavský • Stavebníctvo
Dopytujem stavebné práce:

Popis: zateplenie a montáž sadrokartónu
Objekt: bungalov
Špecifikácie: cca 130 m2 z toho cca 40 m2 je priznaný strop, teda šikmá plocha
Požiadavky: zateplenie strechy - montáž izolácie, parozábrana, montáž sadrokartónu komplet, tmelenie, brúsenie
Termín: dohodou
Lokalita: Hviezdoslavov
Cena: ponúknite cenu za prácu, každý úkon samostatne

Ďalšie informácie: ponuky a ďalšie informácie výlučne cez e-mail

Platnosť dopytu: 1 týždeň.

Profil dopytujúceho: súkromná osoba z Dunajskej Stredy.

Číslo dopytu 54414751
Dátum zadania 29. 1. 2014
Kraj Trnavský

Avatar
Dopyt: zameranie pozemku, Chrastné
Rudolf P. pred 3 hodinami

Posledné overenie prebehlo pred 40 minútami